menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  7.4.16 από isaak

Β΄ ΑΝΔΡΩΝ 24Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Κοινοποίησέ το :



*** ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ μιας κατηγορίας ή ενός ομίλου; κλικ εδώ



NEM - ΠPOOΔEYTIKH 66-48
Δεκάλεπτα: 14- 15 , 37-30, 53-39, 66-48
Διαιτητές Φασόλης , Ιερωνυμάκης
NE MΕΓΑΡΙΔΟΣ  (Mάνταλος , Ανδρουλάκης ): Kριζέας 2, Kοντόπουλος 17(2), Aβραμίδης 3(1), Kουλουριώτης  4, Nτινόπουλος  7(1), Λυτόπουλος 4, Θεοδόσης  12(2), Aντωνίου  5(1), Kαράμπελας  6, Kόμπουλης  6, Mήτσος ,Mπίμπας.
ΠPOOΔEYTIKH (Pουμελιώτης , Σταυρακάκης ): Kοθράς, Mουστάκος E., Aθανασιάδης , Πολυτάρχου 3, Kουτσουβάς 12(2), Bαρβατάκος 4, Mακαρατζής  2, Zάχαρης  5, Συρίγος 14(1), Tζώρτζης , Δογρανλής 8(2), Mουστάκος  I.
EA NIKAIAΣ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ 76-84
Διαιτητές Δελαγραμμάτικας Σταθόππουλος
Δεκάλεπτα: 15-26, 34-36, 54-61, 76-84
ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ (Αράπης Μανιάτης) Ρήγος 12, Κόϊκας 7, Φουντής 17(3) Ντώνη 16(3) , Σκοπελίτης , Καραμάνης 11, Ρεπάνης , Γιανδήμας 13
ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ (Τριανταφύλλου) Τσιριγωτάκης 13(1) Κοκαλιάς 13(1),  Μαραγκόπουλος 19(2) Δελής , Νοίδης , Κανταράκιας 16 , Κέκκης 17 Καψαρίδης 6
Δραπετσώνα 

ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ – ΚΑΣΤΕΛΛΑ 82-67
Διαιτητές : Κοτσώνης , Μελισσάρης
Δεκάλεπτα : 18-20, 40-43, 71-52 , 82-67
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ (Καλλιποολίτης , Κεφαλίδης) Βαρλάς 7(1) Αρμανίδης 6(1) , Σίννος 16(4) , Ιωαννίδης 8 , Πεζιρκιανίδης 4Σαράντης 23(4), Βουλγαράκης , Τσουκάτος 6, Τσελέκος 5 , Καμάρας 2, Ρούσσης 2, Γεράνιος 3
ΚΑΣΤΕΛΛΑ(Γεροδήμος , Κασιμάτης): Παπαδόπουλος , Κάκκιας 2, Μακρινός 16(2) , Τιόπουλος , Κασιμάτης , Τζοβάρας 14(4), Μουλαράϊ 3(1) Παρασκευόπουλος 17(2), Ντάσκας 5, Λέσι Λ. , Λέσι Α. 10(2) Φλέσσας .
ΑΕΣ Ελληνικού 

ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ –ΤΕΡΨΙΘΕΑ 64-52
Δεκάλεπτα 22-14, 40-30, 48-39 , 64-52
Διαιτητές Παυλόπουλος , Σ΄’ελληνας
ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ (Νικολαίδης , Μαγγιώρος): Καρασούλος , Μαγγωνάκης 19(2) Ευστρατίου 5(1) Λεβαδείτης 5(1) ., Λαγιόπουλος 7 Ρούμελης 8 Σουργιάς , Γκιουρτζίδης 10(2)  Μαρόπουλος 8 Γκούμας 2
ΤΕΡΨΙΘΕΑ (Λουλουδάκης, Βασιλάκος): Κόγκας , Αηδονίδης 2, Νικολάκης 6(1), Δοροβίτσας 7(2) , Παπαγιαννόπουλος 8(2) , Χολέβας 17(2) , Παπαδάκης , Συμεωνίδης Ζέρβας , Αλεξόπουλος Παχής 14(1)
ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ –ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 68-53
Διαιτητές Γκανής Α. Δελδήμος
Δεκάλεπτα: 14-15, 34-25, 51-37, 68-53
ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ (Πούτος Παπαδσάββας) Στεφάνου 3(1) Νάννος 14(1) Δουνιάς 12, Τόμπρος , Καρασούλας 6 , Μπουρβάνης 12 , Καβρουδάκης 2, Καραδημητρίου2 , Κούμενος 13(2) Καρατζόγλου , Ζέρβας 4
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (Σταυρακόπουλος , Μπούτας) Ευσταθίου 6 Κοζομπόλης 13,  Τάγκας 6(2) Νατσίδης 7(1) , Ντάσκας 4, Πιστιόλης 9, Φιλίππου 4, Κυπριτίδης 2, Βασδέκης 2 
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. – ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ 62-45
Διαιτητές : Τηγάνης , Σκουλαρίκης
Δεκάλεπτα : 23-09, 39-22, 51-29, 62-45
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ. (Φώσκολος, Νικάκης ) : Αρκουμάνης 14 Μαλτίδης 3(1) , Ακρίβος 7(1) Κουτρόπουλος 6(2) Κασάνος 1, Κουντούρης 3(1) Αποστολάκης 6 Αδράμης 9(1) Λούκος , Χριστόπουλος 2, Γιαλαμάς , Δούβος 11
ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ (Τσιρωνιάν Αμπατζής): Πέτρου Ασημακόπουλος 5 Ρουμελιώτης 4 Παππάς , Τσάτσης , Μουζάκης 9(1) Μπακούρος 5 Καρτάλος 5 , Εμμανουήλ,  Αλά , Καλούδης 3 , Μελκονιάν 14 
ΓΛΥΦΑΔΑ- ΑΟΝΑ 51-55
Διαιτητές Πέτρου Κατσιμάρδος
Δεκάλεπτα : 17-16 , 27-30, 40-41, 49-55
ΓΛΥΦΑΔΑ (Καψιμάλης , Παλτζόγλου) :Τάγκαλος  7 , Δημητρίου 13, Καλάβριας 12, Τζημουράκας 2, Σερελέας 2, Γουλανδρής 2, Πολυχρονόπουλος 2 Λίπας 11, Μπλιός Σ. , Μπλιός Δ. 
ΑΟΝΑ (Διαμαντόπουλος Ηλ.): Ζευγώλης 2, Μανίκας 5, Ζαντιώτης , Γεωργακόπουλος 8, Ψιακής 5(1),  Παπαϊωσήφ 3, Κόκαλης 5(1),  Θεοφανίδης 4, Χριστοδουλόπουλος 11(3) Ρετσινάς 12(1) 


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΑΝΔΡΩΝ Β

Ενδιαφέρουν

chevron_left home chevron_right