menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  29.9.15 από isaak

Οι διαιτητές και κριτές της ΕΣΚΑΝΑ από 1 έως 9 Οκτωβρίου

Κοινοποίησέ το :








Ανακοινώθηκαν από τις ΚΕΔ ΕΣΚΑΝΑ και ΕΣΚΑ οι διαιτητές και κριτές από Πέμπτη 01.10.15 μέχρι Παρασκευή 09.10.15. Αναλυτικά :


ΠΕΜΠΤΗ 01.10.15


ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΪΒΑΛΊΩΤΗΣ ΠΟΛΙΤΗΣ Κ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ

ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.45 ΓΛΥΦΑΔΑ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΤΕΦΤΙΚΗΣ ΣΩΤ. ΣΕΛΛΗΝΑΣ
 ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.30 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ -ΠΕΡΑΜΑ ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΜΠΑΛΛΑΣ

ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.30 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ. - ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΠΟΝΤΑΣ ΣΚΑΛΤΣΗΣ   ΖΟΥΔΙΑΡΗ ΝΑΖΙΡΗ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ. ΣΑΛΤΑΣ 21.30 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ -ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΚΑΛΑΪΤΖΑΚΗΣ ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ  ΜΟΣΚΟΒΗΣ



ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 02.10.15



ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ 
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ 21.30  ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ -ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΔΕΛΔΗΜΟΣ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ  ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ 

ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  21.30 ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. -ΠΕΡΑ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΑΓΓΕΛΗΣ ΦΡ. ΑΡΓΥΡΗ ΜΟΥΛΤΣΗ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ 

ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ - ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΜΕΛΗΣ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ  ΣΥΚΚΝΑ



ΣΑΒΒΑΤΟ 03-10-15


ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 16.15 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΝΕΑΝ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΚΥΠ ΓΥΝ Β ΦΑΣΗ ΜΑΝΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΚΟΛΟΦΩΤΗ ΑΥΓΟΥΛΑΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ

ΠΑΙΔΕΣ Β -EΦHBOI B
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.30 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΕΦΗΒ Β ΤΗΓΑΝΗΣ Γ ΚΑΤΣΙΜΑΡΔΟΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΦΙΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 19.00 ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΠΑΙΔ Β ΤΗΓΑΝΗΣ Γ ΚΑΤΣΙΜΑΡΔΟΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΦΙΝΟΠΟΥΛΟΥ

ΚΛ. ΑΡΤΑΚΗΣ Ν ΣΜ 21.30 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΑΙΔ Β ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΜΠΑΡΜΠΑΓΙΑΝΝΗ

ΠΑΙΔΕΣ Γ ΕΦΗΒΟΙ Γ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α 10.30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ -ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΙΚΟΣ Γ ΠΑΙΔ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ  ΜΑΛΛΟΥΧΟΥ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΑΠΟΣ

ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 10.15 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡ. ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΠΑΙΔ Γ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΣΥΚΚΝΑ  ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ

ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 13.45 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΙΔ Γ2 ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΛΕΚΟΥ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ

ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Β 19.00 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. -ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ ΠΑΙΔ Γ4 ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΖΗΣ

ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 11.30 ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ -ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ. ΠΑΙΔ Γ4 ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ ΣΤΟΥΡΑΙΤΗΣ

ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 13.30 ΠΕΡΑ -ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΙΔ Γ5 ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ

ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 15.00 ΠΕΡΑ -ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΦΗΒ Γ4 ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ

ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ., ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20.15 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ.- ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΠΑΙΔ Γ5 ΤΖΙΜΗΣ Σ ΜΙΧΑΣ Α ΜΗΝΑΣ

ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ ΣΑΛΤ 18.30 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ -ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΕΦΗΒ Γ1 ΠΕΠΠΑΣ ΜΟΣΧΟΒΗΣ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ

ΑΝ. ΑΙΓΙΝΑΣ 13.30 ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ -ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΕΦΗΒ Γ3 ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ ΣΤΟΥΡΑΪΤΗΣ


ΚΥΡΙΑΚΗ 04.10.15


ΠΑΙΔΕΣ Α
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 10.30 ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΕΣΚΑΝΑ -ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α΄ΠΑΙΔ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ

ΕΦΗΒΟΙ Β
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 19.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡ. -ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. Β ΕΦΗΒ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΣΕΛΛΗΝΑΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ

ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 17.00 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ Β ΠΑΙΔ ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΤΟΥΣΗΣ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ 

ΚΛ. ΚΑΣΙΜΑΤΕΙΟ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 19.30 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ - ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ. ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΕΛΗΣ  ΣΥΚΚΝΑ  ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 18.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ.- ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ (ΝΕΑΝ) ΚΥΠ ΓΥΝ Β ΦΑΣΗ ΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ  ΣΚΑΡΜΟΥΤΣΟΣ ΣΑΛΠΑ ΟΡΦΑΝΟΣ

ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 19.00 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ -ΚΡΟΝΟΣ (ΝΕΑΝ) ΚΥΠ ΓΥΝ Β ΦΑΣΗ ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ ΔΕΛΔΗΜΟΣ ΚΟΛΟΦΩΤΗ ΤΡΙΜΗ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ

ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 17.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. -ΦΟΙΝΙΚΑΣ Π. ΚΥΠ ΓΥΝ Β ΦΑΣΗ ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ ΔΕΛΔΗΜΟΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΤΡΙΜΗ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ

ΠΑΙΔΕΣ Γ-ΕΦΗΒΟΙ Γ
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 18.30 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΓΑΣ ΕΛΕΥΣΙΣ Γ ΕΦΗΒ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ

ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 12.15 ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΑΝ ΙΚΟΝΙΟΥ Γ ΠΑΙΔ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΜΟΥΛΤΣΗ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ

ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 17.30 ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Γ ΠΑΙΔ ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ

2Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 14.15 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ -ΑΕ ΡΕΝΤΗ Γ ΠΑΙΔ ΜΕΛΗΣ ΠΑΛΛΑΣ ΛΑΡΟΖΑ

2Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 15.45 ΠΆΝΝΕΑΠΌΛΙΚΟΣ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ Γ ΕΦΗΒ ΜΕΛΗΣ ΠΑΛΛΑΣ ΛΑΡΟΖΑ

1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 13.45 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Γ ΠΑΙΔ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΛΕΚΟΥ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ

1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 15.30 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Γ ΕΦΗΒ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΛΕΚΟΥ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ



ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 18.45 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΙΙ Γ ΠΑΙΔ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ

ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Γ ΠΑΙΔ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ

ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 22.00 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΤΑΤΑΥΛΑ Γ ΠΑΙΔ ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΜΗΝΑΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ

ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Β 17.15 ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ Π. ΦΑΛΗΡΟ ΙΙ Γ ΠΑΙΔ ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ

ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 18.00 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ Γ ΠΑΙΔ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑ ΜΑΡ ΖΩΓΡΑΦΟΣ

ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 18.00 ΤΑΤΑΥΛΑ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. Γ ΠΑΙΔ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ

ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 17.00 ΠΡΩΤΕΑΣ Β ΙΙ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ Γ ΠΑΙΔ ΤΖΙΜΗΣ Σ ΛΙΑΠΗ ΠΡΕΚΑΣ

ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.15 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ Γ ΠΑΙΔ ΤΖΙΜΗΣ Σ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ

ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 10.15 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΙΙ Γ ΠΑΙΔ ΛΑΤΣΗΣ ΤΟΒΗΛ ΜΙΧΑΣ Γ

ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚ 14.00 ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ Γ ΕΦΗΒ ΠΕΠΠΑΣ ΠΑΣΣΑΡΗ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ

ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 16.00 ΕΝ ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡ- ΓΣ ΜΕΓΑΡΩΝ Γ ΕΦΗΒ ΠΕΠΠΑΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ

ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.00 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ -ΑΟΝΑ Γ ΕΦΗΒ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ


ΔΕΥΤΕΡΑ 05.10.15


ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 21.30 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -Π. ΦΑΛΗΡΟ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΥΡΑΣ ΜΠΑΛΛΑΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΜΗΝΑΣ
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ. ΣΑΛΤ. 20.00 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ -ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ , ΦΑΣΟΛΗΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΠΑΛΛΑΣ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.00 ΤΡΑΧΩΝΕΣ/ΔΙΑΣ - ΠΕΡΑ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΟΡΦΑΝΟΣ ΕΜΜ. ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΖΟΥΔΙΑΡΗ ΖΩΓΡΑΦΟΣ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΤΟΒΗΛ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ  ΜΑΛΛΟΥΧΟΥ



TΡΙΤΗ 06/10/15


ΠΑΙΔΕΣ Α- ΕΦΗΒΟΙ Α
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 20.15 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ -ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΠΑΙΔ Α ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ

ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛ.- ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΙΔ Α ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΥΡΕΛΗΣ  ΣΑΛΠΑ ΚΟΥΡΤΗ

ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.45 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘ.-ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. ΕΦ Β ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΜΟΥΛΤΣΗ ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ

ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.15 ΑΟΝΑ -ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΠΑΙΔ Α ΦΑΣΟΛΗΣ ΣΚΑΛΤΣΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.45 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ -ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΕΦ Α ΦΑΣΟΛΗΣ ΣΚΑΛΤΣΗΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

2Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.15 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΙΔ Α ΣΙΩΚΑΣ ΜΑΓΚΟΥΝΗΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΠΑΛΛΑΣ

2Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 21.45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΦ Α ΣΙΩΚΑΣ ΜΑΓΚΟΥΝΗΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΠΑΛΛΑΣ

ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20.15 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ.-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΑΙΔ Α ΠΟΝΤΑΣ ΓΙΑΚΕΙΜΗ ΝΑΖΙΡΗ ΑΡΓΥΡΗ

ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ.-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΦ Α ΠΟΝΤΑΣ ΓΙΑΚΕΙΜΗ ΝΑΖΙΡΗ ΑΡΓΥΡΗ

ΚΛ. ΟΔ. ΠΑΠΑΔΟΠ. ΓΛΥΦ 20.00 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ.- Π. ΦΑΛΗΡΟ ΠΑΙΔ Α ΠΗΛΟΙΔΗΣ Λ. ΖΑΓΟΥΡΗΣ ΠΡΕΚΑΣ ΜΠΑΛΛΑΣ

ΚΛ. ΟΔ. ΠΑΠΑΔΟΠ. ΓΛΥΦ 21.45 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ Π. ΦΑΛΗΡΟ ΕΦΗΒ Α ΠΗΛΟΙΔΗΣ Λ. ΖΑΓΟΥΡΗΣ ΠΡΕΚΑΣ ΜΠΑΛΛΑΣ

ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 22.00 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΕΦΗΒ Β ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΜΑΡΑΒΕΛΙΑΣ ΚΑΡΟΥΜΠΗΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ

2Ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 21.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΕΦΗΒ Α ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΒΟΥΓΙΟΥΚΛΑΚΗΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ
-------------------------------------------------------
ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Β΄ 
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.30 ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΕΦΗΒ Β ΣΑΡΑΝΤΟΥ ΣΙΑΜΙΔΗΣ ΠΟΛΙΤΗΣ Κ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ

ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 20.30 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΠΑΙΔ Β ΑΓΓΕΛΗΣ Φ. ΤΟΥΣΗΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΛΑΡΟΖΑ

ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 20.15 ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΠΑΙΔ Β ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΦΛΩΡΟΣ Γ. ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΖΙΑΚΑ

ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.45 ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ -ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΕΦ Β ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΦΛΩΡΟΣ Γ. ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΖΙΑΚΑ

ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 20.15 ΜΙΛΩΝΑΣ Π[ΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΠΑΙΔ Β ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ ΤΗΓΑΝΗΣ Γ.  ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ

ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 21.45 ΜΙΛΩΝΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΕΦ Β ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ ΤΗΓΑΝΗΣ Γ. ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ

ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Γ
ΑΝ ΔΗΛΑΒΕΡΗ 20.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΣΟΦ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΙΔ Γ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ

ΑΝ ΔΗΛΑΒΕΡΗ 21.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΣΟΦ ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΕΦΗΒ Γ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ

ΑΝ ΠΕΙΡΑΪΚΟΥ 20.00 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΠΑΙΔ Γ ΜΕΛΗΣ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΑΥΓΟΥΛΑΣ

ΑΝ ΠΕΙΡΑΪΚΟΥ 21.30 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ -ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΕΦΗΒ ΜΕΛΗΣ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΑΥΓΟΥΛΑΣ

ΑΝ ΑΞΑΡΛΙΑΝ (ΧΙΟΥ ΚΑΙΛ) 19.45 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡ. ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΠΑΙΔ Γ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ Α ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ

ΑΝ. ΑΛΙΜΠΡΑΝΤΗ 21.30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ ΕΦΗΒ Γ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΜΠΑΡΜΠΑΓΙΑΝΝΗ ΤΟΒΗΛ

ΑΝ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 20.00 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΣΑΡΞ ΠΑΙΔ Γ  ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑ ΜΑΡ ΜΙΧΑΣ Α.

ΑΝ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 21.30 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΣΑΡΞ ΕΦΗΒ Γ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ  ΜΙΧΑ ΜΑΡ ΜΙΧΑΣ Α.

ΑΝ. ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ  20.00 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ- ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ. ΠΑΙΔ Γ TZIMHΣ Σ.  ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΝ. ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.30 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ- ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ.  ΕΦΗΒ Γ ΤΖΙΜΗΣ Σ.  ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΝ ΣΚΡΑ 21.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ -ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΕΦΗΒ Γ ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ ΤΡΙΜΗ

AN. ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ 21.30 ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΕΦΗΒ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ  ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ  

ΑΝ ΑΡΜΕΝΙΚΗΣ 21.30 ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ ΕΦΗΒ Γ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ


TETAΡΤΗ 07/10/15


ΝΕΑΝΙΔΕΣ Α
ΚΛ. ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΠΑΠΑΔ 21.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΤΕΦΤΙΚΗΣ Σ. ΤΗΓΑΝΗΣ Ι. ΜΠΑΛΛΑΣ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ

ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΥ 22.00 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΖΟΓΚΑ ΤΣΟΥΡΑΠΑΣ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΟΡΦΑΝΟΣ

ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 22.00 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΣΕΛΛΗΝΑΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ

ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΚΡΟΣΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΣΙΔΕΡΗΣ ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΖΟΥΔΙΑΡΗ ΜΗΝΑΣ

ΝΕΑΝΙΔΕΣ Β
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 21.30 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΑΓΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΙΑΜΙΔΗΣ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΜΙΧΑΣ Γ

ΑΝ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑ 21.30 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΜΠΟΥΛΙΝΑΚΗΣ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΚΑΤΣΙΠΗΣ

ΑΝ ΑΡΤΑΚΗΣ Ν. ΣΜ 21.,30 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΚΟΤΣΗΣ ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ

ΚΛ. ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΕΛΕΥΣ 21.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΝΑ ΔΕΛΔΗΜΟΣ ΓΚΑΝΗΣ Ι. ΠΑΣΣΑΡΗ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ




ΠEΜΠTΗ 08/10/15

Β ΑΝΔΡΩΝ 1Η 
ΚΛ Ν ΣΜΥΡΝΗΣ 21.45  ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ ΑΣ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ  ΓΑΡΙΝΗ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΜΗΝΑΣ ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ

ΚΛ ΑΛΙΜΟΥ 21.45 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦAΔΑΣ ΑΟ ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΜΑΝΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ   ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΓΥΡΗ ΜΙΧΑΣ Α

1ο ΚΛ ΔΗΜ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.00  ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ ΒΟΥΓΙΟΥΚΛΑΚΗΣ  ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΚΑΤΣΙΠΗΣ ΛΑΡΟΖΑ

ΚΛ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ  ΜΗΛΑΠΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ  ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΜΠΑΛΛΑΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ

ΝΕΟ ΚΛ ΑΡΓ/ΛΗΣ 21.30 ΑΕ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ/ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΤΣΟΥΡΑΠΑΣ ΣΕΛΛΗΝΑΣ  ΑΥΓΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ

ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.45  ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΓΚΟΤΣΗΣ  ΝΑΖΙΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΛ ΑΛ ΣΑΛΤΑΣ ΜΕΓΑΡ. 20.00 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΑΟΣ ΚΑΛΑΪΤΖΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ   ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΠΑΛΛΑΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ



ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 09.10.15


Γ ΑΝΔΡΩΝ 1Η 
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 21.30 ΤΑΤΑΥΛΑ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΚΟΥΛΗΣ Χ. ΣΙΑΜΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΜΟΥΛΤΣΗ

2Ο ΔΑΚΑΝ 21.30 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΟΥΣΤΑΜΠΑΣΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΠΑΠΑΣΑΡΗ

ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.00 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΤΗΓΑΝΗΣ Ι. ΓΚΑΝΗΣ ΑΝΤ.  ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΖΙΡΗ

ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.15 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ- ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΤΟΒΗΛ ΚΑΡΟΥΜΠΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ

ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 21.30 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ ΦΛΩΡΟΣ ΤΑΧΜΑΖΙΔΟΥ ΖΟΥΔΙΑΡΗ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ

ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 21.45 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΤΖΙΚΑΣ ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΜΑΛΛΟΥΧΟΥ ΚΟΥΡΤΗ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

ΚΛ. ΔΑΣΚΑΛΑ. ΕΛΕΥΣ 21.30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ -ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΤΟΥΣΗΣ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ








Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΡΙΤΕΣ

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right