menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  29.10.16

Το πρόγραμμα αγώνων του Σαββάτου (29.10.2016) με αγώνες ΠΑΙΔΩΝ, ΕΦΗΒΩΝ (Β - Γ) και ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (Α - Β)

Κοινοποίησέ το :


ΣΑΒΒΑΤΟ 29.10.16

ΠΑΙΔΕΣ -ΕΦΗΒΟΙ Β 
2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΟΥΒΑ 17.00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΤΕΛΜΩΝΑΣ Π Β 
ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΠΑΣΣΑΡΗ

ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΡΤΑΚ 21.30 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. ΠΟΡΦΥΡΑΣ Π Β 
ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΚΑΡΥΚΑΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΟΛΙΤΗΣ Γ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ 

ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΟΔ. ΠΑΠΑΔ 19.00 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ. ΑΟΝΑ Ε Β 
ΓΑΡΙΝΗ ΤΖΙΜΗΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΠΡΕΚΑΣ 

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α 
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Κ 1 
ΤΣΟΛΑΚΟΣ ΦΛΩΡΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΡΑΠΤΗ 

ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 19.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ Κ 1 
ΧΡΟΝΗΣ ΚΟΚΟΣΗΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ

ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 21.15 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΑΟΝΑ Κ 1 
ΜΑΙΜΟΥ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ 

1ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 13.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κ 1 
ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΣΑΡΑΝΤΟΥ 
ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΧΑΙΜΑΛΑΣ 

ΚΛ.ΒΑΡΙΚΑΣ 16.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. Κ 1 
KONΤΑΡΑΤΟΣ ΣΙΑΜΙΔΗΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΜΗΝΑ ΕΛ

ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 16.45 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. Κ 1 
ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΗΤΣΙΚΑΡΗΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β 
ΑΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 16.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ 
ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΝΑΖΙΡΗ

ΑΝ ΠΕΡΟΝΙΑ 10.00 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ 
ΜΑΥΡΕΛΗΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΚΟΥΡΤΗ 

ΣΕΦ Β 19.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΡΟΦ ΗΛΙΑΣ 
ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ Ι
ΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ  ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ 

ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.00 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΒΑΡΗ 
ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΜΗΝΑΣ 

ΑΝ ΣΕΧΟΠΟΥΛΟΥ 17.45 ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ 
ΚΑΡΥΚΑΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΟΥΡΤΗ 

1ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 15.30 ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 
ΠΕΠΠΑΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΛΙΝΑΡΔΟΣ 

ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ ΣΑΛΤ 18.00 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ 
ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΑΡΙΚΗΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ 

ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 10.30 ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ 
ΗΣΑΪΟΓΛΟΥ 
ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ

ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 16.30 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ 
ΣΑΡΑΝΤΑΚΟΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΦΑΣΟΥΛΗΣ  ΠΑΠΑΣΑΡΗ

ΠΑΙΔΕΣ -ΕΦΗΒΟΙ Γ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 17.00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ Π 
ΠΕΠΠΑΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΛΙΝΑΡΔΟΣ

ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 15.30 ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓ ΜΕΓΑΡΑ ΓΣ Π 
ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΟΣΙΑΡΑΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ 

ΑΝ. ΑΙΓΙΝΑΣ 12.00 ΠΑΝΑΓΙΝΑΪΚΟΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Π 
ΗΣΑΪΟΓΛΟΥ 
ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ

ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 11.15 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ Π 
ΦΙΛΙΠΠΟΥ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ

ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 13.30 ΠΕΡΑ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ Π 
ΤΖΙΜΗΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

ΚΛ. ΣΕΦ Β 09.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡ. ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π  
ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ  
ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ 

ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ ΣΑΛΤ 20.00 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ -ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ Ε 
ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΑΡΙΚΗΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ

ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Β 19.15 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ Ε 
ΜΑΙΜΟΥ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΗΤΣΙΚΑΡΗΣ ΚΟΛΟΦΩΤΗ 

ΑΝ. Δ. ΣΑΛΑΜΙΝΟΣ 11.00 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ Π ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΛΟΦΩΤΗ 

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right