menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  21.9.16 από isaak

Οι διαιτητές κριτές και ιατροί για τους αγώνες από 22.09 μέχρι 30.09

Κοινοποίησέ το :


Ανακοινώθηκαν από την ΚΕΔ ΕΣΚΑΝΑ οι ορισμοί των διαιτητών και κριτών των αγώνων ΠΕΜΠΤΗ 22/09/16 έως ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 30/09/16

Υπενθυμίζουμε στα Σωματεία ότι το Δ.Σ. της Ε.Σ.ΚΑ.Ν.Α. και η Υγειονομική Επιτροπή σε συνεργασία με τις Επιτροπές Πρωταθλημάτων Ανδρών και Γυναικών, αποφάσισαν ΟΜΟΦΩΝΑ να έλθουν σε συμφωνία με την Ομάδα Αντιμετώπισης Επειγόντων Περιστατικών EMERGENCY MEDICAL GROUP SERVICES – HPS GROUP για την κάλυψη όλων των αγώνων περιόδου 2016-2017 στα Σωματεία που δεν διαθέτουν δικό τους ιατρό.

Οι ιατροί θα διαθέτουν κάρτα ιατρικού Συλλόγουο αριθμός της οποίας θα αναγράφεται στο Φύλλο Αγώνα καθώς επίσης θα έχουν πλήρως εξοπλισμένο φαρμακείο με ιατροφαρμακευτικό υλικό για την κάλυψη των αγώνων.


Βασική προϋπόθεση εκ μέρους των Σωματείων αποτελεί στο να τηρείται πιστά το πρόγραμμα των αγώνων.
Αναβλήθηκαν οι αγώνες του 5ου ομίλου εφήβων και 6ου παίδων λόγω αλλαγής αριθμού ομάδων και παραιτήσεων .

ΠΕΜΠΤΗ 22/09/16
ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.30 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΤΖΙΜΗΣ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΝΑΖΙΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.30 ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ. -ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΤΟΒΗΛ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΚΟΥΡΤΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΡΤ 22.00 ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ -ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΜΗΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΑΡΓΥΡΗ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 23/09/16
ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.30 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ -ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΔΙΑΣ ΤΖΙΜΗΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΣ Α  ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 21.30 ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ -ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΠΑΣΣΑΡΗ
ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ 24/09/16
Β΄ ΕΦΗΒΩΝ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ. ΟΔ. ΠΑΠ 19.00 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ Β Ε ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΖΙΑΚΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΡΤ 21.30 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. ΑΟΝΑ Β Ε ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΛΟΦΩΤΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
Γ΄ΠΑΙΔΕΣ -ΕΦΗΒΟΙ 
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 16.00 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠ. ΕΛΕΥΣΙΣ Γ Π ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ 
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ ΣΑΛ 18.30 ΜΕΓΑΡΑ ΓΣ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ Γ Π ΠΕΠΠΑΣ Δ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ ΣΑΛ 20.00 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΜΕΓΑΡΑ ΓΣ Γ Ε ΠΕΠΠΑΣ Δ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 13.30 ΠΕΡΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Γ Π ΤΖΙΜΗΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 19.30 ΠΕΡΑΜΑ ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ Γ Π ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 19.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ Γ Π ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 11.15 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Γ Π ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΛΠΑ ΛΕΚΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 11.00 ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΣΟΦ Γ Π ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ ΣΤΟΥΡΑΙΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΛ. ΑΝΔ. ΔΑΣΚΑΛ. ΕΛΕΥΣ 13.30 ΑΚΑΔ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΛΕΥΣΙΣ-ΕΝ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ Γ Ε ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Β 19.15 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. ΜΟΣΧ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ Γ Ε ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΜΟΥΛΤΣΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 

ΚΥΡΙΑΚΗ 25/09/16
ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 20.15 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΚΑΤΑΓΑΣ KOYTΣΟΜΗΤΡΟΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 19.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΜΗΝΑΣ ΜΗΝΑ ΕΛ. ΜΟΥΛΤΣΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
1ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑ 11.00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΝΕΑΝ -ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΝΕΑΝ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΛΑΡΟΖΑ ΠΑΣΣΑΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 16.30 ΒΑΡΗ ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΤΖΙΜΗΣ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΝΑΖΙΡΗ ΡΑΠΤΗ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 19.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΓΚΑΝΗΣ Ι. ΓΑΡΟΥΦΟΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 14.15 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΧΡΟΝΗΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
Α΄ ΠΑΙΔΩΝ
ΝΈΟ ΚΛ.ΑΓ. ΔΗΜ. 20.15 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΟΜΑΔΑ Α Π ΚΑΤΣΙΜΑΡΔΟΣ ΤΣΟΥΡΑΠΑΣ ΖΙΑΚΑ ΜΙΧΑΣ Α ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
Β΄ΠΑΙΔΩΝ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 10.45 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ -ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ Β Π ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ 
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 18.00 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ - ΒΑΡΗ Β Π ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ  ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
Β΄ΕΦΗΒΩΝ
ΚΛ.Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.30 ΕΘΝΙΚΟΣ -ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ Β Ε ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 19.00 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Β Ε ΜΑΥΡΕΛΗΣ  ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΜΟΥΛΤΣΗ  ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
Γ΄ ΠΑΙΔΩΝ ΕΦΗΒΩΝ
ΚΛ. ΑΝΔ. ΔΑΣΚΑΛ. ΕΛΕΥΣ 12.30 ΟΚ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓ Γ Π ΠΕΠΠΑΣ Δ ΛΑΡΟΖΑ ΠΑΣΣΑΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΛ. ΑΝΔ. ΔΑΣΚΑΛ. ΕΛΕΥΣ 14.00 ΟΚ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ Γ Ε ΠΕΠΠΑΣ Δ ΛΑΡΟΖΑ ΠΑΣΣΑΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ 
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 12.15 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔ ΑΝ Ν. ΙΚΟΝΙΟΥ ΠΕΡΑΜ Γ Π ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 19.00 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ Γ Π ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΚΟΥ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.00 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. Γ Ε ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΚΟΥ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 12.30 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Γ Π ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 14.15 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ (2) Γ Π ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 15.45 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Γ Ε ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 18.15 ΤΑΤΑΥΛΑ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ Γ Π ΚΑΡΥΚΑΣ ΖΟΥΔΙΑΡΗ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 19.45 ΤΑΤΑΥΛΑ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ Γ Ε ΚΑΡΥΚΑΣ ΖΟΥΔΙΑΡΗ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 15.00 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ Γ Ε ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΜΟΥΛΤΣΗ ΠΑΛΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 18.45 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  ΙΙ Γ Ε ΜΕΛΗΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΚΟΥΡΤΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
2ο ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 18.15 ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ Γ Π ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 

ΔΕΥΤΕΡΑ 26/09/16
ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 20.45 ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΜΙΛΩΝΑΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ MOΣΚΟΒΗΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
 ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΦΑΚΩΝΑΣ ΤΟΒΗΛ ΚΟΥΡΤΗ ΜΠΑΛΛΑΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ -ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΠΟΝΤΑΣ ΤΗΓΑΝΗΣ Ι. ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.30 ΒΑΡΗ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΦΑΣΟΛΗΣ ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΜΙΧΑΣ Α ΡΑΠΤΗ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 22.00 Π. ΦΑΛΗΡΟ -ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΣ Ι. ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΜΙΧΑ ΜΑΡ.ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΤΡΙΤΗ 27/09/16
ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ 
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 20.15 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π Α ΚΑΡΑΒΙΤΗΣ ΟΡΦΑΝΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΠΟΛΙΤΗΣ ΚΟΛΟΦΩΤΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 21.45 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ε Α ΤΣΑΧΑΚΗΣ ΤΗΓΑΝΗΣ Ι. ΠΟΛΙΤΗΣ ΚΟΛΟΦΩΤΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 20.30 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. Π. ΦΑΛΗΡΟ Π Α ΤΣΑΤΣΗΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ Π. ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΝΈΟ ΚΛ.ΑΓ. ΔΗΜ. 20.15 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ Π Α ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΛΑΖΟΓΚΑ ΜΙΧΕΛΑΚΑΚΗΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜ. 21.45 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Ε Α ΔΙΜΠΙΝΟΥΔΗΣ ΜΕΛΙΣΣΑΡΗΣ ΜΙΧΕΛΑΚΑΚΗΣ ΡΑΠΤΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 20.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΟΝΑ Π Α ΠΟΝΤΑΣ ΔΡΑΚΟΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΜΙΧΑ ΜΑΡ  ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 21.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΒΑΡΗ Ε Α ΤΕΦΤΙΚΗΣ Σ. ΣΙΑΜΙΔΗΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΜΙΧΑ ΜΑΡ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.15 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΜΙΛΩΝΑΣ Π Α ΚΟΛΛΙΑΣ ΣΑΡΑΝΤΟΥ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 21.45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΜΙΛΩΝΑΣ Ε Α ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 21.45 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π Α ΠΑΠΑΦΩΤΙΟΥ ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ ΜΟΥΛΤΣΗ ΠΑΛΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Π. ΦΑΛΗΡΟ Ε Α ΓΚΑΝΗΣ Α ΣΑΚΚΗΣ ΑΡΓΥΡΗ ΝΑΖΙΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 22.00 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Ε Α ΜΗΛΑΠΙΔΗΣ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΜΙΧΑΣ Γ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 

ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ -ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Β Ε   ΠΕΠΠΑΣ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ  ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ 
2ο ΚΛ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 21.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. Π Β ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΟΔ ΠΑΠΑ 19.45 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ Π Β ΧΑΤΖΑΡΑΣ  ΜΑΙΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 20.00 ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΔΙΑΣ -ΠΟΡΦΥΡΑΣ Π Β ΤΖΙΜΗΣ ΚΟΝΤΟΜΗΤΡΟΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.30 ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΔΙΑΣ ΠΕΡΑ Ε Γ ΤΖΙΜΗΣ ΚΟΝΤΟΜΗΤΡΟΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΕΝ.ΑΜΦΙΑΛΗΣ Π Β ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α 22.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΠΕΡΑΜΑ Ε Β ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΣΑΡΑΝΤΑΚΟΣ ΜΗΝΑΣ ΜΠΑΛΛΑΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
Γ΄ΠΑΙΔΩΝ ΕΦΗΒΩΝ
ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 20.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. ΜΟΣΧ Π Γ ΦΙΛΙΠΠΟΥ  ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΑΝ ΦΡΕΑΤΤΥΔΟΣ 20.00 ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ. ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ Π Γ ΛΑΤΣΗΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΣΑΛΠΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΑΝ ΠΕΡΟΝΙΑ 20.00 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡ Π Γ ΗΣΑΪΟΓΛΟΥ  ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΑΝ ΑΡΜΕΝΙΚΗΣ 20.00 ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ Π Γ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΜΗΝΑ ΕΛ. ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΑΝ ΑΡΜΕΝΙΚΗΣ 21.30 ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ Ε Γ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΜΗΝΑ ΕΛ. ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 21.30 ΑΕ ΡΕΝΤΗ Π. ΦΑΛΗΡΟ ΙΙ Ε Γ ΗΣΑΪΟΓΛΟΥ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΑΝ ΠΕΙΡΑΪΚΟΥ 21.30 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΣΟΦ. Ε Γ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ 

ΤΕΤΑΡΤΗ 28/09/16
ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.30 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ Δ ΝΕ - ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΝΕ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΜΙΧΑΣ Γ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 

ΠΕΜΠΤΗ 29/09/16
ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.30 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΠΕΡΑ ΠΟΝΤΑΣ ΓΙΑΚΕΙΜΗ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΤΟΒΗΛ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ. ΟΔ. ΠΑΠΑ 21.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΤΣΑΧΑΚΗΣ ΟΡΦΑΝΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΝΑΖΙΡΗ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 21.30 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΠΛΙΑΚΑΣ ΣΙΔΕΡΗΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΠΑΛΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
NEO ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΟΝΑ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΣΚΑΛΤΣΗΣ ΚΑΤΣΙΜΑΡΔΟΣ ΜΙΧΑΣ Α ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 30/09/16
ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.30 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΠΕΡΑΜΑ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ  ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 



Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΡΙΤΕΣ

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right