menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  8.1.16 από isaak

Η 12η αγωνιστική της Γ΄ ανδρών

Κοινοποίησέ το :

Ατρόμητος Δάφνη Αγ. Δημ. 45-69 







ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ  -ΔΑΦΝΗ ΔΑΦ.  45-69
Δεκάλεπτα :15-17, 25-34, 35-51,45-69
Δισιτητές : Αποστολίδης,Ραπτογιάννης
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (Καλυβιανάκης) :Γκανής , Κάσσος 5, Ηλιαδάκης 2 , Μηνόγιαννης 6, Κωνσταντίνου 11,Τρούλης 2,  Μίζης 15,Ταρανάς 2, Κλούτσος , Δανιάς ,Αγρίμης, Πάντο 2  
ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. (Τάσσος, Ζάλιαρης):  Ρουμάνι 13(1) , Μπάκας,  Ρούσης 7 Φλέγκας 18(1) , Αλεξανδρόπουλος 16(4),  Μαστρογιάννης , Παπαδόπουλος 5(1) Παπάζογλου 9,  Παπανικολάου,  Μπενιαμίν , Καραμπίκας,  Ελενίτσας 1
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ –ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ. 89-58
Διαιτητές: Καλαϊτζάκης Στρατηγάκης
Δεκάλεπτα : 26-16 40-34 61-47 89-58
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ (Μαυρογιάννης Λιβάνιος):  Παπαϊωάννου  18, Στεφάνου 12(4), Μαρούγκας , Κατσδαρέλιας 2 Παραλής 3(1) , Κοσκινάς 8(1) Καραχάλιος 6 Καρράς 17(3) Λάσκος 21(2),  Γιάννου 2, Ρομάϊ , Νερούτσος

ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ. (Ιμπραημάκης ): Αλεξίου 6(1) Γκααφάρ 1 Ζαμπέτας 4, Σονίδης 9(1) Φελλάς 4(1) Μπουρμπόν , Γιαμπάνης 18(2), Ευκαρπίδης 2 Νικολάου 2, Μαρκουίζος 10(1) , Κάππης  2
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ  78-62
Δεκάλεπτα 15-14, 32-25, 52-44, 78-62
Διαιτητές : Καλογριάς , Σπυρόπουλος
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ (Κανδύλης, Τιτάκης) Χαραλαμπίδης 16, Τριανταφύλλου 8(2) Αντιπάτης 18, Γιαννακής 8(1) , Βουρνάς 12, Μαυροειδάκος, Νεδέλκπς 14(1) Θεοδωρικάκος 2, Βούζης Σιδηρόπουλος , Δανασής , Μαρής
ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ. (Φράγκος , Τουρκίστας) : Πελιβανίδης , Λόης Π. , Φύτρος 13, Μωυσίδης 17 , Βλάχος 3, Λόης Γ. , Μακρυγιάννης 13(2) , Παππάς 4, Σιούτης 5, Μενιουδάκης 1, Ρόζος 5
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ- ΤΑΤΑΥΛΑ        57-68    
Διαιτητές: Τηγάνης Γ.-Ρεμουντάκης Ε.
Δεκάλεπτα: 10-16, 25-43, 44-55, 57-68
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ (Σκουζής-Zlάτης): Διγενής 2, Χαριτωνίδης Α. 7, Κυριακού 5(1), Αθανασιάδης, Καλούδης 18(3), Ελμάσογλου 4, Φατούρος, Βάγιας 2, Σίνας 3, Κατσάκος 7, Κοτσαγεωργίου 9, Χαριτωνίδης Δ.
ΤΑΤΑΥΛΑ (Σιταράς): Νικολόης 26, Λημνίδης, Κουρής 17(2), Μαράντης, Χιουτακάκος 4, Γιαχαλής 2, Κόγιας 5(1), Κουζινόγλου 4, Παδουβάς 2, Κάβουρας 7(1), Κατσούρης Β. 1, Κατσούρης Α.
ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗ –ΑΕ ΡΕΝΤΗ 61-47
Διαιτητές:Σκουλαρίκης , Σταθόπουλος
Δεκάλεπτα : 15-08, 34-25, 46-35, 61-47
ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗ (Αγγελάκης) Ανδρεαδάκης 4, Αποστόλου , Κάβουρας 20(4), Πελέκης 7, Δομένικος 11, Γιαννακόδημος Ηλ. , Καλογερόπουλος 7, Μπανιώτης , Ασημάκος , Γιαννακόδημος Αντ. 7, Πολυχρονάκης , Καρούζος 5
ΑΕ ΡΕΝΤΗ (Σώχος) : Δουσερμετζής 7(1), Δρακόπουλος 7, Κοτσότσος 3(1) , Καβούρης 20(1), Κόκορης , γεωργακίου , Παπαγεωργίου 3(1) , Μπίχτας , Κονταξάκης 2, Παπαδόπουλος 4, Ρουσουνέλος 1 
Αιξωνή -Σαρωνικός 80-82 παράταση
ΑΙΞΩΝΗ-ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ 80-82 παρατ. 
Δεκάλεπτα: 9-21, 29-34, 47-49, 68-68(καν. αγ.)  80-82(παρατ.)  
Διαιτητές : Παπαφωτίου-Σακκής
ΑΙΞΩΝΗ: ( Γκονουλού - Κλάδης) Κλάδης Α. 5(1), Μωραΐτης 14(2), Ουζούνης Δ. 5, Βελίου 9(3), Τερτίκας, Παριανός, Κάππος 19(1), Αρραριώτης 5(1), Αργεντίνης 4, ΧαρτοφύλαξΚαραϊσκάκης 10(2), Ζάβρας 9(1), Ουζούνης Α.
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ:(Καβάσιλας,Δαχρετζής) Σιρόγλου 28(3), Σαρρής , Κάτσικας 12(1), Μπακάλης Βαγγ. 7, Κουνάδης7, Αγγελόπουλος 4, Γαϊτάνος , Μπακάλης Στέλιος 1, Κάτσας 23(1),
ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. –ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ 61-56
Δεκάλεπτα : 21-10, 33-22, 45-35, 61-56  
Διαιτητές : Πολύζος Τούσης
ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. (Κουκιάς Γιαννικάκης)  : Παναγόπουλος 2 , Λουκά  , Σέργης 4 (1) , Μυλωνόπουλος , Κουτσουμπάκος 15, Ρίπης 13, Στεφανής  21 (4), Μπακάλης , Κοκιούσης  ,Σουρούφης , Ρενιέρης 6 , Γιαννικάκης
ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ (Ζαχαρίας ,Καρανδρέας):  Κατήρας 2, Βροντάκης 2, Νικόλτσος 3, Αγγελίδης 5, Ταμπάσης 13(2), Μπαμπούνης 9 (1), Κόντης, Βήχος 13, Μαγγανάς, Πατμανίδης 3, Κορκίδης, Κοντοστέργιος 

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right