menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  11.5.16 από isaak

Οι ορισμοί των διαιτητών και κριτών των αγώνων από την TΕΤΑΡΤΗ 11.05.16 μέχρι την ερχόμενη ΠΕΜΠΤΗ 19.05.16

Κοινοποίησέ το :
Ανακοινώθηκαν από τις ΚΕΔ ΕΣΚΑ και ΕΣΚΑΝΑ οι ορισμοί των διαιτητών και κριτών των αγώνων  από την TΕΤΑΡΤΗ 11.05.16 μέχρι την ερχόμενη ΠΕΜΠΤΗ 19.05.16

ΤΕΤΑΡΤΗ 11.05.16

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ ΤΕΛΙΚΟΙ 1
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 21.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ -ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΗΛ. ΑΝΤΕΡΡΙΩΤΗΣ  -ΚΟΜ. ΤΣΙΧΛΑΣ - ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΜΙΧΑΣ Α ΠΡΕΚΑΣ
ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ 
ΚΛ.΄ΕΣΠΕΡΟΣ 20.30 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣ  ΤΣΑΤΣΗΣ ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 

 ΜΙΝΙ ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ 3
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.30 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ -ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΝΑΖΙΡΗ ΜΙΧΑ Μ
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 21.30 ΤΑΤΑΥΛΑ  -ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΚΑΡΥΚΑΣ ΜΗΝΑΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 18.45 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ  ΣΑΡΑΝΤΑΚΟΣ   ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 21.45 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. -ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 19.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. Π. ΦΑΛΗΡΟ     ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΠΑΠΑΣΑΡΗ
ΓΥΝΑΙΚΕΣ 
ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ (1) 
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. -ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ  ΓΙΑΚΕΙΜΗ ΚΟΤΣΩΝΗΣ  ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΠΑΛΛΑΣ


ΠΕΜΠΤΗ 12.05.16
ΓΥΝΑΙΚΕΣ
 ΤΕΛΙΚΑ (1)
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ- ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΤΣΑΤΣΗΣ- ΟΡΦΑΝΟΣ ΙΟΡΔ.- ΚΟΜ. ΧΕΛΙΩΤΗΣ -ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΜΗΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ


ΣΑΒΒΑΤΟ 14/05/16
ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (2)
ΚΛ. ΝΈΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ ΡΑΧΙΩΤΗΣ  ΡΑΠΤΗ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (2)
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ (ΙΧΘ) 19.30 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. - ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΚΑΛΑΪΤΖΑΚΗΣ   ΛΕΚΟΥ ΝΤΕΜΕΛΗΣ

ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 18.15 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ TZIMHΣ ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΖΙΑΚΑ
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 16.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ TZIMINIΔΗΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 16.45 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ -ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΣΑΡΑΝΤΑΚΟΣ  ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 10.30 ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΑΟΝΑ ΣΤΟΥΡΑΙΤΗΣ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 16.30 Π. ΦΑΛΗΡΟ -ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΣΙΜΑ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΜΗΝΑΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 21.00 ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ -ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ

 ΚΥΡΙΑΚΗ 15/05/16
ALL STAR GAME
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 09.00 ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ ΤΖΙΜΗΣ ΧΑΤΖΗΣ Κ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑ ΜΑΡ.
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 10.00 ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΚΑΡΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑ ΜΑΡ.
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 11.00 ΠΡΟΜΙΝΙ ΣΙΜΑ ΧΡΟΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΖΙΡΗ
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 11.45 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΝΑΖΙΡΗ

ΤΕΛΙΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (2)
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 19.00 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ -ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΜΑΓΚΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΡΑΧΙΩΤΗΣ  ΤΟΒΗΛ ΚΟΛΟΦΩΤΗ ΣΑΛΠΑ
ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (2)
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 17.00 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ -ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΣΥΚΚΝΑ

ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ
ΚΛ. Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ 17.15 ΤΑΤΑΥΛΑ -ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ TZIMHΣ ΜΕΛΗΣ  ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 19.00 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ-ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΝΑΖΙΡΗ
ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ 16.30 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΠΕΠΠΑΣ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
ΚΛ. Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ 15.30 Π. ΦΑΛΗΡΟ -ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΜΕΛΗΣ ΣΙΜΑ ΜΗΝΑ ΕΛ. ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 15.45 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΛΑΡΟΖΑ ΜΟΣΚΟΒΗΣ
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 16.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 15.30 ΑΟΝΑ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΚΑΡΥΚΑΣ ΛΙΑΠΗ ΠΡΕΚΑΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ 16/05/16
ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 18.15 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΤΑΤΑΥΛΑ ΚΟΝΤΟΜΗΤΡΟΣ  ΧΡΟΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΙΧΑ ΜΑΡ.

ΤΕΤΑΡΤΗ 18/05/16
ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (3) ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΣΕΔΚΑ ΣΕΔΚΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 19.00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΠΑΛΛΑΣ ΠΑΠΑΣΑΡΗ

ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛ. -ΤΑΤΑΥΛΑ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ.

ΠΕΜΠΤΗ 19/05/16 
ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ  21.30 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ -ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ   ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 

ΤΕΛΙΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (3) ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ 
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. -ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΣΕΔΚΑ ΣΕΔΚΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ

Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΡΙΤΕΣ

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right