menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  7.1.16 από isaak

Η 12η αγωνιστική της Β΄ ανδρών

Κοινοποίησέ το :





*** ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ μιας κατηγορίας ή ενός ομίλου; κλικ εδώ




ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ –ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 71-61

Δεκάλεπτα: 18-12, 31-23, 50-35, 71-61
Διαιτητές: Καλαϊτζάκης , Σταθόπουλος
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ (Μάνταλος Ανδρουλάκης) : Σιάπος , Κοντόπουλος 22(6), Αβραμίδης 12(1), Κουλουριώτης 9(3) , Ντινόπουλος Λιτόπουλος 12, Θεοδόσης 10, Αντωνίου 2, Καράμπελας 2, Κριζέας , Μήτσος 2, Πατσανάς
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (Σταυρακόπουλος , Μπούτας): Ευσταθίου 10(1) Κοζομπόλης 15, Τάγκας , Μπουζιάνης 7, Νατσίδης 4, Ντάσκας 9, Πιστιόλης 6 , Στάμος 2, Φιλίππου , Σαμοίλης 5, Κυπριτίδης 2, Βασδέκης 1

ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ –ΚΑΣΤΕΛΛΑ 97-58

Xρήστος Τριανταφύλλου 
Διαιτητές : Λαζαρίδης Μαρτινάκος
Δεκάλεπτα: 26-09, 49-25, 75-39, 97-58
ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ (Τριανταφύλλου Μαστρογιάννης) :Τσιριγωτάκης 13(2) , Γιατράς 2, Κοκκαλιάς 7(1), Μαραγκόπουλος 20(2) , Δελής 2, Σαφός 2, Νοίδης 4, Κανταράκιας 22(3), Κέκκης 10(2) , Καψαρίδης 12 Αγραπίδης 3(1)
ΚΑΣΤΕΛΛΑ (Παπαευθυμίου) : Παπαδόπουλος Β. 14(1) , Κάκιας , Μακρινός 12(1) , Τιόπουλος , Φλέσσας , Τζοβάρας 13(2) Παρασκευόπουλος 12, Ντάσκας 2, Λέσι Λ. 3(1) Κασιμάτης , Μουλαράϊ 2

ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ 84-51

Δεκάλεπτα : 17-6 47-22, 63-33, 84-51
Διαιτητες Παυλόπουλος Παπαζαχαρίας
ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ (Αράπης , Μανιάτης) :Ρήγος 2 , Κόϊκας 2, Φουντής 15(1) Ντώνη 5(1) Καρατζάς 16, Σαρδέλης 5(1) Δαλμυράς 10(2)Σκοπελίτης 16(1) , Καραμάνης 2 Ρεπάνης 4, Κουτρομπίλας 7(1)
ΕΝ.ΑΡΜΕΝΙΩΝ (Τσιρωνιάν, Αμπατζής): Πέτρου 5(1), Αρμενιάκος , Ρουμελιώτης Παππάς 3(1) Τσάβαλος 4 Μουζάκης Αναστασόπουλος Καρτάλος 15 Εμμανουήλ 9 Άλα 3, Καλούδης 3 Μελκονιάν 9

ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ -ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ 72-89

Διαιτητές : Ραχιώτης Πολυχρόνης
Φάση από το Τελαμώνας -Δραπετσώνα 
Δεκάλεπτα : 17-28, 26-50, 49-67, 72-89
ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ (Πούτος , Παπασάββας): Δουνιάς Β , Δουνιάς Κ. 10(1) , Στεφάνου 7(1), Καρασούλας , Τόμπρος 12, Μπουρβάνης 11, Καβρουδάκης 12, Μπούταλης , Κούμενος 18(4) , Καρατζιόγλου 2, Βαμβακάς
ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ (Καλλιπολίτης , Κεφαλίδης): Βαρλάς 4, Αρμανίδης 15(1) , Σίννος 27(7), Ιωαννίδης 12, Τσουκάτος Ν. , Σαράντης 3(1) , Φάββας 4, Πεζιρκιανίδης 3, Τσελέκος 2, Καμάρας 13, Τσουκάτος Α. 3(1) , Γεράνιος 3

ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ –ΑΟΝΑ 66-54

Δεκάλεπτα : 19-10, 37-32 , 53-44, 66-54
Διαιτητές: Γιακείμη , Σκουλαρίκης
ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ (Νικολαϊδης , Μαγγιώρος) : Καρασούλος , Μαγγωνάκης 30(2), Ευστρατίου 2, Λεβαδείτης 10(3), Λαγιόπουλος 12, Σουργιάς , Ρούμελης , Γκιουρτζίδης 7, Μπολουδάκης , Μαρόπουλος 3, Γκούμας 2
ΑΟΝΑ (Δημητρίου Θεοφανίδης) : Ζευγώλης 4, Μανίκας 11(3), Θεοδώρου 2, Ψιακής 1, Παπαϊωσήφ 18, Λούπασης 2, Ζαντιώτης 1, Θεοφανίδης Η, Χριστοδουλόπουλος 7(1) , Ρετσινάς 8(1)

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 87-65

Δεκάλεπτα : 20-15, 53-30, 69-48, 87-65
Διαιτητές : Ουσταμπασίδης , Πέτρου
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ (Παπαδόπουλος Ι. Παπαδόπουλος Φ.): Αρκουμάνης 9(1) , Μαλτίδης 8 , Σκορδάς , Κουτρόπουλος 14(4), Κασσάνος 2, Αδράμης 13(1) , Αποστολάκης 6 , Κουντούρης 5(1) Ρουσσάκος 10, Χριστόπουλος 5, Γιαλαμάς , Δούβος 15
ΤΕΡΨΙΘΕΑ (Βασιλάκος , Ζλάτης) Κόγκας 3(1) Αηδονίδης 3, Νικολάκης 2, Δοροβίτσας 10(2), Παπαγιαννόπουλος 8(1) , Παπαδάκης , Χολέβας 18(5), Μαρκόπουλος 4, Ζέρβας 11(1), Μπουγάτσος , Βασιλάκος 2, Παπαδάτος 4

ΓΛΥΦΑΔΑ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 52-40

Δεκάλεπτα : 07-08, 19-12, 41-24, 52-40
Διαιτητές: Τσαχάκης, Γιαννακόπουλος
ΓΛΥΦΑΔΑ (Καψιμάλης, Παλτζόγλου): Τάγκαλος 6(2), Γιοβάς 4, Σέιφερ 12(2), Καλάβριας 6(1), Δημητρίου 4, Θεοχάρης 11, Τζημουράκας, Γουλανδρής, Πολυχρονόπουλος 4, Λίππας 5(1), Μπλιός, Στεργίου.
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ (Ρουμελιώτης, Σταυρακάκης): Κοθράς, Βήχος 1, Αθανασιάδης 10, Πολυτάρχου 4, Κουτσουβάς 4, Τζώρτζης, Σαραντίδης 3(1), Ζάχαρης 3, Συρίγος 4, Χατζόβουλος, Δογρανλής 11, Μακαρατζής.







ΔΑΣ Δραπετσώνα 



Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΑΝΔΡΩΝ Β

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right