Το πρόγραμμα αγώνων της Τρίτης (01.11.2016) με αγώνες Εφήβων και Παίδων Α,Β,Γ κατηγορίας





ΤΡΙΤΗ 01.11.16

Α΄ ΠΑΙΔΩΝ -Α ΕΦΗΒΩΝ 
ΚΛ. ΣΕΦ Β 19.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π Α ΣΚΟΥΤΑΣ ΖΑΚΕΣΤΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΤΟΒΗΛ

ΚΛ. ΣΕΦ Β 20.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Ε Α ΠΑΠΑΦΩΤΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΤΟΒΗΛ

ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Β 19.15 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΜΙΛΩΝΑΣ Π Α ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΑΝΤΕΡΡΙΩΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ 

ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 21.45 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΜΙΛΩΝΑΣ Ε Α ΣΚΑΛΤΣΗΣ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ 

ΚΛ. ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΟΔ ΠΑΠ 19.45 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΑΟΝΑ Π Α ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ ΤΟΥΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΙΑΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 21.45 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ Π Α ΤΣΟΛΑΚΟΣ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΛΑΡΟΖΑ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ 

ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 20.15 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. Π Α ΜΑΓΚΟΥΝΗΣ ΣΙΔΕΡΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΟΛΙΤΗΣ Γ ΑΡΓΥΡΗ 

ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 21.45 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. Ε Α ΟΡΦΑΝΟΣ ΙΟΡΔ. ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΟΛΙΤΗΣ Γ ΜΗΝΑ ΕΛ

ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 20.30 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Π Α ΚΑΛΑΙΤΖΧΑΚΗΣ ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ 

2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΟΥΒΑ 21.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗ Ε Α ΜΠΟΥΚΑΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ 

ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 22.00 ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ Ε Α ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΜΗΝΑΣ 

ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Ε Α ΦΑΣΟΛΗΣ ΣΑΡΑΝΤΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 20.00 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ Π Β ΜΕΛΗΣ ΤΖΙΜΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΙΧΑ Μ ΜΙΧΕΛΑΚΑΚΗΣ

ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.30 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Ε Β ΜΕΛΗΣ ΤΖΙΜΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΙΧΑ Μ ΜΙΧΕΛΑΚΑΚΗΣ

ΚΛ. ΕΘΝ.ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ -ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ Π Β ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ 

ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΕΡΑΜΑ Ε Β ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ 

ΑΝ ΔΗΛΑΒΕΡΗ 20.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΣΟΦ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Π Γ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ 

ΑΝ ΑΡΤΑΚΗΣ 20.00 ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΚΕΩΝ ΜΟΣΧ Π Γ ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΜΑΝΤΖΙΡΑΚΗΣ

ΑΝ ΑΡΜΕΝΙΚΗΣ 19.30 ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΙΙ Π Γ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΝ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ 20.00 ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ Π Γ ΛΑΤΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΦΑΣΟΥΛΗΣ 

ΑΝ ΠΕΡΟΝΙΑ 20.00 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. ΜΟΣΧ Π Γ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΟΥΡΤΗ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ 

ΑΝ ΠΡΟΦ ΗΛΙΑ 20.00 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘ. ΙΙ Π Γ ΑΡΦΑΡΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ

ΑΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 20.00 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΙΙ ΑΕ Σ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Π Γ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΙΧΑΣ Α ΚΑΖΑΝΗ

ΑΝ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 20.00 ΣΑΡΞ ΓΛΥΦ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Π Γ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΜΑΥΡΕΠΗΣ 

ΑΝ ΔΗΜ ΓΛΥΦΑΔΑΣ  20.00 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Π Γ ΚΟΝΤΟΜΗΤΡΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΝΑΖΙΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 

ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.15 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ Π Γ ΓΑΡΙΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΖΩΓΡΑΦΟΣ 

ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 21.30 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ Ε Γ ΗΣΑΪΟΓΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΟΥΛΤΣΗ 

ΑΝ ΠΕΙΡΑΪΚΟΥ 21.30 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. Ε Γ ΜΑΙΜΟΥ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ 

ΑΝ ΑΓ ΠΑΡ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 22.00 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΙΙ ΣΑΡΞ ΓΛΥΦ Ε Γ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΡΕΚΑΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ
Από το Blogger.