menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  11.3.16 από isaak

Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ 21Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Κοινοποίησέ το :




*** ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ μιας κατηγορίας ή ενός ομίλου; κλικ εδώ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ. – ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. 86-78 στην β΄ παράταση !!
Δεκάλεπτα : 15-15, 28-31, 48-52, 64-64 (καν. αγ.) 73-73(α΄ παρ.) 86-78 β΄ παρ.
Διαιτητές : Τσαρούχα Αντωνίου
ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ. (Αδάμ Φράγκος) : Τσεπαπαδάκης 4, Λόης  5 , Φύτρος 2, Μωυσίδης 12(2) , Βλάχος 20(2) , Λιάκος 2, Μακρυγιάννης 18, Παππάς 14(1) , Σιούτης , Μενιουδάκης , Μανούσης , Ρόζος 11
ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. (Κουκιάς , Μαγγιώρος) : Λουκά , Καλφούντζος 17(4) , Σέργης , Μυλωνόπουλος 3(1) , Κουτσουμπάκος 13, Ρίπης 16 , Στεφανής 14(2) , Μπακάλης 6 , Τσίτος 2, Λεβέντης , Ρενιέρης  7


ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ –ΑΟΚ  Ν. ΣΜΥΡΝΗ 75-80
Δεκάλεπτα : 15-18, 33-33, 52-52, 75-80
Διαιτητές:  Αργυρούδης Αγγελής
ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ (Ζαχαρίας Καρανδρέας):  Κατήρας 18(3), Βροντάκης 2, Νικόλτσος 3, Αγγελίδης 8 , Ταμπάσης 13(1) , Παπούλης  7 , Μαγγουρίδης , Βήχος 2, Μαγγανάς 16(3) , Κοντοστέργιος 6
ΑΟΚ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ (Αγγελάκης):  Ανδρεαδάκης 6 , Κάβουρας 3(1) , Πελέκης 23(6), Δομένικος 4, Γιαννακόδημος Ηλ. 2, Καλογερόπουλος 10, Μπανιώτης 2, Γιαννούκος , Γιαννακόδημος Αντ. 9, Πολυχρονάκης 5(1) , Καρούζος 16 
ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ. 56-54
Διαιτητές : Κοτσώνης, Καταγάς
Δεκάλεπτα  : 18-17. 38-26, 45-42 , 56-54
ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. (Τάσος Ζάλιαρης) : Ρουμάνι 9(1) Μπάκας , Ρούσσης 5, Φλέγκας 15 , Αλεξανδρόπουλος 4, Πασσαρής , Παπαδόπουλος 11(2) Παπάζογλου 10, Παπανικολάου 2, Μπενιαμίν , Καραμπίκας , Ελενίτσας
ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ. (Ιμπραημάκης Ε. Ιμπραημάκης Η. ) Αλεξίου 3(1) , Γκααφάρ 2 , Ευκαρπίδης , Σονίδης 16(2) , Φελλάς 3(1) , Λινάρδος 8 , Γοαμπάνης 5,. Νικολάου , Μαρκουίζος   7(1) , Καππής 10(1) , Ρουμελιώτης 
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ 54-42
Διαιτητές : 16-10, 25-19, 39-22, 54-42
Διαιτητές : Γαρίνη Φλώρος
ΒΟΥΛΊΑΓΜΕΝΗ (Σκουζής): Διγενής 8 , Χατζηλευθερίου 4, Κυριακού 7 , Καλούδης 14(3) ,Ελμάσογλου , Φατούρος 3(1) Βάγιας 2, Σίννας Σ. 11(1) , Σίνας Α. , Κοντογεωργίου , Κατσάκος 5(1)
ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ. (Γκονουλού, Κλάδης ): Κλάδης Αν. 7(1) Μωραίτης 4, Κώνστας 19, Αρφαριώτης 3(1) Τερτίκας , Ουζούνης Δ. , Κάππος 3, Αργεντίνης 4, Ζούπα Αν. , Ζάμπρας 2 Ζούπα Αλ. 
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ    71-54
Διαιτητές: Αντερριώτης-Χριστοδουλάκης
Δεκάλεπτα: 24-10, 39-24, 53-37, 71-54
ΤΑΤΑΥΛΑ (Σιταράς): Νικολόης 16(1), Μαράντης 2, Μοντζακόβσκι 8, Χιουτακάκος 8, Γιαχαλής 6(2), Κουζινόγλου 18, Κάβουρας 13(1), Κατσούρης
ΑΚΑΔΗΜΙΑ (Μαυρογιάννης-Λιβάνιος): Παπαιωάννου 6, Στεφάνου 17(3), Ρομάι, Παραλής 3(1), Κοσκινάς 2, Καραχάλιος 6, Καρράς 8, Λάσκος 2, Γιάννου, Κοντούλης 8, Νερούτσος 2
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ –ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. 66-54
Δεκάλεπτα : 10-16, 31-26, 47-34, 66-54
Διαιτητές: Ραχιώτης Ταχμαζίδου
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ (Κανδύλης , Τιτάκης):  Χαραλαμπίδης 7 Τριανταφύλλου 6(2) Αντιπάτης 13,  Γιαννακής 1, Γουρνάς 2, Μαυροειδάκος , Νεδέλκος 16 ,  Θεοδωρικάκος 15 Βούζης , Σιδηρόπουλος , Δανασής 6(1) Κυριάκου

AΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. (Καλυβιανάκης) :Γκανής 6(1),  Ηλιαδάκης 13, Μηνόγιαννης 1 Κωνσταντίνου 8,  Ταρανάς 3, Μίζης 15 , Μωραίτης 4, Αγρίμης 4 Πάντο 

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right