Το πρόγραμμα αγώνων της Τρίτης (18.10.2016) με αγώνες Εφήβων και Παίδων Α,Β,Γ κατηγορίας - ΕΣΚΑΝΑ

ΣΕ ΤΙΤΛΟΥΣ

Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής

18.10.16

Το πρόγραμμα αγώνων της Τρίτης (18.10.2016) με αγώνες Εφήβων και Παίδων Α,Β,Γ κατηγορίας



ΤΡΙΤΗ 18.10.16



Α΄ ΠΑΙΔΩΝ -Α ΕΦΗΒΩΝ 
ΚΛ. ΣΕΦ Β 19.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Π Α ΤΣΑΧΑΚΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ 

ΚΛ. ΣΕΦ Β 20.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Ε Α ΘΕΟΝΑΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ 

ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Β 19.15 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. Π Α ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗΣ ΚΑΤΑΓΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΤΟΒΗΛ 

2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 21.45 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. Ε Α ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΣΕΛΛΗΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΑΛΛΑΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ 

ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΟΔ ΠΑΠΑΔ 19.45 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π Α ΚΟΥΛΗΣ ΧΑΡΗΣ ΡΕΜΟΥΝΤΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΜΙΧΑΣ Α

ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.00 ΑΟΝΑ ΜΙΙΛΩΝΑΣ Π Α ΜΗΛΑΠΙΔΗΣ ΚΑΤΣΙΜΑΡΔΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΑΡΓΥΡΗ 

ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΟΝΑ ΠΕΡΑΜΑ Ε Β ΣΙΔΕΡΗΣ ΔΡΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΑΡΓΥΡΗ 

ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 21.45 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. Π Α ΟΡΦΑΝΟΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΟΥΛΤΣΗ 

ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 20.15 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ Π Α ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ ΠΕΤΡΟΥ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΟΛΙΤΗΣ Γ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ 

ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 21.45 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ Ε Α ΠΑΠΑΦΩΤΙΟΥ ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ   ΠΟΛΙΤΗΣ Γ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ 

2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ (ΓΟΥΒΑ) 21.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Ε Α ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ 

ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ (ΜΗΛΑΔΕΖΑ) 21.30 ΒΑΡΗ ΜΙΛΩΝΑΣ Ε Α ΓΙΑΚΕΙΜΗ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΖΙΑΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 22.00 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Ε Α ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΗΣ ΗΛΙΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΚΟΛΟΦΩΤΗ

ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Π Β ΛΑΤΣΗΣ ΚΑΡΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ

ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 20.00 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ Π Β  ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ  ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΜΙΧΕΛΑΚΑΚΗΣ

ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.30 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ Ε Β ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ  ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΙΧΕΛΑΚΑΚΗΣ

ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. Ε Β ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΑΡΑΝΤΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΛΑΡΟΖΑ

ΑΝ. ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑ 20.00 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π Γ ΠΕΠΠΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΦΑΣΟΛΗΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ

ΑΝ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑ 21.30 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. Ε Γ ΠΕΠΠΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΦΑΣΟYΛΗΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ

ΑΝ. ΠΕΡΟΝΙΑ 20.00 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. Π Γ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΟΛΟΦΩΤΗ ΜΗΝΑΣ 

ΑΝ ΣΕΧΟΠΟΥΛΟΥ ΜΕΓΙΣΤΗΣ 20.00 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. ΜΟΣΧ Π Γ ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΚΟΥΡΤΗ

ΑΝ ΑΡΜΕΝΙΚΗΣ 19.30 ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ Π Γ ΚΟΝΤΟΜΗΤΡΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΦΩΣΤΗΡΑΣ

ΑΝ. ΑΡΜΕΝΙΚΗΣ 21.00 ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ Ε Γ ΚΟΝΤΟΜΗΤΡΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΦΩΣΤΗΡΑΣ

ΑΝ ΑΡΤΑΚΗΣ 20.00 ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΕΡΑ Π Γ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ

ΑΝ ΔΗΜ. ΓΛΥΦΑΔΑ 20.00 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Π Γ ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΡΑΠΤΗ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ

ΑΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 20.00 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΙΙ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛ Π Γ ΣΙΜΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΡΕΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ

ΑΝ ΔΗΛΑΒΕΡΗ 20.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΣΟΦ ΑΕ ΡΕΝΤΗ Π Γ ΜΑΙΜΟΥ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ

ΑΝ. ΠΕΙΡΑΪΚΟΥ 21.30 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. ΙΙ Ε Γ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΑΛΠΑ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ

ΑΝ ΑΓ ΠΑΡ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 21.30 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΙΙ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΙΙ Ε Γ ΤΖΙΜΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΙΧΑ Μ ΜΙΧΑΣ Α

ΑΝ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 21.30 ΒΟΥΛIΑΓΜΕΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ Ε Γ ΧΑΤΖΗΣ Κ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΜΑΥΡΕΠΗΣ

4ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.30 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΣΑΡΞ ΓΛΥΦ Ε Γ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

AN. ΠΟΡΦΥΡΑ 21.15 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. E Γ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ 

Ενδιαφέρουν