menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  5.10.16 από isaak

ΟΙ διαιτητές από 08 έως 14 Οκτωβρίου 2016 όπως τους ανακοίνωσε η ΚΕΔ ΕΣΚΑΝΑ & ΕΣΚΑ

Κοινοποίησέ το :

Ανακοινώθηκαν από την ΚΕΔ ΕΣΚΑΝΑ  και την ΚΕΔ ΕΣΚΑ οι ορισμοί των διαιτητών και κριτών των αγώνων από ΣΑΒΒΑΤΟ 08.10.16  έως ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 14/10/16. Η καινοτομία είναι ο ορισμός τριών διαιτητών στους αγώνες της Α΄ ανδρών !

Υπενθυμίζουμε στα Σωματεία ότι το Δ.Σ. της Ε.Σ.ΚΑ.Ν.Α. και η Υγειονομική Επιτροπή σε συνεργασία με τις Επιτροπές Πρωταθλημάτων Ανδρών και Γυναικών, αποφάσισαν ΟΜΟΦΩΝΑ να έλθουν σε συμφωνία με την Ομάδα Αντιμετώπισης Επειγόντων Περιστατικών EMERGENCY MEDICAL GROUP SERVICES – HPS GROUP για την κάλυψη όλων των αγώνων περιόδου 2016-2017 στα Σωματεία που δεν διαθέτουν δικό τους ιατρό.

Οι ιατροί θα διαθέτουν κάρτα ιατρικού Συλλόγουο αριθμός της οποίας θα αναγράφεται στο Φύλλο Αγώνα καθώς επίσης θα έχουν πλήρως εξοπλισμένο φαρμακείο με ιατροφαρμακευτικό υλικό για την κάλυψη των αγώνων.

Βασική προϋπόθεση εκ μέρους των Σωματείων αποτελεί στο να τηρείται πιστά το πρόγραμμα των αγώνων.

ΣΑΒΒΑΤΟ 08.10.16
Β΄ ΕΦΗΒΩΝ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ. ΟΔ. ΠΑΠ 19.00 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ Β Π ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΙΑΤΡ. ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ
ΚΛ. ΔΗΜ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 21.30 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Β Π ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΙΑΤΡ. ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΜΗΝΑ ΕΛ
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 16.45 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΚΟΡ Α ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΙΑΤΡ. ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΣΑΛΠΑ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 19.30 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΚΟΡ Α ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΙΑΤΡ. ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ ΜΟΥΛΤΣΗ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 21.15 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΚΟΡ Α ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΙΑΤΡ. ΕΣΚΑΝΑ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΛΕΚΟΥ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 16.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΚΟΡ Α TZIMHΣ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΙΑΤΡ. ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΡΑΠΤΗ
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 16.15 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΟΡ Α ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΙΑΤΡ. ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΑΡΓΥΡΗ ΜΙΧΑΣ Α
ΚΛ. ΑΝΔ ΒΑΡΙΚΑΣ 16.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ -ΑΟΝΑ ΚΟΡ Α ΓΚΑΝΗΣ ΑΝΤ ΙΑΤΡ. ΕΣΚΑΝΑ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β
ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 16.30 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΚΟΡ Β1 ΚΟΝΤΟΜΗΤΡΟΣ ΙΑΤΡ. ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΛΑΡΟΖΑ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 18.00 ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΚΟΡ Β1 ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΙΑΤΡ. ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 13.15 ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΚΟΡ Β1 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΑΤΡ. ΕΣΚΑΝΑ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
1ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 12.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΚΟΡ Β1ΜΑΙΜΟΥ  ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΤΟΒΗΛ ΠΑΣΣΑΡΗ
ΑΝ ΣΕΧΟΠΟΥΛΟΥ(ΜΕΓΙΣΤΗΣ) 17.15 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΚΟΡ Β2 ΜΑΙΜΟΥ ΙΑΤΡ. ΕΣΚΑΝΑ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΚΟΥΡΤΗ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 14.30 ΒΑΡΗ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΟΡ Β2 ΚΑΡΥΚΑΣ ΙΑΤΡ. ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΖΙΑΚΑ
6ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 17.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΟΡ Β2 ΣΙΜΑ ΙΑΤΡ. ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΖΑΝΗ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
2ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 18.00 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΚΟΡ Β2 ΚΑΡΥΚΑΣ ΙΑΤΡ. ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΥΡΕΠΗΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.00 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΚΟΡ Β2 ΧΑΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΑΤΡ. ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΜΗΝΑΣ Σ
ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Γ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 16.00 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΕΝ ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ Π ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΙΑΤΡ. ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ. ΣΑΛ 18.30 ΜΕΓΑΡΑ ΓΣ - ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Π ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΙΑΤΡ. ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΑΡΙΚΗΣ ΣΥΚΚΝΑ 
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ. ΣΑΛ 20.00 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ Ε ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΙΑΤΡ. ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΑΡΙΚΗΣ ΣΥΚΚΝΑ 
ΚΛ. ΑΝΔ ΔΑΣΚΑΛ. ΕΛΕΥΣ 14.30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΛΕΥΣΙΣ-ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ Π ΜΑΙΜΟΥ ΙΑΤΡ. ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΤΟΒΗΛ ΛΙΝΑΡΔΟΣ
ΚΛ. ΑΝΔ. ΔΑΣΚΑΛ ΕΛΕΥΣ 16.00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΛΕΥΣΙΣ-ΓΣ ΜΕΓΑΡΩΝ Ε ΠΕΠΠΑΣ ΙΑΤΡ. ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΤΟΒΗΛ ΛΙΝΑΡΔΟΣ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 19.30 ΓΣ ΠΕΡΑΜΑ ΕΡΜΗΣ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜ Π ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ  ΙΑΤΡ. ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 19.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Π ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΙΑΤΡ. ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΧΑΤΗΖΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΣΥΚΚΝΑ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 11.15 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΣΟΦ Π ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΙΑΤΡ. ΕΣΚΑΝΑ ΜΗΤΣΙΚΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 11.00 ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ -ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ ΜΟΣΧ Π ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΙΑΤΡ. ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΣΤΟΥΡΑΙΤΗΣ
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 16.30 ΕΝ ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ Ε ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΙΑΤΡ. ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΑΣΣΑΡΗ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ
2o ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 13.15 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΙΚΟΣ Π ΤΣΑΛΙΚΗΣ  ΙΑΤΡ. ΕΣΚΑΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 09.10.16

Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΜΕΘΑΝΩΝ 12.00 ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ -ΠΡΟΦ ΗΛΙΑΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΙΑΤΡ. ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΓΥΝΑΙΚΕΣ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 19.30 ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΓΚΑΝΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΓΕΛΙΔΗΣ ΙΑΤΡ. ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΑΣΣΑΡΗ ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΣΥΚΚΝΑ 
ΚΛ. Π.ΣΑΛΠΕΑΣ 19.30 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΚΑΦΑΝΤΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΙΑΤΡ. ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 11.00 ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΟΜΑΔΑ -ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΙΑΤΡ ΕΣΚΑΝΑ ΣΑΛΠΑ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΜΗΝΑΣ Σ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 19.00 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ TΟΥΣΗΣ ΙΑΤΡ ΕΣΚΑΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΚΟΛΟΦΩΤΗ ΠΑΛΛΑΣ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 16.45 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΒΑΡΗ MEΛΗΣ ΤΖΙΜΗΣ ΙΑΤΡ ΕΣΚΑΝΑ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΜΗΝΑ Ε ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 18.00 ΑΟΝΑ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΓΑΡΙΝΗ ΤΕΦΤΙΚΗΣ  ΙΑΤΡ. ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΡΕΚΑΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 14.30 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΜΕΛΗΣ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΙΑΤΡ ΕΣΚΑΝΑ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΛΑΡΟΖΑ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ
ΠΑΙΔΕΣ Α
ΔΑΚ ΠΛΑΤΩΝΑ 12.15 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΠΑΙΔΩΝ ΤΣΟΥΡΑΠΑΣ ΣΕΛΛΗΝΑΣ ΙΑΤΡ ΕΣΚΑΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Β
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 18.30 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ -ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. Π ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΙΑΤΡ ΕΣΚΑΝΑ ΛΕΚΟΥ ΝΤΕΜΕΛΗΣ
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 12.15 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΒΑΡΗ Π ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΙΑΤΡ. ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΛΕΚΟΥ ΝΤΕΜΕΛΗΣ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 09.00 ΠΟΡΦΥΡΑΣ -ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΙΑΤΡ. ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 22.00 ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΑΟΝΑ Ε ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΡΥΚΑΣ ΙΑΤΡ. ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΟΛΙΤΗΣ Γ ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΕΣΕΛ ΕΘΝΙΚΟΣ Ε ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΣΙΜΑ ΙΑΤΡ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΖΕΡΙΤΗΣ Α
ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Γ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 12.30 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ Π ΣΤΟΥΡΑΪΤΗ ΙΑΤΡ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 10.45 ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΑΝ ΙΚΟΝΙΟΥ ΠΕΡΑΜ Π ΣΤΟΥΡΑΪΤΗ ΙΑΤΡ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 12.30 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ (2) Π ΚΟΝΤΟΜΗΤΡΟΣ ΙΑΤΡ ΕΣΚΑΝΑ ΣΥΚΚΝΑ  ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 15.45 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ Ε ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΙΑΤΡ ΕΣΚΑΝΑ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 13.15 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΡΗΣ ΝΙΚ Π ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΙΑΤΡ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΛΛΑΣ ΠΑΠΑΣΑΡΗ
2ο ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 16.45 ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΚΟΥΡΤΗ
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 18.15 ΤΑΤΑΥΛΑ ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ Π ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΙΑΤΡ ΕΣΚΑΝΑ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΝΑΖΙΡΗ
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 19.45 ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Ε ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΙΑΤΡ ΕΣΚΑΝΑ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΝΑΖΙΡΗ
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20.15 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ Π ΜΕΛΗΣ ΙΑΤΡ. ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΠΕΡΑ Ε ΜΕΛΗΣ ΙΑΤΡ. ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.30 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ Ε ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ  ΙΑΤΡ ΕΣΚΑΝΑ ΛΕΚΟΥ ΜΟΥΛΤΣΗ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ. ΠΑΠΑΔ 14.15 ΑΡΗΣ ΓΛΎΦ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ (2) Ε ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡ ΕΣΚΑΝΑ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΠΡΕΚΑΣ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 16.15 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ (2) ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Ε ΧΑΤΖΗΣ ΙΑΤΡ. ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΜΙΧΑ Μ

ΔΕΥΤΕΡΑ 10.10.16
Α΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 22.15 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΜΙΛΩΝΑΣ Ν. ΣΜ Α ΑΝΔ ΠΑΠΑΦΩΤΙΟΥ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΠΑΛΛΑΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΚΟΜ.ΤΣΙΟΤΡΑΣ 
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.45 ΠΕΡΑΜΑ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. Α ΑΝΔ ΦΑΣΟΛΗΣ ΠΛΙΑΚΑΣ ΜΑΡΤΙΝΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΠΑΛΛΑΣ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Α ΑΝΔ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Φ ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗΣ ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΠΟΛΙΤΗΣ Γ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 21.00 ΠΕΡΑ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α ΑΝΔ ΣΩΜΟΣ ΤΣΑΤΣΗΣ ΛΥΡΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΑΡΓΥΡΗ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΖΩΓΡΑΦΟΣ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.45 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ Α ΑΝΔ ΚΟΛΛΙΑΣ ΣΤΡΕΜΠΑΣ ΟΡΦΑΝΟΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΑΛΠΑ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 21.00 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. Α ΑΝΔ ΠΟΝΤΑΣ ΟΡΦΑΝΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΜΕΛΙΣΣΑΡΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΛΑΡΟΖΑ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 20.15 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ Α ΑΝΔ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΤΣΑΧΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΣΟΦ ΒΑΡΗ Δ ΑΝΔ ΛΑΤΣΗΣ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΚΟΛΟΦΩΤΗ
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 21.30 ΑΕ ΡΕΝΤΗ - ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ Δ ΑΝΔ ΜΑΥΡΕΛΗΣ  ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ    ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΤΟΒΗΛ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ 21.00 ΑΝ ΙΚΟΝΙΟΥ ΠΕΡΑΜ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΙΡ. ΜΟΣΧ Δ ΑΝΔ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ   ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 22.00 ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ Δ ΑΝΔ ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΙΧΑΣ Γ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ
ΤΡΙΤΗ 11.10.16
Α΄ ΠΑΙΔΩΝ -Α ΕΦΗΒΩΝ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20.15 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π Α ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ Π ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΠΑΛΛΑΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ε Α ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΣΕΛΛΗΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΠΑΛΛΑΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 20.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Π. ΦΑΛΗΡΟ Π Α ΣΩΜΟΣ ΜΑΡΤΙΝΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΡΑΠΤΗ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 21.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Π. ΦΑΛΗΡΟ Ε Α ΜΑΓΚΟΥΝΗΣ ΜΑΡΤΙΝΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΡΑΠΤΗ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.15 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ Π Α ΦΑΣΟΛΗΣ ΒΟΥΓΙΟΥΚΛΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 21.45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Ε Α ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΒΟΥΓΙΟΥΚΛΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΠΑΠΑΣΑΡΗ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟΝΑ Π Α ΤΕΦΤΙΚΗΣ ΣΩΤ ΠΗΛΟΙΔΗΣ Λ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΑΒΟΥΛΑΡΗΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.45 ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΒΑΡΗ Ε Α ΠΕΤΡΟΥ ΦΛΩΡΟΣ Γ. ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΑΒΟΥΛΑΡΗΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 20.15 ΜΙΛΩΝΑΣ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ Π Α ΘΕΟΝΑΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΟΛΙΤΗΣ Γ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 21.45 ΜΙΛΩΝΑΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Ε Α ΣΤΡΕΜΠΑΣ ΣΙΑΜΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΟΛΙΤΗΣ Γ ΣΥΚΚΝΑ 
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 20.30 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Π Α ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ Π. ΟΡΦΑΝΟΣ ΕΜ. ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΠΑΛΛΑΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Ε Α ΤΣΑΧΑΚΗΣ ΤΗΓΑΝΗΣ Γ. ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΙΧΕΛΑΚΑΚΗΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ
ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Β΄
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΎΦ ΟΔ ΠΑΠ 19.45 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ Π Β ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΣΙΜΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 20.00 ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. Π Β ΤΖΙΜΗΣ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΑΡΓΥΡΗ ΝΑΖΙΡΗ
2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 21.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ Π Β ΠΕΠΠΑΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΣΥΚΚΝΑ 
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 22.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ Ε Β ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΗΝΑΣ Σ ΜΗΝΑ ΕΛ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.30 ΠΕΡΑΜΑ- ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ Ε Β  ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ   ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΛΑΡΟΖΑ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ
ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Γ 
ΑΝ ΟΔ ΣΑΛΑΜΙΝΟΣ 20.00 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π Γ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΦΩΣΤΗΡΑΣ
ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 20.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ -ΠΡΟΦ ΗΛΙΑΣ Π Γ ΜΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΤΣΙΑΝΟΥ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΝ ΦΡΕΑΤΤΥΔΟΣ 20.00 ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ. ΕΘΝΙΚΟΣ Π Γ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΚΟΥΡΤΗ
4ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.00 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ Π Γ ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΖΑΝΗ ΓΑΒΡΕΛΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.15 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Π Γ ΧΑΤΖΑΡΑΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΙΧΕΛΑΚΑΚΗΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ
ΑΝ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 20.00 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ Π Γ ΚΑΡΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΠΡΕΚΑΣ
4ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 20.00 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ Π Γ ΚΟΝΤΟΜΗΤΡΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ MAYΡΕΠΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ
4o ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.30 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ Ε Γ ΚΟΝΤΟΜΗΤΡΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΥΡΕΠΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦ 20.00 ΣΑΡΞ ΤΕΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ (2) Π Γ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΙΧΑΣ Α ΜΙΧΑ Μ
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 22.00 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. Ε Γ ΜΕΛΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΑΛΛΑΣ ΜΟΥΛΤΣΗ
ΑΝ ΔΗΜ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 21.30 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ (2) ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. Ε Γ ΦΙΛΙΠΠΟΥ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ
ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 21.15 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ Ε Γ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 21.30 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. ΜΟΣΧ Ε Γ ΜΑΙΜΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΑΛΠΑ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.30 ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ -ΑΣΤΕΡΑΣ Γ ΑΔΗΜ Ε Γ ΤΖΙΜΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΑΡΓΥΡΗ ΝΑΖΙΡΗ
ΑΝ ΑΡΜΕΝΙΚΗΣ 21.15 ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Ε Γ ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ
ΤΕΤΑΡΤΗ 12.10.16
Α ΟΜ ΝΕΑΝΙΔΕΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.45 ΑΟΝΑ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΖΙΑΚΑ ΜΙΧΑΣ Α
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 21.45 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΖΑΓΟΥΡΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΚΟΛΟΦΩΤΗ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 22.00 ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΜΗΝΑΣ Σ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 22.00 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ ΤΖΙΜΗΣ ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΗΝΑ Ε ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ

Β ΟΜ ΝΕΑΝΙΔΕΣ
ΑΝ ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑ 21.00 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ -ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΟΥΡΤΗ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 21.45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΠΑΠΑΣΑΡΗ
ΑΝ ΑΛΙΜΠΡΑΝΤΗ 21.30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ
ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 21.30 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ
ΚΛ. ΑΓ. ΤΡΥΦΩΝΑ 21.15 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΙΧΑ Μ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΕΜΠΤΗ 13.10.16
Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.30 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ 1 ΣΤΡΕΜΠΑΣ ΖΑΓΟΥΡΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΆ ΜΠΑΛΛΑ ΜΗΝΑΣ ΚΟΜ.ΤΣΙΟΤΡΑΣ 
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.45 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΑΟΝΑ 1 ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔ ΣΙΔΕΡΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΝΑΖΙΡΗ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΑΒΡΕΛΗΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.30 ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ. ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ 1 ΣΚΑΛΤΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ. ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΟΒΗΛ ΚΟΥΡΤΗ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ. ΠΑΠΑΔ 21.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 1 ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΑΡΓΥΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 21.30 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΤΑΤΑΥΛΑ 1 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ ΓΚΑΝΗΣ ΑΝΤ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΠΑΛΛΑΣ ΠΑΠΑΣΑΡΗ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 21.30 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. 1 ΤΣΑΧΑΚΗΣ ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΙΧΑΣ Γ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΝΤΕΜΕΛΗΣ
1ο ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 21.00 ΕΝ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓ. ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ 1 ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗΣ ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 14.10.16
Γ ΑΝΔΡΩΝ
2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 21.30 ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 1  ΜΠΟΥΚΑΣ ΑΜΠΕΛΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ MOΣΚΟΒΗΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.30 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ 1 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΟΜΙΑΝΟΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΙΧΑΣ Α ΜΙΧΑ ΜΑΡ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 21.45 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ 1 ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣ ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΟΥΛΤΣΗ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΠΑΠΑΔ 21.30 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ 1 ΠΕΤΡΟΥ ΣΕΛΛΗΝΑΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΝΑΖΙΡΗ ΠΡΕΚΑΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ 1  ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΑΡΑΝΤΖΙΩΤΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΖΙΑΚΑ ΖΩΓΡΑΦΟΣΚΟΜ.,ΤΣΙΟΤΡΑΣ 
ΚΛ. Ν.Σ ΜΥΡΝΗΣ ΑΡΤ 22.00 ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ 1  ΖΑΚΕΣΤΙΔΗΣ ΚΟΥΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΣΥΚΚΝΑ 
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 21.00 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 1 ΣΙΑΜΟΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. -ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΡΙΤΕΣ

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right