menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  21.9.16 από isaak

ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΤΗΝ ΠΡΕΜΙΕΡΑ ΠΑΙΔΩΝ ΚΑΙ ΕΦΗΒΩΝ Α΄ ΚΑΙ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

Κοινοποίησέ το :

Α΄ ΠΑΙΔΩΝ 1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 34 103
ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 36 51
ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΟ 53 43
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ 47 54
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 47-54
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ : Γαρούφος, Κούλης
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ : 11-12, 26-28, 31-37, 47-54
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ (Σουργιάς) Πατσούρος 7, Αρματάς 4, Χατζηβέρογλου 3, Λειβαδάρος 11(1), Θυμιανός 3, Κόντης 3, Ζαντιώτης 7(1), Κατσάνας, Μαυρίδης 1, Ραμάντζας 4, Τσουκαλάς 4, Μπήλιος.
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Σταμάτης) Κολιαδήμας, Βασσάλας 2, Ντούσιας, Παπαδόπουλος 16, Γεωργίτσης 4(1), Τζιμινίδης 2, Ροής, Ζέρβας 5, Περγαντής 6, Χ"δημητριάδης 3, Κατούνας 2, Κούκης 14.
ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ 46 84
ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ 78 48
ΒΑΡΗ ΕΦΗΒΙΚΟ 

Α΄ ΕΦΗΒΩΝ 1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΟΚ 87 49
ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 38 79
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ 48 50
ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ 56 49
ΒΑΡΗ (Βρεττός): Φουστούκος 8(1), Καραμέτος , , Δήμου 8(1), Πρωτόπαπας, Βαρβαρίγος 8(2), Δρίτσας 20(1), Χασάπης 7(2) , Βουργουτζής , Κεραμιδάς 1, Ζήνας 2, Λαμπρόπουλος 2, Φλώρος
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. : Μπακλαβάς 6, Καραχάλιος , Σιγάλας Τσάβος 12(1), Μαλτσινιώτης 7(2) , Κυριακόπουλος , Χριστόπουλος , Μαυρομανωλάκης 3, Ραυτόγιαννης , Αγγελόπουλςο 12, Σαννής 4, Διαμαντής 5
ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ 53 86
ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ 93 63


Β΄ ΠΑΙΔΩΝ 1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΛΦ ΑΛΙΜΟY ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΟΚ 34 64
ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ 37 63
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ 49 45
ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ 35 82
ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΑΟΣ 41 37
ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ ΑΛΙΜΟΥ ΑΕ 58 47

Β΄ ΕΦΗΒΩΝ 1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΑΛΦ ΑΛΙΜΟY ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 54-53
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ 49 53
ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΕ 27 67
ΑΟΝΑ ΕΦΗΒΙΚΟ

ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ 62 54
ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ / ΕΡΜΗΣ ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ 24 76
ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ 69 60

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right