menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  2.12.15 από isaak

Α΄Β΄ ΠΑΙΔΩΝ ΕΦΗΒΩΝ 10Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Κοινοποίησέ το :


Α΄ΠΑΙΔΩΝ
ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 26 62
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 63 39
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΔΑΣ 91 61
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΣΠΕΡΟΣ KAΛΛΙΘΕΑΣ 58 24
ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ - ΑΟΝΑ 38 43
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 47 53
Διαιτητές : Τσαχάκης, Σιαμίδης
Δεκάλεπτα : 14-19, 24-24, 35-36, 47-53
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Παναγιωτόπουλος) Καραχάλιος 5(1), Μαλτσινιώτης 5, Λούζης, Τσάβος 5(1), Πυλιώτης, Παπαδόπουλος 7, Κυριακόπουλος 7(2), Ζαχαρίου 2, Περγαντής 2, Αγγελόπουλος 14, Οικονόμου, Ραυτογιάννης.
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ (Σίσκος) Παπάζογλου 9, Γιατρούδης 6, Παπαγιαννίδης, Αντωνόπουλος 6, Χατζηχρήστου 14(2), Κατσιέρης, Τζιλιάνος 3(1), Τζερμπατζίδης 13(1), Παρασκευόπουλος, Στρατής 2.
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ -ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΟΜΑΔΑ 72 56


Β΄ ΠΑΙΔΩΝ
ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ -ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 35 59
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ - ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ 47 57
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΠΟΡΦΥΡΑΣ 47 62
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ -ΑΟ ΒΑΡΗΣ 65 68
ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ- ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ 60 46
ΜΙΛΩΝΑΣ ΑΟΝΣ -ΙΚΑΡΟΣ Ν ΣΜΥΡΝΗΣ 67 56

ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ
12/12/15 18.30 ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ

Α΄ ΕΦΗΒΩΝ
ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ  -ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 56 82
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ -ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 97 22
ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 100 65
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ -ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 70 39
ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ- ΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 72 40
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ- ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 68 56
Διαιτητές: Τσαχάκης, Σιαμίδης
Δεκάλεπτα : 20-13, 41-27, 56-42, 68-56
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Τερζής) Μπακλαβάς 7, Μπογάς, Δάσκος, Κόης 21(1), Κίτσιος 11(3), Σιγάλας 3(1), Οικονόμου 3(1), Βαφείδης 8(2), Γιαννακόπουλος, Κουτσιαύτης 4, Ευθυμίου, Τάτσης 9.
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ (Σίσκος) Αλμπέρτης 7, Φορτάτος 6, Ροβελάκης, Παραδεισόπουλος, Κανέλης 7, Μπολάτογλου 25(2), Μακρυγιάννης 6, Βαββάς 5, Στάϊκος.
ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟ
12/12/15 12.00 ΚΛ. ΣΕΦ Β ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ

Β΄ ΕΦΗΒΩΝ
ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ -ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 61 53
ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΙΚΑΡΟΣ Ν ΣΜΥΡΝΗΣ ΔΙΕΚΟΠΗ ΛΟΓΩ ΕΠΕΙΣΟΔΕΙΩΝ 16΄΄ ΠΡΟ ΛΗΞΗΣ
ΑΟ ΒΑΡΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 48 51
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ -ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  59 50
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ  -ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ 66 55
ΜΙΛΩΝΑΣ ΑΟΝΣ-  ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 78 70

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right