Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ 7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΕΣΚΑΝΑ

ΣΕ ΤΙΤΛΟΥΣ

Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής

20.11.15

Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ 7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σαρωνικός -Λέων Μοσχ. 


Ερμής Αργ.- Δάφνη Αγ. Δημ. 


ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ –ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ 80-60

Δεκάλεπτα : 25-16, 42-37, 65-48, 80-60
Διαιτητές: Καλαϊτζάκης Στρατηγάκης
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ (Κανδύλης Τιτάκης): Χαραλαμπίδης 18, Αντιπάτης 2, Γιαννακής 5(1), Βουρνάς 6, Μαυροειδάκος , Νεδέλκος 27(1) , Θεοδωρικάκος 13(1), Βούζης , Παγάνης , Δανασής 6, Μαρής 3(1)
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ (Μαυρογιάννης , Λιβάνιος): Παπαϊωάννου 8 , Μαρούγκας , Παραλής 4(1) , Κοσκινάς 14(1), Κατσαρέλιας 5, Καρράς 23(2) , Λάσκος 4, Γιάνου , Κοντούλης 2

ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ –ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. 55-61

Διαιτητές: Σταθόπουλος , Πολύζος
Δεκάλεπτα: 08-16, 30-22, 41-40, 55-61
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ (Σκουζής) : Διγενής 5 , Χατζηελευθερίου 3, Ελμάσογλου 8 , Αθανασιάδης 5(1), Καλούδης 11(3), Οικονόμου , Φατούρος 6 , Βάγιας , Σίνας 9, Κυριακού 2 , Κοτζαγεωργίου 6, Χαριτωνίδης
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (Καλυβιανάκης) : Γκανής 9(1), Κάσσος , Ηλιαδάκης 7, Ηλιαδάκης 7 , Μηνόγιαννης 6(1), Κωνστανττίνου 16(1) ,Τρούλης , Μίζης 12, Μωραίτης 9, Κοτσάνης 1, Δανιάς , Πάντο , Αγρίμης 1

ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ.- ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 53-48

Δεκάλεπτα :18-09, 29-20, 41-34, 53-48
Διαιτητές : Παπαφωτίου, Δαγκλής
ΠΗΓΑΣΟΣ(Κουκιάς, Γιαννικάκης): Παναγόπουλος 6 , Μυλωνόπουλος, Σέργης 1Δούμπας 13, Κουτσουμπάκος 11, Ρίππης 6 , Στεφανής 6(1), Μπακάλης , Κοκιούσης 2 , Ρενιέρης 8(1)
ΑΙΞΩΝΗ (Γκονουλλού Κλάδης) : Τσαλής , Μωραίτης 2, Κώνστας 11 Βέλιου 2, Παριανός . Ουζούνης Δ. 2, Κάππος 14, Αργεντίνης , Καραϊσκάκης Μ.,Καραϊσκάκης Β. 7(1) , Ζάβρας 8(2), Ουζούνης Α. 2

ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ. –ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. 54-66

Διαιτητές: Αντωνίου , Σαράντου
Δεκάλεπτα : 14-21, 28-40, 41-54 , 54-66
ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ. (Αδάμ Φράγκος) :Πελιβανίδης , Λόης Π. , Βλάχος Γ. 15(2) , Φύτρος 3(1), Λόης Γ. 1, Βλάχος Σ. , Μακρυγιάννης 20(2), Παππάς 7, Σιούτης 4 ,Μενιουδάκης 4, Ρόζος
ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ (Τάσος , Ζάλιαρης): Ρουμάνι 5 , Μπάκας 6, Ρούσσης 2 Φλέγκας 11 , Αλεξανδρόπουλος 16(4) , Μαστρογιάννης 8, Παπαδόπουλος 5(1) , Παπάζογλου 8, Παπανικολάου , Μπενιαμίν , Μετάϊ 6, Ελενίτσας

ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ –AE ΡΕΝΤΗ 52-55

Διαιτητές : Ραχιώτης Ευαγγελίδης
Δεκάλεπτα : 14-13, 26-28, 37-44, 52-55
ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ (Ζαχαρίας , Καρανδρέας ) : Κατήρας 11(3) , Βροντάκης 3, Μαγγουρίδης , Αγγελίδης 14, Ταμπάσης 13, Νικόλτσος 5, Καμακάρης 1 , Κόντης , Μαγγανάς 3, Πατμανίδης , Κορκίδης , Κοντοστέργιος 2
ΑΕ ΡΕΝΤΗ (Σώχος, Μπέλλος) : Δουσερμετζής 13(1) , Δρακόπουλος 12(1) , Κοτρότσος 2 , Καβούρης 22(1), Τσαβάλας , Ηλιάδης , Κόκκορης Παπαγεωργίου 3(1) , Γκανέτσος, Βεργίνης , Παπαδόπουλος 3(1) Ρουσουνέλλος

ΤΑΤΑΥΛΑ-Α.Ο.Κ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 64-52

Δεκάλεπτα: (16-18, 30-29, 47-39, 64-52)
Διαιτητές: Ορφανός Ι. - Πέτρου Δ.
ΤΑΤΑΥΛΑ (Σιταράς): Νικολόης 22, Σωτηρόπουλος, Χιουτακάκος 1, Μαράντης 2, Κούρταλης 2, Γιαχαλής 9(1), Κόγιας, Κουζινόγλου 8, Παδουβάς, Κάβουρας 16, Κατσούρης Β. 4
ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ (Αγγελάκης): Χανιωτάκης, Μυλωνάς 15(2), Καβούρης 5, Πελέκης 4, Δομένικος 13, Γιαννακοδήμος Μ., Καλογερόπουλος 10, Ανδρεαδάκης, Κομιώτης 3, Γιαννακοδήμος Η. 2, Πολυχρονάκης, Καρούζος

ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ-ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 72-60 (30-35)

Δεκάλεπτα : 12-19,30-35, 51-40, 72-60
Διαιτητές :Τεφτίκης-Πηλοίδης
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ:(Καβάσιλας, Δαχρετζής ): Σιρόγλου 13, Σαρρής 3(1), Κάτσικας 8, Γκέργκι 7(1), , Γαϊτάνος,Κουνάδης 6,Αγγελόπουλος 10, Μπήτρος 4, Μπακάλης Στέλιος 4, Κάτσας17(2) , Χαρτοφύλαξ
ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ: (Ιμπραημάκης-Καψιμάλης) Ζαμπέτας 2, Γκαφάρ 4, Λινάρδος 8(2), Αλεξίου 6(2), Φελλάς 5(1), Σονίδης 8(1), Γιαμπάνης 20(2), Ρουμελιώτης, Νικολάου, Μαρκουΐζος 5(4), Καππής, Ευκαρπίδης2





Δεν υπάρχουν σχόλια:

Ενδιαφέρουν