menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  2.12.15 από isaak

Οι διαιτητές και κριτές της ΕΣΚΑΝΑ από Πέμπτη 03.12.15 έως Παρασκευή 11.12.15

Κοινοποίησέ το :


Ανακοινώθηκαν από τις ΚΕΔ ΕΣΚΑ και ΕΣΚΑΝΑ οι ορισμοί των διαιτητών και κριτών των αγώνων από Πέμπτη 03.12.15 μέχρι και την Παρασκευή 11.12.15.


ΠΕΜΠΤΗ 03.12.15

Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΡΤ 21.45 ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΟΡΦΑΝΟΣ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.30 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΝΑΖΙΡΗ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.00 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΜΑΡΑΜΗΣ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΛΑΡΟΖΑ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ ΙΣΙΓΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ
ΚΛ. ΓΛΥΦ ΟΔ ΠΑΠΑΔΟΠ 21.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΖΑΚΕΣΤΙΔΗΣ ΖΑΝΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΣ Α ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΟΝΑ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΤΗΓΑΝΗΣ Γ. ΤΟΒΗΛ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΥΓΟΥΛΑΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 22.00 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΤΣΑΤΣΗΣ ΜΑΡΑΒΕΛΙΑΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΠΑΠΑΣΑΡΗ
Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 21.45 ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ -ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΟΝΤΑΣ ΣΕΛΛΗΝΑΣ  ΚΟΛΟΦΩΤΗ ΜΟΥΛΤΣΗ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ



ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 04.12.15

Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 21.30 ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΖΑΝΝΙΔΗΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΑΡΓΥΡΗ ΜΗΝΑΣ
2Ο ΔΑΚΑΝ 21.30 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣ ΡΑΠΤΟΓΙΑΝΝΗΣ  ΠΑΛΛΑΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΚΑΤΣΙΠΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.15 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΤΣΟΛΑΚΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΜΙΧΑΣ Α
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ ΠΑΠΑΦΩΤΙΟΥ ΓΑΡΑΝΤΖΙΩΤΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΖΙΡΗ ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ  ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Θ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ
ΠΑΛ ΚΛ. ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.30 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΔΡΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ

Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ 
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.15 ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ -ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ   ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ  ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ 


ΣΑΒΒΑΤΟ 05.12.15

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 19.30 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ ΒΑΡΗ ΑΓΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΑΓΚΛΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ XATZHΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΠΑΠΑΣΑΡΗ
ΚΛ. ΑΝΔ. ΒΑΡΙΚΑΣ 16.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΖΟΣ ΚΟΥΛΗΣ Χ. ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.15 ΑΟΝΑ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 18.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 14.30 ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΠΕΠΠΑΣ ΠΑΣΣΑΡΗ ΠΑΛΛΑΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 10.00 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΖΑΡΚΑΔΟΥΛΑ ΤΟΒΗΛ ΤΡΙΜΗ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 12.15 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΛΕΚΟΥ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ
ΑΝ ΜΕΓΙΣΤΗΣ ΚΑΙ ΣΕΧΟΠ 17.00 ΕΣΠΕΡΟΣ -ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΘΡΑΨΑΝΙΩΤΗΣ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 10.15 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.45 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ
ΚΛ. Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ 13.15 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΙΙ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΜΕΛΗΣ ΚΟΛΟΦΩΤΗ ΜΗΝΑ ΕΛ.
ΝΈΟ ΑΝ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 17.45 ΚΡΟΝΟΣ ΙΙ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΜΕΛΗΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΝΑΖΙΡΗ
ΚΛ. ΑΓ. ΤΡΥΦΩΝΑ 21.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΕΥΡΥΑΛΗ ΣΥΔΚΝΑ ΖΙΑΚΑ ΝΑΖΙΡΗ
Π-Ε Α΄-Β
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 19.00 ΒΑΡΗ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Β Π ΑΧΙΛΛΕΩΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΡΑΠΤΗ
ΚΛ. ΑΡΤΑΚΗΣ Ν. ΣΜ 21.45 ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜ. ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ Β Ε ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΑΥΓΟΥΛΑΣ ΜΗΝΑΣ
2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 18.15 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ A E ΚΟΜΙΑΝΟΣ  ΣΤΡΑΤΗΓΑΚΗΣ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.30 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΜΙΛΩΝΑΣ B E ΑΝΤΕΡΡΙΩΤΗΣ ΚΑΤΣΙΜΑΡΔΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΡΕΚΑΣ
Π-Ε Γ΄
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 13.45 ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ Π Γ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΛΕΚΟΥ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 19.30 ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ Π Γ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 11.30 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΑΕ ΡΕΝΤΗ Π Γ ΖΑΡΚΑΔΟΥΛΑ ΤΟΒΗΛ ΤΡΙΜΗ
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 11.30 ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. Π Γ ΣΤΟΥΡΑΙΤΗ  ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ ΣΤΟΥΡΑΪΤΗΣ
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 13.00 ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. Ε Γ ΣΤΟΥΡΑΪΤΗΣ ΣΤΟΥΡΑΪΤΗ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ ΣΤΟΥΡΑΪΤΗΣ
ΑΝ ΜΕΓΙΣΤΗΣ ΚΑΙ ΣΕΧΟΠ 12.30 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΙΙ ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΙΚΟΣ Π Γ ΤΣΑΟΥΣΗ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ. Β ΥΖΑΝΤΙΝΟ 13.30 ΠΕΡΑ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ Π Γ ΘΡΑΨΑΝΙΩΤΗΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΑΠ. ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ
ΠΑΛ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20.15 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ Π Γ ΔΡΑΜΕΣΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ
1ο ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 17.00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ Π Γ ΑΧΙΛΛΕΩΣ   ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΡΑΠΤΗ


ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ ΣΑΛΤ 18.45 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΠΕΠΠΑΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ
ΑΝ ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ 19.00 ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΧΟΝΔΡΟΥ  ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 16.45 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ -ΑΡΗΣ ΝΙΚ. ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 15.00 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΑΙΒΑΛΙΩΤΗΣ  ΟΡΦΑΝΟΣ
4ο ΚΝ ΑΡΓΥΡ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠ 18.00 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ ΦΡΑΓΚΟΛΙΝΟΣ ΑΡΓΥΡΗ
ΚΛ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΑ ΑΚΙΝ ΕΛΛΗΝ 18.15 ΑΟΝΑ ΜΙΛΩΝΑΣ ΤΖΙΜΗΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ
2ο ΚΝ ΑΛΙΜΟΥ ΚΟΥΜ & ΔΙΓΕΝΗ 18.00 ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Ι ΡΟΖΑΣ  ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΝΈΟ ΑΝ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ(ΚΡΟΝΟΥ) 13.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΤΖΙΜΗΣ ΑΡΓΥΡΗ
ΑΝ ΑΛΙΜΠΡΑΝΤΗ 19.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΠΑΛΟΓΕΛΗΣ  ΜΑΛΛΟΥΧΟΥ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.00 ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ
ΑΝ ΠΕΙΡΑΪΚΟΥ 19.00 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΑΥΓΟΥΛΑΣ
ΑΝ ΠΕΡΟΝΙΑ 19.30 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΡΑΨΑΝΙΩΤΗΣ ΚΟΛΟΦΩΤΗ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 14.00 ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΙΙ ΦΛΩΡΟΣ ΓΟΥΛ.  ΖΕΡΙΤΗΣ Α
ΑΝ ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΤΥΡΕΑΣ 17.30 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΣΥΔΚΝΑ  ΛΙΑΠΗ
ΑΝ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 16.00 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΤΖΙΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ 
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 10.00 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ  ΠΟΥΤΟΣ ΛΑΡΟΖΑ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 14.00 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΕΝ ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 15.15 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ
ΑΝ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ (ΠΡΟΝΟΙΑ) 10.00 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ
ΑΝ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ (ΠΡΟΝΟΙΑ) 11.15 ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ
2Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 19.30 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ -ΠΕΡΑΜΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ   ΚΑΤΣΙΠΗΣ
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 11.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΑΡΗΣ ΝΙΚ. ΔΡΑΜΕΣΙΩΤΗΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ
1o ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 17.45 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΑΙΒΑΛΙΩΤΗΣ  ΣΥΚΚΝΑ     ΘΡΑΨΑΝΙΩΤΗΣ ΣΑΛΠΑ
ΑΝ ΒΟΥΛΑΣ 09.00 ΠΡΩΤΕΑΣ Β ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΤΖΙΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΝ ΒΟΥΛΑΣ 10.15 ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΕΥΡΥΑΛΉ ΓΛΥΦ ΤΖΙΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΝ ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 10.00 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΣΥΔΚΝΑ  ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
4ο ΚΝ ΑΡΓΥΡ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠ 09.15 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΤΑΤΑΥΛΑ ΦΡΑΓΚΟΛΙΝΟΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ
4ο ΚΝ ΑΡΓΥΡ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠ 10.30 ΑΟΝΑ ΠΕΡΑ ΦΡΑΓΚΟΛΙΝΟΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ
ΝΈΟ ΑΝ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ(ΚΡΟΝΟΥ) 09.15 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΜΕΛΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΝΈΟ ΑΝ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ(ΚΡΟΝΟΥ) 10.30 ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Ι ΜΕΛΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 10.00 ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΣΤΟΥΡΑΪΤΗ ΣΤΟΥΡΑΙΤΗΣ
ΑΝ ΑΞΑΡΛΙΑΝ ΧΙΟΥ & ΛΑΜΠ 09.15 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΙΒΑΛΙΩΤΗΣ ΜΟΥΛΤΣΗ
ΑΝ ΜΕΓΙΣΤΗΣ 14.00 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΜΙΝΙ Γ ΤΣΑΟΥΣΗ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ
ΚΛ. ΣΕΦ Β 08.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΜΙΝΙ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΖΩΓΡΑΦΟΣ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 08.45 ΙΑΣΩΝΑΣ ΝΙΚ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΜΙΝΙ ΔΡΑΜΕΣΙΩΤΗΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 09.00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Π. ΦΑΛΗΡΟ ΜΙΝΙ ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 10.15 ΜΙΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΜΙΝΙ ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 06.12.15

ΓΥΝΑΙΚΕΣ 9Η
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 19.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΓΥΝ 9Η ΑΝΤΕΡΡΙΩΤΗΣ ΦΑΚΩΝΑΣ ΟΡΦΑΝΙΟΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΣΚΑΡΜΟΥΤΣΟΣ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 17.00 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΚΟΡ ΓΥΝ 9Η ΣΙΑΜΙΔΗΣ ΤΟΥΣΗΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΚΟΥΡΤΗ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 18.00 ΑΟΝΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΓΥΝ 9Η ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ ΤΕΡΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 14.00 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΓΥΝ 9Η ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΚΚΗΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΚΟΛΟΦΩΤΗ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 18.00 ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΓΥΝ 9Η ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΚΑΤΑΓΑΣ  ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 14.15 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΓΥΝ 9Η ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΣΑΡΑΝΤΟΥ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΡΟΖΑ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ
Π-Ε 
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 08.45 ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ Π. ΦΑΛΗΡΟ Π Α ΚΑΤΑΓΑΣ ΡΑΠΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 18.00 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΜΙΛΩΝΑΣ Π Β ΜΠΟΥΛΙΝΑΚΗΣ  ΤΑΧΜΑΖΙΔΟΥ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 10.30 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Π Β ΚΑΤΑΓΑΣ ΡΑΠΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΑΛΠΑ ΜΙΧΑΣ Γ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡ. ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Ε Β ΜΠΟΥΛΙΝΑΚΗΣ  ΤΑΧΜΑΖΙΔΟΥ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
Π Ε Γ
ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ 14.00 ΑΝ ΙΚΟΝΙΟΥ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Π ΔΡΑΜΕΣΙΩΤΗΣ ΜΟΥΛΤΣΗ ΝΤΕΜΕΛΗΣ
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 14.15 ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ Ε ΤΑΧΜΑΖΙΔΟΥ  ΚΑΤΣΙΠΗΣ ΑΣΛΆΝΙΔΗΣ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 14.15 ΑΡΗΣ ΝΙΚ. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΣΟΦ Π ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΠΑΠΑΣΑΡΗ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 15.45 ΑΡΗΣ ΝΙΚ. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΣΟΦ Ε ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΠΑΠΑΣΑΡΗ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 13.45 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ Π ΜΑΡΤΙΝΑΚΟΣ  ΛΕΚΟΥ ΜΠΑΡΜΠΑΓΙΑΝΝΗ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 15.30 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ Ε ΜΑΡΤΙΝΑΚΟΣ  ΛΕΚΟΥ ΜΠΑΡΜΠΑΓΙΑΝΝΗ
ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 15.30 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΙΙ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ Π ΜΕΛΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΖΟΥΔΙΑΡΗ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 18.45 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π ΔΡΑΜΕΣΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΚΟΥΡΤΗ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ Π ΔΡΑΜΕΣΙΩΤΗΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 22.00 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ Ε ΔΡΑΜΕΣΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 18.00 ΤΑΤΑΥΛΑ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ Π ΜΕΛΗΣ ΜΗΝΑΣ ΜΙΧΑ ΜΑΡ
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ ΣΑΛ 12.30 ΓΣ ΜΕΓΑΡΩΝ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ Ε ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΠΑΛΛΑΣ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 14.45 ΕΝ ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Π ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 16.30 ΕΝ ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Ε ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 12.15 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Ε ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 10.15 ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ Ε ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΟΡΦΑΝΟΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.15 ΑΟΝΑ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Ε ΣΥΔΚΝΑ  ΖΙΑΚΑ ΜΙΧΑΣ Α
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β΄
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ ΣΑΛ 17.15 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ ΚΟΡ Β ΠΕΠΠΑΣ ΠΑΛΛΑΣ  ΣΥΚΚΝΑ
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 15.30 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΠΑΛΛΑΣ
ΑΝ ΑΞΑΡΛΙΑΝ 11.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡ. ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΚΟΛΟΦΩΤΗ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 13.30 ΠΡΩΤΕΑΣ Β ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΦΡΑΓΚΟΛΙΝΟΣ ΜΙΧΑΣ Α
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 09.00 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ
ΠΡΟΜΙΝΙ
2ο ΚΝ ΑΛΙΜΟΥ ΚΟΥΜ Κ ΔΙΓΕΝΗ 11.30 ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΒΑΡΗ XATZAΡΑΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Γ ΖΛΑΤΗ 10.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΑΟΝΑ ΦΡΑΓΚΟΛΙΝΟΣ ΑΡΓΥΡΗ
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 14.45 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΠΕΡΑ ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΛΙΑΠΗ
6ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 10.00 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΘΡΑΨΑΝΙΩΤΗΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ
ΑΝ ΝΈΟ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 09.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Φ. ΠΗΛΟΙΔΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ
ΑΝ ΔΑΚ ΠΛΑΤΩΝΑ 10.00 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΚΟΝΤΟΜΗΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 10.00 ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΤΟΥΡΑΪΤΗ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ
ΑΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 09.30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΤΣΑΟΥΣΙΔΗΣ   ΜΑΛΛΟΥΧΟΥ
ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 11.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ    ΜΟΥΛΤΣΗ
ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 09.30 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΡΑΜΕΣΙΩΤΗΣ  ΜΗΝΑΣ


ΔΕΥΤΕΡΑ 07.12.15

Α΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 19.45 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔΡ ΤΣΑΤΣΗΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.45 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘ ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 21.00 ΠΕΡΑ ΜΙΛΩΝΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΤΣΟΛΑΚΟΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΖΕΡΙΤΗΣ Α
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.45 ΠΕΡΑΜΑ ΕΝ ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗΣ ΦΑΚΩΝΑΣ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΠΑΛΛΑΣ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 22.00 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΜΑΓΓΩΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΝΑΖΙΡΗ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ. ΕΘΝ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ ΜΑΓΚΟΥΝΗΣ ΤΗΓΑΝΗΣ Ι. ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΚΟΥΡΤΗ ΚΟΛΟΦΩΤΗ
ΚΛ. ΓΛΥΦ ΟΔ ΠΑΠΑ 21.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΤΡΕΜΠΑΣ ΦΑΣΟΛΗΣ ΑΡΓΥΡΗ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ

B΄ ΑΝΔΡΩΝ ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ 
ΚΛ. ΑΡΤΑΚΗΣ Ν ΣΜΥΡ 21.45 ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΜΙΧΑΣ Γ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΤΟΒΗΛ

Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.30 ΣΑΡΞ ΓΛΥΦ ΚΕΡΑΥΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ ΠΟΝΤΑΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΜΗΝΑΣ ΠΡΕΚΑΣ
2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 21.30 ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. ΠΟΛΥΖΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΠΑΣΣΑΡΗ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ ΓΚΑΝΗΣ ΑΝΤ. ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΠΟΛΙΤΗΣ Γ ΤΡΙΜΗ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.00 ΒΑΡΗ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ  ΜΙΧΑΣ Α ΜΙΧΑ ΜΑΡ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΛ. Ν. ΙΚΟΝΙΟΥ 21.00 ΑΝ ΙΚΟΝΙΟΥ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΤΣΙΠΗΣ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΛΑΡΟΖΑ


ΤΡΙΤΗ 08.12.15

ΠΑΙΔΕΣ -ΕΦΗΒΟΙ 
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 20.15 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π Α ΣΚΟΥΤΑΣ ΠΟΝΤΑΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 21.45 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ε Α ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΔΑΚ ΓΛΎΦ ΟΔΥΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 20.00 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ Π Α ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΑΣ  ΠΗΛΟΙΔΗΣ ΛΟΥΚΑΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΑΒΡΕΛΗΣ
ΔΑΚ ΓΛΎΦ ΟΔΥΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 21.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ Ε Α ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΑΣ ΠΗΛΟΙΔΗΣ ΛΟΥΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 21.45 ΔΑΣΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ Π Α ΠΟΛΥΖΟΣ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΜΟΥΛΤΣΗ ΜΠΑΡΜΠΑΓΙΑΝΝΗ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘ Π Α ΤΣΟΛΑΚΟΣ ΑΓΓΕΛΗΣ ΦΡΑΓΚ. ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΑΥΓΟΥΛΑΣ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.45 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΒΑΡΗ Ε Β ΤΣΟΛΑΚΟΣ ΑΓΓΕΛΗΣ ΦΡΑΓΚ. ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΑΥΓΟΥΛΑΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.15 ΑΟΝΑ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Π Α ΓΙΑΚΕΙΜΗ ΣΕΛΛΗΝΑΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.45 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Ε Α ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ ΣΕΛΛΗΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.15 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. Π. ΦΑΛΗΡΟ Π Α ΤΣΑΧΑΚΗΣ ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΠΟΛΙΤΗΣ Κ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 21.45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. Π. ΦΑΛΗΡΟ Ε Α ΤΣΑΧΑΚΗΣ ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΠΟΛΙΤΗΣ Κ
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 20.30 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ Π Β ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΓΚΑΝΗΣ Ι. ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 22.00 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΙΚΑΡΟΣ Ν ΣΜ Ε Β ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΓΚΑΝΗΣ Ι. ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΔΑΚΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 22.00 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Ε Α ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ Π. ΣΙΑΜΙΔΗΣ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 20.15 ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Π Β ΦΑΣΟΛΗΣ ΚΑΤΣΙΜΑΡΔΟΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΜΗΝΑ ΕΛ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.45 ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ Π Β ΣΤΡΕΜΠΑΣ ΚΑΤΣΙΜΑΡΔΟΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΜΗΝΑ ΕΛ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.30 ΠΕΡΑΜΑ ΤΕΡΨΙΘΕΑ Ε Β ΣΑΡΑΝΤΟΥ ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΛΑΡΟΖΑ
-------------------------------------
ΑΝ ΤΥΡΕΑΣ 20.00 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Π Γ ΤΖΙΜΗΣ  ΖΙΑΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΝ ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 20.00 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΣΑΡΞ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Π Γ  ΔΡΑΜΕΣΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΣ Α ΜΙΧΑ ΜΑΡ
ΑΝ ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.30 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΣΑΡΞ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ε Γ ΔΡΑΜΕΣΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΣ Α ΜΙΧΑ ΜΑΡ
ΚΛ. ΣΕΦ Β 19.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Π Γ ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΤΟΒΗΛ ΚΟΥΡΤΗ
ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 20.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ Π Γ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΜΙΧΑΣ Γ
ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 21.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ Ε Γ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΜΙΧΑΣ Γ
ΑΝ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ 20.00 ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡ Π Γ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ
ΑΝ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 20.00 ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ Π Γ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΑΠ. ΣΑΛΠΑ
ΑΝ ΝΈΟ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΙΙ ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ Π Γ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΖΗΣ
ΑΝ ΟΔ ΣΑΛΑΜΙΝΟΣ 21.30 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛ. ΠΕΡΑ Ε Γ ΜΕΛΗΣ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΣΚΑΡΜΟΥΤΣΟΣ


ΤΕΤΑΡΤΗ 09.12.15

ΝΕΑΝΙΔΕΣ Α
ΚΛ. ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΠΑΠΑΔ 21.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΣΚΑΛΤΣΗΣ ΚΑΤΣΙΜΑΡΔΟΣ ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ ΖΙΑΚΑ
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 22.15 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΤΣΟΛΑΚΟΣ ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ ΑΡΓΥΡΗ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 21.45 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  ΤΣΑΤΣΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ. ΤΟΒΗΛ ΑΥΓΟΥΛΑΣ
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 22.00 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΜΟΥΛΤΣΗ

NEANIΔΕΣ Β
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 21.45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ
ΚΛ. ΔΑΣΚΑΛ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 21.30 ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 21.30 ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ  ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.45 ΑΟΝΑ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΜΗΝΑ ΕΛ.


ΠΕΜΠΤΗ 10.12.15


Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΖΑΓΟΥΡΗΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΓΥΡΗ
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔΡ ΠΗΛΟΙΔΗΣ ΛΟΥΚΑΣ ΟΡΦΑΝΟΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ. ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.00 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΜΑΡΑΒΕΛΙΑΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΚΑΤΣΙΠΗΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ
ΚΛ.ΓΛΥΦ ΟΔ ΠΑΠΑΔΟΠ 21.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ  ΣΙΩΚΑΣ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΑΖΙΡΗ ΜΙΧΑΣ Α
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ΄ ΣΑΛ 20.00 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΑΟΝΑ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΑΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΠΟΛΙΤΗΣ Κ. ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 21.30 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΦΑΣΟΛΗΣ ΣΕΛΛΗΝΑΣ ΠΟΛΙΤΗΣ Κ. ΛΑΡΟΖΑ ΠΑΛΛΑΣ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 21.00 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ -ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΘΕΑΣ ΣΚΑΛΤΣΗΣ ΤΕΦΤΙΚΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΤΟΒΗΛ ΑΥΓΟΥΛΑΣ


ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 11.12.15

Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΠΑΠΑ 21.30 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΤΑΤΑΥΛΑ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΠΟΛΥΖΟΣ  ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.15 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΚΟΜΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.15 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΣΕΛΛΗΝΑΣ ΞΟΧΑΚΗΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΝΑΖΙΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗΣ ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΚΟΥΡΤΗ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 21.30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΣΕΔΚΑ  ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΣ Γ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 21.45 ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΕΛΙΣΣΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΥΓΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 21.30 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣ ΓΚΑΝΗΣ Ι. ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΤΟΒΗΛ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ




Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΡΙΤΕΣ

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right