menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  8.10.16

Το πρόγραμμα αγώνων του Σαββάτου (08.10.2016) με αγώνες ΠΑΙΔΩΝ, ΕΦΗΒΩΝ (Β - Γ) και ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (Α - Β)



ΣΑΒΒΑΤΟ 08.10.16


Β΄ ΕΦΗΒΩΝ 
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ. ΟΔ. ΠΑΠ 19.00 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ Β Π ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ 
ΙΑΤΡ. ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ 

ΚΛ. ΔΗΜ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 21.30 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Β Π ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ 
ΙΑΤΡ. ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΜΗΝΑ ΕΛ 


ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α 
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 16.45 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΚΟΡ Α 
ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ 
ΙΑΤΡ. ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΣΑΛΠΑ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ


ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 19.30 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΚΟΡ Α 
ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ 
ΙΑΤΡ. ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ ΜΟΥΛΤΣΗ 


ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 21.15 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΚΟΡ Α 
ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ 
ΙΑΤΡ. ΕΣΚΑΝΑ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΛΕΚΟΥ


ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 16.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΚΟΡ Α 
TZIMHΣ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ 
ΙΑΤΡ. ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΡΑΠΤΗ 

ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 16.15 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΟΡ Α 
ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ 
ΙΑΤΡ. ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΑΡΓΥΡΗ ΜΙΧΑΣ Α

ΚΛ. ΑΝΔ ΒΑΡΙΚΑΣ 16.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ -ΑΟΝΑ ΚΟΡ Α 
ΓΚΑΝΗΣ ΑΝΤ 
ΙΑΤΡ. ΕΣΚΑΝΑ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ 


ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β 
ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 16.30 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΚΟΡ Β1 
ΚΟΝΤΟΜΗΤΡΟΣ 
ΙΑΤΡ. ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΛΑΡΟΖΑ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ 

ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 18.00 ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΚΟΡ Β1 
ΦΙΛΙΠΠΟΥ 
ΙΑΤΡ. ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ

ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 13.15 ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΚΟΡ Β1 
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 
ΙΑΤΡ. ΕΣΚΑΝΑ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ

1ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 12.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΚΟΡ Β1
ΜΑΙΜΟΥ  
ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΤΟΒΗΛ ΠΑΣΣΑΡΗ


ΑΝ ΣΕΧΟΠΟΥΛΟΥ(ΜΕΓΙΣΤΗΣ) 17.15 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΚΟΡ Β2 
ΜΑΙΜΟΥ 
ΙΑΤΡ. ΕΣΚΑΝΑ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΚΟΥΡΤΗ 


ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 14.30 ΒΑΡΗ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΟΡ Β2 
ΚΑΡΥΚΑΣ 
ΙΑΤΡ. ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΖΙΑΚΑ

6ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 17.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΟΡ Β2 
ΣΙΜΑ 
ΙΑΤΡ. ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΖΑΝΗ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ


2ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 18.00 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΚΟΡ Β2 
ΚΑΡΥΚΑΣ 
ΙΑΤΡ. ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΥΡΕΠΗΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ 

ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.00 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΚΟΡ Β2 
ΧΑΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 
ΙΑΤΡ. ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΜΗΝΑΣ Σ


ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Γ 
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 16.00 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΕΝ ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ Π 
ΦΙΛΙΠΠΟΥ 
ΙΑΤΡ. ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ


ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ. ΣΑΛ 18.30 ΜΕΓΑΡΑ ΓΣ - ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Π 
ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ 
ΙΑΤΡ. ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΑΡΙΚΗΣ ΣΥΚΚΝΑ 

ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ. ΣΑΛ 20.00 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ Ε 
ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ 
ΙΑΤΡ. ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΑΡΙΚΗΣ ΣΥΚΚΝΑ 


ΚΛ. ΑΝΔ ΔΑΣΚΑΛ. ΕΛΕΥΣ 14.30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΛΕΥΣΙΣ-ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ Π 
ΜΑΙΜΟΥ 
ΙΑΤΡ. ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΤΟΒΗΛ ΛΙΝΑΡΔΟΣ

ΚΛ. ΑΝΔ. ΔΑΣΚΑΛ ΕΛΕΥΣ 16.00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΛΕΥΣΙΣ-ΓΣ ΜΕΓΑΡΩΝ Ε 
ΠΕΠΠΑΣ 
ΙΑΤΡ. ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΤΟΒΗΛ ΛΙΝΑΡΔΟΣ 


ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 19.30 ΓΣ ΠΕΡΑΜΑ ΕΡΜΗΣ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜ Π 
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ  
ΙΑΤΡ. ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ


ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 19.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Π 
ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ 
ΙΑΤΡ. ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΧΑΤΗΖΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΣΥΚΚΝΑ

ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 11.15 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΣΟΦ Π 
ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ 
ΙΑΤΡ. ΕΣΚΑΝΑ ΜΗΤΣΙΚΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ

ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 11.00 ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ -ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ ΜΟΣΧ Π 
ΦΙΛΙΠΠΟΥ
 ΙΑΤΡ. ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΣΤΟΥΡΑΙΤΗΣ 

ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 16.30 ΕΝ ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ Ε 
ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ 
ΙΑΤΡ. ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΑΣΣΑΡΗ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ 

2o ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 13.15 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΙΚΟΣ Π 
ΤΣΑΛΙΚΗΣ  
ΙΑΤΡ. ΕΣΚΑΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ 


Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right