menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  22.1.16 από isaak

Β΄ ΑΝΔΡΩΝ 14Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Κοινοποίησέ το :




*** ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ μιας κατηγορίας ή ενός ομίλου; κλικ εδώ



ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ –ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ 80-70

Δεκάλεπτα: 20-15, 43-25, 58-45, 80-70
Διαιτητές : Παυλόπουλος Τούσης
ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ (Καλλιπολίτης Κεφαλίδης ): Βαρλάς 4, Αρμανίδης 12(2) Σίνος 22(4), Ιωαννίδης 12, Τσουκάτος Α. 2, Σαράντης 11(1) , Φάββας , Πεζιρκιανίδης 3 , Τσελέκος 9 , Καμάρας 1 , Ρούσσης 2, Γεράνιος 2
ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ (Καψιμάλης , Παλτζόγλου) Τάγκαλος 3(1) , Γιοβάς 14, Δημητρίου 17(1), Καλαβρίας 9(2) , Τζημουράκας , Θεοχάρης 16(1) , Σερελέας , Γουλανδρής , Πολυχζρονοπούλος 2 Λίπας 9(2) , Λειβαδάς , Αποστολίδης

AETOΣ KAΛΛIΘEAΣ - ΣOYPMENA / EΛΛHNIKO 53-63

Διαιτητές : Mηλαπίδης , Xριστοδουλίδης
Δεκάλεπτα : 09-13, 21-24, 42-52, 53-63
AETOΣ KAΛΛIΘEAΣ ( Σταυρακόπουλος , Mπούτας ): Eυσταθίου 5, Kοζομπόλης 10, Tάγκας 3, Mπουζιάνης 5, Oικονόμου 3(1), Nτάσκας , Πιστιόλης 4, Στάμος 4(1), Φιλίππου 2, Σαμοίλης 14, Kυπριτίδης , Bασδέκης 3(1).
ΑΕΣ/ EΛΛHNIKOΥ ( Nικολαίδης , Mαγγιώρος ): Mαγγωνάκης 20(3), Eυστρατίου 10(2),Λεβαδείτης 2, Λαγιόπουλος 6, Σουργιάς , Γιουρτζίδης 8, Γκούμας 17.

ΚΑΣΤΕΛΛΑ – ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ 55-54

Δεκάλεπτα 13-13, 28-27, 42-43, 55-54
Διαιτητές : Γιακείμη ιερωνυμάκης
Παπαευθυμίου Παπαδόπουλος 12, Μακρινός 14(2) , Γεροδήμος 2, Τζοβάρας 8(2) Παρασκευόπουλος 14, Λέσι Λ. , Λέσι Α. 5(1)
ΕΝ.΄ΑΡΜΕΝΙΩΝ (Τσιρωνιάν , Αμπατζής) Πέτρου 2 , Ασημακόπουλος 1, Ρουμελιώτης 6 , Παππάς 2, Τσάβαλος 7(1) , Μουζάκης 10(1) , Καρτάλος 10(1) Εμμανουήλ , Καλούδης 9(1) , Μελκονιάν 7

ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ –ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ 64-71

Δεκάλεπτα : 12-16, 29-38, 58-55, 64-71
Διαιτητές : Ισιγώνης , Δελδήμος
ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ (Πούτος, Παπασάββας): Δουνιάς 5(1), Στεφάνου 11(1) , Καρασούλας 3 Τόμπρος 6, Μπουρβάνης 21, Καβρουδάκης , Κούμενος 10(2) ,Καρατζόγλου 8(1)
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ (Μάνταλος , Ανδρουλάκης) : Κοντόπουλος 6(2) Αβραμίδης 9, Κουλουριώτης , Ντινόπουλος 22(4), Λιτόπουλος 4, Θεοδόσης 9(1) , Αντωνίου 14(3) , Καράμπελας 2, Κόμπουλης 5 , Μπίμπας

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ –ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ. 80-66

Δεκάλεπτα : 22-15, 45-35, 65-48, 80-66
Λαζαρίδης Καλαντζής
Ρουμελιώτης Σταυρακάκης ) Τζώρτζης Βήχος 6 Αθανασιάδης 14(2) Πολυτάρχου 6 Κουτσουβάς 19(5), Μακαρατζής , Σαραντίδης 5(1) Ζάχαρης 10 Συρίγος 10(2) Χατζόβουλος Δόγρανλής 10(2) Κοθράς
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ. (Παπαδόπουλος Γ. , Παπαδόπουλος Φ.) : Αρκουμάνης 20(2) Μαλτίδης 2, Ακριβός 3(1) , Κουτρόπουλος 3(1), Κασσάνος , Αδράμης 1, Αποστολάκης 10, Κουντούρης 2, Λούκος , Χριστόπουλος 5, Ρουσσάκος 3, Δούβος 17(1)

ΑΟΝΑ –ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ 61-59

Δεκάλεπτα : 19-14, 37-30, 53-49, 61-59
Διαιτητές : Σπυρόπουλος , Τηγάνης
ΑΟΝΑ (Διαμαντόπουλος) : Ζευγώλης 5(1) , Μανίκας 6(1) Θεοδώρου 5 , Ψιακής 3, Παπαϊωσήφ 16 , Λουπάσης 3(1) , Κόκκαλης Θεοφανίδης , Χριστοδούλόπουλος12 (3), Ρετσινάς 11(3) Αρνόκουρος
ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ (Αράπης, Μανιάτης) : Ρήγος 4, Κόϊκας , Φουντής 16(2) Ντώνη 7(1) , Καρατζάς 13, Δαλμυράς 3(1) , Σκοπελίτης 6 , Καραμάνης 5, Ρεπάνης 5(1)

ΤΕΡΨΙΘΕΑ –ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ 77-91

Δεκάλεπτα : 15-28, 30-47, 54-68, 77-91
Διαιτητές : Πολυχρόνης , Δελαγραμμάτικας
ΤΕΡΨΙΘΕΑ (Βασιλάκος Ζλάτης): Κόγκας 16(2) Αηδονίδης 6 Νικολάκης 9(1) , Δοροβίτσας 2, Παπαγιαννόπουλος , Παπαδάκης 4, Χολέβας 18(4), Μαρκόπουλος 12 , Ζέρβας 5(1) , Αλεξόπουλος 5 , Χρηστάκης , Παπαδάτος
ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ(Τριανταφύλλλου , Μαστρογιάννης) Τσιριγωτάκης 28(5), Γατράς , Κοκαλιάς 14(2) , Μαραγκόπουλος 15, Δελής 6 Σαφός 3(1) Νοίδης; 2, Κανταράκιας 10, Κέκης 11, Καψαρίδης 2 Αγραπίδης
Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΑΝΔΡΩΝ Β

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right