Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ 18η αγωνιστική. Αποτελέσματα, βαθμολογία κι οι επόμενοι αγώνες - ΕΣΚΑΝΑ

ΣΕ ΤΙΤΛΟΥΣ

Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής

13.2.15

Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ 18η αγωνιστική. Αποτελέσματα, βαθμολογία κι οι επόμενοι αγώνες




ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. - ΔΑΦΝΗ ΑΓ. 113-109 
στην γ΄ παράταση (95-95) (85-85)(75-75)(48-38)

Διαιτητές: Αργυρούδης ,Γεώργου
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ. (Ζερβουλάκος , Νικάκης): Παναγόπουλος 2, Μανίκας 2 , Ταρανάς , Κουτρόπουλος 24(5) , Κασσάνος 12 , Κουντούρης 13(2) , Αποστολάκης 26 , Αδράμης 18(3) , Λούκος 9, Χριστόπουλος 7(1) , Παπαζαχαρίου , Ακρίβος
ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. (Τάσος , Καλαμπόγιας): Ελενίτσας , Μπάκας 1, Ρούσσης 6 , Καμπούρης 38(6) , Αλεξανδρόπουλος 16(3) , Θεοδώρου 10 , Φλέγκας 20(1) , Κασβής , Αρμάος 5(1), Καλύμνιος , Φιλίππου , Κακαράτζας 13(3)

ΑΕ ΡΕΝΤΗ - ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ 60-53 (27-29)

Διαιτητές: Βουγιουκλάκης , Νικολοπούλου
ΑΕ ΡΕΝΤΗ (Γεωργακίου Β., Σώχος ) : Γεωργακίου Β. 2, Σολδάτος Αν. , Σολδάτος Ι. 4, Ρούσσος 2 , Δημητρόπουλος 1, Γεωργούλης 6(1) , Πασπαλάς 14(2) , Μιχαλόπουλος 1, Κανιάς 2, Ηλιάδης , Πετράκης, Γεωργακίου Κ. 18(1), Ρουσουνέλος 10(3).
ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ(Καρατζούνης): Κορνιώτης 4, Μελισσάρης 5(1) , Χατζηγώγος 5(1), Πέτα Ε. 13(1) , Κοντογιάννης , Πέτα Α. Καμακάρης 8 , Σταθόπουλος 12(1) , Λύρας , Παπαδημητρίου 4, Γαλάτης 2

ΓΑΣ ΕΛΕΥΣΙΣ -ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 68-62(43-27)
Διαιτητές: Παπαζαχαρίας , Καφαντάρης
ΓΑΣ ΕΛΕΥΣΙΣ (Μαυρογιάννης): Παπαϊωάννου 10, Στεφάνου 18(2), Παρμαξίδης , Καρράς 14 , Παραλής 8, Αντωνίου 14(1), Λάσκος 6, Μαρούγκας 4, Νερούτσος
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (Καλυβιανάκης): Κωνσταντίνου 12(1) , Μιχαλακάκος 5 , Γιαννακόπουλος 16(4), ,Γκανής 14(2), Μινωγιάννης 2, Γεραμάς , Μίζης 11 , Κλούτσος 2, Καραντζής ,Πάντο

ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ –ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 63-50(29-30)

Διαιτητές : Νικηφορίδης Τσόλη
ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ (Πούτος): Χρυσούλης 2 , Νάννος 11(1) , Δουνιάς 14, Καρασούλας 4, Τόμπρος Α. 18 , Μπουρβάνης 4 , Τόμπρος Χ. , Μπούταλης , Κούμενος 4(1) , Καρατζόγλου 6, Μιχαλάκης
Ο.Κ.Ε. (Διολέτης): Μπακογιάννης , Τηγάνης 8(1), Αντωνάρας 6, Πατάλας , Χρήστου , Παπαχριστοδούλου 12, , Δασκαλάκης 7, Αρβανίτης 11(3), Λιώρης 6(2).

ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ. -ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 49-70(30-34)

Διαιτητές: Γαρίνη Βλάχος
ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ (Φράγγος): Πελιβανίδης 2 , Φύτρος 10(2) , Μανωλιάδης 2 ,Παππάς 10 Λόης , Λιάκος 2, Φραγκιουδάκης 2, Καμίνης 1, Σιούτης 3(1) , Μενιουδάκης 2, Βλάχος Γ. 11(3), Μακρυωνίτης 4
ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ (Νικολαίδης Ιτζελέρ): Καρασούλος 4. Μαγγωνάκης 12(1), Κουτσαύτης 12(1), Ευστρατίου 9(1), Λεβαδείτης 9 ,. Παππάς 9 , Ρούμελης 7 , Θεολογίτης 6, Δεσπότης , Ζαραϊδώνης 2 , Τσαμπανάκης

ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ - ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ. ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

(πάλι στο γυμναστήριο των Καμινίων στο ένα καλάθι η λαμαρίνα ήταν σπασμένη !!!, ενώ το άλλο στεφάνι στηρίζεται με tape!!!) Μια φωτό χίλιες λέξεις ...



ΤΑΤΑΥΛΑ -ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ 56-51(28-28)

Διαιτητές: Πόντας , Γιακείμη
ΤΑΤΑΥΛΑ (Σιταράς) : Καραγιάννης 4, Παπουλής 3, Σωτηρόπουλος 11(1), Μαστρογιάννης, Μοντζακόβσκι 2, Γιαχαλής 12(4), Κούρταλης 6, Αντύπας 11, Μαράντης 4, Σιταράς, Σαράντου 2.
ΓΛΥΦΑΔΑ (Καψιμάλης, Παλτζόγλου): Τάγκαλος, Σέϊφερ 23(5), Σερελέας 2, Καλάβριας 1, Γουλανδρής 6, Γκονουλλού, Μακρυγιάννης 8(1), Τζημουράκας, Στεργίου, Λίππας 11, Μπενιαμίν, Αποστολίδης.




Bαθμολογία




Επόμενη αγωνιστική







Δεν υπάρχουν σχόλια:

Ενδιαφέρουν