menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  22.10.16

Το πρόγραμμα αγώνων του Σαββάτου (22.10.2016) με αγώνες ΠΑΙΔΩΝ, ΕΦΗΒΩΝ (Β - Γ) και ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (Α - Β)

Κοινοποίησέ το :


ΣΑΒΒΑΤΟ 22.10.16


ΠΑΙΔΕΣ -ΕΦΗΒΟΙ Β 
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 19.30 ΒΑΡΗ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π Β 
ΤΖΙΜΗΣ ΣΙΜΑ 
ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΡΕΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 

ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΡΤΑΚ 21.30 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. ΕΘΝΙΚΟΣ Ε Β 
ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΧΡΟΝΗΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΜΗΝΑ ΕΛ 

ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΟΔ. ΠΑΠΑΔ 17.15 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Ε Β 
ΜΕΛΗΣ ΧΑΤΖΑΡΑΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΙΧΑΣ Α ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α 
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 21.15 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ 
ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ

ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 19.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 
ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΧΡΟΝΗΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ

ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 16.15 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. 
ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΜΑΙΜΟΥ 
ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΜΗΝΑΣ 

ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.15 ΑΟΝΑ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 
ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΚΟΥΛΗΣ ΧΑΡ 
ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΑΡΓΥΡΗ ΖΙΑΚΑ

ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.00 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 
ΣΑΚΚΗΣ ΤΟΥΣΗΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΜΗΝΑΣ 

ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 15.00 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. 
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΑΡΑΝΤΑΚΟΣ
ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ 

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β 
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 19.30 ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ 
ΦΙΛΙΠΠΟΥ
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ 

1ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 13.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ
 ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΑΣΣΑΡΗ ΧΑΪΜΑΛΑΣ

1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 13.15 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ 
ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΛΑΡΟΖΑ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ

ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 16.00 ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ 
ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ

6ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 17.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ 
ΚΟΝΤΟΜΗΤΡΟΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΙΧΕΛΑΚΑΚΗΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ

2ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 18.00 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 
ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΥΡΕΠΗΣ ΝΑΖΙΡΗ

ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 09.30 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ -ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 
ΚΑΡΥΚΑΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ

ΑΝ ΠΡΟΦΗΤΗ 15.30 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 
ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΣΙΑΝΟΥ

ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 14.30 ΒΑΡΗ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 
ΣΙΜΑ 
ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΤΟΒΗΛ ΔΑΥΙΔ 

ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Γ 
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 18.00 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΜΕΓΑΡΑ Π 
ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ 

ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 15.00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ ΕΝ ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓ Π 
ΠΕΠΠΑΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ

ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 16.30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ Ε 
ΠΕΠΠΑΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ

ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ. ΣΑΛ 18.30 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Π Α
ΛΙΜΠΕΡΤΗΣ  
ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΑΡΙΚΗΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ 

ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 16.30 ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ - ΜΕΓΑΡΑ Ε Α
ΛΙΜΠΕΡΤΗΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΑΡΙΚΗΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ 

ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 19.30 ΠΕΡΑΜΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. Π 
ΜΑΙΜΟΥ 
ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ 

ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 13.15 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ. ΣΟΦ. Π 
ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ 

ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 11.30 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ Π 
ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΛΕΚΟΥ ΜΟΣΚΟΒΗΣ

ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 11.15 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Π 
ΚΑΡΥΚΑΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ 

ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 11.00 ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΙΙ Π
ΦΙΛΙΠΠΟΥ 
ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΣΤΟΥΡΑΙΤΗΣ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ

ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Β 19.15 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. ΜΟΣΧ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ Π 
ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΠΟΛΛΑΚΗ (ΔΟΚ) 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΑΛΠΑ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ

ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 13.30 ΠΕΡΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ Π 
ΤΖΙΜΗΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΑΒΡΕΛΗΣ 

2o ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 19.30 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Ε 
ΑΡΦΑΡΑ  
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ KONTOΘΑΝΑΣΗΣ ΠΑΠΑΣΑΡΗ 

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right