menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  9.10.16

Το πρόγραμμα της Κυριακής (09.10.2016) με αγώνες από Δ Ανδρών, Α Γυναικών, Παίδων - Εφήβων Α,Β,Γ




ΚΥΡΙΑΚΗ 09.10.16

Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ 
ΚΛ. ΜΕΘΑΝΩΝ 12.00 ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ -ΠΡΟΦ ΗΛΙΑΣ 
ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ 
ΙΑΤΡ. ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 

ΓΥΝΑΙΚΕΣ 
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 19.30 ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
 ΓΚΑΝΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΓΕΛΙΔΗΣ 
ΙΑΤΡ. ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΑΣΣΑΡΗ ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΣΥΚΚΝΑ 

ΚΛ. Π.ΣΑΛΠΕΑΣ 19.30 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ 
ΚΑΦΑΝΤΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ
ΙΑΤΡ. ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ

ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 11.00 ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΟΜΑΔΑ -ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ 
ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΜΑΥΡΕΛΗΣ 
ΙΑΤΡ ΕΣΚΑΝΑ ΣΑΛΠΑ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΜΗΝΑΣ Σ

ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 19.00 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 
ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ TΟΥΣΗΣ 
ΙΑΤΡ ΕΣΚΑΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΚΟΛΟΦΩΤΗ ΠΑΛΛΑΣ

ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 16.45 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΒΑΡΗ 
MEΛΗΣ ΤΖΙΜΗΣ 
ΙΑΤΡ ΕΣΚΑΝΑ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΜΗΝΑ Ε ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ 


ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 18.00 ΑΟΝΑ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. 
ΓΑΡΙΝΗ ΤΕΦΤΙΚΗΣ 
ΙΑΤΡ. ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΡΕΚΑΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ


ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 14.30 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ 
ΜΕΛΗΣ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ 
ΙΑΤΡ ΕΣΚΑΝΑ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΛΑΡΟΖΑ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ

ΠΑΙΔΕΣ Α 
ΔΑΚ ΠΛΑΤΩΝΑ 12.15 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΠΑΙΔΩΝ 
ΤΣΟΥΡΑΠΑΣ ΣΕΛΛΗΝΑΣ 
ΙΑΤΡ ΕΣΚΑΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ 


ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Β 
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 18.30 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ -ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. Π 
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ 
ΙΑΤΡ ΕΣΚΑΝΑ ΛΕΚΟΥ ΝΤΕΜΕΛΗΣ 


ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 12.15 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΒΑΡΗ Π 
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΕΠΠΑΣ Δ 
ΙΑΤΡ. ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΛΕΚΟΥ ΝΤΕΜΕΛΗΣ 


ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 09.00 ΠΟΡΦΥΡΑΣ -ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π 
ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΜΑΥΡΕΛΗΣ 
ΙΑΤΡ. ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ 


ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 22.00 ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΑΟΝΑ Ε 
ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΡΥΚΑΣ 
ΙΑΤΡ. ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΟΛΙΤΗΣ Γ ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ 


ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΕΣΕΛ ΕΘΝΙΚΟΣ Ε 
ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΣΙΜΑ 
ΙΑΤΡ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΖΕΡΙΤΗΣ Α 



ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Γ 
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 12.30 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ Π 
ΣΤΟΥΡΑΪΤΗ Ι
ΑΤΡ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ 


ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 10.45 ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΑΝ ΙΚΟΝΙΟΥ ΠΕΡΑΜ Π 
ΣΤΟΥΡΑΪΤΗ Ι
ΑΤΡ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ 


ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 12.30 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ (2) Π 
ΚΟΝΤΟΜΗΤΡΟΣ 
ΙΑΤΡ ΕΣΚΑΝΑ ΣΥΚΚΝΑ  ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 


2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 15.45 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ Ε 
ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ 
ΙΑΤΡ ΕΣΚΑΝΑ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ 


1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 13.15 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΡΗΣ ΝΙΚ Π 
ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ 
ΙΑΤΡ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΛΛΑΣ ΠΑΠΑΣΑΡΗ 


2ο ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 16.45 ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π 
ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ 
ΙΑΤΡ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΚΟΥΡΤΗ 


ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 18.15 ΤΑΤΑΥΛΑ ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ Π 
ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ 
ΙΑΤΡ ΕΣΚΑΝΑ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΝΑΖΙΡΗ 


ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 19.45 ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Ε 
ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ 
ΙΑΤΡ ΕΣΚΑΝΑ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΝΑΖΙΡΗ 


ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20.15 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ Π 
ΜΕΛΗΣ 
ΙΑΤΡ. ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ 


ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΠΕΡΑ Ε 
ΜΕΛΗΣ
ΙΑΤΡ. ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ 


ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.30 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ Ε 
ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ  
ΙΑΤΡ ΕΣΚΑΝΑ ΛΕΚΟΥ ΜΟΥΛΤΣΗ 


ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ. ΠΑΠΑΔ 14.15 ΑΡΗΣ ΓΛΎΦ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ (2) Ε 
ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ 
ΙΑΤΡ ΕΣΚΑΝΑ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΠΡΕΚΑΣ 


ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 16.15 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ (2) ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Ε 
ΧΑΤΖΗΣ
 ΙΑΤΡ. ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΜΙΧΑ Μ 



Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right