menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  20.1.16 από isaak

¨Εγινε η κλήρωση της Β΄ φάσης παίδων και εφήβων Γ΄ κατηγορίας

Κοινοποίησέ το :





Εγινε η κλήρωση της Β΄ φάσης παίδων και εφήβων Γ΄ κατηγορίας. οι αγώνες θα ξεκινήσουν το Σαββατοκύριακο 30 και 31 Ιανουαρίου . 
ΠΑΙΔΕΣ  
1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΔ
ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
2
ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ.
1
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
4
ΡΕΠΟ
3
2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΔ
ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ
2
ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ
1
ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜ
3
ΡΕΠΟ
4
3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΔ
ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ
2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ.
1
ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ
4
ΡΕΠΟ
3
4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΔ
ΑΕ ΡΕΝΤΗ
2
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ
1
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ.
3
ΡΕΠΟ
4
5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΔ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣ
3
ΠΕΡΑ
2
ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ
4
ΡΕΠΟ
1
6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΔ
ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ
2
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
1
ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
3
ΠΡΩΤΕΑΣ Β.ΙΙ
4
7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΔ
ΑΚΑΔΗΜ. ΕΛΕΥΣΙΣ
2
ΚΑΣΤΕΛΛΑ
4
ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ
3
ΡΕΠΟ
1






Το πρόγραμμα βάσει κλειδαρίθμων




Α΄ΓΥΡΟΣ
1Η ΑΓΩΝ. 30-31 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2016
1-4
2-3

2Η ΑΓΩΝ. 13-14 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2016
3-1
4-2
3Η ΑΓΩΝ. 20-21 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2016 
1-2
3-4
Β΄ ΓΥΡΟΣ
1Η ΑΓΩΝ.27-28 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2016
4-1
3-2


2Η ΑΓΩΝ. 05-06 ΜΑΡΤΙΟΥ 2016
1-3
2-4
3Η ΑΓΩΝ. 19-20 ΜΑΡΤΙΟΥ 2016
2-1
4-3

1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΙΔΩΝ
Α΄ΓΥΡΟΣ
1Η ΑΓΩΝ.
ΚΥΡΙΑΚΗ  31/01  ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 12.15 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΡΕΠΟ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ

2Η ΑΓΩΝ.
ΡΕΠΟ  ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 14/02 ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15  ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
3Η ΑΓΩΝ.
ΣΑΒΒΑΤΟ 20/02  ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 13.45 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
ΡΕΠΟ-4
Β΄ ΓΥΡΟΣ
1Η ΑΓΩΝ.
ΚΥΡΙΑΚΗ 28/02 20.15   ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ –ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΡΕΠΟ- ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ


2Η ΑΓΩΝ. 5-6/3/16
ΡΕΠΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 05/03 ΝΕΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.15  ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ -ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 
3Η ΑΓΩΝ.
ΤΡΙΤΗ 15/03 ΝΕΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.00 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ –ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΡΕΠΟ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΙΔΩΝ
Α΄ΓΥΡΟΣ
1Η ΑΓΩΝ.
ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ  – ΡΕΠΟ
ΣΑΒΒΑΤΟ 30/01 ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 12.30 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ  - ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ  

2Η ΑΓΩΝ.
ΚΥΡΙΑΚΗ 14/02 ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.00 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ    ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ  
ΡΕΠΟ - ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ
3Η ΑΓΩΝ.
ΚΥΡΙΑΚΗ 21/02 ΚΛ.ΟΔ. ΠΑΠΑΔ. ΓΛΥΦ …… ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ  - ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ
ΡΕΠΟ  ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ  
Β΄ ΓΥΡΟΣ
1Η ΑΓΩΝ.
ΡΕΠΟ – ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ  
ΚΥΡΙΑΚΗ 28/02 ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.00 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ  - ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ

2Η ΑΓΩΝ. 
ΤΡΙΤΗ 15/03  ΚΛ.ΟΔ. ΠΑΠΑΔ. ΓΛΥΦ  20.00 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ    ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ  
ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ –ΡΕΠΟ
3Η ΑΓΩΝ.
ΚΥΡΙΑΚΗ  20/03  ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ  10.30 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ – ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ  
ΡΕΠΟ  ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ  


3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΙΔΩΝ
Α΄ΓΥΡΟΣ
1Η ΑΓΩΝ.
ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ   – ΡΕΠΟ
ΚΥΡΙΑΚΗ 31/01 ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 10.30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ.   –ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ

2Η ΑΓΩΝ.
ΚΥΡΙΑΚΗ  14/02 ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.00 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ-ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ   
ΡΕΠΟ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ.   
3Η ΑΓΩΝ.
ΚΥΡΙΑΚΗ 21/02 ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ  10.30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. –ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ  
ΡΕΠΟ  ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ  
Β΄ ΓΥΡΟΣ
1Η ΑΓΩΝ.
ΡΕΠΟ – ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ   
ΚΥΡΙΑΚΗ 28/02 ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.00 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ. –ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ.  

2Η ΑΓΩΝ. 5-6/3/16
ΚΥΡΙΑΚΗ 06/03  ΚΛ.ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 14.15 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ- ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΡΕΠΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ.   
3Η ΑΓΩΝ.
ΚΥΡΙΑΚΗ  20/03  ΚΛ.ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 14.15 ΕΝ.ΑΜΦΙΑΛΗΣ- ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ.
ΡΕΠΟ  ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ   



4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΙΔΩΝ
Α΄ΓΥΡΟΣ
1Η ΑΓΩΝ.
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ  – ΡΕΠΟ
ΚΥΡΙΑΚΗ 31/01 ΝΕΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 12.15 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ.

2Η ΑΓΩΝ.
ΚΥΡΙΑΚΗ  14/02 ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. – ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ
   
ΡΕΠΟ – ΑΕ ΡΕΝΤΗ    
3Η ΑΓΩΝ.
ΣΑΒΒΑΤΟ  20/02 ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ. ΣΑΛ 17.15 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΑΕ ΡΕΝΤΗ
ΡΕΠΟ  ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ.
Β΄ ΓΥΡΟΣ
1Η ΑΓΩΝ.
ΡΕΠΟ – ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ  
ΚΥΡΙΑΚΗ 28/02 ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ  21.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ  –ΑΕ ΡΕΝΤΗ .  

2Η ΑΓΩΝ. 5-6/3/16
ΣΑΒΒΑΤΟ 05/03  ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ. ΣΑΛ 17.15 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ.
 ΡΕΠΟ ΑΕ ΡΕΝΤΗ .   
3Η ΑΓΩΝ.
ΚΥΡΙΑΚΗ  20/03  ΝΕΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 12.15 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ
ΡΕΠΟ  ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ.


5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΙΔΩΝ
Α΄ΓΥΡΟΣ
1Η ΑΓΩΝ.
ΡΕΠΟ – ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ   
ΣΑΒΒΑΤΟ 30/01 ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 15.00 ΠΕΡΑ –ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

2Η ΑΓΩΝ.
ΚΥΡΙΑΚΗ  14/02 1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 15.30 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ –ΠΕΡΑ  
   
ΡΕΠΟ – ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ    
3Η ΑΓΩΝ.
ΚΥΡΙΑΚΗ 21/02 ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α΄ 20.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. –ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΡΕΠΟ  ΠΕΡΑ
Β΄ ΓΥΡΟΣ
1Η ΑΓΩΝ.
ΡΕΠΟ – ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ   
ΚΥΡΙΑΚΗ 28/02 ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α΄ 20.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ –ΠΕΡΑ  .  

2Η ΑΓΩΝ. 5-6/3/16
ΣΑΒΒΑΤΟ 05/03  ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 15.00 ΠΕΡΑ –ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ
 ΡΕΠΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  .   
3Η ΑΓΩΝ.
ΚΥΡΙΑΚΗ  20/03  1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 15.30 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ.
ΡΕΠΟ  ΠΕΡΑ

6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΙΔΩΝ
Α΄ΓΥΡΟΣ
1Η ΑΓΩΝ.
ΣΑΒΒΑΤΟ 30/01 ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 17.15 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ –ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ   ΙΙ
ΚΥΡΙΑΚΗ 31/01 ΚΛ.ΠΑΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ. 20.15 ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. –ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 

2Η ΑΓΩΝ.
ΣΑΒΒΑΤΟ 13/02  ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ. 13.00 ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ –ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  
  
ΚΥΡΙΑΚΗ 14/02 ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 13.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ –ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ  
3Η ΑΓΩΝ.
ΚΥΡΙΑΚΗ 21/02  ΚΛ. ΕΘΝ.΄ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ
ΣΑΒΒΑΤΟ 20/02 ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 14.30 ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
Β΄ ΓΥΡΟΣ
1Η ΑΓΩΝ.
ΚΥΡΙΑΚΗ 28/02 ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 13.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ –ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ    
ΣΑΒΒΑΤΟ  27/02 ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ. 13.00 ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ –ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. . 


2Η ΑΓΩΝ. 5-6/3/16
ΚΥΡΙΑΚΗ 06/03  ΚΛ. ΕΘΝ.΄ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 06/03 ΚΛ.ΠΑΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ. 20.15 ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. –ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ     .  
3Η ΑΓΩΝ.
ΚΥΡΙΑΚΗ  20/03  ΚΛ.ΠΑΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ. 20.15 ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ – ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ .
ΚΥΡΙΑΚΗ 20/03 ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 13.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ –ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ     

7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΙΔΩΝ
Α΄ΓΥΡΟΣ
1Η ΑΓΩΝ.
ΡΕΠΟ – ΚΑΣΤΕΛΛΑ    
ΣΑΒΒΑΤΟ 30/01 ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ. 13.00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ –ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡ

2Η ΑΓΩΝ.
ΣΑΒΒΑΤΟ  13/02 ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ  10.00 ΚΑΣΤΕΛΛΑ –ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ
  
ΡΕΠΟ – ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ.  
3Η ΑΓΩΝ.
ΣΑΒΒΑΤΟ  20/02 ΝΕΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.15 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ. -ΚΑΣΤΕΛΛΑ
ΡΕΠΟ  ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ
Β΄ ΓΥΡΟΣ
1Η ΑΓΩΝ.
ΡΕΠΟ – ΚΑΣΤΕΛΛΑ  
ΣΑΒΒΑΤΟ 27/02 ΝΕΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  20.15 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ. –ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ  . 


2Η ΑΓΩΝ.
ΣΑΒΒΑΤΟ  05/03  ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ. 14.30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ - ΚΑΣΤΕΛΛΑ
 ΡΕΠΟ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ .   
3Η ΑΓΩΝ.
ΚΥΡΙΑΚΗ  20/03  ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ  10.30  ΚΑΣΤΕΛΛΑ –ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ.  
ΡΕΠΟ  ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ
ΕΦΗΒΟΙ
1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΔ
ΑΟΝΑ
2
ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ
4
ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
3
ΡΕΠΟ
1
2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΔ
ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ
2
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
3
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
4
ΡΕΠΟ
1
3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΔ
ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ
1
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
3
ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ
2
ΡΕΠΟ
4
4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΔ
ΠΟΡΦΥΡΑΣ
4
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ
3
ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ
2
ΡΕΠΟ
1
5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΔ
ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘ
2
ΣΑΡΞ ΓΛΥΦ
4
ΑΡΗΣ ΝΙΚ.
1
ΡΕΠΟ
3

1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΕΦΗΒΩΝ  
Α΄ΓΥΡΟΣ
1Η ΑΓΩΝ.
ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ   – ΡΕΠΟ
ΚΥΡΙΑΚΗ 31/01 ΝΕΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 16.00 ΑΟΝΑ –ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ   

2Η ΑΓΩΝ.
ΣΑΒΒΑΤΟ 13/02 1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 19.00 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ –ΑΟΝΑ   
ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ  –ΡΕΠΟ
3Η ΑΓΩΝ.
ΚΥΡΙΑΚΗ 21/02 ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 14.15  ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ –ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΡΕΠΟ  ΑΟΝΑ 
Β΄ ΓΥΡΟΣ
1Η ΑΓΩΝ.
ΡΕΠΟ – ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ   
ΚΥΡΙΑΚΗ 28/02 ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 14.15  ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ   -ΑΟΝΑ

2Η ΑΓΩΝ. 5-6/3/16
ΤΡΙΤΗ 15/03 ΝΕΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  21.30 ΑΟΝΑ –ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ   
ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ  –ΡΕΠΟ
3Η ΑΓΩΝ.
ΣΑΒΒΑΤΟ 19/03  1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 19.00 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ –ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ   
ΡΕΠΟ  ΑΟΝΑ 

2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΕΦΗΒΩΝ  
Α΄ΓΥΡΟΣ
1Η ΑΓΩΝ.
ΡΕΠΟ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ.   
ΣΑΒΒΑΤΟ 30/01 ΚΛ.ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  18.00 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ –ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ    

2Η ΑΓΩΝ.
ΣΑΒΒΑΤΟ 13/02 ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ  21.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ –ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ    
ΑΕ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ   –ΡΕΠΟ
3Η ΑΓΩΝ.
ΚΥΡΙΑΚΗ 21/02 ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ  22.00  ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ –ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ.
ΡΕΠΟ  ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ   
Β΄ ΓΥΡΟΣ
1Η ΑΓΩΝ.
ΡΕΠΟ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ.   
ΚΥΡΙΑΚΗ 28/02 ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 22.00  ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ –ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ

2Η ΑΓΩΝ.
          ΚΥΡΙΑΚΗ  06/03 ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 19.00 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ –ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ   –ΡΕΠΟ
3Η ΑΓΩΝ.
ΣΑΒΒΑΤΟ 19/03  ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ  21.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. –ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ    
ΡΕΠΟ  ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ  

3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΕΦΗΒΩΝ  
Α΄ΓΥΡΟΣ
1Η ΑΓΩΝ.
ΡΕΠΟ – ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ .   
ΚΥΡΙΑΚΗ 31/01 ΚΛ.ΑΡΤΑΚΗΣ Ν. ΣΜ  14.00 ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ –ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ  

2Η ΑΓΩΝ.
ΣΑΒΒΑΤΟ 13/02 ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ  12.00 ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ     
ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ   –ΡΕΠΟ
3Η ΑΓΩΝ.
ΚΥΡΙΑΚΗ 21/02 ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 18.00  ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ –ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ  
ΡΕΠΟ  ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ    
Β΄ ΓΥΡΟΣ
1Η ΑΓΩΝ.
ΡΕΠΟ – ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ    
ΣΑΒΒΑΤΟ 27/02 ΑΝ. ΑΙΓΙΝΑΣ 12.00  ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ –ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ  


2Η ΑΓΩΝ.
          ΚΥΡΙΑΚΗ  06/03 ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ  13.00 ΤΕΛΆΜΩΝΑΣ –ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ   –ΡΕΠΟ
3Η ΑΓΩΝ.
ΚΥΡΙΑΚΗ 20/03  ΚΛ.ΑΡΤΑΚΗΣ Ν. ΣΜ 12.00 ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ –ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ  
ΡΕΠΟ  ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ    

4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΕΦΗΒΩΝ  
Α΄ΓΥΡΟΣ
1Η ΑΓΩΝ.
ΡΕΠΟ – ΠΟΡΦΥΡΑΣ  .   
ΣΑΒΒΑΤΟ 30/01 ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20.15  ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ.- ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ   

2Η ΑΓΩΝ.
ΣΑΒΒΑΤΟ 13/02 ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ   21.30 ΠΟΡΦΥΡΑΣ –ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ.      
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ   –ΡΕΠΟ
3Η ΑΓΩΝ.
ΣΑΒΒΑΤΟ 20/02 ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 14.00  ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ –ΠΟΡΦΥΡΑΣ   
ΡΕΠΟ  ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ.     
Β΄ ΓΥΡΟΣ
1Η ΑΓΩΝ.
ΡΕΠΟ – ΠΟΡΦΥΡΑΣ  
ΣΑΒΒΑΤΟ 27/02 ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 14.00 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ –ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ.  


2Η ΑΓΩΝ.
          ΚΥΡΙΑΚΗ  06/03 ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. –ΠΟΡΦΥΡΑΣ  
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ   –ΡΕΠΟ
3Η ΑΓΩΝ.
ΣΑΒΒΑΤΟ 19/03  ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.30 ΠΟΡΦΥΡΑΣ -,ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ   
ΡΕΠΟ  ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ.     



5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΕΦΗΒΩΝ  
Α΄ΓΥΡΟΣ
1Η ΑΓΩΝ.
ΡΕΠΟ – ΠΟΛΙΣ  .   
ΚΥΡΙΑΚΗ  31/01 2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 15.45  ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ –ΣΑΡΞ ΓΛΥΦΑΔΑΣ   

2Η ΑΓΩΝ.
ΚΥΡΙΑΚΗ 14/02 ΚΛ. ΟΔΥΣ ΠΑΠΑΔ ΓΛΥΦ  20.30 ΣΑΡΞ ΓΛΥΦΑΔΑΣ –ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ       
ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ    –ΡΕΠΟ
3Η ΑΓΩΝ.
ΚΥΡΙΑΚΗ  21/02 2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 14.15 ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ –ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ    
ΡΕΠΟ  ΣΑΡΞ ΓΛΥΦΑΔΑΣ      
Β΄ ΓΥΡΟΣ
1Η ΑΓΩΝ.
ΡΕΠΟ – ΠΟΛΙΣ  
ΚΥΡΙΑΚΗ  28/02 ΚΛ. ΟΔΥΣ ΠΑΠΑΔ ΓΛΥΦ  20.30 ΣΑΡΞ ΓΛΥΦΑΔΑΣ  –ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ   


2Η ΑΓΩΝ.
          ΚΥΡΙΑΚΗ  06/03 ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.45 ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ –ΣΑΡΞ ΓΛΥΦΑΔΑΣ   
ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ   –ΡΕΠΟ
3Η ΑΓΩΝ.
ΚΥΡΙΑΚΗ 20/03  ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 22.00 ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΛΙΘΕΑΣ  -ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ   
ΡΕΠΟ  ΣΑΡΞ ΓΛΥΦΑΔΑΣ      


ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ 27/03/2016  ΕΩΣ 24/04/16

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right