menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  11.2.16 από isaak

Β΄ ΑΝΔΡΩΝ 17Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Κοινοποίησέ το :





*** ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ μιας κατηγορίας ή ενός ομίλου; κλικ εδώ


ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ 68-72
Διαιτητές : Πόντας , Ορφανός Ι.
Δεκάλεπτα : 14-21, 26-33, 42-50, 68-72
ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ (Αράπης, Μανιάτης) : Ρήγος 2, Κόϊκας , Φουντής 18(4), Ντώνη 5(1) , Καρατζάς 11, Σαρδέλης    6 , Δαλμυράς 18(3), Σκοπελίτης 8, Απαλίδης , Καραμάνης , Ρεπάνης , Κουτρομπίλας
ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ (Καλλιπολίτης , Κεφαλίδης): Ρούσσης , Αρμανίδης 1, Σίννης 23(3) , Ιωαννίδης , Τσουκάτος, Σαράντης 22(5), Φάββας 4, Πεζιρκιανίδης 11 , Τσελέκος 9 , Καμάρας 2, Γρυπάρης ,  Γεράνιος
ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ  - ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 79-58
Διαιτητές: Φασόλης Καλογριάς
Δεκάλεπτα : 24-15, 48-27, 68-41, 79-58
ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ (Τριανταφύλλου,  Μαστρογιάννης):  Τσιριγωτάκης 16(4), Τσιλιμιδός , Γιατρα΄ς 7(1) Κοκκαλιάς 9(3) Μαραγκόπουλος 25(1) , Δελής 3, Σαφός , Νοίδης 2, Κανταράκιας 13(2) , Κέκκης 2 Καψαρίδης 12, Αγραπίδης
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (Σταυρακόπουλος):  Ευσταθίου 10, Οικονόμου 6(2) , Μπουζιάνης 14(1) , Κοζομπόλης 8, Νατσίδης 4, Πιστιόλης 1, Στάμος 2, Φιλίππου , Σαμοίλης 9, Κυπριτίδης 4
ΚΑΣΤΕΛΛΑ –ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ 79-73 παράταση
Διαιτητές : Μπούκας , Τηγάνης
Δεκάλεπτα : 12-16 ,32-34 , 45-56 ,67-67(καν.α γ.) 79-73παρατ.
ΚΑΣΤΕΛΛΑ(Παπαευθυμίου ,Κασιμάτης)  : Κάκιας  , Παπαδόπουλος  8, Μακρινός  13(2), ΤιόπουλοςΓεροδήμος  3, Τζοβάρας  15(1), Μουλαράϊ 2, Παρασκευόπουλος  11, Ντάσκας , Λέσι Λ., Λέσι  Αγγ. 27(4), Φλέσσας
ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ (Καψιμάλης , Παλτσόγλου ) :Τάγκαλος  2, Γιοβάς  4, Σέϊφερ  17(2), Καλάβριας  10, Δημητρίου  5(1), Θεοχάρης 14, Σπυριδάκης 1, Γουλανδρής 5(1), Πολυχρονόπουλος  2, Λίππας  13(1), Γκιοβάσο , Αποστολίδης 
ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ 77-61
Διαιτητές :Στρέμπας , Σιδέρης  
Δεκάλεπτα ΅17-18, 38-33, 61-45, 77-61
ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ (Νικολαίδης , Μαγγιώρος): Καρασούλος 2
, Μαγγωνάκης 26(3) , Ευστρατίου 3(1) ,  Λαγιόπουλος 23(2) , Ρούμελης 9 , Γκιουρτζίδης 4, Μπολουδάκης , Μαρόπουλος 4, Γκούμας 6
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ (Μάνταλος  , Ανδρουλάκης) :  Αντωνίου 10(2) , Κοντόπουλος 11(1), Αβραμίδης 14, Κουλουριώτης 4, Ντινόπουλος 4 , Λιτόπουλος 11, Θεοδόσης 2, Καράμπελας 5, Κόμπουλης  Μπίμπας
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. –ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ 70-56
Διαιτητές Τσαχάκης Βελέντζας
Δεκάλεπτα : 18-16, 40-26, 47-39, 70-56
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ. (Φώσκολος) :Αρκουμάνης 16(1) , Μαλτίδης 5(1) Λούκος 2, Κουτρόπουλος 4, Κασσάνος 8 , Ασράμης 7 , Αποστολάκης 12, Κουντούρης 5, ακρίβος 4, Χριστόπουλος 7(1) Γιαλαμάς , Δούβος
ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ (Πούτος Παπασάββας): Δουνιάς , Στεφάνου 14, Καρασούλας 1Τόμπρος, Μπουρβάνης 13, Καβρουδάκης , Καραδημητρίου , Κούμενος 24 (4) , Καρατζιόγλου 4, Ζέρβας
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ. - ΑΟΝΑ 66-57 
Δεκάλεπτα : 3-20,15-37,38-51,66-57
Διαιτητές : Τσάτσης Κατσιμάρδος
TEPΨΙΘΕΑ (Λουλουδάκης ,Bασιλάκος):Kόγκας  13(2), Aηδονίδης ,Nικολάκης5, Δοροβίτσας  7(1),Παπαγιαννόπουλος  10(2),Παπαπαδάκης  13(1),Xολέβας 12(4),Σκουμής ,Zέρβας ,Aλεξόπουλος 6,Συμεωνίδης ,Παπαδάτος  AONA(Διαμαντόπουλος Ηλ.) :Zευγώλης  2,Mανίκας  10(1),Λουπάσης  4, Θεοδώρου ,Ψιακής  2,Παπαϊωσήφ  11,Kόκκαλης ,Zαντιώτης ,Θεοφανίδης  2 ,Xριστοδουλόπουλος 17(3),Pετσίνας  9(1),Aρνόκουρος 
ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ -ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 61-72 
Διαιτητές :Χρηστίδης Π. Γαρίνη
Δεκάλεπτα 05-16, 14-33, 34-46, 61-72
ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ (Τσιρωνιάν Αμπατζής): Πέτρου 5(1), Ασημακόπουλος 15(3), Ρουμελιώτης , Παππάς , Τσάβαλος , Τσάτσης , Αναστασόπουλος , Καρτάλος 7 , Εμμανουήλ 12, Άλλα , Καλούδης 15(1) , Μελκονιάν 7
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ (Ρουμελιώτης Σταυαρακάκης90 κοθράς , Βήχος 2, Αθανασιάδης 6(1) , Πολυτάρχου 11(2) Κουτσουβάς 15(2) , Βαρβατάκος 6 Σαραντίδης , Ζάχαρης 17 , Συρίγος , Τζώρτζης 2, Δόγρανλης 10(2) 
Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΑΝΔΡΩΝ Β

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right