menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  3.3.16 από isaak

Β΄ ΑΝΔΡΩΝ 20Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Κοινοποίησέ το :



*** ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ μιας κατηγορίας ή ενός ομίλου; κλικ εδώ

ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ –ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ 90-69
Διαιτητές: Σπυρόπουλος Ορφανός Εμμ.
Δεκάλεπτα : 27-15, 53-35, 75-57 , 90-68
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ (Μάνταλος , Ανδρουλάκης): Σιάπος , Κοντόπουλος 15(1), Αβραμίδης 18(2), Κουλουριώτης , Ντινόπουλος 11(3) , ΛΙτόπουλος 20(1) , Θεοδόσης 8 , Αντωνίου 5(1) , Καράμπελας 9, Κόμπουλης 4, Κριζέας , Μπίμπας
ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ (Τριανταφύλλου ): Τσιριγωτάκης 5(1), Τσιλιμιδός , Γιατράς , Κοκκαλιάς , Μαραγκόπουλος 30(2) , Δελής , Σαφός, Νοίδης 6, Κανταράκιας 11(1) , Κέκκης 12(2), Καψαρίδης 3, Κανούρης 2

ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΑΟΝΑ 43-58
Διαιτητές : Δελαγραμμάτικας , Παπαδόπουλος
Δεκάλεπτα : 16-25, 28-33, 41-47, 43-58
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (Σταυρακόπουλος): Ευσταθίου 4, Τάγκας 3(1) , Κοζομπόλης 12 , Μπουζιάνης ,Νατσίδης 2, Ντάσκας 2, Πιστιόλης 6, Στάμος , Φιλίππου , Σαμοίλης 7, Κυπριτίδης , Βασδέκης 7(1)
AONA(Διαμαντόπουλος Ηλ., Πέργος) :Zευγώλης 6,Mανίκας , Γεωργακόπουλος , Ψιακής 4,Παπαϊωσήφ 13, Θεοφανίδης 6, Xριστοδουλόπουλος 16(5), Pετσινάς 13(1)

ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ. 77-62
Δεκάλεπτα : 28-17, 48-29, 62-43, 77-62
Διαιτητές : Πόντας , Βελέντζας
ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ (Καλλιπολίτης , Κεφαλίδης): Βαρλάς 7(1) , Αρμανίδης 7(1), Σίννος 19(4) , Ρούσσης , Τσουκάτος , Σαράντης 22(5), Φάββας 7, Πεζιρκιανίδης 11 , Τσελέκος 4 , Καμάρας , Χατζηκωνσταντίνου , Γεράνιος
TEPΨΙΘΕΑ (Λουλουδάκης ,Bασιλάκος): Kόγκας 4, Aηδονίδης 3, Nικολάκης 2, Δοροβίτσας 10(2) , Παπαγιαννόπουλος 5(1), Παπαπαδάκης 9, Xολέβας 4, Zέρβας 5(1) ,Aλεξόπουλος 8, Παχής 10, Παπαδάτος 2

ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ -ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. 87-62
Διαιτητές : Παυλόπουλος Ανδρ. , Γκανής
Δεκάλεπτα : 23-13, 44-32, 67-42, 87-62
ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ (Νικολαίδης): Καρασούλος , Μαγγωνάκης 18(2) , Μουργκέλης , Ευστρατίου 5(1) , Λεβαδείτης 6(2) , Λαγιόπουλος 11, Σουργιάς , Ρούμελης 12, Γκιουρτζίδης 10, Μπολουδάκης 5(1), Μαρόπουλος 7, Γκούμας 13(2)
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ. (Φώσκολος, Νικάκης) : Αρκουμάνης 9, Μαλτίδης 3, Γιαλαμάς , Κουτρόπουλος , Κασσάνος 7 , Κουντούρης 11 , Αποστολάκης 6, Αδράμης 5(1), Λούκος 6, Ακρίβος 3(1), Χριστόπουλος , Δούβος 12

ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ –ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ 71-59
Διαιτητές:Αθανασόπουλος , Κοτσώνης
Δεκάλεπτα : 23-13, 39-31, 55-44, 71-59
ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ (Πούτος Παπασάββας): Γκίνης 2 , Στεφάνου 8, Καρασούλας 6, Τόμπρος 18, Μπουρβάνης 9, Βαμβακάς , Κούμενος 16(2) , Καρατζόγλου 12(2), Ζέρβας
ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ (Τσιρωνιάν Αμπατζής): Ασημακόπουλος 8, Ρουμελιώτης 6(2), Αρμενιάκος 4, Αβεντισιάν , Τσάβαλος 10, Μουζάκης 11(1) , Καρτάλος 8 , Εμμανουήλ 2,Καλούδης 10

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ –ΚΑΣΤΕΛΛΑ 80-47
Διαιτητές : Αντερριώτης Σιδερής
Δεκάλεπτα 16-05, 34-16,51-34, 80-47
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ (Ρουμελιώτης Σταυρακάκης): Κοθράς , Βήχος 5, Αθανασιάδης 12(2), Πολυτάρχου 1, Κουτσουβάς 16(2) , Βαρβατάκος 4 Σαραντίδης 2 , Ζάχαρης 14, Συρίγος 6(2), Τζώρτζης, Δόγρανλης 16(2), Μακαρατζής 4
ΚΑΣΤΕΛΛΑ (Παπαευθυμίου): Παπαδόπουλος 5 , Κάκιας 3(1) , Μακρινός 2 ,Κασιμάτης , Παρασκευόπουλος , Τζοβάρας 18(2), Μουλαράϊ 9(2), Ντάσκας , Λέσι Λ. , Λέσι Αγγ. 10(1), Φλέσσας

ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ - ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ 79-68 ΠΑΡΑΤ. (ΚΑΝ. ΑΓ. 63-63)
Δεκάλεπτα : 14-15, 29-25, 42-43, 63-63 καν.αγ., 79-68 παρ.)
Διαιτητές : Αντωνιάδης, Χριστοδουλάκης
ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ (Καψιμάλης, Παλτζόγλου): Τάγκαλος 7(2), Γιοβάς 5, Σέιφερ 16(3), Καλάβριας 10(1), Δημητρίου 5, Θεοχάρης 7, Σπυριδάκης 10(1), Γουλανδρής 5, Πολυχρονόπουλος 1, Λίππας 13(1), Λειβαδάς, Γκιοβάσο.
ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ (Αράπης, Μανιάτης): Ρήγος 8, Κογιώνης 8, Φουντής 5, Ντώνη 4(1), Καρατζάς 8, Σαρδέλης, Δαλμυράς 28(4), Σκοπελίτης 3, Παπαδάκης, Καραμάνης, Ρεπάνης 4(1), Κουτρομπόλας
Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΑΝΔΡΩΝ Β

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right