menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  11.10.16

Το πρόγραμμα αγώνων της Τρίτης (11.10.2016) με αγώνες Εφήβων και Παίδων Α,Β,Γ κατηγορίας



ΤΡΙΤΗ 11.10.16


Α΄ ΠΑΙΔΩΝ -Α ΕΦΗΒΩΝ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20.15 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π Α 
ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ Π 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΠΑΛΛΑΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ

ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ε Α
 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΣΕΛΛΗΝΑΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΠΑΛΛΑΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ

ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 20.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Π. ΦΑΛΗΡΟ Π Α 
ΣΩΜΟΣ ΜΑΡΤΙΝΑΚΟΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΡΑΠΤΗ 

ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 21.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Π. ΦΑΛΗΡΟ Ε Α
ΜΑΓΚΟΥΝΗΣ ΜΑΡΤΙΝΑΚΟΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΡΑΠΤΗ 

2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.15 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ Π Α 
ΦΑΣΟΛΗΣ ΒΟΥΓΙΟΥΚΛΑΚΗΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ

2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 21.45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Ε Α 
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΒΟΥΓΙΟΥΚΛΑΚΗΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΠΑΠΑΣΑΡΗ

ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟΝΑ Π Α 
ΤΕΦΤΙΚΗΣ ΣΩΤ ΠΗΛΟΙΔΗΣ Λ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΑΒΟΥΛΑΡΗΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ 

ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.45 ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΒΑΡΗ Ε Α 
ΠΕΤΡΟΥ ΦΛΩΡΟΣ Γ. 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΑΒΟΥΛΑΡΗΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ 

ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 20.15 ΜΙΛΩΝΑΣ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ Π Α 
ΘΕΟΝΑΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΟΛΙΤΗΣ Γ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ

ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 21.45 ΜΙΛΩΝΑΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Ε Α 
ΣΤΡΕΜΠΑΣ ΣΙΑΜΙΔΗΣ
 ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΟΛΙΤΗΣ Γ ΣΥΚΚΝΑ 

ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 20.30 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Π Α 
ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ Π. ΟΡΦΑΝΟΣ ΕΜ. 
ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΠΑΛΛΑΣ

ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Ε Α 
ΤΣΑΧΑΚΗΣ ΤΗΓΑΝΗΣ Γ. 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΙΧΕΛΑΚΑΚΗΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ


ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Β΄
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΎΦ ΟΔ ΠΑΠ 19.45 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ Π Β 
ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΣΙΜΑ
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ

ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 20.00 ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. Π Β 
ΤΖΙΜΗΣ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΑΡΓΥΡΗ ΝΑΖΙΡΗ

2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 21.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ Π Β 
ΠΕΠΠΑΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΣΥΚΚΝΑ 

ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 22.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ Ε Β 
ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
 ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΗΝΑΣ Σ ΜΗΝΑ ΕΛ

ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.30 ΠΕΡΑΜΑ- ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ Ε Β 
 ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ   
ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΛΑΡΟΖΑ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ



ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Γ 

ΑΝ ΟΔ ΣΑΛΑΜΙΝΟΣ 20.00 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π Γ
 ΜΑΥΡΕΛΗΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΦΩΣΤΗΡΑΣ 

ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 20.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ -ΠΡΟΦ ΗΛΙΑΣ Π Γ 
ΜΕΛΗΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΤΣΙΑΝΟΥ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

ΑΝ ΦΡΕΑΤΤΥΔΟΣ 20.00 ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ. ΕΘΝΙΚΟΣ Π Γ 
ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΚΟΥΡΤΗ 

4ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.00 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ Π Γ 
ΧΡΟΝΗΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΖΑΝΗ ΓΑΒΡΕΛΗΣ

ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.15 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Π Γ 
ΧΑΤΖΑΡΑΣ  
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΙΧΕΛΑΚΑΚΗΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ

ΑΝ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 20.00 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ Π Γ 
ΚΑΡΥΚΑΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΠΡΕΚΑΣ 

4ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 20.00 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ Π Γ 
ΚΟΝΤΟΜΗΤΡΟΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ MAYΡΕΠΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ 

4o ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.30 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ Ε Γ 
ΚΟΝΤΟΜΗΤΡΟΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΥΡΕΠΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

ΑΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦ 20.00 ΣΑΡΞ ΤΕΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ (2) Π Γ 
ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΙΧΑΣ Α ΜΙΧΑ Μ 

ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 22.00 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. Ε Γ 
ΜΕΛΗΣ  
ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΑΛΛΑΣ ΜΟΥΛΤΣΗ 

ΑΝ ΔΗΜ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 21.30 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ (2) ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. Ε Γ 
ΦΙΛΙΠΠΟΥ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ 

ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 21.15 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ Ε Γ 
ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ

ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 21.30 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. ΜΟΣΧ Ε Γ 
ΜΑΙΜΟΥ
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΑΛΠΑ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ 

ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.30 ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ -ΑΣΤΕΡΑΣ Γ ΑΔΗΜ Ε Γ 
ΤΖΙΜΗΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΑΡΓΥΡΗ ΝΑΖΙΡΗ 

ΑΝ ΑΡΜΕΝΙΚΗΣ 21.15 ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Ε Γ
 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ 



Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΕΦΗΒΩΝ Α

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right