menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  19.11.15 από isaak

Β΄ ΑΝΔΡΩΝ 7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Κοινοποίησέ το :



*** ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ μιας κατηγορίας ή ενός ομίλου; κλικ εδώ



ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ –ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ 80-67

Διαιτητές : Καλαϊτζάκης , Σέλληνας
Δεκάλεπτα: 21-16, 34-34, 56-50, 80-67
ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ (Αράπης , Μανιάτης): Ρήγος 10, Κόϊκας 3(1) , Φουντής 10, Ντώνη 9(2) Κογιώνης 4, Σαρδέλης 3(1) , Δαλμυράς 25(2) , Σκοπελίτης , Κουτρομπίλας, Καραμάνης , Ρεπάνης , Γιανδήμας 16
ΓΛΥΦΑΔΑ (Καψιμάλης , Παλτσόογλου): Τάγκαλος 3(1) , Γιοβάς 11 , Σέϊφερ 10(1) Καλαβρίας 3, Δημητρίου 7(1) Θεοχάρης 21, Σερελέας , Γουλανδρής 2, Πολυχρονόπουλος, Λίππας 10(2)

ΚΑΣΤΕΛΛΑ –ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 49-76

Διαιτητές: Τσαχάκης ,Δελαγραμμάτικας
Δεκάλεπτα : 10-18, 22-37, 37-56, 49-76
ΚΑΣΤΕΛΛΑ (Παπαευθυμίου , Δολιανίδης): Παπδόπουλος 4, μακρινός 9τιόπουλος 1, Τζοβάρας 3(1) , Παπαδόπουλος 5(1) , Παρασκευόπουλος 8, Ντάσκας 1, Λέσι Λ., Λέσι Αγγ. 18(2), Φλέσσας
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ (Ρουμελιώτης Σταυρακάκης) Μπουλαντζάς 5, Βήχος 4, Αθανασιάδης 5(1) , Πολυτάρχου, Κουτσουβάς 21(5), Σαραντίδης 9(1) Ζάχαρης 16 , Δόγρανλης 14(2) Χατζόβουλος , Τζώρτζης , Συρίγος 2

ΑΟΝΑ –ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 68-61

Διαιτητές: Χρηστίδης Π. Ταχμαζίδου
Δεκάλεπτα :21-15, 45-33, 61-48, 68-61
ΑΟΝΑ (Δημητρίου , Θεοφανίδης ): Ζευγώλης 5(1) Θεοδώρου 1, Ψιακής 2, Παπαϊωσήφ 24 Λουπάσης 7(1) Θεοφανίδης , Χριστοδουλόπουλος 8(1) Ρετσινάς 23, Αρνόκουρος
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (Σταυρακόπουλος . Μπούτας) Ευσταθίου 21 , Τάγκας Νατσίδης 2, Κατεβάτης 7 Ντάσκας ,. Πιστιόλης 12, Στάμος 10, Σαμοίλης 5 Κυπριτίδης Βασδέκης 2

ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ –ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ 86-77

Διαιτητές Στρέμπας , Σαράντου
Δεκάλεπτα 24-23, 40-38, 67-60, 86-77
ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ (Τριανταφύλλου, Μαστρογιάννης )Τσιριγωτάκης25(6), Γιατράς Κοκκαλιάς 10(2) Μαραγκόπουλος 21(1), Νοίδης 5(1) , Κανταράκιας 12(2) Κέκκης 8(2) , Καψαρίδης 5
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ (Μάνταλος , Ανδρουλάκης) Τριάντης 4, Κοντόπουλος 14(1) Αβραμίδης 15, Κουλουριώτης 7(1), Ντινόπουλος 12(2) Λιτόπουλος 4, Μπίμπας 3, Αντωνίου 13(1) Καράμπελας 5(1) , Κόμπουλης

ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ –ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ 43-56

Διαιτητές : Παυλόπουλος , Γαρούφος
Δεκάλεπτα: 09-08, 22-26 35-41, 43-56
ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ (Τσιρωνιάν Αμπατζής): Πέτρου , Ασημακόπουλος 3, Ρουμελιώτης 4(1) Κιφοκέρης , Τσάβαλος 5(1) Μουζάκης 2, Αναστασόπουλος , Καρτάλος 7(1) , Εμμανουήλ 9(1) , Αρμενιάκος , Καλούδης 9(1) Μελκονιάν 4
ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ (Πούτος) :Αναγνωστόπουλος , Νάννος 17(2) , Στεφάνου 9 , Καρασούλας 11 , Τόμπρος 12 , Μπουρβάνης 3, Καραδημητρίου , Κούμενος 4, Καρατζόγλου Παπαγεωργίου





ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. –ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 67-62

Δεκάλπετα 15-13, 37-28, 53-43, 67-62
Διαιτητές : Μαλανδρής Καλαντζής
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ. (Παπαδόπουλος Ι., Παπαδόπουλος Φ.) :Λούκος 11(1) , Μαλτίδης , Σκορδάς , Κουτρόπουλος 4, Κασάνος 4, Αδράμης 14(2) , Αποστολάκης 16, Κουντούρης 10, Ρουσσάκος 5, Γιαλαμάς , Παπαζαχαρίου , Ακρίβος 3(1)
ΑΕ Σ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ (Νικολαίδης, Μαγγιώρος): Καρασούλος 2, Μαγγωνάκης 14, Χασομέρης , Ευστρατίου 4, Λεβαδείτης 14(2) Λαγιόπουλος 19(1) Σουργιάς 3(1) , Ρούμελης 4, Γκιουρτσίδης 1, Μπολουδάκης , Μαρόπουλος , Γκούμας 1

ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ. -ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ 76-85

Διαιτητές: Κάρδαρης Ορφανός Ιορδ.
Δεκάλεπτα :16-23, 38-39, 53-65 76-85
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ. (Βασιλάκος , Ζλάτης): Κόγκας 10(3) , Αϊδωνίδης 2, Νικολάκης 16(3), Δοροβίτσας 7(1) Παπαγιαννόπουλος 11(1) Παπαδάκης 20, Χολέβας 5(1), Μαρκόπουλος 2, Ζέρβας Μπουγάτσος Πάχης 3 Παπαδάτος
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ (Καλλιπολίτης Παππάς) :Βαρλάς 4 Αρμανίδης 16(4), Σίνος 29(4), Ιωαννίδης 8, Πεζιρκιανίδης 3(1), Σαράντης 7(1) Τσουκάτος Ν. , Φάββας , Τσελέκος 16, Καμάρας 2, Τσουκάτος Α. , Γεράνιος









Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΑΝΔΡΩΝ Β

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right