menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  16.10.16

Το πρόγραμμα της Κυριακής (16.10.2016) με αγώνες Α Γυναικών, Παίδων - Εφήβων Α,Β,Γ



ΚΥΡΙΑΚΗ 16.10.16

ΓΥΝΑΙΚΕΣ 
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 12.30 ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ 
ΜΑΡΤΙΝΑΚΟΣ ΓΚΑΝΗΣ Ι. 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΠΑΛΛΑΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ

ΚΛ. ΜΕΘΑΝΩΝ 12.00 ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ 
ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΧΡΟΝΗΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ 

ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 19.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. -ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΟΜΑΔΑ 
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΟΒΗΛ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΑΛΠΑ

ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 16.30 ΒΑΡΗ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ 
ΠΗΛΟΙΔΗΣ ΛΟΥΚΑΣ ΑΧΙΛΛΕΩΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΑΥΡΕΠΗΣ ΠΡΕΚΑΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α

ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 19.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 
ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΣΙΑΝΟΥ ΜΟΥΛΤΣΗ

2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ (ΓΟΥΒΑ) 17.00 ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΑΟΝΑ 
ΣΙΑΜΙΔΗΣ ΔΑΓΚΛΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΗΤΣΙΚΑΡΗΣ  ΠΑΣΣΑΡΗ ΛΕΚΟΥ

ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 14.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ 
ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΠΑΛΛΑΣ ΛΕΚΟΥ

ΠΑΙΔΕΣ Α 
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 09.00 ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΟΜΑΔΑ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 
ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΗΤΣΙΚΑΡΗΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ 

ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Β 
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 19.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ Π 
ΜΑΙΜΟΥ ΣΙΜΑ 
ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ 

ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 10.45 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ Π 
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΗΤΣΙΚΑΡΗΣ ΚΟΛΟΦΩΤΗ 

ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 19.00 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Ε 
ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΤΖΙΜΗΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΟΥΛΤΣΗ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ 

ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡ. ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ε 
ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΗΝΑΣ ΄Σ ΜΗΝΑ ΕΛ 

ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Γ 
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 12.00 ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ Π 
ΠΕΠΠΑΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΤΟΒΗΛ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 

ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ ΣΑΛ 17.45 ΜΕΓΑΡΑ ΓΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ Π 
ΠΕΠΠΑΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΧΑΙΜΑΛΑΣ  ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ 

ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ ΣΑΛ 19.30 ΜΕΓΑΡΑ ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ Ε 
ΠΕΠΠΑΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΧΑΙΜΑΛΑΣ  ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ 

ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 10.45 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ Π 
ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ 

ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 19.15 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΑΝ ΙΚΟΝΙΟΥ ΠΕΡ. Π 
ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ  ΠΑΛΛΑΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ 

ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 12.15 ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΙΙ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Π 
ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ

2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 14.15 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ Π 
ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ 

2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 15.45 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ Ε 
ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ 

ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20.15 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ Π 
ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΜΠΑΛΛΑΣ 

ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΤΑΤΑΥΛΑ Ε 
ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΜΠΑΛΛΑΣ 

ΚΛ. ΣΕΦ Β 19.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙ.Ρ ΙΙ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ Π
 ΚΟΚΟΣΗΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΜΗΝΑ ΕΛ 

ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 18.00 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ Π 
ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΖΙΑΚΑ 

ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 19.00 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ -ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Ε 
ΦΙΛΙΠΠΟΥ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ 

ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 19.45 ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ -ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. Ε 
ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΛΕΚΟΥ

ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 19.15 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΑΡΗΣ ΝΙΚ Ε 
ΗΣΑΪΟΓΛΟΥ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ 

ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 22.00 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. Ε 
ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ 

ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 15.00 ΠΕΡΑ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Ε 
ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΜΙΧΕΛΑΚΑΚΗΣ 


Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right