menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  23.3.16 από isaak

Οι ορισμοί διαιτητών και κριτών των αγώνων από την ΠΕΜΠΤΗ 24.03.16 μέχρι την ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 01.04.16

Κοινοποίησέ το :


Ανακοινώθηκαν από τις ΚΕΔ ΕΣΚΑ και ΕΣΚΑΝΑ οι ορισμοί των διαιτητών και κριτών των αγώνων από την ΠΕΜΠΤΗ 24.03.16 μέχρι την ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 01.04.16
ΠΕΜΠΤΗ 24.03.16
Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.45 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΣΩΜΟΣ ΚΑΤΑΓΑΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΝΑΖΙΡΗ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΣ Ι. ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ ΠΑΛ 21.45 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΤΕΦΤΙΚΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΜΕΛΙΣΣΑΡΗΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ. ΜΟΥΛΤΣΗ
ΚΛ. ΕΘΝ.ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗΣ ΦΛΩΡΟΣ Γ. ΚΟΥΡΤΗ ΠΟΛΙΤΗΣ Γ ΚΟΛΟΦΩΤΗ
ΚΛ. ΑΛ. ΣΑΛΤΑΣ ΜΕΓ 20.00 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΤΣΑΤΣΗΣ ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ
ΚΛ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 21.30 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΑΟΝΑ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΤΟΒΗΛ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 21.00 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔΡ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 26.03.16
Α΄ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΜΕΛΙΣΣΑΡΗΣ ΠΡΕΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 20.45 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΑΡΙΝΗ ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ ΜΗΝΑ ΕΛ. ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.15 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΑΟΝΑ ΚΑΛΟΓΡΙΑΣ ΓΚΑΝΗΣ Ι. ΡΑΠΤΗ ΝΑΖΙΡΗ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 14.00 ΒΑΡΗ -ΠΡΩΤΕΑΣ Β ΦΛΩΡΟΣ Γ. ΣΑΚΚΗΣ ΡΑΠΤΗ ΝΑΖΙΡΗ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ. 13.00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΔΕΛΔΗΜΟΣ ΚΑΤΑΓΑΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΠΑΣΣΑΡΗ
EΦHBOI A ΠΑΙΔΕΣ Α PLAY OFF
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 19.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π ΖΑΚΕΣΤΙΔΗΣ ΤΣΑΧΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ

KOΡΑΣΙΔΕΣ Β
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 11.30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΠΕΠΠΑΣ ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 17.00 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΧΡΟΝΗΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20.15 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β
ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 11.00 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ  ΦΛΩΡΟΣ ΓΟΥΛ  ΚΟΛΟΦΩΤΗ
ΑΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 11.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΣΙΜΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
2ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 14.00 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ -ΑΟΝΑ ΣΙΜΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
6ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 17.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΙΙ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΝ ΠΕΡΟΝΙΑ 12.30 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΟΡΦΑΝΟΣ
ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 15.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΙΙ  ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ  ΛΕΚΟΥ
ΑΝ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ 15.00 ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡ. ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΥΡΤΗ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 14.30 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. Ι ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 18.30 ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΦΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ  ΛΑΡΟΖΑ
ΑΝ ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ 12.00 ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ  ΠΑΛΛΑΣ
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 17.45 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ -ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 11.00 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ - ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΠΑΠΑΣΑΡΗ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 19.00 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΤΖΙΜΗΣ ΘΡΑΨΑΝΙΩΤΗΣ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΖΕΡΙΤΗΣ Α
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 20.30 ΜΙΛΩΝΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΧΡΟΝΗΣ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΜΟΥΛΤΣΗ
ΠΡΟΜΙΝΙ
ΚΛ. ΣΕΦ 11.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΤΟΒΗΛ

ΜΙΝΙ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 17.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Π. ΦΑΛΗΡΟ ΤΖΙΜΗΣ ΣΙΜΑ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΛΙΑΠΗ
ΚΛ. Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ 11.45 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟΝΑ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΧΡΟΝΗΣ   ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΜΗΝΑ ΕΛ.
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 14.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΠΕΠΠΑΣ ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΠΑΣΣΑΡΗ
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 09.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΚΑΡΥΚΑΣ ΣΑΛΠΑ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ
ΚΛ.ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 10.00 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΛΕΚΟΥ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 13.45 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΘΡΑΨΑΝΙΩΤΗΣ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΖΙΑΚΑ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 13.45 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΕΝ ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΣΥΑ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 27.03.16
Α΄ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α 18.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΦΛΩΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΑΛΠΑ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 10.30 ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΚΟΡΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ ΠΕΤΡΑΚΗΣ Ι. ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΜΙΧΑΣ Γ ΣΑΛΠΑ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 14.15 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΑΟΝΑ ΦΑΚΩΝΑΣ ΜΑΡΤΙΝΑΚΟΣ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 14.15 ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΚΑΤΑΓΑΣ ΘΑΝΑΣΟΥΛΑΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΖΗΣ , ΛΕΚΟΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 19.00 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΜΗΝΑΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 19.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ Π. ΤΟΥΣΗΣ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΚΟΛΟΦΩΤΗ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α
ΚΛ. Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ 14.45 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ ΚΑΡΥΚΑΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 14.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 14.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Π. ΦΑΛΗΡΟ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΛΙΑΠΗ
ΝΕΟ ΑΝ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 09.30 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΙΙ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΎΦΑΔΑΣ ΤΖΙΜΗΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ
ΑΝΟΙΧΤΟ ΠΑΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 16.15 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΧΡΟΝΗΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 18.00 ΑΟΝΑ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΣΙΜΑ ΓΑΒΡΕΛΗΣ
ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 15.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ  ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 10.30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤΤ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 15.30 ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΧΑΪΜΑΛΑΣ
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ ΣΑΛΤ 17.30 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 12.15 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. Ι  ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ  ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α 10.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ
ΚΛ. ΟΔ. ΓΛΥΦ ΠΑΠΑΔ 15.00 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΤΖΙΜΗΣ ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΜΗΝΑΣ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 14.00 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΠΕΠΠΑΣ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΠΑΛΛΑΣ
ΔΑΚ ΠΛΑΤΩΝΑ 12.15 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜ. ΚΡΟΝΟΥ 13.45 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΣΙΜΑ ΧΡΟΝΗΣ ΜΗΝΑ ΕΛ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ
ΠΑΙΔΕΣ Γ ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α 20.00 ΕΝ.ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΦΛΩΡΟΣ Γ ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 19.00 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΧΡΟΝΗΣ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 12.15 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΜΑΡΤΙΝΑΚΟΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ
ΕΦΗΒΟΙ Γ ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 19.15 ΑΟΝΑ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΛΕΚΟΥ ΛΑΡΟΖΑ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.15 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΤΖΙΜΗΣ ΠΡΕΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ

ΠΡΟΜΙΝΙ
ΑΝ ΠΕΡΑ 10.30 ΠΕΡΑ ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ   ΠΡΕΚΑΣ
2ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 09.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ  ΝΑΖΙΡΗ
6ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 11.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 09.30 ΒΑΡΗ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΔΡΑΜΕΣΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
3ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 17.00 ΑΟΝΑ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΔΡΑΜΕΣΙΩΤΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΝ ΟΔ ΣΑΛΑΜΙΝΟΣ 13.00 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΟΡΦΑΝΟΣ
ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 10.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΤΣΙΑΟΥΣΗ   ΜΟΥΛΤΣΗ
ΑΝ ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 11.00 ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ Π. ΦΑΛΗΡΟ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΛΕΚΟΥ
ΑΝ ΠΕΙΡΑΪΚΟΥ Π. ΚΑΠΑΓΕΡΩΦ 11.30 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ  ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ 28.03.16
Α΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.00 ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΘΕΟΝΑΣ ΤΣΑΧΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 20.15 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΣΚΟΥΤΑΣ ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 20.00 ΜΙΛΩΝΑΣ ΠΕΡΑ ΤΣΙΧΛΑΣ ΤΣΩΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΚΟΛΟΦΩΤΗ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 21.15 ΕΝ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗΣ ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ  ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. Π. ΦΑΛΗΡΟ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔΡ ΚΑΛΟΓΡΙΑΣ ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ ΤΟΒΗΛ ΚΟΥΡΤΗ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 19.45 ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ. - ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΜΠΟΥΚΑΣ ΓΡΙΒΑ ΜΟΥΛΤΣΗ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΝΤΕΜΕΛΗΣ
ΚΛ.. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.45 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΓΙΑΚΕΙΜΗ ΣΑΛΠΑ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ
Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Β 21.45 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΚΑΝΗΣ Α ΤΟΥΣΗΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΜΗΝΑΣ ΜΙΧΑΣ Γ
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.30 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΠΕΤΡΟΥ ΚΟΥΛΗ Β. ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΖΙΑΚΑ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 20.15 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜ. ΒΑΡΗ ΚΟΜΙΑΝΟΣ ΣΑΡΑΝΤΟΥ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΛΑΡΟΖΑ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 21.30 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ -ΑΝ. ΙΚΟΝΙΟΥ ΜΑΡΑΒΕΛΙΑΣ ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΠΑΛΛΑΣ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ ΑΓΓΕΛΗΣ Φ. ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΡΑΠΤΗ

ΤΡΙΤΗ 29.03.16
ΕΦΗΒΟΙ PLAY OFF HMITΕΛΙΚΟΣ 
ΚΛ.ΒΑΡΙΚΑΣ 21.45 ΠΑΝΙΙΩΝΙΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΕΦ PO ΘΕΟΝΑΣ ΤΣΑΧΑΚΗΣ ΠΟΛΙΤΗΣ Γ ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ
ΠΑΙΔΕΣ PLAY OFF ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ 
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 20.15 ΜΙΛΩΝΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΠΑΙ PO ΓΙΑΚΕΙΜΗ ΚΑΤΣΙΜΑΡΔΟΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 20.30 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΑΙ PO ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔΡ ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΛΑΡΟΖΑ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.15 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΙ PO ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ
ΚΛ. ΣΕΦ Β 19.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΠΑΙ PO ΠΟΝΤΑΣ ΛΥΡΑΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ 30.03.16
ΝΕΑΝΙΔΕΣ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ 
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 22.00 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΠΟΛΙΤΗΣ Γ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 22.15 ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. -ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ

ΠΕΜΠΤΗ 31.03.16
Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ (ΑΡΤ.) 21.45 ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΝΤΕΡΡΙΩΤΗΣ ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ ΠΟΛΙΤΗΣ Γ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΊΔΗΣ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.30 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΔΕΛΔΗΜΟΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΝΑΖΙΡΗ ΖΕΡΙΤΗΣ Α
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΤΑΓΑΣ ΤΟΒΗΛ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.45 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΤΕΦΤΙΚΗΣ Σ. ΠΗΛΟΙΔΗΣ ΛΟΥΚΑΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΟΝΑ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔΡ ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΣ Α ΖΩΓΡΑΟΦΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 22.00 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ   ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΣΕΛΛΗΝΑΣ ΚΑΤΣΙΜΑΡΔΟΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΚΟΥΡΤΗ

Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 21.45 ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΚΑΡΑΒΙΤΗΣ ΣΙΔΕΡΗΣ ΜΙΧΑΣ Γ ΚΟΛΟΦΩΤΗ ΜΟΣΚΟΒΗΣ
ΠΑΙΔΕΣ ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ 
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 21.30 ΠΡΩΤΕΑΣ Β ΜΙΛΩΝΑΣ ΑΝ ΧΡ ΟΡΦΑΝΟΣ Ι. ΜΑΡΑΒΕΛΙΑΣ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 21.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ ΑΝ ΧΡ ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ


Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 01.04.16
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 21.30 ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΙΞΩΝΗ Γ΄ΛΥΦΑΔΑΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΕΛΛΗΝΑΣ  ΜΗΝΑΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ
2ο ΔΑΚΑΝ 21.30 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΚΑΛΑΪΤΖΑΚΗΣ ΚΟΜΙΑΝΟΣ  ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΠΑΛΛΑΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΤΑΤΣΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΙΧΑ ΜΑΡ.
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΑΓΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΑΣ  ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΟΡΦΑΝΟΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΓΙΑΚΕΙΜΗ ΠΕΤΡΟΥ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α 21.30 ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΒΟΥΓΙΟΥΚΛΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΜΟΥΛΤΣΗ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ

ΠΑΙΔΕΣ Α ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 22.15 ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΣΕΔΚΑ ΣΕΔΚΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ

Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ 
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.00 ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ - ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ 

Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΡΙΤΕΣ

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right