menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  21.10.16 από isaak

ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ Η ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΟΥ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Π. ΚΑΠΑΓΕΡΩΦ 2016-17

Κοινοποίησέ το :

ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ 





ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ


1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ                   7        
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ                10     
ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ            5 
ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ             6
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡ.                3
ΑΟΝΑ                                4
ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ              9
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ                    2 
ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ               1        
ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ                      8  
ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ                   11
ΡΕΠΟ                                12        
--------------------------------------------------
2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ               9
ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ                      10
ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ         3
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ                    8
ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ         7
ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ             4
ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ                 5
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ                      2
ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ                      1
ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΔΑΣ                6
----------------------------------------------               
3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
AIΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ        7
ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ.                  4
ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ                 1
ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ               5
ΒΑΡΗ                           8
ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ              3
Π. ΦΑΛΗΡΟ                     2    
ΣΑΡΞ ΓΛΥΦΑΔΑΣ             10
ΜΙΛΩΝΑΣ                       6            
ΠΕΡΑ                            9

4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
--------------------------------------------------
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ              8
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ           3
ΠΟΡΦΥΡΑΣ                     1
 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ            6
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ.           10
ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ.               5
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ                  2
ΑΕ ΡΕΝΤΗ                        7
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ        4
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ              9



ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΓΙΑ 10 ΟΜΑΔΕΣ
 (στον β’ γύρο αντίστροφα)
 1 ΑΓ
2 ΑΓ
3 ΑΓ
4 ΑΓ
5 ΑΓ
6 ΑΓ
7 ΑΓ
8 ΑΓ
9 ΑΓ
 1-10
9-1
1-8
7-1
1-6
5-1
1-4
3-1
1-2
2-9
8-2
2-7
6-2
2-5
4-2
2-3
2-10
10-6
3-8
7-3
3-6
5-3
3-4
3-10
10-7
4-9
9-3
4-7
6-4
4-5
4-10
10-8
6-9
9-5
5-8
8-4
5-6
10-5
10-9
8-9
9-7
7-8
8-6
6-7
7-5

   ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΓΙΑ 12 ΟΜΑΔΕΣ
                      (στον β’ γύρο αντίστροφα)

7η
9η
10η
11η
1-12
11-1
1-10
9-1
1-8
7-1
1-6
5-1
1-4
3-1
1-2
2-11
10-2
2-9
8-2
2-7
6-2
2-5
4-2
2-3
2-12
12-7
3-10
9-3
3-8
7-3
3-6
5-3
3-4
3-12
12-8
4-11
11-3
4-9
8-4
4-7
6-4
4-5
4-12
12-9
6-11
11-5
5-10
10-4
5-8
7-5
5-6
5-12
12-10
8-11
11-7
7-10
10-6
6-9
9-5
6-7
12-6
12-11
10-11
11-9
9-10
10-8
8-9
9-7
7-8
8-6
    

ΕΝΑΡΞΗ 5.11.16


Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right