menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  25.9.15 από isaak

Το κύπελο ανδρών Β΄ φάση

Κοινοποίησέ το :





ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ -ΤΕΡΨΙΘΕΑ 63-61

Διαιτητές : Φραγκιαδάκης , Αϊβαλιώτης
Δεκάλεπτα : 12-12, 27-25, 45-42, 63-61
ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ (Τάσος, Ζάλιαρης): Ρουμάνι 7(1), Μπάκας 4, Ρούσης , Φλέγκας 21(2), Κακαράτζας 3, Μαστρογιάννης 6 , Παπαδόπουλος 6(2) , Παπάζογλου 12, Παπανικολάου , Μπενιαμίν , Μετάϊ 4, Ελενίτσας
ΤΕΡΨΙΘΕΑ (Λαμπρόπουλος , Βασιλάκος): Κόγκας 8(2) , Σταυρόπουλος 2, Νικολάκης 2, Δοροβίτσας 5(1) , Γιαχνάκης , Παπαδάκης 20, Παπαγιαννόπουλος 3(1) , Μαρκόπουλος 8, Ζέρβας 2 ,Αλεξόπουλος 3, Παχής 4, Παπαδάτος 2


ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ -ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ 81-80

Διαιτητές: Πέππας , Κουράντης
Δεκάλεπτα: 21-26, 39-40, 56-59, 81-80
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ (Λιτόπουλος , Μαργέτης): Τριάντης 5 , Κοντόπουλος 18, Αβραμίοδης 15(2), Κουλουριώτης 5(1) , Ντινόπουλος 9(3), Τσιάκος , Μπίμπας , Αντωνλιου 15(3), Καράμπελας 12(1) , Κόμπουλης 2
ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ (Αράπης, Μανιάτης): Κογιώνης 2, Κόϊκας 16((1) Φουντής 13(2) , Ντώνη 5, Καρατζάς 5, Σαρδέλης 2, Δαλμυράς 23(3) , Σκοπελίτης 11, Ρεπάνης 3(1), Γιανδήμας


ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ -ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ 56-64

Διαιτητές : Χριστοδουλάκης , Παπαζαχαρίας
Δεκάλεπτα : 12-17, 29-29, 42-29, 56-64
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ (Κανδύλης, Τιτάκης ): Χαραλαμπίδης 12(1) , Μαυροιειδάκος, Τριανταφύλλου , Αντιπάτης 7(1) , Βουρνάς 4, Γιαννακής 3(1), Νεδέλκος 12(1) , Θεοδωρικάκος 5(1), Βούζης 1, Παγάνης , Δανασής 5 , Μάρης 7(1)
ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ (Καλλιπολίτης , Παππάς) : Βαρλάς 9(2) , Αρμανίδης 10(2), Σίννος 26(5), Ιωαννίδης 6, Τσουκάτος Α. , Σαράντης 7 , Σάββας , Τσελέκος 5, Τσουκάτος Ν. , Καμάρας 1 , Βουλγαράκης Γεράνιος


ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ -ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ 87-72

Διαιτητές: Ιερωνυμάκης , Τούσης
Δεκάλεπτα : 22-18, 44-36, 72-50, 87-72
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ (Μαυρογιάννης) : Παπαϊωάννου 13, Στεφάνου 24(4), Μαρούγκας 6, Νερούτσος , Παραλής 9, Χρήστου 6 , Κατσαρέλιας 4, Κοσκινάς 8(2) Λάσκος 12, Συγγελάκης 2, Παπαδημητρίου
ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ. (Μεϊμάρογλου Παναγιωτόπουλος,): Ευκαρπίδης, Λινάρδος 9(3), Μαρκουίζος 2, Φελλάς 14(3), Αλεξίου 6(2) Γιαμπάνης 15, Γκααφάρ 5, Νικολάου 8 , Νεόφυτος 6, Κάππης 3(1) Ρουμελιώτης 4


ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ -ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ 47-54

Διαιτητές : Μέλης Τζίμης Σ
Δεκάλεπτα : 10-18, 17-29, 34-41, 47-54
ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ (Φέξης, Τσιρονιάν): Κωνσταντίνος , Ασημακόπουλος 14, Ρουμελιώτης , Αρμενιάκος , Τσάβαλος 1, Μουζάκης 9, Παππάς 4, Καρτάλος 6, Εμμανουήλ , Αλά , Καλούδης 8, Μελκονιάν 2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ. (Χρυσοβελίδης, Νικάκης ) :Αρκουμάνης 9, Μαλτίδης , Κραβαρίτης 6, Κουτρόπουλος 11, Κασσάνος 2, Κουντούρης 2 , Αποστολάκης 6, Αδράμης 9, Ακρίβος , Χριστόπουλος 4, Παπαζαχαρίου Δούβος 5


ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ -ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ 76-87(β΄ παράταση)

Διαιτητές : Γερουλάνος Φιλίππου
Δεκάλεπτα : 14-20, 32-42, 42-51, 62-62 (κα. Αγ.) 71-71(α΄παρ.), 76-87(β΄παρ.)
ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ (Πούτος): Νάννος 20, Στεφάνου 5, Καρασούλας 2, Τόμπρος Α. 17, Μπουρβάνης 11, Τόμπρος Χ., Κούμενος 18(4) , Καρατζιόγλου 3(1)
ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ (Τριανταφύλλου) : Τσιριγωτάκης 13, Γιατράς , Μεντένης 3, Κοκκαλιάς 15(3) , Μαραγκόπουλος 20(3) , Δελής 9, Νοίδης , Κανταράκιας 12, Καψαρίδης 14


ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ 42-64(26-28)

Διαιτητές : Σταγιάνος , Κορωναίος
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ (Καβάσιλας, Δαχρετζής): Σιρόγλου 19(1), Σαρρής 1, Τζίτζης, Μπακάλης Ε. 9(1), Κουνάδης, Αγγελόπουλος 11(1), Μπακάλης Σ. 2, Χαρτοφύλαξ.
ΓΛΥΦΑΔΑ (Καψιμάλης, Παλτζόγλου): Τάγκαλος 3, Γιοβάς 8, Σέιφερ 6, Καλάβριας 4, Δημητρίου 3, Θεοχάρης 16, Σερελέας, Γουλανδρής, Πολυχρονόπουλος 8, Λίππας 9(1), Λειβαδάς 5(1), Στεργίου 2.



Η επόμενη φάση 



Δείτε αναλυτικά όλα τα προγράμματα αγώνων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter


Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right