menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  4.3.16 από isaak

Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ 20Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Κοινοποίησέ το :





ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ 62-70
Διαιτητές: Καλαντζής , Ιερωνυμάκης
Δεκάλεπτα : 20-22, 39-39, 57-59, 62-70
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ (Μαυρογιάννης, Λιβάνιος): Στεφάνου 21(3), Παραλής , Κοσκινάς 5(1), Καραχάλιος , Καρράς 8 , Λάσκος 14(1) , Γιάννου 5, Κοντούλης 5, Νερούτσος  4

ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ (Κανδύλης , Τιτάκης): Χαραλαμπίδης 5(1) , Αντιπάτης 8, Γιαννακής , Βουρνάς 5, Μαυροειδάκος 2, Νεδέλκος 22(2) , Θεοδωρικάκος 17(2) , Δανασής 8(2) , Μαρής 3(1) 
ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ -ΤΑΤΑΥΛΑ 40-57
Διαιτητές Παπαφωτιου-Σιαμιδης
Δεκαλεπτα 07-22, 16-37, 24-51, 40-57
ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗ (Αγγελακης): Ανδρεαδάκης 8, Αποστόλου 0, Καβουρας 2, Πελεκης 9(1), Δομενικος 3, Γιαννακοδημος Ηλ. 2, Καλογερόπουλος 8, Μπανιωτης 2, Δημητρεας 1, Γιαννακοδημος Α., Πολυχρονακης, Μαρουζος 5(1)
Α.Ο.ΤΑΤΑΥΛΑ (Σιταρας): Νικολοης 23(1), Μαραντης 2, Μοντζακοβσκι 7, Χιουτακακος 6, Γιαχαλης 3(1), Δοριζας, Κουζινογλου 13, Παδουβας, Καβουρας 2, Σιταρας 1


ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ. –ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. 73-59
Δεκάλεπτα : 14-10 ,36-26, 55-37, 73-59
Διαιτητές: Γιακείμη , Μητσόπουλος
ΑΙΞΩΝΗ (Γκονουλού, Κλάδης ): Κλάδης Αν. 22(3), Μωραίτης 5(1) , Κώνστας 13, Αρφαριώτης 13(1) , Τερτίκας 7, Τσαλής 2, Κάππος 11, Καραϊσκάκης Μ. , Αργεντίνης , Ζούπα Αν. , Παναγόπουλος , Ζούπα Αλ.
ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. (Κουκιάς , Μαγγιώρος): Δέρδας 3(1) , Καλφούντζος 8(2) , Σέργης , Μυλωνόπουλος 1, Κουτσουμπάκος 14, Ρίππης 15, Στεφανής 12(1) , Μπακάλης , Κοκιούσης 2 Λεβέντης 3, Ρενιέρης 1, Λιακάκης

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. -ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ 50-53
Διαιτητές :Καλαϊτζάκης , Ζαγουρής
Δεκάλεπτα : 12-12, 23-18, 37-33, 50-53
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ.(Kαλυβιανάκης): Κωνσταντίνου 9, Αγρίμης 3(1) , Μίζης 18(2) , Μωραίτης 3, Μηνόγιαννης 5(1) , Ηλιαδάκης 7(1) , Γκανής 3(1) , Ταρανάς 2, Πάντο Δανιάς , Κοτσάνης , Αντωνίου
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ (Σκουζής): Διγενής 9(3) , Χατζηελευθερίου 6 , Οικονόμου , Αθανασιάδης , Καλούδης 13(4) , Ελμάσογλου , Φατούρος, Βάγιας 2, Σίνας Σ. 16, Σίνας Α. , Κοτζαγεωργίου , Κυριακού 7

ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ 64-58
Δεκάλεπτα : 18-23, 39-40,45-49, 64-58
Διαιτητές : Αντωνόπουλος , Δράκος
ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜ. (Τάσος , Ζάλιαρης): Ρουμάνι 22(2) , Μπάκας 2, Ρούσσης 16 , Αλεξανδρόπουλος 13(3) , Παπαδόπουλος 11, Πασαρής , Παπανικολάου, Μπενιαμίν , Καραμπίκας , Ελενίτσας
ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ. (Αδάμ , Φράγκος) : Πελιβανίδης , Λόης Π. 10 , Φύτρος 4, Τσεπαπαδάκης 6, Βλάχος Γ. 10(1), Λιάκος 3(1) , Μακρυγιάννης 3Παππάς 2, Σιούτης 2 , Μενιουδάκης 2, Ρόζος 16(4)

ΑΕ ΡΕΝΤΗ -ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ 60-51
Διαιτητές : Ουσταμπασίδης Ρεμουντάκης
Δεκάλεπτα: 14-14 35-24, 45-39, 60-51
ΑΕ ΡΕΝΤΗ (Σώχος Μπέλος): Δουσερμετζής 4, Δρακόπουλος 15, Κοτρότσος 10(1) , Καβούρης 15(3) , Γκανέτσος , Γεωργακίου , Ηλιάδης , Παπαγεωργίου 4, Βεργίνης , Μπίχτας 4, Παπαδόπουλος 6(1) Ρυσουνέλος 2
ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ (Ζαχαρίας, Καρανδρέας) Κατήρας 2, Βροντάκης 2, Νικόλτσος 3(1) , Αγγελίδης 13, Ταμπάσης 14(1) , Μπαμπούνης 12(1) , Μαγγουρίδης ,. Βήχος 4, Μαγγανάς , Τζεμπά , Κορκίδης , Κοντοστέργιος 1

ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ –ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ 74-49
Δεκάλεπτα : 26-18, 43-26, 65-34, 74-49
Διαιτητές : Αυγερινός - Γαρατζιώτης
ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ. (Ιμπραημάκης) : Αλεξίου 11 (3), Γκαφάαρ 4, Ευκαρπίδης, Σονίδης 10, Φελλάς 8 (2), Γιαμπάνης 17 (3), Βασιλάκος 2, Νικολάου, Μαρκουίζος 14 (1), Καππής 8 (2), Ρουμελιώτης
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ (Δαχρετζής Α,Δαχρετζής) : Συρόγλου 6, Σαρρής 1, Κάτσικας 2, Τσαντές, Μπακάλης 19 (2), Κουνάδης 2, Αγγελόπουλος 3 (1), Γαίτάνος 5 (1), Μπακάλης Σ. (4), Κάτσας 7 (1)




Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right