menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  20.3.15 από isaak

Γ' ΑΝΔΡΩΝ 22η αγωνιστική. Αποτελέσματα, βαθμολογία κι οι επόμενοι αγώνες

Κοινοποίησέ το :



ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ. –ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ 70-72 (64-64) (33-36)

Διαιτητές: Παυλόπουλος Ανδ. , Ζακεστίδης
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ (Ζερβουλάκος Νικάκης): Λούκος 5 , Μανίκας 2 , Ταρανάς Κουτρόπουλος 22(3), Κασσάνος 4, Αδράμης 7, Αποστολάκης 8, Κουντούρης 4(1) , Χριστόπουλος 2, Παπαζαχαρίου 1, Δούβος 15
ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ (Πούτος): Χρυσούλης 2, Νάννος 26(1) , Καβρουδάκης , Τόμπρος Α. 16 , Μπουρβάνης 12, Τόμπρος Χ., Κούμενος 16(5), Καρατζόγλου

ΤΑΤΑΥΛΑ-Ο.Κ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 59-49 (27-31)

Διαιτητές: Γαρίνη-Γιαννακόπουλος
ΤΑΤΑΥΛΑ (Σιταράς): Καραγιάννης, Γιαπούλης, Γιαχαλής 1, Μαστρογιάννης 8(1), Σωτηρόπουλος 6, Κούρταλης 17, Χατζηδάκης 24, Σιταράς 3 Χαριτωνίδης
Ο.Κ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ( Διολέτης-Μαρούγκας): Μπακογιάννης 3(1), Αντωνάρας 10, Χρήστου 6, Παπαχριστοδούλου 14, Δούκας 2, Πέππας 3, Δασκαλάκης, Αρβανίτης 6, Ντάφας, Λιώρης 5(1)


ΑΕ ΡΕΝΤΗ – ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ 71-65(34-39)

Διαιτητές Χρηστίδης Π., Μανουσόπουλος
ΑΕ ΡΕΝΤΗ (Γεωργακίου Α. ) Δημητρόπουλος , Σολδάτος Α. 2, Σολδάτος Ι. 5(1), Νεδέλκος 12(2) , Οικονόμου 3(1), Γεωργούλης 14 , Ρούσσος 11(3), Μιχαλόπουλος, Κανιάς , Πετράκης , Γεωργακίου Κ. 18(3), Ρουσουνέλος 6(2)
ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ (Κεφαλίδης) Μουστάκας 7(1) , Μπανάϊ , Λεοντιάδης 9(1) Τριανταφύλλου 11(2) , Ρίμπας , Βουρνάς 10(1) , Μαυράκης 8, Μπαμπάκος 12 Μπούζας 2 , Ντάσκας , Μισυρλής , Μάρης 5


AE Ρέντη -Προφ. Ηλίας 


ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ – ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ. 65-55(38-26)

Διαιτητές: Ουσταμπάσίδης , Μαρτινάκος
ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ (Φράγκος) : Πελιβανίδης 19(5), Φύτρος 2, Μανωλιάδης 7(1) , Παππάς Σ. 17(1) , Λιάκος 6, Κανινής , Σιούτης 5, Μενιουδάκης , Μακρυωνίτης 9
ΛΕΩΝ (Μεϊμάρογλου, Παναγιωτόπουλος): Μαλτίδης 12(1), Σονίδης , Αλεξίου , Κραββαρίτης 25(2), Βρυώνης 5, Γκαφάαρ 8, Φελλάς , Νεόφυτος 2, Καππής 3(1).

ΓΛΥΦΑΔΑ – ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ 42-36 (12-21)

Διαιτητές : Χατζηκυριάκος Αρφαρά
ΓΛΥΦΑΔΑ (Καψιμάλης, Παλτζόγλου): Τάγκαλος 4, Σέιφερ 14(1), Κατσιέρης, Καλάβριας 3(1), Γουλανδρής 2, Γκονουλλού 1, Μακρυγιάννης 16(3), Τζημουράκας 2, Ποταμίτης, Λίππας, Μπενιαμίν, Γκιοβάσο.
ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ (Καρατζούνης): Γιούργας, Ριζούλης 3(1), Χατζηγώγος 6, Κορνιώτης 4, Κοντογιάννης 2, Πέτς 3, Λύρας, Σταθόπουλος 8, Ρόζος, Παπαδημητρίου 2, Γραικούσης 8, Γαλάτης

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. -ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. 83-85(72-72) (28-37)

Διαιτητές : Καλαϊτζάκης Αγγέλης Αργ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. (Καλυβιανάκης): Γεραμάς 2, Κλούτσος , Καραντζής , Πάντο 3, Μιχαλακάκος 11 , Μινόγιαννης 14(1), Γκανής 15(1) , Μίζης 22, Κωνσταντίνου 14(1), Εμμανουηλίδης 2
ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. (Τάσος -Καλαμπόγιας): Κακαράτζας 8, Ελενίτσας , Μπάκας 4, Ρούσσης 4, Καμπούρης 24(1), Αλεξανδρόπουλος 8(2), Θεοδώρου 16(2) , Φλέγκας 19, Κασβής 2 , Παπανικολάου , Φιλίππου , Αρμάος

ΓΑΣ ΕΛΕΥΣΙΣ -ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 70-77(42-41)


Διαιτητές : Χρηστίδης Η, Καρακωνσταντόπουλος
Γ.Α.Σ.Ε.(Μαυρογιάννης) Παπαιώννου 12, Στεφάνου 4, Καρράς 7, Παραλής 7(1), Αντωνίου 13(2), Κοσκινάς 10(1), Λάσκος 15, Μαρούγκας 2
Α.Ε.Σ.ΕΛ. (Νικολαίδης, Ιντζελέρ) Καρασούλος 7, Μαγγωνάκης 31(3), Κουτσαύτης 5(1), Ευστρατίου 5(1), Λεβαδίτης 12(1), Ρούμελης 14, Μαρόπουλος, Ζαραιδώνης 3.


Bαθμολογία




Επόμενη αγωνιστική








Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right