menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  13.2.15 από isaak

Οι διαιτητές κριτές και κομισάριοι της ΕΣΚΑΝΑ από 14-02 μέχρι και 20-02-15

Κοινοποίησέ το :

Ανακοινώθηκαν από την ΚΕΔ ΕΣΚΑΝΑ και την ΚΕΔ ΕΣΚΑ  οι διαιτητές κριτές και κομισάριοι των αγώνων της ΕΣΚΑΝΑ από το Σάββατο 14-02 μέχρι  την Παρασκευή 20-02 


Υπενθυμίζεται στους διαιτητές ότι η επίδειξη της κάρτας (θεωρημένης  η μη) ιατρού από τον ιατρό του αγώνα είναι απαραίτητη σε κάθε αγώνα οιοδήποτε τμήματος .

Στα μίνι αγόρια η παρουσία ιατρού επιβάλλεται με συνεννόηση μεταξύ των διαγωνιζόμενων σωματείων (ανεξαρτήτως τυπικά γηπεδούχου η μη)  και η επιβάρυνση είναι εξ ημισείας όπως και στην αποζημίωση διαιτητή και κριτή . 




ΣΑΒΒΑΤΟ 14-02-15


ΜΙΝΙ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 09.00 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ Πέππας Μούλτση
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 10.15 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Πέππας Μούλτση
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 10.00 ΕΝ ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ  ΣΥΔΚΝΑ
ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ 15.30 ΠΕΡΑΜΑ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Γερουλάνος Ντεμελής
ΑΝ ΣΧΙΣΤΟΥ ΔΕΡΒΕΝΑΚΙ 11.45 ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Μπακάλης 1+1
ΑΝ ΣΧΙΣΤΟΥ ΔΕΡΒΕΝΑΚΙ 13.00 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. Μπακάλης 1+1
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 11.15 ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΣΥΔΚΝΑ  1+1
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 10.00 ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ Στουραίτης 1+1
ΚΛ. ΣΕΦ Γ 11.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. Φουκόπουλος Πουλιάνας
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 08.45 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ Φιλίππου Γεωργακίου
ΑΝ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 10.00 ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡ Γερουλάνος Λέκου
ΑΝ ΠΕΡΟΝΙΑ 10.00 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Μέλης Κολοφώτη
ΑΝ ΠΕΡΟΝΙΑ 11.15 ΠΕΡΑ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Μέλης  Καπούτσης 
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 11.15 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. Τσελεπίδης 1+1
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 09.00 ΜΙΛΩΝΑΣ ΑΟΝΑ Τζίμης Σ Δημητρακόπουλος
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 10.15 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Τζίμης Σ Δημητρακόπουλος
ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 11.30 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Τζίμης Β 1+1
ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 13.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ Τζίμης Β 1+1
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 09.00 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΒΑΡΗ Δραμεσιώτης Νικολαίδης
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 10.15 ΕΥΡΥΑΛΗ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Δραμεσιώτης Νικολαίδης 
ΚΛ. ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 09.00 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ Σταγιάνος Μηνάς
ΚΛ. ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 10.15 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Σταγιάνος Μηνάς

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 10.00 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΓΣ ΜΕΓΑΡΩΝ Πετράκης Ι Πάλλας
ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ 16.45 ΠΕΡΑΜΑ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Δαραμούσκας Ντεμελής
ΝΈΟ Κ. ΡΕΝΤΗ 10.15 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Ευαγγελίδης Λεουτσάκος
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 16.15 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ Ευαγγελίδης Λαρόζα 
ΑΝ ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ 18.00 ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Αναστασόπουλος Μούλτση
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 18.30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΙΙ Ευαγγελίδης Αυγουλάς
ΑΝ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ 14.00 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Αναστασόπουλος 1+1
ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 19.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΚΑΣΤΕΛΛΑ Δαραμούσκας Πάλλας
ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 15.15 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σταγιάνος ¨Λεουτσάκος 
ΝΈΟ ΑΝ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 13.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΙΚΑΡΟΣ Ν ΣΜ Μαίτου Μίχας Α
ΑΝ ΡΕΣΤΕΙΟ 15.00 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛ Κωνσταντάτος Νικολαίδης
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 16.45 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ Μαίτου Παπαντώνης
ΚΛ. Λ. ΚΑΤΣΩΝΗΣ 20.30 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΜΙΛΩΝΑΣ Μαίτου Νικολαίδης
1Ο ΚΝ ΑΛΙΜΟΥ 19.30 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΑΟΝΑ Γαρατζιώτης Δημητρακοπούλου
ΑΝ ΕΝΙΑΙΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 17.00 ΣΑΡΞ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Γαρατζιώτης Μίχας Α
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 14.00 ΒΑΡΗ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Γαρατζιώτης 1+1
ΑΝ ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΤΥΡΕΑΣ 17.00 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ - ΕΥΡΥΑΛΗ  ΓΛΥΦ Αναγνώστου Θ Πουλιάνας
ΚΛ. ΑΓ. ΤΡΥΦΩΝΑ 15.15 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ Βεκρής Μίχας Α
ΑΝ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 16.00 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Οικονομίδης Ζερίτης Α
2Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 14.30 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ Αμπελίδης Κατσίπης

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.00 ΑΟΝΑ ΤΕΡΨΙΘΕΑ Α Σταθόπουλος Δαβιδέλης Γιαννακοπούλου Δημήτρουλα
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 16.45 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Α Τσόλη Ταχμαζίδου Αυγουλάς Παππάς
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 15.15 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α Σταθόπουλος Τηγάνης Ι Αργύρη Γιαννακόπουλος
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 18.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Π ΦΑΛΗΡΟ Α Καφαντάρης Νικολοπούλου Ασλανίδης Σαλταγιάννη
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 20.30 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. Α Σκορδίλης Ελευθερίου Παπαντώνης Τσιρογιάννη
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 20.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ -ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ Α Κατσιμάρδος Δράκος Ναζίρη Δημητρακόπουλος
6ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 18.15 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ Β 1 Δραμεσιώτης  Αργύρη Δημήτρουλα
1ο ΚΝ ΑΛΙΜΟΥ 17.30 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Β 1 Τζίμης Σ Πασχοπούλου Γαρδέλη
ΑΝ ΔΗΜ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 14.00 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Β 1 Κουράντης 1+1
ΑΝ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ 15.00 ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Β 1 Δραμεσιώτης Πλαχούρας Απ., Γεωργακίου 
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 14.00 ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ -ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Β 2 Φιλίππου Μοσκόβης Πάσσαρη
ΑΝ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑ 19.00 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ Β 2 Κουράντης Λαρόζα  Βαρνακιώτης
ΚΛ. ΣΕΦ Β 20.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. Β 2 Γερουλάνος Ζησάκη Λέκου
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 10.00 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. Β 2 Τσελεπίδης Μίχας Γ Πασχοπούλου

ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΠΑΠΑ 19.45 ΕΥΡΥΑΛΗ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ Π Β Κούλης Κ Παπαζαχαρίας Γεωργόπουλος Ζερίτης Θ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΠΑΠΑ 21.30 ΕΥΡΥΑΛΗ -ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. Ε Β Κούλης Κ ΄Παπαζαχαρίας Γεωργόπουλος Ζερίτης Θ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 15.30 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣ Ε Β Καφαντάρης Σιαμίδης Πάσσαρη Μοσκόβης
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 19.00 ΒΑΡΗ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ Ε Β Μπουλινάκης Γιαννακόπουλος  Ζερίτης Α Ζερίτη Ε
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 10.15 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΙΙ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ Π Γ Φιλίππου Γεωργακίου Κοντοθανάσης 
2Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 16.30 ΑΡΗΣ ΝΙΚ. ΑΝ. ΙΚΟΝΙΟΥ Ε Γ Φιλίππου Γεωργουλάκος Κατσίπη
ΚΛ. ΑΓ ΤΡΥΦΩΝΑ 20.45 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Ε Γ Δραμεσιώτης Δάνδολος Πρέκας Α


ΚΥΡΙΑΚΗ 15-02-15


ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚ 13.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Πέππας Παπαδάτος
ΚΛ. ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 13.30 ΑΟΝΑ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. Τζίμης Β Μίχας Α
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 09..00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. Τζίμης Β Μηνάς
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 16.00 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΄Φάκωνας Δημητρακοπούλου
ΚΛ. ΣΕΦ Β 13.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ Τσελεπίδης Σαλπά 
ΝΈΟ ΑΝ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 09.15 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ Π. ΦΑΛΗΡΟ Δραμεσιώτης Ζερίτης Α
ΚΛ. Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ 19.15 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΙΘΕΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ Αϊβαλιώτης Πουλιάνας
ΑΝ ΚΑΤΣΩΝΗ 16.00 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ Τσελεπίδης Καπούτσης
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ 17.30 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ Δραμεσιώτης Μοσκόβης
1ο Κ ΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 09.00 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Φιλίππου Λεουτσάκος
ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 16.00 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. Σταγιάνος Πάλλας
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 14.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Μέλης  Λαρόζα
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 10.30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ Αϊβαλιώτης Κολοφώτη

ΑΝΔΡΕΣ Β
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 14.30 ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ -ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. Β ΑΝΔ Τσαχάκης Αντωνόπουλος Μούλτση  Μπάλλας Νικολαίδης

ΑΝΔΡΕΣ Δ
ΚΛ.Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΡΤΑ 12.00 ΑΟΚ Ν ΣΜΥΡΝΗ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Δ ΑΝΔ Σιδερής Καλογριάς Ζωγράφος Καπούτσης Λέκου
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 21.00 ΣΑΡΞ ΓΛΥΦ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΣΟΦ Δ ΑΝΔ Πέτρου Σιαμίδης Καρουμπής Τοβήλ Δημακοπούλου
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.30 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΑΝ ΙΚΟΝΙΟΥ Δ ΑΝΔ Καφαντάρης Παπαζαχαρίας Πολίτης Κ Καραγκιουλές Αυγουλάς

ΓΥΝΑΙΚΕΣ
ΚΛ. ΔΗΝ. ΓΛΥΦ ΠΑΠΑΔ 22.00 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΠΡΟΦ ΗΛΙΑΣ Α Ελευθερίου Σελληνας Ζερίτης Α Ζερίτη Ε Πρέκας Χ.
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 19.15 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. Α Τζήκας Σέλληνας Κοντοθανάσης  Πάλλας Χατζηπαρασκευά
ΚΛ.ΜΟΣΧΑΤΟΥ 17.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α Τσουραπάς Σαράντου Κούρτη Γαρίμπ Σαλπά
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 19.00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ.ΔΗΜ. ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ Α Δαβιδέλης Ρουμελιώτης Δημητρακοπούλου Αργύρη Μπάλλας
--------------------------------------------------
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 10.30 ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΑΟΝΑ Β Παπαζαχαρίας Πουλιάνας Γεωργακίου Τρίμη
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 19.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ ΒΑΡΗ Β Νικολοπούλου Παπαντώνης Παπακωνσταντίνου Τοβήλ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 18.00 ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Β Παπαζαχαρίας Θεοχαρίδης Κουτσομήτρος Πάσσαρη 
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β
ΑΝ. ΔΗΜ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 14.00 ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜ. - ΒΑΡΗ Φουκόπουλος  -ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 15.00 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡ. ΠΑΜΠ Καφαντάρης Μοσκόβης

ΜΙΝΙ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 14.30 ΑΡΗΣ ΝΙΚ ΕΑΝΙΚΑΙΑΣ ΜΙΝΙ ΑΓ Φιλίππου ¨Παπασαρή
ΚΛ. ΝΈΟ ΡΕΝΤΗ 11.45 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΠΑΝΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΜΙΝΙ ΑΓ Κουράντης Ασλανίδης
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 14.30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (ΕΞ ΑΝΑΒ) ΜΙΝΙ ΑΓ Κουράντης Κούρτη

ΠΑΙΔΕΣ -ΕΦΗΒΟΙ 
ΚΛ. Π.ΣΑΛΠΕΑΣ 09.00 ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ -ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Α Π Πέτρου Κούλης Χ Γεωργακίου Πριλίγκου
ΚΛ. Π.ΣΑΛΠΕΑΣ 18.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Β ΕΦ Καταγάς Ταχμαζίδου Λαρόζα Λεουτσάκος
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΕΘΝΙΚΟΣ Β ΕΦ Τηγάνης Γ Τσουραπάς Δημητρακόπουλος Ράπτη
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.45 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ Α Π Τζίμης Σ Τζίμης Β Μπάλλας Φινοπούλου 

ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 18.15 ΑΟΝΑ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ Ε Τηγάνης Γ Δάνδολος Μίχα Μαρ. 
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 15.15 ΕΝ ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ΟΚΕ Π Πέππας Χαϊμαλάς Παπαδάτος
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 16.45 ΕΝ ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ΟΚΕ Ε Πέππας Χαϊμαλάς Παπαδάτος
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 12.15 ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΡΗΣ ΝΙΚ. Π Αίβαλιώτης Μούλτση Γεωργουλάκος
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 16.00 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ Π Φιλίππου Παπασαρή Τζερμπατζίδου
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 13.00 ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ Π Μέλης Μαυρομανωλάκης Λαρόζα 
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 19.30 ΦΙΛΙΑ ΑΝ ΙΚΟΝΙΟΥ Π Πέππας Καραγκιουλές Αυγουλάς 
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 13.45 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ Π Γερουλάνος Σαλταγιάννη Πολίτης Κ
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 15.30 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΕΡΑΜΑ Ε Γερουλάνος Σαλταγιάννη Πολίτης Κ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 18.45 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π Σταγιάνος Γαρίμπ Λέκου 
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 10.15 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π Σταγιάνος Πασχοπούλου Μίχας Γ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 19.15 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ Ε Γερουλάνος Μπασούκος Βαρνακιώτης
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Β 18.00 ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ ΠΟΡΦΥΡΑΣ Ε Κουράντης Μηνάς Γεωργόπουλος
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 17.00 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ. Π Αϊβαλιώτης Μαυρομανωλάκης Παπαντώνης
4Ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 17.30 ΑΙΞΩΝΗ ΣΑΡΩΝΙΔΑ Ε Τζίμης Σ Γαβρέλης Ζιάκα
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21,30 ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. - ΦΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. Ε Δραμεσιώτης Χρηστίδης  ΣΥΚΚΝΑ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 22.00 ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  Ε Σταγιάνος Γερουλάνος ΣΥΚΚΝΑ  ΣΥΚΚΝΑ



ΔΕΥΤΕΡΑ 16-02-15


Α΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 20.30 ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ΕΡΜΗΣ ΠΕΡΑΙΑ Πόντας Μηλαπίδης Κουτσομήτρος Παπαδάτος Μοσκόβης
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 20.30 ΠΟΡΦΥΡΑΣ Π. ΦΑΛΗΡΟ Θεονάς  Μαγγωνάκης Χατηζπαρασκευά Γεωργουλάκος Κοντοθανάσης
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 21.00 ΜΙΛΩΝΑΣ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ Κάρδαρης Μαραβέλιας Κολοφώτη Μπασούκος Παπαντώνης
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 21.15 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Τσάτσης Καλογριάς Κατσίπης Γεωργακίου Καραγκιουλές
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 20.00 ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Ψαριανός Αποστολίδης Τσιροιγιάννη Δημήτρουλα Πασχοπούλου
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.30 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΕΡΑ Αργυρούδης Τσολάκος Μηνάς Χρηστίσης Τοβήλ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 20.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ -ΑΟΝΑ Θεοδωρόπουλος Φασόλης Ζερίτη Ε Ναζίρη Ζερίτης Θ
Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ ΔΗΜ Ρουμελιώτης Κούλης Χ Αργύρη Δάνδολος Ζωγράφος
Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΣΑΡΩΝΙΔΑ Δελδήμος Πετράκης Ασλανίδης Λαρόζα Ντεμελής
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.30 ΒΑΡΗ ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ Τεφτίκης Σ., Φλώρος Δημητρακοπούλου Δημητρακόπουλος Μίχας Α
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 22.00 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ Τηγάνης Ι Σταθόπουλος Δημακοπούλου Λεουτσάκος Μούλτση
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 22.15 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. ΕΝ ΑΜΦΙΆΛΗΣ Παπαζαχαρίας Σαράντου Αυγουλάς Μίχας Α Χριστοδούλου


ΤΡΙΤΗ 17-02-15


ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 20.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ Π Α Ζακεστίδης Χρηστίδης Ηλ Ζερίτη Ε΅Ζερίτης Θ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 21.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ Ε Α ΄Παυλόπουλος  Γκότσης Ζερίτη Ε΅Ζερίτης Θ
ΚΛ. ΣΕΦ Β 19.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΙΛΩΝΑΣ Π Α Τηγάνης Ι Μητρόπουλος Δημακοπούλου Χριστοδούλου
ΚΛ. ΣΕΦ Β 20.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΙΛΩΝΑΣ Ε Α Τηγάνης Ι Μητρόπουλος Δημακοπούλου Χριστοδούλου
ΚΛ. ΑΝΔ ΒΑΡΙΚΑΣ 20.15 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Π Α Κατσιμάρδος Μαγγωνάκης Χρηστίδης Καλογεράκος
ΚΛ. ΑΝΔ ΒΑΡΙΚΑΣ 21.45 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Ε Α Κατσιμάρδος Μαγγωνάκης Νικολαίδης Καλογεράκος
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ Π Α Γκανής Ι.   Καφαντάρης Ασλανίδης Τοβήλ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ Π Α Παυλόπουλος Ηλ Σέλληνας Καρουμπής Ζωγράφος
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.45 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ Ε Α Παυλόπουλος Ηλ Σέλληνας Καρουμπής Σαλπά
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.30 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ Ε Α Λυράς Παπαφωτίου Ναζίρη Καπούτσης
ΚΛ. ΑΝΔ ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ 21.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΚΡΟΝΟΣ Ε Α Πετράκης Κ Ντίντας Κουτσομήτρος Μοσκόβης
ΚΛ. ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.15 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΒΑΡΗ Π Β Κονταράτος Φλώρος Αργύρη Πρέκας Α
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 20.30 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ ΤΕΡΨΙΘΕΑ Π Β Κοτσώνης Σιαμίδης Λεουτσάκος Χατζηπαρασκευά
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 22.00 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ Ε Β Κοτσώνης Σιαμίδης Παπασαρή Γεωργουλάκος
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.30 ΠΕΡΑΜΑ ΕΣΠΕΡΟΣ Π Β ΄Δελδήμος Νικηφορίδης Πολίτης Κ Καραγκιουλές
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 20.15 ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ Π Β Λυράς Παπαφωτίου Γαβρέλης Γιαννακοπούλου
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ -ΑΟΝΑ Π Β Δελαγραμμάτικας Κούλης Χ Φινοπούλου Μίχας Α

ΝΕΑΝΙΔΕΣ
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Α Ρεμουντάκης Ζαγουρής Δάνδολος Δημήτρουλα

ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Γ
ΑΝ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑ 20.00 ΠΡΟΦ ΗΛΙΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. Γερουλάνος Καλουζάκης Τρίμη
ΑΝ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑ 21.30 ΠΡΟΦ ΗΛΙΑΣ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Γερουλάνος Καλουζάκης Τρίμη
ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 20.00 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. Αϊβαλιώτης Παπασαρή Γεωργουλάκος
ΑΝ ΔΗΛΑΒΕΡΗ 20.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΣΟΦ. ΚΑΣΤΕΛΛΑ Πέππας Πάλλας Σαλταγιάννη
ΑΝ Π ΚΑΠΑΓΕΡΩΦ 20.00 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κουράντης  Τερκεσίδης Κούρτη
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Β 19.30 ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. Σταγιάνος Τζουνόπουλος Μοροχλιάδης
ΑΝ ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ 21.30 ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Πέππας Κατσίπης Μίχας Γ
ΑΝ. ΑΡΜΕΝΙΚΗΣ 21.30 ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΠΕΡΑ Σταγιάνος Γεωργόπουλος Μοροχλιάδης
ΑΝ. ΔΗΜ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΡΤ 20.00 ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜ. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ. Π Φραγκιαδάκης ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ 

ΤΕΤΑΡΤΗ 18-02-15



ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ F4
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 19.30 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. -ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. Αποστολίδης Μαγγωνάκης  -Χελιώτης   Κολοφώτη Κούρτη Καραγκιουλές
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΝΕΑΝ ΠΡΟΦ ΗΛΙΑΣ Στρέμπας Γιακείμη  Χελιώτης - Γεωργακίου Νικολαίδης Ασλανίδης



ΠΕΜΠΤΗ 19-02-15


ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
HMITEΛΙΚOI F 4
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 19.00 ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Σιώκας  Πόντας Τσίχλας Τοβήλ Αυγουλάς Γεωργακίου
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.00 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ -ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Ζακεστίδης Μπούκας Τσίχλας Μοσχόβης Δημακοπούλου Γεωργουλάκος
Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ 
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 21.45 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ -ΛΕΟΝΤΑΣ ΜΟΣ. Κοτσώνης Μητρόπουλος -Καπούτσης Λαρόζα , Μούλτση 


ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 20-02-15


ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΤΕΛΙΚΟΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 19.00 Μπίκας Φραγκούλη Σπυρόπουλος -Χελιώτης - ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ
ΑΓΩΝΑΣ ΕΠΙΔΕΙΞΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΟΥ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ 
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 17.00 ΑΓΩΝΑΣ ΕΠΙΔΕΙΞΗΣ Φάκωνας Σταγιάνος -Χριστοδούλου Σαλταγιάννη

ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ
ΚΛ. ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΠΑΠΑ 21.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ Π  Φουκόπουλος  Δραμεσιώτης Γαβρέλης Μοροχλιάδης
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.30 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. Ε Τζίμης Σ. Τζίμης Β  Ναζίρη Πουλιάνας
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 22.00 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ -ΒΑΡΗ Ε Πέππας Γερουλάνος Καλουζάκης Ντεμελής
ΚΛ. Ν΄. ΣΜΥΡΝΗΣ 21.45 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. ΑΣ ΗΛΈΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Ε Κουράντης Σταγιάννος Καλογεράκος Καπούτσης
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 21.30 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ -ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Π Ιερωνυμάκης Σιαμίδης  ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ
2Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.15 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. -ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Π Μητρόπουλος  Καφαντάρης  ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ
2Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 21.45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ.- ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Ε Μητρόπουλος Καφαντάρης  ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ

Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.45 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ  Πόντας Ουτσαμπασίδης  ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ 
ΑΝ. ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ 21.30 ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡ. -ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ Αϊβαλιώτης  - ΣΥΚΚΝΑ
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 
ΕΝΙΑΙΟ ΚΛ. ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 20.00 ΣΑΡΞ ΒΑΡΗ Δραμεσιώτης   ΣΥΚΚΝΑ





Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΡΙΤΕΣ

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right