menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  21.10.16 από isaak

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Η ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΟΥ ΤΟΥΡΝΟΥΑ 2016-2017

Κοινοποίησέ το :

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 



 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ 
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ                7           
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ              3         
ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ        6        
ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ            9     
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡ.          4
ΑΟΝΑ                                   1 
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ.                     8
EA NIKΑΙΑΣ                        5
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ        11
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ                2  
ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ             10
ΡΕΠΟ                                  12
--------------------------------------------------
2ΟΣ  ΟΜΙΛΟΣ 
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ                  8
ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ       1         
ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ              2
AIΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ          7
ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ                       5
ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ                 4
ΒΑΡΗ                                   3
ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ             6
Π. ΦΑΛΗΡΟ                      10      
ΤΑΤΑΥΛΑ                             9
--------------------------------------------------
 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ 

ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ               10               
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ                    5
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ                  6
ΓΣ. ΜΕΓΑΡΩΝ                     1
ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ                   4
ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ  8
ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ        3
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ                    9
ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΔΑΣ              2       
ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ                        7

----------------------------------------------               
  
 4ΟΣ OMIΛOΣ 

ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ                            10
ΑΕ ΡΕΝΤΗ                                7
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ      4
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ                        8
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ  ΠΕΙΡ.               9
ΔΙΟΓΕΝΗΣ                                5
ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ                   1
ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ                           2
ΜΙΛΩΝΑΣ                                  3
ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ             6


ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΓΙΑ 10 ΟΜΑΔΕΣ
 (στον β’ γύρο αντίστροφα)
 1 ΑΓ
2 ΑΓ
3 ΑΓ
4 ΑΓ
5 ΑΓ
6 ΑΓ
7 ΑΓ
8 ΑΓ
9 ΑΓ
 1-10
9-1
1-8
7-1
1-6
5-1
1-4
3-1
1-2
2-9
8-2
2-7
6-2
2-5
4-2
2-3
2-10
10-6
3-8
7-3
3-6
5-3
3-4
3-10
10-7
4-9
9-3
4-7
6-4
4-5
4-10
10-8
6-9
9-5
5-8
8-4
5-6
10-5
10-9
8-9
9-7
7-8
8-6
6-7
7-5

                   ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΓΙΑ 12 ΟΜΑΔΕΣ
                      (στον β’ γύρο αντίστροφα)

7η
9η
10η
11η
1-12
11-1
1-10
9-1
1-8
7-1
1-6
5-1
1-4
3-1
1-2
2-11
10-2
2-9
8-2
2-7
6-2
2-5
4-2
2-3
2-12
12-7
3-10
9-3
3-8
7-3
3-6
5-3
3-4
3-12
12-8
4-11
11-3
4-9
8-4
4-7
6-4
4-5
4-12
12-9
6-11
11-5
5-10
10-4
5-8
7-5
5-6
5-12
12-10
8-11
11-7
7-10
10-6
6-9
9-5
6-7
12-6
12-11
10-11
11-9
9-10
10-8
8-9
9-7
7-8
8-6


ΕΝΑΡΞΗ 5.11.16

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right