menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  25.2.15 από isaak

Οι διαιτητές κριτές και κομισάριοι των αγώνων 28-02-15 μέχρι 06-03-15

Κοινοποίησέ το :
28.02-06.03.15


Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές κριτές και κομισάριοι των αγώνων της ΕΣΚΑΝΑ από το Σάββατο 28-02-15 μέχρι και την Παρασκευή 06-03-15


ΣΑΒΒΑΤΟ 28-02-15


ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 09.00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ 1 Πέππας Ντεμελής
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 10.15 ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΕΝ ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓ 1 Πέππας Ντεμελής
ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ 15.30 ΠΕΡΑΜΑ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ 1 Γερουλάνος Ασλανίδης
ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ 16.45 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜ. ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ 1 Γερουλάνος Ασλανίδης
ΑΝ ΔΑΚ ΠΛΑΤΩΝΑ 11.00 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ 2 Γερουλάνος Γεωργακίου
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 11.15 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΡΗΣ ΝΙΚ 2 Δραμεσιώτης Χατζηπαρασκευά
ΑΝ. ΔΑΚ ΠΛΑΤΩΝΑ 12.30 ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ 2 Γερουλάνος Γεωργακίου
2Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 18.00 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ 2 Φιλίππου Λεουτσάκος
ΚΛ. ΣΕΦ Γ 11.00 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ 3 Μέλης Τοβήλ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 08.45 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΕΘΝΙΚΟΣ 3 Δραμεσιώτης Λέκου
ΚΛ. ΣΕΦ Β 12.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΣΤΕΛΛΑ 3 Μέλης Αυγουλάς
ΚΛ. ΣΕΦ Β 13.45 ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡ ΠΟΡΦΥΡΑΣ 3 Μέλης Αυγουλάς
ΑΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 09.00 ΕΣΠΕΡΟΣ -ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΡΕΝΤΗ 4 Άίβαλιώτης Καλογεράκος
ΑΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 10.15 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΠΕΡΑ 4 Αϊβαλιώτης Καλογεράκος
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 11.00 ΠΑΝΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 4 Στουραίτης Μπακομήτρου
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 11.15 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 4 Σταγιάνος Κούρτη
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 09.00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΜΙΛΩΝΑΣ 5 Κουράντης  Πολίτης Γ
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 10.15 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Π. ΦΑΛΗΡΟ 5 Κουράντης  Πολίτης Γ
ΑΝ ΚΡΟΝΟΥ 09.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ 5 ΣΥΔΚΝΑ  Δημητρακοπούλου
ΑΝ ΚΡΟΝΟΥ 10.15 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΑΟΝΑ 5 ΣΥΔΚΝΑ  Δημητρακοπούλου
ΚΛ. ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Β 09.00 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 6 Φάκωνας Κολοφώτη
ΚΛ. ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Β 10.15 ΒΑΡΗ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ 6 Φάκωνας Κολοφώτη
ΑΝ ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΤΥΡ 10.00 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ 6 Αντωνιάδης  Γαβρέλης
ΑΝ ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΤΥΡ 11.15 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ 6 Αντωνιάδης  Γαβρέλης

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ ΣΑΛ 18.00 ΓΣ ΜΕΓΑΡΩΝ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ Ιερωνυμάκης Κουτσομήτρος
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚ 15.00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡ Ιερωνυμάκης Παπαδάτος
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 10.00 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ Κωσταντάτος Λέκου
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 12.30 ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Ευαγγελίδης Χατζηπαρασκευά
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 21.45 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ Κωσταντάτος Πάλλας
ΚΛ.  ΕΣΠΕΡΟΣ  10.30 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘ. ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ Ευαγγελίδης ΣΥΚΚΝΑ
ΑΝ ΠΕΡΟΝΙΑ 19.30 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ Ευαγγελίδης Μηνάς
ΑΝ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 11.00 ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ Αναστασόπουλος Καλουζάκης
ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 20.00 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Αναστασόπουλος Μούλτση
ΚΛ. Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ 20.30 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΙΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  Ταχμαζίδου   Κολοφώτη
4Ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 19.00 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ Π. ΦΑΛΗΡΟ Οικονομίδης Δημητρακοπούλου
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 20.30 ΜΙΛΩΝΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Μαϊτού Αυγουλάς
1Ο ΚΝ ΑΛΙΜΟΥ 19.30 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Γαρατζιώτης Παπαντώνης
ΑΝ ΔΗΜ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 16.00 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. ΑΟΝΑ Μαϊτού Κούρτη
ΚΛ. ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Β 18.00 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΣΑΡΞ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ρήγας Μπάλλας
2Ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 14.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΒΑΡΗ Οικονομίδης Νικολαίδης
ΑΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 14.00 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΑΡΗΣ Γ΄ΛΥΦ Κυριακίδης Μίχας Α
ΑΝ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 16.00 ΒΟΥΛΊΑΓΜΕΝΗ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ Βλάχος  Ζερίτη Ε
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 12.45 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Ρήγας Γιαννακόπουλου

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 09.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΚΟΡ Α Γκανής Α Ντίντας Δημητρακόπουλος Ζιάκα
ΚΛ. ΑΝΔ ΒΑΡΙΚΑΣ 16.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΚΟΡ Α Γκανής Α Ιασωνίδης Χριστοδούλου Χρηστίδης
ΚΛ. ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 20.00 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΚΟΡ Α Τηγάνης Γ Κούλης Χ Μπάλλας Ράπτη
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 19.30 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΑΟΝΑ ΚΟΡ Α Σαράντου Μητρόπουλος Καραγκιουλές Πολίτης Κ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΟΡ Α Ελευθερίου Ζαγουρής Δάνδολος Νικολαίδης
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 18.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΚΟΡ Α Παπαζαχαρίας Σιαμίδης Κατσίπης Σαλταγιάνη

Β΄ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΛ 15.15 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΒΑΡΗ ΚΟΡ Β1 Φουκόπουλος Γεωργόπουλος Μοροχλιάδης
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.15 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΚΟΡ Β1 Γιαννακόπουλος    Δημητρακόπουλος Τσιρογιάννη
ΚΛ. ΑΓ. ΤΡΥΦΩΝΑ 19.00 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΑΕΣ ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ ΚΟΡ Β1 ΣΥΔΚΝΑ Πρέκας Α Γιαννακοπούλου
ΑΝ Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ 17.30 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡ ΚΟΡ Β1 Κουράντης Γεωργόπουλος Καπούτσης
ΑΝ. ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑ 19.00 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΚΟΡ Β2 Πέππας Παπασαρή Πριλίγκου
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ. 13.30 ΦΙΛΟΘΕΗ -ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΚΟΡ Β2 Φιλίππου Παπαδάτος Θεοχαρίδης
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 09.45 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΟΡ Β2 Σταγιάνος Πασχοπούλου Σαλπά
ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 17.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΚΟΡ Β2 Φουκόπουλος Δημακοπούλου Πλαχούρας Απ.

ΠΑΙΔΩΝ ΕΦΗΒΩΝ
ΝΈΟ ΚΛ.ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.45 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΙΔ Α Χατζηκυριάκος  Γιαννακόπουλος Δημητρακόπουλος Πρέκας Χρ.
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 20.00 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ -ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΠΑΙΔ Α Νικολοπούλου  Σιαμίδης Κατσίπης Σαλταγιάνη
ΚΛ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΟΔ ΠΑΠΑ 19.45 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΒΑΡΗ ΠΑΙΔ Β Τζήκας Βλάχος Δημήτρουλα Μοροχλιάδης
ΚΛ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΟΔ ΠΑΠΑ 21.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΕΦΗΒ Β Τζήκας Βλάχος Δημήτρουλα Μοροχλιάδης
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 15.30 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ -ΦΑΡΟΣ ΕΦΗΒ Β Σαράντου Μητρόπουλος Μοσκόβης Χαϊμαλάς
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 19.00 ΒΑΡΗ ΑΡΗΣ ΓΛΎΦΑΔΑΣ ΕΦΗΒ Β Διονυσάτος Χατζόπουλος Ζερίτης Α Ζερίτη Ε
Γ΄ ΠΑΙΔΩΝ -ΕΦΗΒΩΝ (Β΄ ΦΑΣΗ) 
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 21.30 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. ΠΡΩΤΕΑΣ Β ΙΙ ΠΑΙΔ Γ Πέππας  Δραμεσιώτης  Κούρτη Τερκεσίδης
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 15.15 ΠΕΡΑ ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΠΑΙΔ Γ Σταγιάνος Φάκωνας  Γιαννακόπουλος Καπούτσης
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 09.00 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΙΙ ΠΑΙΔ Γ Γερουλάνος Φιλίππου Μίχας Γ Λεουτσάκος
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.30 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΠΕΡΑΜΑ ΕΦΗΒ Γ Σταγιάνος Φιλίππου   Μίχας Α. Κολοβός
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.30 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΕΦΗΒ Γ Γερουλάνος Κουράντης Τοβήλ Τρίμη


ΚΥΡΙΑΚΗ 01.03.15

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 10.00 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΠΕΡΑΜΑ Ευαγγελίδης Πολίτης Κ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 11.00 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΑΕ ΡΕΝΤΗ Ιερωνυμάκης Πάλλας

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
ΚΛ. ΚΑΤΣΩΝΗ 14.30 ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟΝΑ Α Κουράντης Μηνάς
ΚΛ. ΝΈΟ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 13.45 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ Α Φουκόπουλος Μίχας Α
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 12.15 ΦΑΡΟΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α Γερουλάνος Ντεμελής
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 16.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Α Φουκόπουλος Ζερίτης Α
---------------------
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 11.00 ΠΑΝΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΙΙ Β1 Στουραϊτης Μπακομήτρου
ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 10.00 Π. ΦΑΛΗΡΟ-ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ Β1 Κουράντης Πασχοπούλου
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 13.15 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β1 Σταγιάνος Κούρτη
2Ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 13.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Β1 Φραγκιαδάκης   Δημητρακοπούλου
ΑΝ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ 13.30 ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ Β2 Αϊβαλιώτης Μούλτση
ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 11.30 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Β2 Φιλίππου Καλουζάκης
ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 11.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Β2 Σταγιάνος Δημακοπούλου
ΚΛ. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΣ 14.45 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ Β2 Δραμεσιώτης Νικολαίδης
2ο ΚΛ ΜΑΝΔΡΑΣ 12.30 ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Β2 Πέππας Παπαδάτος

ΓΥΝΑΙΚΕΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 19.00 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. Α1 ΓΥΝ Τσόλη Ντίντας Κατσίπης Γαρίμπ Κολοφώτη
ΚΛ. Π.,ΣΑΛΠΕΑΣ 18.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ Α1 ΓΥΝ Παπαδόπουλος Καφαντάρης Λέκου Γεωργακίου Γεωργουλάκος
2Ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 18.00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ Α1 ΓΥΝ Μαρτινάκος Σαράντου Παπαδάτος Κουτσομήτρος Μαρούγκας
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 17.00 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α1 ΓΥΝ Τσόλη Κόκκορης Κατσίπης Γαρίμπ Κολοφώτη
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 14.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α2 ΓΥΝ Γκανής Ι Παπασαρή Ντεμελής Βαρνακιώτης
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 13.30 ΒΑΡΗ ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ Α2 ΓΥΝ Γιαννακόπουλος Ναζίρη Δάνδολος Γαρδέλη
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 18.00 ΑΟΝΑ ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ Α2 ΓΥΝ Χατζόπουλος Γιαννακοπούλου Μοροχλιάδης Τσιρογιάννη
ΑΝΔΡΕΣ Β -Δ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 14.30 ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΑΝΔ Β Ουσταμπασίδης ΚοτσώνηςΛέκου Καπούτσης Μπάλλας
Ν. ΚΑΚΛΑΜ ΛΑΓΟΝΗΣ 20.30 ΝΟ ΣΑΡΩΝΙΔΟΣ ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΝΔ Δ Μπουλινάκης Γιαννακόπουλος Ζερίτη Ε Ζερίτης Α Δημήτρουλα
ΚΛ. ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΠΑΠΑ 21.30 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. ΑΝΔ Δ Σέλληνας Τζήκας Ναζίρη Μίχας Α Τζουνόπουλος
ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 09.00 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ Π Α Γκανής Α Καραγκιουλές Καρούμπης
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 10.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΕΛΈΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΕΦ Β Γκανής Α Σαράντου Καραγκιουλές Καρούμπης
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΕΦ Β Χατζηκυριάκος Τερζής Μπάλλας Φινοπούλου
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 21.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡ. ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ ΕΦ Β Χατζόπουλος Ντίντας Μοσκόβης Μπασούκος

ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Γ΄ (Β΄ ΦΑΣΗ)
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 10.30 ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΠΑΙΔ Γ Αϊβαλιώτης Δραμεσιώτης  Σαλπά Μίχας Γ
ΕΝΙΑΙΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 17.00 ΣΑΡΞ ΕΝ ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ΠΑΙΔ Γ Φραγκιαδάκης Δραμεσιώτης Καπούτσης Χριστοδούλου
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 18.00 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΕΦ Γ Γερουλάνος Πέππας Πολίτης Κ Πλαχούρας Ζησ.
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 22.00 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟΝΑ ΕΦ Γ Φραγκιαδάκης Σταγιάνος Γεωργόπουλος Πουλιάνας
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 15.15 ΠΕΡΑ -ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΕΦ Γ Φάκωνας Σταγιάνος  Γαβρέλης Μοροχλιάδης


ΔΕΥΤΕΡΑ 02/03/15

Α΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 21.30 Π. ΦΑΛΗΡΟ -ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ Τσώνος  Σιώκας -Νάκος- Δημητρακόπουλος Ναζίρη Ζερίτης Α
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.45 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΠΟΡΦΥΡΑΣ Παυλόπουλος Α Τσαχάκης - Δημητρακοπούλου ΣΥΚΚΝΑ Ασλανίδης
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 21.30 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛ. ΜΙΛΩΝΑΣ Μπούκας Ουσταμπασίδης -Τσίχλας- Χριστοδούλου Κοντοθανάσης Κούρτη
ΔΑΚ ΠΛΑΤΩΝΑ 21.00 ΑΡΗΣ ΝΙΚ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ Πολυχρόνης Γαρίνη Χατζηπαρασκευά Λεουτσάκος Καρούμπης
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.00 ΑΟΝΑ ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ Καλογερόπουλος Φ. Αργυρούδης -Παλάτος- Νικολαίδης Τσιρογιάννη Γιαννακοπούλου
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 20.30 ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ.ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Μαγγωνάκης Αναστασίου Καλουζάκης , Μπασούκος Σαλταγιάννη
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 21.00 ΠΕΡΑ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Σώμος  Ζακεστίδης -Παπαγιαννόπουλος- Παπαντώνης Ορφανός Καλογεράκος
Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΩΝ 20.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΣΟΦ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ Μητρόπουλος Τσουραπάς Σαλπά Δημακοπούλου Ζησάκη
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ ΣΑΡΞ ΓΛΥΦ Δελδήμος Ιερωνυμάκης Τοβήλ Κουτσομήτρος Μπαρμπαγιάννη
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΠΑΠΑΔ 21.30 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΒΑΡΗ Ρουμελιώτης Γκανής Α Ζερίτης Θ. Δάνδολος Μίχας Α
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 21.30 ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡ Καφαντάρης Κόκκορης Γεωργουλάκος , Καραγκιουλές Τζερμπαζίδου
ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ 21.00 ΑΝ ΙΚΟΝΙΟΥ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ Κατάγας Μαυρομανωλάκης Μούλτση Πάλλας Παπακωνσταντίνου


ΤΡΙΤΗ 03/03/15

ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Α- Β
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 20.00 ΠΡΩΤΕΑΣ Β ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Π Α Κάρδαρης Χριστοδουλάκης Ζερίτης Α Ζερίτη Ε
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 21.30 ΠΡΩΤΕΑΣ Β ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Ε Α Κάρδαρης Χριστοδουλάκης Ζερίτης Α Ζερίτη Ε
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 20.15 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π Α Γιακείμη Σέλληνας  Καλογεράκος Πουλιάνας
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 21.45 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ε Α Γιακείμη Σέλληνας   Καλογεράκος Παπαντώνης
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 21.30 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΜΙΛΩΝΑΣ Π Α Χρηστίδης Π. Σταθόπουλος  Τοβήλ Πάσσαρη
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π. ΦΑΛΗΡΟ Π Α Τσαχάκης Πέτρου  Αυγουλάς Χρηστίδης
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.45 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π. ΦΑΛΗΡΟ Ε Α Αργυρούδης Ελευθερίου  Αυγουλάς Πασχοπούλου
2Ο ΔΑΚΑΝ 20.15 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ ΚΡΟΝΟΣ Π Α Χρηστίδης Ηλ. Πετράκης Κ. Πάλλας Μπαρμπαγιάννη
2Ο ΔΑΚΑΝ 21.45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ ΚΡΟΝΟΣ Ε Α Χρηστίδης Ηλ. Πετράκης Κ.  Γεωργουλάκος Τζερμπαζίδου
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.45 ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΜΙΛΩΝΑΣ Ε Α Πόντας Λαζόνγκα Ζερίτης Θ. Παππάς
ΚΛ. ΑΝΔ ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΕΛΕΥΣ 21.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ Ε Α Σπυρόπουλος Κοτσώνης  Μοσκόβης Χαϊμαλάς

ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΛ. 21.15 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΕΣΠΕΡΟΣ Π Β Φραγκιαδάκης Τζίμης Β Γαβρέλης Νικολαίδης
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.30 ΠΕΡΑΜΑ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. Π Β Γερουλάνος Πέππας Πολίτης Κ. Κοντοθανάσης
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 20.15 ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑ Π Β Φάκωνας Αϊβαλιώτης Ζωγράφος Ζερίτης Θ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.00 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ Π Β Μέλης Κουράντης Γιαννακοπούλου Δημήτρουλα
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΟΝΑ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ Π Β Μέλης Κουράντης Δημητρακοπούλου Δημήτρουλα
ΠΑΙΔΕΣ Γ (Β΄ ΦΑΣΗ)
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 22.00 ΕΛΈΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ-ΠΟΡΦΥΡΑΣ Σταγιάνος Τζίμης Σ Γεωργόπουλος Καπούτσης

ΝΕΑΝΙΔΕΣ
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 22.00 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ -ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Ντίντας Ρεμουντάκης Μίχας Α Μίχα Μαρ.
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 22.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. Λαζαρίδης Ζαγουρής ΣΕΔΚΑ ΣΕΔΚΑ Καλουζάκης Μίχας Γ


ΤΕΤΑΡΤΗ 04/03/15

ΝΕΑΝΙΔΕΣ
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 21.45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΝΕΑΝ Α Κοτσώνης Τσάτσης Λαρόζα Γεωργακίου
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 22.00 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΝΕΑΝ Α Τηγάνης Γ., Κατσιμάρδος  Πολίτης Γ Πασχοπούλου


ΠΕΜΠΤΗ 05/03/15


Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. Τσάτσης Γιακείμη  Γεωργουλάκος Δημακοπούλου Παπασαρή
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.45 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ Πολυχρόνης Τεφτίκης Σ. Λαρόζα Ασλανίδης Μούλτση
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΠΑΠ 19.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Γαρίνη Σέλληνας  Ζωγράφος Γιαννακοπούλου Τσιρογιάννη
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Βουγιουκλάκης Πετράκης Κ  Μπασούκος Σαλπά Χριστοδούλου
ΚΛ. ΑΛ. ΣΑΛΤΑΣ ΜΕΓΑΡ 20.30 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ Αντωνιάδης Δελδήμος Μοσκόβης Κουτσομήτρος Παπαδάτος
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.00 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Καλογερόπουλος Φ. Σκορδίλης  Χατζηπαρασκευά Λεουτσάκος Σαλταγιάννη
ΕΦΗΒΟΙ Β΄
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 22.00 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ - ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. Σταγιάνος Κουράντης ΣΥΚΚΝΑ Χαϊμαλάς


ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 06/03/15


Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 20.30 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΑΕ Σ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Αργυρούδης Νικηφορίδης Παπασαρή Κοντοθανάσης Λαρόζα
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 21.30 ΤΑΤΑΥΛΑ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ Πόντας Μητρόπουλος Μίχας Α. Ζερίτης Θ , Ναζίρη
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 21.00 ΓΑΣ ΕΛΕΥΣΙΣ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Τσόλη Καφαντάρης  Μοσκόβης Πάλλας Παπαδάτος
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 21.45 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ Χρηστίδης Π. Σπυρόπουλος  Πουλιανάς Καραγκιουλές Καλουζάκης
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 21.30 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ Χρηστίδης Ηλ. Ναστούλης  Πολίτης Κ Τοβήλ Δημακοπούλου
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.30 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Τεφτίκης Κ. Λαζόνγκα  Παπαντώνης Καπούτσης Καλογεράκος
ΝΕ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΠΡΟΦ ΗΛΙΑΣ Παπαφωτίου Δράκος Δημητρακόπουλος Δάνδολος Ζωγράφος

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 
ΚΛ. Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ 20.30 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΙΙ Κουράντης Μοροχλιάδης 





Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΡΙΤΕΣ

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right