menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  27.4.15 από isaak

ΥΠΕΝΘΥΜΙΣΗ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΠΟ ΤΡΙΤΗ 28/04/15 ΕΩΣ ΠΕΜΠΤΗ 30/04/15

Κοινοποίησέ το :



ΤΡΙΤΗ 28.04.15

ΠΑΙΔΕΣ Α PLAY OFF 
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 20.15 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (ΤΕΛΙΚΟΣ Α) Πόντας Θεοδωρόπουλος Καπούτσης Χρηστίδης Λεουτσάκος 
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20.15 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ Π. ΦΑΛΗΡΟ (ΜΙΚ. ΤΕΛΙΚΟΣ) Τσαρούχα  Τηγάνης Ι Κούρτη Τσιρογιάννη

ΕΦΗΒΟΙ Γ΄ ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ 4Η ΑΓΩΝ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.30 ΠΟΡΦΥΡΑΣ -ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Λάτσης Γερουλάνος  Πάλλας Λαρόζα
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.45 ΠΕΡΑΜΑ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΣΥΔΚΝΑ ΣΥΔΚΝΑ Μοροχλιάδης  Καρούμπης

ΠΑΙΔΕΣ Γ ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ 3Η  ΑΓΩΝ
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.45 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. Κουράντης  Τζίμης Σ Ζερίτης Α Ζερίτη Ε
ΚΛ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Φραγκιαδάκης  Σταγιάνος Μίχας Γ. Τοβήλ  
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.30 ΣΑΡΞ ΓΛΥΦ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ Φάκωνας Φουκόπουλος  Δημήτρουλα Μίχας Α

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚ 21.00 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. - ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ Πέππας Φιλίππου Μοσκόβης


ΤΕΤΑΡΤΗ 29.04.15


ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ Κουράντης Τζίμης Β Ζερίτης Α
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ Φουκόπουλος , Σταγιάνος Μίχας Α, Δημητρακοπούλου 
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 19.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ Φραγκιαδάκης Τζίμης Σ Γιαννακοπούλου Τσιρογιάννη
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 19.00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ -ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Γερουλάνος Φιλίππου  Τοβήλ 

ΓΥΝΑΙΚΕΣ /PLAY OFF TEΛΙΚΟΙ
ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 20.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ.- ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. Γρίβα Τσαχάκης  Γεωργουλάκος Δημητρακόπουλος ,Λεουτσάκος 
ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.00  ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ.    Χρηστίδης Ηλίας Δελαγραμμάτικας  Σαλπά Λαρόζα Κοντοθανάσης 

ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 22.00 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΣΕΔΚΑ ΣΕΔΚΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ


ΠΕΜΠΤΗ 30.04.15

Β΄ ΑΝΔΡΩΝ 26Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.45 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΚΑΣΤΕΛΛΑ Τσαχάκης Πλιάκας Δημακοπούλου Μούλτση Γεωργουλάκος
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 21.45 ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ- ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ Πόντας Λυράς  Πουλιάνας Πασχοπούλου Νικολαίδης
ΚΛ. ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΠΑΠΑ 21.45 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ.- ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ Τηγάνης Γ. Κατσιμάρδος  Δάνδολος Δημήτρουλα Δημητρακοπούλου
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.45 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-  ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ Σιώκας, Κοτσώνης Τοβήλ Πολίτης Κ Καρουμπής
2Ο ΔΑΚΑΝ 21.45 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Αναστασίου Κονταράτος  Κουτσομήτρος Ντεμελής Καραγκιουλές
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.45 BOΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. Καρακωνσταντόπουλος Αντωνιάδης  Ζερίτης Α Ζερίτη Ε Δημητρακόπουλος
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 21.45 ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ - ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ. Τσάτσης Σπυρόπουλος ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ 




Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΡΙΤΕΣ

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right