menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  20.1.16 από isaak

Οι διαιτητές και κριτές από την Παρασκευή 22.1.16 μέχρι την Παρασκευή 29.1.16

Κοινοποίησέ το :
Ανακοινώθηκαν από τις ΚΕΔ ΕΣΚΑ και ΕΣΚΑΝΑ οι ορισμοί των διαιτητών και κριτών των αγώνων από την Παρασκευη 22.1.16 μέχρι την Παρασκευή  29.1.16
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 22.01.16
Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΤΑΤΑΥΛΑ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΥΛΗΣ Χ. ΝΑΖΙΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΊΔΗΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗΣ ΣΤΡΑΤΗΓΑΚΗΣ ΤΟΒΗΛ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
ΠΑΛ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.30 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΤΣΑΡΟΥΧΑ ΠΗΛΟΙΔΗΣ Λ. ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΜΙΧΑΣ Α
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.30 ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΣΠΥΡΑΚΟΣ ΚΟΥΡΤΗ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 21.30 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΤΣΑΧΑΚΗΣ ΣΙΑΜΙΔΗΣ ΜΟΥΛΤΣΗ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΙΧΑΣ Γ
ΚΛ. Ν.Σ ΜΥΡΝΗΣ 21.45 ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔ. ΤΗΓΑΝΗΣ Γ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΜΗΝΑΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ
Δ΄  ΑΝΔΡΩΝ 
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.15 ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ . ΜΕΛΗΣ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ  ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ 
ΣΑΒΒΑΤΟ 23.01.16
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 16.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΓΙΑΚΕΙΜΗ ΔΕΛΔΗΜΟΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 18.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΣΑΡΑΝΤΟΥ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ
ΚΛ. ΣΕΦ Β 09.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π. ΦΑΛΗΡΟ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ
ΚΛ. ΕΘΝ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.45 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΒΑΡΗ ΣΚΑΛΤΣΗΣ ΓΑΡΑΝΤΖΙΩΤΗΣ Α ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΜΟΥΛΤΣΗ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.15 ΑΟΝΑ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ
ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 17.00 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ Π Α ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΤΑΧΜΑΖΙΔΟΥ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΝΑΖΙΡΗ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 19.00 ΒΑΡΗ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ Π Β ΠΗΛΟΙΔΗΣ Λ. ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΖΙΑΚΑ ΖΕΡΙΤΗΣ Α
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ. 14.30 ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΠΕΠΠΑΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ
ΚΛ. ΑΛ. ΣΑΛ ΜΕΓΑΡΩΝ 17.15 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΕΠΠΑΣ ΠΑΣΣΑΡΗ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 12.15 ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 10.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ Α ΑΥΓΟΥΛΑΣ
ΑΝ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑ 19.00 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ Ζ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 16.45 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΚΟΛΟΦΩΤΗ
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 10.00 ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΣΤΟΥΡΑΙΤΗ   ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ ΛΕΚΟΥ
ΚΛ. Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ 13.15 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΙΙ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ
ΚΛ. ΑΓ. ΤΡΥΦΩΝΑ 21.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΙΙ ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΝΑΖΙΡΗ
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 17.45 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΡΑΠΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΓΥΝΑΙΚΕΣ
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 12.00 ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΣΤΟΥΡΑΪΤΗ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ ΛΕΚΟΥ

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 13.00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΕΠΠΑΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 17.45 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ ΦΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ   ΝΤΕΜΕΛΗΣ
2 ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 18.15 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΣΥΔΚΝΑ (ΧΑ) ΠΑΠΑΣΑΡΗ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 16.45 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΘΡΑΨΑΝΙΩΤΗΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΝ ΔΗΜ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 14.30 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΙΟΥΛΆΦΑΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 20.30 ΜΙΛΩΝΑΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΚΟΛΟΦΩΤΗ
2ο ΚΝ ΑΛΙΜΟΥ (ΚΟΥΜ ΚΑΙ ΔΙΓΕΝΗ) 18.00 ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΑΡΓΥΡΗ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 11.45 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Ι ΑΟΝΑ ΦΡΑΓΚΟΛΙΝΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΝ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 18.00 ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΜΟΥΛΤΣΗ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΙΟΥΛΑΦΑΣ ΜΗΝΑΣ
ΑΝ ΜΕΓΙΣΤΗΣ 17.30 ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΚΑΡΥΚΑΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ
ΚΛ. ΣΕΦ Β 10.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 13.00 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΙΙ ΕΥΡΥΑΛΗ ΦΡΑΓΚΟΛΙΝΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Γ ΖΛΑΤΗΣ 16.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΠΗΛΟΪΔΗΣ Λ. ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 14.00 ΒΑΡΗ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΑ ΑΚΙΝ ΕΛΛ 10.30 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΣΕΔΚΑ (ΒΙ) ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ
ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 10.00 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΠΟΛΙΤΗΣ Κ
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 09.00 ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΠΕΠΠΑΣ ΠΑΛΛΑΣ
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 10.15 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΠΕΠΠΑΣ ΠΑΛΛΑΣ
ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ 15.30 ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΕΡΑΜΑ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ
ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ 17.00 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ
ΑΝ ΣΚΡΑ 12.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΣΑΡΑΝΤΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 11.00 ΑΡΗΣ ΝΙΚ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΣΑΡΑΝΤΑΚΟΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 10.15 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΙΑΣΩΝΑΣ ΝΙΚ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 11.30 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΑΥΓΟΥΛΑΣ
2ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 09.00 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΧΡΟΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
2ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 10.30 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΧΡΟΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Γ ΖΛΑΤΗΣ 10.00 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΒΑΡΗ ΡΟΖΑΣ   ΑΡΓΥΡΗ
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 18.15 ΤΑΤΑΥΛΑ ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΟΡΦΑΝΟΣ
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 19.30 ΠΕΡΑ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΟΡΦΑΝΟΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 10.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ ΦΡΑΓΚΟΛΙΝΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΑ ΑΚΙΝ ΕΛΛ 09.15 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΑΟΝΑ ΣΕΔΚΑ (ΒΙ) ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ
ΑΝ ΠΕΡΟΝΙΑ 11.00 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΚΟΥΡΤΗ
ΑΝ ΠΕΡΟΝΙΑ 12.15 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘ. ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΚΟΥΡΤΗ
ΑΝ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ 15.00 ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡ ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΛΑΡΟΖΑ
ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 11.00 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΜΙΛΩΝΑΣ ΜΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ
ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 12.15 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ ΜΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 09.00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΤΣΑΟΥΣΗ ΜΗΝΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 24.01.16

ΓΥΝΑΙΚΕΣ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 20.00 ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΑΟΝΑ ΓΚΑΝΗΣ Α. ΔΕΛΔΗΜΟΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΛΕΚΟΥ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 14.15 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΚΑΛΑΤΖΗΣ   ΤΑΧΜΑΖΙΔΟΥ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ Α ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 16.30 ΒΑΡΗ ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΑΤΣΙΜΑΡΔΟΣ ΡΑΠΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΡΑΠΤΗ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΝΑΖΙΡΗ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.15 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΤΣΑΤΣΗΣ ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ  ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΚΟΥΡΤΗ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 19.00 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΑΚΗΣ Ι. ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΣΑΛΠΑ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ
ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 10.30 ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Π Α ΤΟΥΣΗΣ ΣΙΑΜΙΔΗΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΛ. ΑΡΤΑΚΗΣ Ν. ΣΜ 21.00 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. Π Β ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡ. ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ  ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 18.45 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ MEΛΗΣ ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
EΦΗΒΙΚΟ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 19.00 Π. ΦΑΛΗΡΟ -ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΜΑΥΡΕΛΗΣ  ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 12.00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΕΠΠΑΣ ΠΑΛΛΑΣ
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 10.15 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΑΛΠΑ
ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 17.00 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΔΡΑΜΕΣΙΩΤΗΣ ΣΥΚΚΝΑ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 13.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΙΙ ΠΗΛΟΙΔΗΣ Φ ΜΙΧΑΣ Α
ΑΝ ΠΑΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 16.15 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΑΟΝΑ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ
ΑΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 11.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΒΟΛΙΚΑΣ   ΖΕΡΙΤΗΣ Α
ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 14.15 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΜΟΥΛΤΣΗ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 10.30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΜΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 09.00 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΙΙ ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤΤ ΔΡΑΜΕΣΙΩΤΗΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 09.00 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΕΝ ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ ΣΑΛ 16.30 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ  ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 12.15 ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΠΑΠΑΣΑΡΗ
ΠΡΟΜΙΝΙ
2ο ΚΝ ΑΛΙΜΟΥ (ΚΟΥΜ ΚΑΙ ΔΙΓΕΝΗ) 18.45 ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΚΑΡΥΚΑΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ (Γ ΖΛΑΤΗ) 10.00 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΒΟΛΙΚΑΣ   ΖΕΡΙΤΗΣ Α
ΚΛ ΝΈΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 13.45 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΑΟΝΑ ΚΑΡΥΚΑΣ ΣΥΚΚΝΑ
ΑΝ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ (ΧΡ. ΤΡΑΠΕΖ) 10.30 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΤΣΑΟΥΣΗ ΝΑΖΙΡΗ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 09.30 ΒΑΡΗ ΠΕΡΑ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΜΙΧΑΣ Α
ΑΝ ΔΑΚ ΠΛΑΤΩΝΑ 10.00 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 10.00 ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΣΤΟΥΡΑΙΤΗ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ
ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 09.30 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 09.00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 11.00 ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΤΑΧΜΑΖΙΔΟΥ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 10.30 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 11.30 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΔΡΑΜΕΣΙΩΤΗΣ ΠΟΛΙΤΗΣ Κ
ΔΑΚ ΠΛΑΤΩΝΑ 12.15 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ
ΜΙΝΙ ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ 
ΚΛ. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΗΣ(ΚΑΛΛΙΘΕΑ) 14.40 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΚΝΑ 

ΔΕΥΤΕΡΑ 25.01.16
Α΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.45 ΠΕΡΑΜΑ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΟΥΣΤΑΜΠΑΣΙΔΗΣ ΛΥΡΑΣ NTEMEΛΗΣ ΠΟΛΙΤΗΣ Κ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 22.00 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΚΑΡΔΑΡΗΣ ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΣ Α ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΕΡΑ ΜΑΓΚΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΚΟΥΡΤΗ ΣΑΛΠΑ
ΚΛ. ΟΔ ΠΑΠΑΔΟΠ ΓΛΥΦ 21.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΚΕΙΜΗ ΑΝΤΩΝΙΟΥ NAZIΡΗ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ
ΚΛ. Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ 21.15 ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡ ΕΣΕΠΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.45 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΜΠΙΝΟΥΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΤΟΒΗΛ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 19.45 ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ. ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΑΥΓΟΥΛΑΣ


Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.00 ΒΑΡΗ ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΣΙΔΕΡΗΣ ΣΑΡΑΝΤΟΥ  ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΠΡΕΚΑΣ
ΚΛ. Ν. ΙΚΟΝΙΟΥ 21.00 ΑΝ Ν. ΙΚΟΝΙΟΥ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΠΟΛΥΖΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΠΑΛΛΑΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΩΝ 20.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΣΟΦ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. ΑΝΤΕΡΡΙΩΤΗΣ ΣΤΡΑΤΗΓΑΚΗΣ  ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΟΡΦΑΝΟΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ ΤΣΟΥΡΑΠΑΣ ΦΛΩΡΟΣ Γ. ΑΡΓΥΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 21.30 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ Π.  ΣΕΛΛΗΝΑΣ ΜΙΧΑΣ Γ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΠΑΛΛΑΣ

ΤΡΙΤΗ 26.01.16
ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ 
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.15 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Α Π ΠΑΠΑΦΩΤΙΟΥ ΣΤΡΕΜΠΑΣ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΛΑΡΟΖΑ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 21.45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Α Ε ΠΑΠΑΦΩΤΙΟΥ ΣΤΡΕΜΠΑΣ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΛΑΡΟΖΑ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20.15 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Α Π ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΥΛΗΣ Χ. ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Α Ε ΜΗΛΑΠΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΥ ΣΤΑΥΤΡΑΚΟΥ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 20.15 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α Π ΘΕΟΝΑΣ  ΓΡΙΒΑ ΤΟΒΗΛ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 21.45 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α Ε ΚΑΡΑΒΙΤΗΣ ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ ΤΟΒΗΛ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ Α Π ΚΑΤΣΙΜΑΡΔΟΣ ΙΣΙΓΩΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΜΗΝΑΣ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.45 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α Ε ΚΑΤΣΙΜΑΡΔΟΣ ΙΣΙΓΩΝΗΣ ΜΟΥΛΤΣΗ ΜΗΝΑΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.15 ΑΟΝΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ Α Π ΤΕΦΤΙΚΗΣ Σ. ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΑΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α Ε ΤΕΦΤΙΚΗΣ Σ. ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΑΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 20.15 ΜΙΛΩΝΑΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ Α Π ΠΗΛΟΙΔΗΣ Λ. ΦΛΩΡΟΣ ΓΕΩΡ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΜΗΝΑ ΕΛ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 21.45 ΜΙΛΩΝΑΣ ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ Ε Α ΠΗΛΟΙΔΗΣ Λ. ΦΛΩΡΟΣ ΓΕΩΡ ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ ΜΗΝΑ ΕΛ
ΔΑΚ ΓΛΥΦ ΠΑΠΑΔΟΠ 20.15 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Π Β ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΡΕΜΟΥΝΤΑΚΗΣ  ΜΙΧΑ Μ ΑΡΓΥΡΗ
ΔΑΚ ΓΛΥΦ ΠΑΠΑΔΟΠ 21.45 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Ε Β ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΡΕΜΟΥΝΤΑΚΗΣ  ΜΙΧΑ Μ ΑΡΓΥΡΗ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 21.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Π Β ΚΑΤΑΓΑΣ ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 20.15 ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΠΟΡΦΥΡΑΣ Π Β ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΠΡΕΚΑΣ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.45 ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡ. Ε Β ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΠΡΕΚΑΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 22.00 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ Ε Α ΤΟΥΣΗΣ ΜΑΡΤΙΝΑΚΟΣ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.30 ΠΕΡΑΜΑ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. Ε Β ΔΕΛΔΗΜΟΣ ΓΚΑΝΗΣ Ι. ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 22.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΒΑΡΗ Ε Β ΠΟΛΥΖΟΣ ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΤΕΤΑΡΤΗ 27.01.16
ΝΕΑΝΙΔΕΣ Α ΟΜ
ΚΛ. ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΠΑΠΑ 21.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΓΚΑΝΗΣ Α ΣΙΑΜΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 22.00 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΠΛΙΑΚΑΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Θ.  ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΜΗΝΑΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 22.15 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ. ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ
ΚΛ. ΣΕΦ Β 21.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΣΕΛΛΗΝΑΣ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ
ΝΕΑΝΙΔΕΣ Β  ΟΜ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 21.45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΑΥΓΟΥΛΑΣ ΜΠΑΡΜΠΑΓΙΑΝΝΗ
ΑΝ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑ 21.30 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΑΙΚΟΣ ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ Ζ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ
ΑΝ ΑΛΙΜΠΡΑΝΤΗ 21.30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ Α ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 21.30 ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΑΟΝΑ ΠΕΠΠΑΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ
ΠΕΜΠΤΗ 28.01.16
Β΄ ΑΝΔΡΩΝ

ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 21.45 ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΣΙΓΩΝΗΣ  ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΥΓΟΥΛΑΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.30 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΑΟΝΑ ΣΙΔΕΡΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΑΡΓΥΡΗ ΖΩΓΡΑΦΟΣ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.00 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ  ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣ ΑΝΤΕΡΡΙΩΤΗΣ ΛΑΡΟΖΑ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΓΡΙΒΑ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ   ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ ΚΑΛΑΪΤΖΑΚΗΣ  ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.45 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ  ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ
ΚΛ. ΑΛ. ΣΑΛΤΑΣ ΜΕΓΑΡ 20.00 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΟΥΣΤΑΜΠΑΣΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ  ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 29.01.16
Α΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 20.30 ΠΟΡΦΥΡΑΣ Π. ΦΑΛΗΡΟ ΤΣΑΡΟΥΧΑ ΤΕΦΤΙΚΗΣ Σ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΥ 20.15 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛ. ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ  ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΠΕΡΑΜΑ ΣΚΟΥΤΑΣ ΡΑΧΙΩΤΗΣ  ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΚΟΛΟΦΩΤΗ ΜΗΝΑΣ

Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 21.30 ΤΑΤΑΥΛΑ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ  ΡΑΠΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΣ Α ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΌΣ ΓΕΡΩΓΟΠΟΥΛΟΣ
2ο ΔΑΚΑΝ 21.30 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓ ΜΑΡΑΜΗΣ ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΡΟΖΑ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΠΑΠΑΣΑΡΗ
ΝΈΟ ΚΛ.ΒΑΡΗΣ 21.15 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΠΕΤΡΟΥ  ΞΟΧΑΚΗΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΝΑΖΙΡΗ ΖΙΑΚΑ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.15 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΑΥΓΟΥΛΑΣ ΤΟΒΗΛ
ΚΛ. ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΠΑΠΑΔ 21.30 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΡΑΠΤΗ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΟΝΤΑΣ  ΤΑΧΜΑΖΙΔΟΥ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΟΥΡΤΗ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 21.30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ   ΤΣΟΛΗ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΠΑΣΣΑΡΗ

Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΡΙΤΕΣ

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right