menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  25.11.15 από isaak

Οι διαιτητές και κριτές της ΕΣΚΑΝΑ από Πέμπτη 26.11.15 έως Σάββατο 04.12.15

Κοινοποίησέ το :



Ανακοινώθηκαν από τις ΚΕΔ ΕΣΚΑ και ΕΣΚΑΝΑ οι ορισμοί των διαιτητών και κριτών των αγώνων από Πέμπτη 26.11.15 μέχρι και την Παρασκευή 04.12.15.


ΠΕΜΠΤΗ 26.11.15

Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΑΛ. ΣΑΛΤΑΣ ΜΕΓΑΡ 20.00 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ -ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.45 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ ΤΗΓΑΝΗΣ Γ. ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ ΑΡΓΥΡΗ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΣΙΑΜΙΔΗΣ ΑΥΓΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΙΧΑΣ Α
ΠΑΛ ΚΛ. ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΖΑΚΕΣΤΙΔΗΣ ΡΕΜΟΥΝΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ. ΣΑΛΆΜΙΝΑΣ 21.30 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗΣ ΓΚΑΝΗΣ Α. ΠΟΛΙΤΗΣ Κ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΖΗΣ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 21.00 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ -ΑΟΝΑ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔ ΚΑΛΑΤΖΗΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΓΡΙΒΑ ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΤΟΒΗΛ΄ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 20.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΣΙΩΚΑΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ
ΚΛ. ΓΛΥΦ ΟΔ ΠΑΠΑΔΟΠ 21.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΤΣΟΥΡΑΠΑΣ ΠΗΛΟΙΔΗΣ Λ. ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΜΗΝΑΣ
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 21.00 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΚΑΡΑΒΙΤΗΣ  ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΟΛΟΦΩΤΗ ΟΡΦΑΝΟΣ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 18.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΣΤΡΕΜΠΑΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΖΩΓΡΑΦΟΣ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 20.00 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ - ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΟΡΦΑΝΟΣ ΕΜΜ.  ΠΑΛΛΑΣ ΛΑΡΟΖΑ ΣΥΚΚΝΑ
ΠΑΙΔΙΚΟ 
ΚΛ. Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ ΠΟΛΙΣ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 27.11.15


Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΔΑΣΚΑΛ ΕΛΕΥΣ 21.30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ ΤΑΤΑΥΛΑ ΠΑΠΑΦΩΤΙΟΥ ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΑΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΠΑΛΛΑΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ  ΤΟΥΣΗΣ  ΚΟΥΡΤΗ ΑΥΓΟΥΛΑΣ ΠΟΛΙΤΗΣ Κ
ΚΛ. ΓΛΥΦ ΟΔ ΠΑΠΑΔ 21.30 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΜΑΓΓΩΝΑΚΗΣ ΑΧΙΛΛΕΩΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΙΧΑΣ Α
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.15 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΓΚΑΝΗΣ Ι. ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΡΤ 21.45 ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΣΑΚΚΗΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 21.30 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ ΠΟΝΤΑΣ ΟΡΦΑΝΟΣ Ι. ΜΟΥΛΤΣΗ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α 21.30 ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΑΓΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΝΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΤΟΒΗΛ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ

Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 21.30 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΜΕΛΗΣ ΠΕΠΠΑΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΠΑΠΑΣΑΡΗ


ΣΑΒΒΑΤΟ 28.11.15

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 11.15 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΠΑΜ ΠΕΠΠΑΣ ΠΑΛΛΑΣ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 17.45 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΠΑΜ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΝΤΕΜΕΛΗΣ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 18.15 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΑΜ ΝΟΥΚΑΣ  ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 11.00 ΑΡΗΣ ΝΙΚ ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΠΑΜ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΛΕΚΟΥ
ΑΝ ΔΗΜ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 14.30 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΠΑΜ ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΟΡΦΑΝΟΣ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 20.30 ΜΙΛΩΝΑΣ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΠΑΜ ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΟΡΦΑΝΟΣ
2ο ΚΝ ΑΛΙΜΟΥ (ΚΟΥΜ.  & ΔΙΓΕΝΗ) 18.00 ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΟΝΑ ΠΑΜ ΦΛΩΡΟΣ ΓΟΥΛ.  ΜΙΧΑΣ Α
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 12.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Ι -ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΑΜ ΤΖΙΜΗΣ Σ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 17.30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΠΑΜ ΔΑΓΚΛΗΣ ΣΤ.  ΣΚΑΡΜΟΥΤΣΟΣ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.00 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘ. ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΜ ΑΝΤΕΡΡΙΩΤΗΣ  ΜΗΝΑΣ
ΑΝ ΠΕΡΟΝΙΑ 19.30 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. ΜΟΣΧ. ΠΑΜ ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ
ΚΛ. ΣΕΦ Β 11.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΠΑΜ ΣΙΑΜΙΔΗΣ  ΜΗΝΑΣ
ΑΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Γ. ΖΛΑΤΗΣ 16.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΒΑΡΗ ΠΑΜ ΠΗΛΟΙΔΗΣ Φ.  ΛΙΑΠΗ
ΑΝ. ΤΥΡΕΑΣ 13.30 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΠΑΜ ΦΛΩΡΟΣ ΓΟΥΛ. ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 
ΟΛΥΜΠΙΑΚΑ ΑΚΙΝΗΤΑ ΕΛΛΗΝ 10.30 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΠΑΜ ΤΖΙΜΗΣ ΚΟΛΟΦΩΤΗ
ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 12.30 ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΜΙΝΙ ΔΡΑΜΕΣΙΩΤΗΣ ΛΑΡΟΖΑ
ΚΛ ΙΚΟΝΙΟΥ 15.30 ΠΕΡΑΜΑ ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΜΙΝΙ ΔΡΑΜΕΣΙΩΤΗΣ ΠΟΛΙΤΗΣ Κ
ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ 17.00 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΜΙΝΙ ΔΡΑΜΕΣΙΩΤΗΣ ΠΟΛΙΤΗΣ Κ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 19.30 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΜΙΝΙ ΝΟΥΚΑΣ ΠΑΠΑΣΑΡΗ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 11.30 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΜΙΝΙ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΖΑΡΚΑΔΟΥΛΑ ΚΟΥΡΤΗ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 19.15 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΜΙΝΙ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΝΤΕΜΕΛΗΣ
ΑΝ ΤΥΡΕΑΣ 09.00 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΜΙΝΙ ΦΡΑΓΚΟΛΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΝ ΤΥΡΕΑΣ 10.15 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΒΑΡΗ ΜΙΝΙ ΦΡΑΓΚΟΛΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΝ. ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Γ ΖΛΑΤΗΣ 10.00 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΜΙΝΙ ΔΡΑΜΕΣΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 18.15 ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΜΙΝΙ ΤΖΙΜΗΣ ΑΡΓΥΡΗ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 19.30 ΠΕΡΑ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ ΜΙΝΙ ΤΖΙΜΗΣ ΑΡΓΥΡΗ
6ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 09.15 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΑΟΝΑ ΜΙΝΙ ΣΕΔΚΑ (Β) ΓΑΒΡΕΛΗΣ
6ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 10.30 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΔΙΑΣ ΜΙΝΙ  ΣΕΔΚΑ (Β) ΓΑΒΡΕΛΗΣ
ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 17.00 ΠΟΡΦΥΡΑΣ -ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΔΑΡΑΜΟΥΣΚΑΣ    ΜΟΥΛΤΣΗ
ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 10.30 ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ  ΜΟΥΛΤΣΗ
ΑΝ ΠΕΡΟΝΙΑ 11.00 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΜΙΝΙ ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ(ΑΠΑΓΟΡΕΥΤΙΚΟ ΑΠΟ ΚΑΙ ΠΡΟΣ  ΑΙΓΙΝΑ)
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 09.00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΜΙΛΩΝΑΣ ΜΙΝΙ ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 10.15 ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΙΝΙ ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ
ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 17.15 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΜΙΝΙ ΙΣΙΓΩΝΗΣ  - ΚΟΛΟΦΩΤΗ

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 13.00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛ.  ΣΠΥΡΛΙΔΑΚΗΣ ΠΑΛΛΑΣ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 14.00 ΒΑΡΗ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΠΗΛΟΪΔΗΣ Λ. ΜΑΙΤΟΥ ΡΑΠΤΗ ΖΕΡΙΤΗΣ Α
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 21.45 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ ΖΑΝΝΙΔΗΣ ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.45 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΑΝΤΕΡΡΙΩΤΗΣ ΤΟΒΗΛ ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΛ. ΣΕΦ Β 09.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΙΑΜΙΔΗΣ ΣΤΡΑΤΗΓΑΚΗΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΖΗΣ
Π-Ε
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 18.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΟΡΦΥΡΑΣ Β Π ΤΣΟΛΗ ΣΠΥΡΛΙΔΑΚΗΣ ΛΕΚΟΥ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 19.00 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Α Ε ΠΗΛΟΙΔΗΣ Λ. ΦΛΩΡΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.00 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΣΑΡΞ ΓΛΥΦ Π Β ΠΗΛΟΙΔΗΣ Λ. ΦΛΩΡΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ
ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΟΔ ΠΑΠΑΔΟΠ 21.00 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ -ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. Ε Β ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΖΑΓΟΥΡΗΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 19.00 ΒΑΡΗ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡ. Ε Β ΜΠΟΥΛΙΝΑΚΗΣ ΖΑΝΝΙΔΗΣ ΠΡΕΚΑΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α
ΚΥΠΕΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 17.15 ΑΟΝΑ - ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΦΑΣ 16 ΠΟΝΤΑΣ  ΑΓΓΕΛΗΣ Φ. ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΑΖΙΡΗ ΑΥΓΟΥΛΑΣ

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β
ΚΛ. ΑΛ. ΣΑΛΤΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ 17.15 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ - ΦΙΛΟΘΕΗ ΚΟΡ Β ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 12.15 ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΚΟΡ Β ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 10.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΚΟΡ Β ΖΑΡΚΑΔΟΥΛΑ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΚΟΥΡΤΗ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 14.00 ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΚΟΡ Β ΠΕΠΠΑΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΠΑΣΣΑΡΗ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 16.45 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΚΟΡ Β ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ  ΤΟΒΗΛ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ
ΑΝ ΜΕΓΙΣΤΗΣ 17.00 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΟΡ Β ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ   ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΑΠΟΣ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 10.00 ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΟΡ Β ΣΤΟΥΡΑΙΤΗ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ ΣΤΟΥΡΑΙΤΗΣ (ΑΠΑΓΟΡΕΥΤΙΚΟ ΑΠΟ ΚΑΙ ΠΡΟΣ  ΑΙΓΙΝΑ)
ΚΛ. ΑΓ. ΤΡΥΦΩΝΑ 21.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΙΙ ΚΟΡ Β ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑ ΜΑΡ ΜΙΧΑΣ Α
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20.15 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΚΡΟΝΟΣ ΙΙ ΚΟΡ Β ΘΡΑΨΑΝΙΩΤΗΣ  ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ
6ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.00 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΚΟΡ Β ΠΗΛΟΪΔΗΣ Φ. ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ

Π-Ε Γ 
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ ΣΑΛΤ 19.00 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ Π ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ ΣΑΛΤ 20.30 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ Ε ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 13.45 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΑΝ ΙΚΟΝΙΟΥ Π ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Β 19.00 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ. Π ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΖΗΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ
ΑΝ. ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑ 11.30 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ Π ΛΑΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ(ΑΠΑΓΟΡΕΥΤΙΚΟ ΑΠΟ ΚΑΙ ΠΡΟΣ  ΑΙΓΙΝΑ)
ΑΝ ΠΡΟΦ ΗΛΙΑ 13.00 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ Ε ΛΑΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ(ΑΠΑΓΟΡΕΥΤΙΚΟ ΑΠΟ ΚΑΙ ΠΡΟΣ  ΑΙΓΙΝΑ)
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 11.30 ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ -ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π ΣΤΟΥΡΑΙΤΗ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ ΣΤΟΥΡΑΙΤΗΣ(ΑΠΑΓΟΡΕΥΤΙΚΟ ΑΠΟ ΚΑΙ ΠΡΟΣ  ΑΙΓΙΝΑ)
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 13.30 ΠΕΡΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ Π ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 15.00 ΠΕΡΑ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. Ε ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 15.30 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ - ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ Ε ΠΕΠΠΑΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΠΑΣΣΑΡΗ


ΚΥΡΙΑΚΗ 29.11.15

ΓΥΝΑΙΚΕΣ Α 8Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 14.00 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΟΜΙΑΝΟΣ ΚΟΥΛΗΣ Χ. ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΟΡΦΑΝΟΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α 18.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΓΚΑΝΗΣ Ι. ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΛΟΦΩΤΗ ΑΥΓΟΥΛΑΣ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 10.30 ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΟΝΑ ΚΑΤΑΓΑΣ ΖΑΓΟΥΡΗΣ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΛΑΡΟΖΑ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 12.00 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΣΙΑΜΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΜΠΑΡΜΠΑΓΙΑΝΝΗ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 19.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΔΕΛΔΗΜΟΣ ΠΑΛΛΑΣ ΜΠΑΡΜΠΑΓΙΑΝΝΗ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 16.30 ΒΑΡΗ -ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΦΛΩΡΟΣ Γ. ΣΑΚΚΗΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΖΕΡΙΤΗΣ Α


ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ
2ο ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 22.30 Π. ΦΑΛΗΡΟ -ΑΟΝΑ Π Α ΚΟΜΙΑΝΟΣ ΔΑΓΚΛΗΣ ΗΛΙΑΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΑΠ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20.15 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ Π Α ΑΝΤΕΡΡΙΩΤΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΖΟΥΔΙΑΡΗ
-----------------------------------

ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 12.30 ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΣ ΜΕΓΑΡΩΝ Π ΠΕΠΠΑΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 14.00 ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΣ ΜΕΓΑΡΩΝ Ε ΠΕΠΠΑΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 14.15 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ Π ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.00 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Π ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ-ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΜΟΥΛΤΣΗ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 15.45 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ Π ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΚΑΤΣΙΠΗΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 10.15 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Π ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΖΗΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 12.30 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ Π ΛΑΤΣΗΣ ΣΚΑΡΜΟΥΤΣΟΣ ΣΑΛΠΑ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α 20.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΜΑΛΛΟΥΧΟΥ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α 21.30 ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΜΑΛΛΟΥΧΟΥ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 18.45 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π. ΦΑΛΗΡΟ ΙΙ Π ΔΡΑΜΕΣΙΩΤΗΣ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 22.00 ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΤΑΤΑΥΛΑ Ε ΔΡΑΜΕΣΙΩΤΗΣ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.00 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ Π ΦΛΩΡΟΣ Γ. ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20.15 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΙΙ Π ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 14.45 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΙΙ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ Π ΦΛΩΡΟΣ Γ. ΛΕΚΟΥ ΠΑΠΑΣΑΡΗ
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 18.15ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ Ε ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΠΟΛΙΤΗΣ Κ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 19.00 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ -ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ Ε ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 10.30 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΛΑΤΣΗΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 11.30 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΠΟΛΙΤΗΣ Κ
ΔΑΚ ΠΛΑΤΩΝΑ 12.15 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. -ΕΘΝΙΚΟΣ ΔΑΓΚΛΗΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ
ΑΝ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 16.00 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΙΙ  ΜΑΓΚΟΥΣΑΚΗΣ    ΖΕΡΙΤΗΣ Α
ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ 
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 09.00 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΠΕΠΠΑΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 10.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΕΝ ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ΠΕΠΠΑΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 10.30 ΑΡΗΣ ΝΙΚ. ΙΑΣΩΝΑΣ ΝΙΚ. ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΛΕΚΟΥ
ΠΡΟΜΙΝΙ
AN ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ ΧΡΥΣ ΤΡΑΠ. 10.30 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΦΡΑΓΚΟΛΙΝΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 09.30 ΒΑΡΗ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΔΡΑΜΕΣΙΩΤΗΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 14.45 ΑΟΝΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΦΡΑΓΚΟΛΙΝΟΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ
ΑΝ ΠΕΡΑ 10.30 ΠΕΡΑ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΙΣΙΓΩΝΗΣ   ΛΙΑΠΗ
ΑΝ ΝΈΟ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 09.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΕΥΡΥΑΛΉ ΓΛΥΦ ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ  ΖΩΓΡΑΦΟΣ
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 09.00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ  ΜΗΝΑΣ
ΑΝ ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 10.30 ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΠΑΠΑΣΑΡΗ
ΑΝ ΠΕΙΡΑΪΚΟΥ 10.30 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΖΑΡΚΑΔΟΥΛΑ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΝ ΟΔ ΣΑΛΑΜΙΝΟΣ 10.30 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΟΡΦΑΝΟΣ
ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 09.30 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΡΑΨΑΝΙΩΤΗΣ  ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ


ΔΕΥΤΕΡΑ 30.11.15

Α΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΓΡΙΒΑ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΑΥΓΟΥΛΑΣ ΣΑΛΠΑ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.00 ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΖΑΚΕΣΤΙΔΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΜΙΧΑΣ Α
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΥ 20.15 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛ. ΠΕΡΑ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΚΑΡΔΑΡΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 20.00 ΜΙΛΩΝΑΣ ΠΕΡΑΜΑ ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ ΤΣΑΤΣΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΜΗΝΑΣ ΤΟΒΗΛ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 19.45 ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ. Π. ΦΑΛΗΡΟ ΟΡΦΑΝΟΣ Ι. ΟΥΣΤΑΜΠΑΣΙΔΗΣ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.45 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΑΡΑΒΙΤΗΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 21.15 ΕΝ ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΛΥΡΑΣ  ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΛΑΡΟΖΑ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ


Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 20.15 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΣΑΡΞ ΓΛΥΦ ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗΣ ΣΑΡΑΝΤΟΥ ΚΑΤΣΙΠΗΣ ΠΟΛΙΤΗΣ Κ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ
1ο ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.30 ΚΕΡΑΥΝΙΟΣ ΒΑΡΗΣ ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΤΖΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΑΖΙΡΗ ΠΡΕΚΑΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Β 21.45 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΤΣΟΥΡΑΠΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΜΙΧΑΣ Γ
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 21.30 ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΒΑΡΗ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΡΑΤΗΓΑΚΗΣ ΜΟΥΛΤΣΗ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΑΝ ΙΚΟΝΙΟΥ ΠΟΛΥΖΟΣ ΤΕΡΖΗΣ ΑΡΓΥΡΗ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΖΙΑΚΑ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΣΟΦ ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ ΜΑΡΤΙΝΑΚΟΣ ΔΑΓΚΛΗΣ ΗΛΙΑΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ


ΤΡΙΤΗ 01.12.15

ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 20.15 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Π Α ΣΕΛΛΗΝΑΣ ΣΠΥΡΑΚΟΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΜΙΧΑ ΜΑΡ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.45 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Ε Α ΣΕΛΛΗΝΑΣ ΣΠΥΡΑΚΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΙΧΑ ΜΑΡ
ΚΛ.ΣΕΦ Β 19.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ Π Α ΜΑΓΚΟΥΝΗΣ ΤΕΦΤΙΚΗΣ ΣΩΤ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΥΓΟΥΛΑΣ
ΚΛ. ΣΕΦ Β 20.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ Ε Α ΜΑΓΚΟΥΝΗΣ ΤΕΦΤΙΚΗΣ ΣΩΤ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΥΓΟΥΛΑΣ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ Π Α ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ ΚΟΥΛΗΣ Χ. ΣΑΛΠΑ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.45 ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Ε Α ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ ΚΟΥΛΗΣ Χ. ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 20.15 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π Α  ΑΓΓΕΛΗΣ Φ. ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΠΟΛΙΤΗΣ Γ ΜΗΝΑ ΕΛ
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 21.45 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Ε Α  ΑΓΓΕΛΗΣ Φ. ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ  ΠΟΛΙΤΗΣ Γ ΜΗΝΑ ΕΛ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20.15 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ Π Α ΤΣΑΧΑΚΗΣ ΣΙΑΜΙΔΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΑΡΓΥΡΗ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ Ε Α ΤΣΑΧΑΚΗΣ ΣΙΑΜΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΗ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.15 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ -ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ Π Β ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΖΑΓΟΥΡΗΣ ΠΡΕΚΑΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.45 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ Ε Β ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΖΑΓΟΥΡΗΣ ΠΡΕΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 21.30 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ Π Β ΠΟΛΥΖΟΣ ΚΑΤΑΓΑΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΠΑΣΣΑΡΗ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 21.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗ Π Β ΜΑΡΤΙΝΑΚΟΣ ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ
ΔΑΚ ΓΛΎΦ ΟΔΥΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 20.00 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ Ε Β ΙΣΙΓΩΝΗΣ ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΖΙΑΚΑ
ΔΑΚ ΓΛΎΦ ΟΔΥΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 21.45 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ Π Β ΙΣΙΓΩΝΗΣ ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΖΙΑΚΑ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 20.15 ΜΙΛΩΝΑΣ ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ Π Β  ΚΑΛΟΓΡΙΑΣ ΚΑΤΣΙΜΑΡΔΟΣ  ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 21.45 ΜΙΛΩΝΑΣ -ΠΕΡΑΜΑ Ε Β ΣΙΔΕΡΗΣ ΚΑΤΣΙΜΑΡΔΟΣ  ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 22.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘ Ε Β ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΠΗΛΟΪΔΗΣ ΛΟΥΚΑΣ  ΣΚΑΡΜΟΥΤΣΟΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

-----------------------------
ΠΕ Γ 
ΑΝ ΔΗΛΑΒΕΡΗ 20.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΣΟΦ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡ. ΙΙ Π Γ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΤΡΙΜΗ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ
ΑΝ ΔΗΛΑΒΕΡΗ 21.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΣΟΦ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ Ε Γ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΤΡΙΜΗ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ
ΑΝ ΠΕΙΡΑΪΚΟΥ 20.00 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΚΑΣΤΕΛΛΑ Π Γ ΠΕΠΠΑΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΤΟΒΗΛ
ΑΝ ΠΕΙΡΑΪΚΟΥ 21.30 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΚΑΣΤΕΛΛΑ Ε Γ ΠΕΠΠΑΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΤΟΒΗΛ
ΑΝ ΑΞΑΡΛΙΑΝ (ΧΙΟΥ & ΛΑΜΠ) 19.45 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡ. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. Π Γ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ
ΑΝ ΑΛΙΜΠΡΑΝΤΗ 21.30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΠΟΡΦΥΡΑΣ Ε Γ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΜΠΑΡΜΠΑΓΙΑΝΝΗ ΛΑΡΟΖΑ
ΑΝ ΑΡΤΑΚΗΣ Ν ΣΜ 20.00 ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΤΑΤΑΥΛΑ Π Γ ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΑΠΟΣΤ
ΑΝ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 20.00 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ Π Γ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ
ΑΝ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 21.30 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ Ε Γ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ
4ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 20.00 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ Π Γ ΤΖΙΜΗΣ Σ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΡΑΠΤΗ
4ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.30 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΑΟΝΑ Ε Γ ΤΖΙΜΗΣ Σ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΡΑΠΤΗ
ΑΝ ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ 21.30 ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΡΗΣ ΝΙΚ Ε Γ ΦΙΛΙΠΠΟΥ  ΚΑΤΣΙΠΗΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ
ΑΝ ΑΡΜΕΝΙΚΗΣ 21.30 ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Ε Γ ΔΡΑΜΕΣΙΩΤΗΣ ΜΗΝΑΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ 02.12.15

ΝΕΑΝΙΔΕΣ Α
ΚΛ. ΑΝΔ ΒΑΡΙΚΑΣ 21.45 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ -ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΚΑΛΟΓΡΙΑΣ ΛΑΖΟΓΚΑ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 22.00 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΠΛΙΑΚΑΣ ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ ΠΟΛΙΤΗΣ Γ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.45 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΜΑΛΛΟΥΧΟΥ ΜΗΝΑ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 21.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΣΕΛΛΗΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΡΕΚΑΣ
NEANIΔΕΣ Β
ΑΝ. ΔΗΜ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 21.30 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΔΡΑΜΕΣΙΩΤΗΣ  ΑΥΓΟΥΛΑΣ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ
ΑΝ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑ 21.30 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΦΙΛΙΠΠΟΥ  ΜΟΥΛΤΣΗ  ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ
ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 21.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΑΙΒΑΛΙΩΤΗΣ  ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ
ΚΛ. ΔΑΣΚΑΛ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 21.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗ ΠΕΠΠΑΣ  ΠΑΣΣΑΡΗ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 22.15 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. - Π. ΦΑΛΗΡΟ  ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΓΑΒΡΕΛΗΣ  

ΠΕΜΠΤΗ 03.12.15

Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΡΤ 21.45 ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΟΡΦΑΝΟΣ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.30 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΝΑΖΙΡΗ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.00 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΜΑΡΑΜΗΣ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΛΑΡΟΖΑ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ ΙΣΙΓΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ
ΚΛ. ΓΛΥΦ ΟΔ ΠΑΠΑΔΟΠ 21.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΖΑΚΕΣΤΙΔΗΣ ΖΑΝΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΣ Α ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΟΝΑ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΤΗΓΑΝΗΣ Γ. ΤΟΒΗΛ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΥΓΟΥΛΑΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 22.00 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΤΣΑΤΣΗΣ ΜΑΡΑΒΕΛΙΑΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΠΑΠΑΣΑΡΗ
Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 21.45 ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ -ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΟΝΤΑΣ ΣΕΛΛΗΝΑΣ  ΚΟΛΟΦΩΤΗ ΜΟΥΛΤΣΗ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ



ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 04.12.15

Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 21.30 ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΖΑΝΝΙΔΗΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΑΡΓΥΡΗ ΜΗΝΑΣ
2Ο ΔΑΚΑΝ 21.30 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣ ΡΑΠΤΟΓΙΑΝΝΗΣ  ΠΑΛΛΑΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΚΑΤΣΙΠΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.15 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΤΣΟΛΑΚΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΜΙΧΑΣ Α
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ ΠΑΠΑΦΩΤΙΟΥ ΓΑΡΑΝΤΖΙΩΤΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΖΙΡΗ ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ  ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Θ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ
ΠΑΛ ΚΛ. ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.30 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΔΡΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ

Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ 
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.15 ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ -ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ  ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ
Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΡΙΤΕΣ

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right