menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  22.4.16 από isaak

Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ : Ανέβηκε σαν 4ος ο Λέοντας Μοσχάτου

Κοινοποίησέ το :

26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  Γ ΑΝΔΡΩΝ ΕΣΚΑΝΑ
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΟ 77 72
ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟΚ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡ/ΛΗΣ ΑΟ 66 74
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ ΑΟ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛΙΑΣ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ 68 50
ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ 79 58
ΑΙΞΩΝΗ ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 72 67
ΕΣΗ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 54 71
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΑΕ ΡΕΝΤΗ 70 67









Πανηγύρια της πρωταθλήτριας Δάφνης Αγ. Δημ. 
ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ –ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. 72-67
 Δεκάλεπτα : 15-08, 34-28, 58-48, 72-67
Διαιτητές : Πηλοίδης Λ. Φλώρος
Mε 8-1 νίκες στα τελευταία 9 ματς πήρε την 4η προβιβάσιμη θέση ο Λέων 
ΑΙΞΩΝΗ  (Γκονουλού Κλάδης):  Κλάδης Αν. 13(1) Μωραίτης 2, Ζούπα 6(2) Αργεντίνης 2, Τερτίκας , Κάππος 8, Αρφαριώτης 8(1) , Παναγόπουλος , Καραϊσκής Ε. 5, Ζάβρας 28(5)
ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ (Τάσος Ζάλιαρης)  Ρουμάνι 21(5) Μπάκας , Ρούσσης 10 Φλέγκας 15(2) Αλεξανδρόπουλος 12(3) Κακαράτζας , Παπαδόπουλος , Παπάζογλου 4, Πασσαρής Καραμπίκας 2, Ελενίτσας
ATPOMHTOΣ ΠEIPAIA -ΛEΩN MOΣXATOY 54-71
Δεκάλεπτα : 07-22,27-44,33-54,54-71
Διαιτητές :  Σπυρόπουλος Αργυρούδης
ATPOMHTOΣ (Kαλυβιανάκης ) Γκανής  9(2) Kάσσος 3(1) Hλιαδάκης  5(1) Mινόγιαννης 12(2) Kωνσταντίνου 17(1 Tαρανάς  4 Mίζης  2 Mωραίτης  2 Aβραμάκης , Δάνιας  Aγρίμης  Kλούτσος
ΛEΩN MOΣXATOY (Ιμπραημάκης) :Αλεξίου  6(2) Γκααφάρ 7 Nικολάου  Σονίδης 5(1) Φελλάς 6(2) Λινάρδος  Γιαμπάνης  17 Bασιλάκος  2 Ευκαρπίδης  2 Mαρκούτσος 12 Kάππης 14 Pουμελιώτης 
Πανηγυρική του Παννεαπολικού 

ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ –ΤΑΤΑΥΛΑ 77-72
Στην Β΄ ο Παννεαπολικός 
Δεκάλεπτα : 18-23, 39-36, 61-51, 77-72
Διαιτητές Κοτσώνης Παπαζαχαρίας
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ (Κανδύλης , Τιτάκης): Χαραλαμπίδης 15(2) Τριανταφύλλου 3(1), Αντιπάτης 13(1) , Γιαννακής 9(1) , Βουρνάς , Μαυροειδάκος 2, Νεδέλκος 10(2) , Θεοδωρικάκος 13(1) Βούζης 4, Σιδηρόπουλος Δανασής 6 Μαρής 2
ΤΑΤΑΥΛΑ (Σιταράς) Νικολόης 18, Κουρής 5(1) Μοντζακόφκσι 15, Χιουτακάκος 19, Γιαχαλής , Κουζηνόγλου 2, Παδουβάς 4, Κάβουρας 2, Κατσούρης 4, Σιταράς 3
Ο Ερμής Αργυρούπολης 

ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ –ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ. 66-74
Διαιτητές : Πέτρου Μελισσάρης
Δεκάλεπτα : 24-16, 40-36, 51-55, 66-74
ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ (Αγγελάκης) Ανδρεαδάκης 2, Κάβουρας 9, Πελέκης 16(2) , Δομένικος 20(1) , Γιαννακόδημος Ηλ. , Καλογερόπουλος 10 Μπανιώτης 2, Γιαννούκος , Πολυχρονάκης 3, Καρούζος
ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ. (Αδάμ Φράγκος): Τσεπαπαδάκης (1) Λόης 4, Μωυσίδης 15(1) Βλάχος 8 , Λιάκος , Μακρυγιάννης 12 Παππάς 9(1) Σιούτης 7 Μενιουδάκης 2, Κακάλης 1, Ρόζος 7(1) 
ΠΗΓΑΣΟΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ  79 – 58
Δεκάλεπτα : 18-10 , 43-32, 54-43, 79-58
Διαιτητές : Σέλληνας Ιερωνυμάκης
Πήγασος -Σαρωνικός 
ΠΗΓΑΣΟΣ (Κουκιάς  - Μαγγιώρος ) : Δέρδας  2, Καλφούτζος , Σέργης 8(2), Μυλωνόπουλος  , Κουτσουμπάκος  6, Ρίπης 10, Στεφανής  19(1), Μπακάλης 11(2) Αντωνόπουλος  5(1), Λιακάκης  2, Ρενιέρης 14(3) Γιαννικάκης  2
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ  ( Δαχρετζής Α. ,Δαχρετζής Σ.):  Γαιτάνος  , Σαρρής  , Κάτσικας  11(2), Τσαντές  1, Μπακάλης  16(3) .Κουνάδης . 6, Αγγελόπουλος 9, Μπήτρος 6, Μπακάλης Σ. 5(1), Χαρτοφύλαξ  3(1), Μπάλλιας  1
Aτρόμητος -Λέων Μοσχ. 54-71

ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ –ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ  68-50
Διαιτητές: Σκούτας , Ορφανός Εμμ.
Δεκάλεπτα : 21-06, 37-19, 54-38, 68-50
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ (Σκουζής  , Ζλάτης): Διγενής , Χατζηελευθερίου 9, Παπαδημητρακόπουλος , Αθανασιάδης 3(1) , Καλούδης 14(4) , Ελμάσογλου 4, Φατούρος 12(4) , Βάγιας , Σίνας 6, Κατσάκος 5, Κοτζαγεωργίου 5(1) , Κυριάκου 10(1)

ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ (Ζαχαρίας , Καρανδρέας): Κατήρας 3, Βροντάκης 2, Νικόλτσος 6, Αγγελίδης 14, Ταμπάσης 9, Μπαμπούνης 2, Μαγγουρίδης 2, Βήχος 8, Μαγγανάς 2, Τζεπά , Κορκίδης , Κοντοστέργιος 2 
Βραδιά ...Ευρωλίγκας στην Βάρη με παρουσία V-SPAN
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ -ΑΕ ΡΕΝΤΗ 70-67 
Διαιτητές : Αγρογιάννης , Καταγάς
Δεκάλεπτα : 18-27, 43-44, 53-54, 70-67
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ (Μαυρογιάννης Λιβάνιος) : Παπαϊωάννου 2, Στεφάνου 19(5) , Ρομάϊ , Κατσαμπάς , Παραλής 7(1) , Λαγός , Καραχάλιος 6, Καρράς 11, Λάσκος 15, Παπαδημητρίου, Κοντούλης 9 , Νερούτσος 1

ΑΕ ΡΕΝΤΗ (Σώχος , Μπέλλος): Σαπουντζάκης 2 , Κοντιζάς , Κοτρώτσος 10, Καβούρης 15(2) , Παπαγεωργίου 16(1) , Αναγνωστόπουλος 4, Γκανέτσος 9(1) , Βεργίνης 7(1) , Κονταξάκης , Ρουσουνέλος 4 
Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΑΝΔΡΩΝ Β

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right