menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  11.3.16 από isaak

Κλήση αθλητών ομάδας επίδειξης για τον αγώνα πριν τον τελικό κυπέλλου ανδρών




Καλούνται οι πιο κάτω αθλητές να βρίσκονται

την Τετάρτη 16 Μαρτίου 2016 και ώρα 16:00, 

στο Νέο Κλειστό Βάρης 
(ΜΗΛΑΔΕΖΑ, Αρετής και Αγίου Βασιλείου, Βάρη),


προκειμένου να συμμετέχουν στον αγώνα επίδειξης του Αναπτυξιακού, που θα διεξαχθεί πριν τον αγώνα του Τελικού Κυπέλλου Ανδρών:

ΟΜΑΔΑ Α: 

ΓΙΩΡΓΟΣ ΦΑΡΣΑΡΩΤΑΣ,
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΑΠΑΕΥΘΥΜΙΟΥ,
ΓΑΒΡΙΗΛ ΦΟΥΣΤΕΡΗΣ(Γ.Σ.ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ),

ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ,
ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΕΔΕΣ(Α.Ο. ΤΑΤΑΥΛΑ),

ΣΤΑΥΡΟΣ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ,
ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΟΥΜΖΕΛΗΣ (ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ),

ΟΡΦΕΑΣ ΓΕΛΑΔΑΣ(Α.Σ. ΠΕΡΑ),

ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΜΑΥΡΗΣ,
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΑΡΔΑΛΑΚΗΣ(ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ),

ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ (ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ),

ΚΩΣΤΑΣ ΠΑΝΟΥΣΗΣ,
ΑΓΓΕΛΟΣ ΔΟΥΡΟΣ(ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ ΑΛΙΜΟΥ),

ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΝΟΥΣΗΣ,
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΚΟΛΤΣΙΔΑΣ (Α.Ο.ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ),

ΓΙΑΝΝΗΣ ΛΕΜΟΝΗΣ(Α.Ο.Ν.ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ),

ΠΑΥΛΟΣ ΤΣΙΟΥΣΙΑΣ(Α.Ο. ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ),

ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΛΑΜΠΟΚΑΣ,
ΜΑΡΙΟΣ ΣΕΧΑΪ(Α.Γ.Ο.ΓΛΥΦΑΔΑΣ “Η ΕΥΡΥΑΛΗ”),

ΚΩΣΤΑΣ ΓΕΩΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ (Α.Ο. ΒΑΡΗΣ “Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ”).


ΟΜΑΔΑ Β: 

ΣΩΤΗΡΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ,
ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΤΖΑΝΕΤΑΤΟΣ,
ΧΑΡΗΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ(Γ.Σ.ΚΡΟΝΟΣ),

ΤΑΣΟΣ ΚΕΚΚΕΡΗΣ,
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΙΩΤΗΣ(Α.Ο. ΤΑΤΑΥΛΑ),

ΟΡΕΣΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ,
ΣΠΥΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΥ(ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ),

ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΕΠΠΑΣ,
ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΪΒΑΤΟΓΛΟΥ(Α.Σ. ΠΕΡΑ),

ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ(ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ),

ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΡΙΜΠΟΣ(ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ),

ΠΑΥΛΟΣ ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΣ(Α.Ο. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ),

ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΠΑΛΤΑΤΖΗΣ(Α.Ο. ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ),

ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ,
ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΑΛΙΟΥΓΛΑΣ(Α.Ο.Ν.ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ),

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΚΙΟΥΣΗΣ (ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ ΑΛΙΜΟΥ),

ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΛΕΒΙΖΟΣ,
ΜΑΡΙΟΣ ΚΑΛΑΤΖΗΣ (Α.Ο. ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ),

ΠΑΥΛΟΣ ΣΚΟΠΕΛΙΤΗΣ(Α.Γ.Ο.Γ. “Η ΕΥΡΥΑΛΗ”),

ΗΛΙΑΣ ΛΕΠΕΝΙΩΤΗΣ(Α.Ο. ΒΑΡΗΣ “Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ”).

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right