menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  4.10.16

Το πρόγραμμα αγώνων της Τρίτης (04.10.2016)




ΤΡΙΤΗ 04.10.16

Α΄ ΠΑΙΔΩΝ -Α ΕΦΗΒΩΝ 
ΚΛ. ΣΕΦ Β 19.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. Π Α 
ΦΑΣΟΛΗΣ ΣΑΡΑΝΤΟΥ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΤΟΒΗΛ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 



ΚΛ. ΣΕΦ Β 20.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Ε Α 
ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΤΕΦΤΙΚΗΣ Σ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΤΟΒΗΛ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 

ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α 19.00 Π. ΦΑΛΗΡΟ -ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. Π Α 
ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΚΑΤΑΓΑΣ ΚΟΛΟΦΩΤΗ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 Π. ΦΑΛΗΡΟ -ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. Ε Α 
ΑΝΤΕΡΡΙΩΤΗΣ ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΜΙΧΑΣ Α ΜΙΧΑ ΜΑΡ 
ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΚΛ. ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΠΑΠΑΔ 19.45 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Π Α 
ΜΑΓΚΟΥΝΗΣ ΦΛΩΡΟΣ Γ. ΜΙΧΑΣ Α ΜΙΧΑ ΜΑΡ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 

ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.00 ΑΟΝΑ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. Π Α 
ΤΣΑΡΟΥΧΑ ΡΕΜΟΥΝΤΑΚΗΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 
ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΟΝΑ -ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. Ε Β 
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ TEΡZHΣ  ΖΙΑΚΑ ΓΑΒΡΕΛΗΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 20.15 ΜΙΛΩΝΑΣ ΑΕ -ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π Α 
ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΓΚΑΝΗΣ ΑΝΤ. ΠΟΛΙΤΗΣ Γ ΚΟΥΡΤΗ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 

ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 21.45 ΜΙΛΩΝΑΣ ΑΕ -ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Ε Α
 ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΚΟΥΛΗΣ Χ. . ΠΟΛΙΤΗΣ Γ ΜΗΝΑ ΕΛ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 

ΚΛ. ΚΑΣΙΜΑΤΕΙΟ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 21.45 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ -ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Π Α 
ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗΣ ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ ΜΟΥΛΤΣΗ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
(ΕΣΠΑΣΕ ΤΟ ΤΑΜΠΛΟ ΣΤΟ ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΚΑΙ Ο ΑΓΩΝΑΣ ΜΕΤΑΦΕΡΕΤΑΙ ΣΤΟ ΚΑΣΙΜΑΤΕΙ0) 

2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ (ΓΟΥΒΑ) 21.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Ε Α 
ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣ ΚΟΜΙΑΝΟΣ ΠΑΣΣΑΡΗ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.30 ΒΑΡΗ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Ε Α 
ΖΑΚΕΣΤΙΔΗΣ ΖΑΓΟΥΡΗΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ Π Β 
ΟΡΦΑΝΟΣ ΕΜ. ΓΑΡΑΤΖΙΩΤΗΣ  ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 

ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 22.00 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Ε Α 
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΕΛΙΣΣΑΡΗΣ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 

ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 20.00 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ -ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Π Β 
ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΜΙΧΕΛΑΚΑΚΗΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 

ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.30 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ -ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Ε Β 
ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΜΙΧΕΛΑΚΑΚΗΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 

ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ Ε Β 
ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΠΠΑΣ ΧΑΤΗΖΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΠΑΠΑΣΑΡΗ 
ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.30 ΠΕΡΑΜΑ -ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Ε Β 
ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΛΑΡΟΖΑ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
-----------------------------------------

ΑΝ ΔΗΆΒΕΡΗ 20.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΣΟΦ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Π 
ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 

ΑΝ ΣΕΧΟΠΟΥΛΟΥ 20.00 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. Π 
ΜΕΛΗΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΜΗΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 

ΑΝ ΠΕΡΟΝΙΑ 20.00 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ Π 
ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 

ΑΝ ΑΡΜΕΝΙΚΗΣ 19.30 ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΠΕΡΑ Π  ΣΥΔΚΝΑ  ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 

4ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.00 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ Π 
ΚΟΝΤΟΜΗΤΡΟΣ ΝΑΖΙΡΗ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 

ΑΝ ΤΥΡΕΑΣ ΓΛΥΦ 20.00 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Π 
ΚΑΡΥΚΑΣ ΑΡΓΥΡΗ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 

ΑΝ ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 20.00 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΣΑΡΞ Π 
ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
 IATΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΑΝ ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.30 ΣΑΡΞ ΓΛΥΦΑΔΑΣ -ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ Ε 
ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 

AN. ΠΡΟΦ ΗΛΙΑ 21.30 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. ΙΙ Ε 
ΧΡΟΝΗΣ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΠΑΠΑΣΑΡΗ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 

ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 21.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΠΟΡΦΥΡΑΣ Ε 
ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΜΙΧΑΣ Γ ΠΑΛΛΑΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 

ΑΝ ΠΕΙΡΑΪΚΟΥ 21.30 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ -ΑΕ ΡΕΝΤΗ Ε 
ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΣΑΛΠΑ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 

ΑΝ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 21.30 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ Ε 
ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 

4ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.30 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Ε 
ΤΖΙΜΗΣ ΡΑΠΤΗ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 21.30 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ Ε 
ΠΕΠΠΑΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ 



Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΕΦΗΒΩΝ Α

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right