menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  3.10.16

Το πρόγραμμα αγώνων της Δευτέρας (03.10.2016) με αγώνες πρεμιέρας της Α και Δ Ανδρών




ΔΕΥΤΕΡΑ 03.10.16

Α΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 20.00 ΜΙΛΩΝΑΣ -ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ Α ΑΝΔ 
ΘΕΟΝΑΣ ΠΟΛΥΧΤΡΟΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΜΗΝΑΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΚΟΥΡΤΗ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 

ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.45 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. Π. ΦΑΛΗΡΟ Α ΑΝΔ 
ΣΤΡΕΜΠΑΣ ΤΣΑΧΑΚΗΣ ΣΙΔΕΡΗΣ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΠΑΛΛΑΣ ΧΑΤΗΖΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΕΡΑΜΑ Α ΑΝΔ 
ΜΗΛΑΠΙΔΗΣ ΓΙΑΚΕΙΜΗ ΚΑΤΣΙΜΑΡΔΟΣ ΜΙΧΑΣ Α ΑΡΓΥΡΗ ΖΩΓΡΑΦΟΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 

ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΥ 20.15 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α ΑΝΔ 
ΚΑΡΑΒΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΜΟΥΛΤΣΗ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΚΟΛΟΦΩΤΗ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 

ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ ΣΑΛ 20.30 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΠΕΡΑ Α ΑΝΔ 
ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡ ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΜΑΓΚΟΥΝΗΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. -ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ Α ΑΝΔ 
ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΣΚΑΛΤΣΗΣ ΠΗΛΟΙΔΗΣ ΛΟΥΚΑΣ ΣΑΛΠΑ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.00 ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ -ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ Α ΑΝΔ 
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΟΡΦΑΝΟΣ Ι ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗΣ ΤΟΒΗΛ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.30 ΒΑΡΗ ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ Δ ΑΝΔ 
ΤΖΙΜΗΣ XΡΟΝΗΣ ΖΙΑΚΑ ΖΕΡΙΤΗΣΣ Θ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ 
ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 22.00 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ -ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΣΟΦ Δ ΑΝΔ 
ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ XATZAΡΑΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΜΙΧΑΣ Γ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 

2οΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.45 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. ΑΕ ΡΕΝΤΗ Δ ΑΝΔ 
ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 

ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.30 ΣΑΡΞ ΓΛΥΦ ΑΝ ΙΚΟΝΙΟΥ Δ ΑΝΔ 
ΜΕΛΗΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΡΑΠΤΗ ΝΑΖΙΡΗ ΖΕΡΙΤΗΣ Α 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 

ΚΛ. ΔΗΜ. Ν. ΣΜΥΡ ΑΡΤ 21.45 ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗ ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ Δ ΑΝΔ 
ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΜΑΙΜΟΥ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ 
ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΑΝΔΡΩΝ Α

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right