menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  20.11.15 από isaak

Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ 7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Κοινοποίησέ το :
Σαρωνικός -Λέων Μοσχ. 


Ερμής Αργ.- Δάφνη Αγ. Δημ. 


ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ –ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ 80-60

Δεκάλεπτα : 25-16, 42-37, 65-48, 80-60
Διαιτητές: Καλαϊτζάκης Στρατηγάκης
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ (Κανδύλης Τιτάκης): Χαραλαμπίδης 18, Αντιπάτης 2, Γιαννακής 5(1), Βουρνάς 6, Μαυροειδάκος , Νεδέλκος 27(1) , Θεοδωρικάκος 13(1), Βούζης , Παγάνης , Δανασής 6, Μαρής 3(1)
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ (Μαυρογιάννης , Λιβάνιος): Παπαϊωάννου 8 , Μαρούγκας , Παραλής 4(1) , Κοσκινάς 14(1), Κατσαρέλιας 5, Καρράς 23(2) , Λάσκος 4, Γιάνου , Κοντούλης 2

ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ –ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. 55-61

Διαιτητές: Σταθόπουλος , Πολύζος
Δεκάλεπτα: 08-16, 30-22, 41-40, 55-61
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ (Σκουζής) : Διγενής 5 , Χατζηελευθερίου 3, Ελμάσογλου 8 , Αθανασιάδης 5(1), Καλούδης 11(3), Οικονόμου , Φατούρος 6 , Βάγιας , Σίνας 9, Κυριακού 2 , Κοτζαγεωργίου 6, Χαριτωνίδης
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (Καλυβιανάκης) : Γκανής 9(1), Κάσσος , Ηλιαδάκης 7, Ηλιαδάκης 7 , Μηνόγιαννης 6(1), Κωνστανττίνου 16(1) ,Τρούλης , Μίζης 12, Μωραίτης 9, Κοτσάνης 1, Δανιάς , Πάντο , Αγρίμης 1

ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ.- ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 53-48

Δεκάλεπτα :18-09, 29-20, 41-34, 53-48
Διαιτητές : Παπαφωτίου, Δαγκλής
ΠΗΓΑΣΟΣ(Κουκιάς, Γιαννικάκης): Παναγόπουλος 6 , Μυλωνόπουλος, Σέργης 1Δούμπας 13, Κουτσουμπάκος 11, Ρίππης 6 , Στεφανής 6(1), Μπακάλης , Κοκιούσης 2 , Ρενιέρης 8(1)
ΑΙΞΩΝΗ (Γκονουλλού Κλάδης) : Τσαλής , Μωραίτης 2, Κώνστας 11 Βέλιου 2, Παριανός . Ουζούνης Δ. 2, Κάππος 14, Αργεντίνης , Καραϊσκάκης Μ.,Καραϊσκάκης Β. 7(1) , Ζάβρας 8(2), Ουζούνης Α. 2

ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ. –ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. 54-66

Διαιτητές: Αντωνίου , Σαράντου
Δεκάλεπτα : 14-21, 28-40, 41-54 , 54-66
ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ. (Αδάμ Φράγκος) :Πελιβανίδης , Λόης Π. , Βλάχος Γ. 15(2) , Φύτρος 3(1), Λόης Γ. 1, Βλάχος Σ. , Μακρυγιάννης 20(2), Παππάς 7, Σιούτης 4 ,Μενιουδάκης 4, Ρόζος
ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ (Τάσος , Ζάλιαρης): Ρουμάνι 5 , Μπάκας 6, Ρούσσης 2 Φλέγκας 11 , Αλεξανδρόπουλος 16(4) , Μαστρογιάννης 8, Παπαδόπουλος 5(1) , Παπάζογλου 8, Παπανικολάου , Μπενιαμίν , Μετάϊ 6, Ελενίτσας

ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ –AE ΡΕΝΤΗ 52-55

Διαιτητές : Ραχιώτης Ευαγγελίδης
Δεκάλεπτα : 14-13, 26-28, 37-44, 52-55
ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ (Ζαχαρίας , Καρανδρέας ) : Κατήρας 11(3) , Βροντάκης 3, Μαγγουρίδης , Αγγελίδης 14, Ταμπάσης 13, Νικόλτσος 5, Καμακάρης 1 , Κόντης , Μαγγανάς 3, Πατμανίδης , Κορκίδης , Κοντοστέργιος 2
ΑΕ ΡΕΝΤΗ (Σώχος, Μπέλλος) : Δουσερμετζής 13(1) , Δρακόπουλος 12(1) , Κοτρότσος 2 , Καβούρης 22(1), Τσαβάλας , Ηλιάδης , Κόκκορης Παπαγεωργίου 3(1) , Γκανέτσος, Βεργίνης , Παπαδόπουλος 3(1) Ρουσουνέλλος

ΤΑΤΑΥΛΑ-Α.Ο.Κ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 64-52

Δεκάλεπτα: (16-18, 30-29, 47-39, 64-52)
Διαιτητές: Ορφανός Ι. - Πέτρου Δ.
ΤΑΤΑΥΛΑ (Σιταράς): Νικολόης 22, Σωτηρόπουλος, Χιουτακάκος 1, Μαράντης 2, Κούρταλης 2, Γιαχαλής 9(1), Κόγιας, Κουζινόγλου 8, Παδουβάς, Κάβουρας 16, Κατσούρης Β. 4
ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ (Αγγελάκης): Χανιωτάκης, Μυλωνάς 15(2), Καβούρης 5, Πελέκης 4, Δομένικος 13, Γιαννακοδήμος Μ., Καλογερόπουλος 10, Ανδρεαδάκης, Κομιώτης 3, Γιαννακοδήμος Η. 2, Πολυχρονάκης, Καρούζος

ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ-ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 72-60 (30-35)

Δεκάλεπτα : 12-19,30-35, 51-40, 72-60
Διαιτητές :Τεφτίκης-Πηλοίδης
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ:(Καβάσιλας, Δαχρετζής ): Σιρόγλου 13, Σαρρής 3(1), Κάτσικας 8, Γκέργκι 7(1), , Γαϊτάνος,Κουνάδης 6,Αγγελόπουλος 10, Μπήτρος 4, Μπακάλης Στέλιος 4, Κάτσας17(2) , Χαρτοφύλαξ
ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ: (Ιμπραημάκης-Καψιμάλης) Ζαμπέτας 2, Γκαφάρ 4, Λινάρδος 8(2), Αλεξίου 6(2), Φελλάς 5(1), Σονίδης 8(1), Γιαμπάνης 20(2), Ρουμελιώτης, Νικολάου, Μαρκουΐζος 5(4), Καππής, Ευκαρπίδης2





Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right