menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  21.3.15 από isaak

Αήττητος στην κανονική περίοδο των κορασίδων ο Κρόνος Αγ. Δημ. -Στην Α΄ κορ. Ολυμπιακός-ΑΛΦΑ-Βάρη

Κοινοποίησέ το :
H τελευταία 22η αγωνιστική
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ- ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 51 24
ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΓΣ ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ 50 41
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 38 36
ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ -ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20 54
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ 37 31
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 32 42




ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. –ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. 20-54

Δεκάλεπτα : 04-14, 15-20 , 15-36 , 20-54
Διαιτητές: Κουτσόπουλος , Κούλης Χ.
ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ. (Καλαμπόγιας): Κετσιτζή , Νάκου , Σπυριδοπούλου 6(2), Λεβεντούδη 6 Παγώνη Νιώτη 4, Περγαντή , Παπαγεωργίου , Λειβαδάρα 2, Κουτσοσίμου 2, Σωτηριάδου
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. (Παναγιωτόπουλος) ¨Εγγελη 2 Τσιμπίδη 2 Νικολαίδου 6 Καράλη 11 , Ξύδα 4, Λαμπράκη Δ. 8, Βούλγαρη , Καραπατάκη 2, Παναγιωτοπούλου 1, Γασπαράτου 7(1) , Κόκκαλη 8(1) Λαμπράκη Μ. 3
ΙΚΑΡΟΣ KAΛΛΙΘΕΑΣ-Π. ΦΑΛΗΡΟ 50-41
Δεκάλεπτα :20-7, 29-23, 42-27,50-41
Διαιτητές: Δελαγραμμάτικας, Σιαμίδης
ΙΚΑΡΟΣ (Κουκουζέλης):  Δόνα 15, Κριτσιδήμα, Χατζηλεοντή 4, Σταυροπούλου 5(1) Βασιλακοπούλου, Στεφανίδου, Παπαδημητρίου, Σκορδά Β. 14, Σακοράφα, Μποντουρογλου 12
Π.ΦΑΛΗΡΟ (Καλυβιαννάκης) :Κρεμύδα 25(2), Σχουλή, Φλώκα 3(1), Αναγνωστοπούλου 7, Γκίλια, Λοίζου 2, Σαρρή 3, Ιακώβου 1

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ  37-31
Δεκάλεπτα :  06-09 , 14-13 , 26-19 , 37-31 
Διαιτητές: Καφαντάρης , Σαράντου
A.O.E.M. (Παπαναστασίου):  Καραπατά  Τάραμα  ,  Ορφανού (1),  Ρούτση,  Καραπατάκη  (1),  Μπουρσούκη  ,  Δρουμπούκη 4 ,  Προέδρου 2 ,  Ρεπούση ,  Μαλλιαρού
ΠΡΟΟΔΕΤΤΙΚΗ  ( Κλαδούχος -Κλαδούχου ) :  Μαρσίντα 16( 2),  Μακαρατζή,  Ζεϊμπέκογλου   4 ,  Ντόμπρε  3 , Γρέκα Μ. ,  Πονομαρένκο  4 , Χατζοπούλου  4 , Ντόκα  , Παναγάκου  


O Ολυμπιακός νίκησε την ΑΛΦ Αλίμου 49-38 και αναδείχθηκε πρωταθλητής Β΄ κατηγορίας . Στην Α΄ ανήλθαν επίσης και η ΑΛΦ Αλίμου αλλά και η Βάρη που νίκησε τον Προφ. Ηλία 44-34
PLAY OFF ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ 28.03.15
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. –ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 16.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ –ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.30 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ –ΑΟΝΑ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.30 Π. ΦΑΛΗΡΟ –ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ.
ΤΡΙΤΗ 31.03.15
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ  21.30 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ –ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ.
ΚΛ. ΣΕΦ 20.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ –ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΟΝΑ –ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 21.30 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. –Π. ΦΑΛΗΡΟ 
ΣΑΒΒΑΤΟ 04.04.15(ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ) 
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. –ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 16.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ –ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 20.30 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ –ΑΟΝΑ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.30 Π. ΦΑΛΗΡΟ –ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ.



Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right