menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  5.10.16 από isaak

Α-Β ΠΑΙΔΩΝ ΕΦΗΒΩΝ 3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

AOΠΦ ΚΡΟΝΟΣ 38-37(ΠΑΙΔΙΚΟ)
ΑΟΝΑ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. 43-63(ΠΑΙΔΙΚΌ)


Α΄ΠΑΙΔΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΟ 80 23
ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ 38 37
Διαιτητές : Κοτσώνης, Κάταγας
Δεκάλεπτα :12-11, 18-16, 26-26, 38-37
Π.ΦΑΛΗΡΟ(Τσαγκόπουλος) Αγγελόπουλος 12, Μανής, Ψυχουντάκης, Καρύδης, Δαβός, Δουράκης 6, Γιαννικόπουλος 2, Λιουδάκης 5, Παπασημάκης 7, Γκρίτσης, Παπαδόπουλος 6, Χαρίτος.
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ(Σταμάτης) Κολιαδήμας 2, Βασσάλας 2, Ντούσιας 9(3), Παπαδόπουλος 10(1), Γεωργίτσης, Τζιμινίδης 1, Κούκης, Περγαντής 5, Μάρτης, Κατούνας 1, Πενταγιώτης 7.
ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ 43 57
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ 43 63
ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ 28 68
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 29 69
ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΟΜΑΔΑ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ 38 58
ΕΣΠΕΡΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 61-66(ΕΦΗΒΙΚΟ Α) 

Α ΕΦΗΒΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ 89 31
ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ 62 57
Διαιτητές: Αντερριώτης, Βελέντζας
Δεκάλεπτα : 13-11, 34-25, 45-41, 62-57
ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ(Γκιουλέας) Πρεμετής 2, Σαλάπας 2, Κρητικίδης 2, Σωτηρίου 8(2), Κρητικός 2, Κοκορέτσης 2, Μανιαδάκης 18(2), Κασιμάτης 16, Ηλιάδης, Πάντο 10, Χ"παυλής, Λέλης.
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΗΜΗΤΡΙΟΥ(Καλογερόπουλος) Μπακλαβάς 14(2), Καραχάλιος 2, Ζάρμπαλης, Τσάβος 2, Βαφείδης 1, Οικονόμου, Μαλτσινιώτης 24(6), Μαυρομανωλάκης 4(1), Ραυτογιάννης, Αγγελόπουλος 8, Σάννης 2, Διαμάντης.
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ 49 67
ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ 74 63
ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ 69 87
ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΟΚ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 61 66

Β΄ ΠΑΙΔΩΝ
ΑΛΦ ΑΛΙΜΟY ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ 41 70
ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ 48 75
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΑΟΣ 62 38
ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ ΑΛΙΜΟΥ ΑΕ 62 53
ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ 48 35
ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΟΚ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ 62 58
ΑΟΝΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. 67-42 (ΕΦΗΒΙΚΟ Β) 

Β΄ ΕΦΗΒΩΝ
ΑΛΦ ΑΛΙΜΟY ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΕ 57 61
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ 39 51
ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ 46 58
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ 67 42
ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ / ΕΡΜΗΣ ΓΣ ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΣ 59 68
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ 59 55
Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΕΦΗΒΩΝ Α

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right