menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  1.2.15 από isaak

Α΄ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 14η αγωνιστική. Αποτελέσματα, βαθμολογία κι οι επόμενοι αγώνες

Κοινοποίησέ το :







1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ




ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. – ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ 62-27 (30-12)
Διαιτητές : Σαράντου
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. (Αράπης ): Γκριτζά 8, Οικονομίδου 11(3) , Φωτεινοπούλου 4, Μανουρά 4, Αρχοντάκη 12 , Μουζάκη 3, Δάνδολα 1 , Ζεβαχιργιάν 7(1) , Παίδα 4, Πούλη , Βράκα 8
ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ (Δροσωτάκη): Φλώκα , Κορρέ 10, Τσιμπίδη 4, Παυλινέρη 2, Μαχλά , Στεφανίδου , Λαμπράκη , Κόκκαλη , Μποντούρογλου 1, Νικολαίδη 4, Κοντιζά 2 , Κομποχόλη 4, Καλογεριά


ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ -ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ 

ΜΑΤΑΙΩΘΗΚΕ ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΘΑΝΑΤΟΥ ΤΟΥ ΝΕΑΡΟΥ ΑΘΛΗΤΗ ΤΟΥ ΟΚΕ ΣΤΗΝ ΕΛΕΥΣΙΝΑ


ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ -ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ 32-30(14-13)
Διαιτητές: Σκουλαρίκης Σιαμίδης
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (Λαμπαδάριος ): Σιτζάνη 4, Ιωάννου 3, Φραντζεσκάκη 5, Μοσχονά , Καλογεράκου , Τσαχάλη 7(1) , Βασιλάτου 4(1) Γκανή , Χασάν-Καλαϊτζίδου , Φλεβαράκη 4, Χατζή 1, Τσουμπρή 4
ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ (Ζαχαρίας ): Καρελλά , Τσίρμπα 15 , Μουσούλη 7(1) , Αλεξάνδρου 3(1) , Μεταλλίδου , Σωτηροπούλου 3, Θεοφίλου 1, Σταθάκη




2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ




ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 67-46 (34-18)
Διαιτητές : Σκουλαρίκης , Σιαμίδης
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ( Τσαραπατσάνης - Παπαναστασίου ) : Κωνσταντίνου 14( 3 ), Πασχοπούλου 2 , Σιδηροπούλου 14 , Μανουρά , Τζέμη 8 , Μούλτση 9 (1), Καλάγια, Δημέλη 4 , Ξεπαπαδέα 12 , Μαυρίδου 2 , Mάνου 2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ( Χρυσοβελίδης - Νικάκης ) : Γιαπαλάκη 2 , Παναγιωτονάκου 4 , Μωυσιάδου , Μπρέλλου 9 , Ηλιάδη , Σαραφίδου , Ζαχαροπούλου 3 , Καρρά 20 , Κεπενέκη 2 , Ψυλλάκη 4


ΑΟΝΑ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 34-42(20-23)
Διαιτητές: Τηγάνης Γ. , Γιαννακόπουλος
ΑΟΝΑ (Θεοφανίδης): Θεοφανίδη 1 Καλούδη 2, Ναβάρο 4, Παπακωνσταντίνου Α. 11, Τζίνα , Σαχανίδου 12(2), Μουρελάτου , Τσάνη , Γεροβασίλη 3, Ζαχαριάδη 1
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ (Κλαδούχος): Καρπαθιωτάκη 1, Κοσμή 10(2) Χατζηδιάκου 5(1) , Παντελακάκη 2, Λέκα 2, Γρυλάκη , Χατηζγεωργίου 11, Χατζηφούντα , Αγγελοπούλου 10, Μαρσίντα , Ντόμπρε 1


ΒΑΡΗ - ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ . 29 -64(14-29)
Διαιτητές : Τηγάνης Γιαννακόπουλος
ΒΑΡΗ (Κωτσάκη): Κρεουζή 2, Σταυροπούλου , Μπογκατούροβα , Μπαρμπαλιά 2 , Λιαλιούτη, Αλεξοπούλου , Μέξη 6 , Βουργουντζή , Κρίλη 8, Καραμέτου Χ., Καραμέτου Σ. 9, Μπιλάλη
ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. (Λειβάδης) : Αράμπαλη 6 , Μεγαλαίμου 2, Σαλιάϊ 19(1) , Αθανασίου 12(2) , Ποζιάδη 2 , Τσέρου 14 , Κούκη 9 , Κρητικοπούλου 2, Κουταλιανού , Κώττη , Μπεράτη , Δαρζέντα






Β1΄ ΦΑΣΗ

1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 08.02
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 19.00 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ –ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ.
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 18.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. -ΑΙΞΩΝΗ
2Ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 18.00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ –ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ.
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 17.00 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ –ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 15.02
ΔΗΜ. ΚΛ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΠΑ 22.00 ΑΙΞΩΝΗ –ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 19.15 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. –ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ.
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 16.30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 19.00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ.-ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ

3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 01.03
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 19.00 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ –ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ.
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 18.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. –ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ
2Ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 18.00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ –ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ.
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 17.00 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ –ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 08.03
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 16.30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. –ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 19.00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ. –ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ.
ΔΗΜ. ΚΛ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΠΑ 21.30 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ. –ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 19.15 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. –ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ

Β΄ ΓΥΡΟΣ

5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 15.03
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 19.00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ. -ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ
ΔΗΜ. ΚΛ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΠΑ 21.30 ΑΙΞΩΝΗ -ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ.
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 19.15 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ.- ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 16.30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. -ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ

6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 22.03
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 19.00 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ - ΑΙΞΩΝΗ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 18.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. -ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ.
2Ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 18.00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ –ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 17.00 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ

7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 29.03
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 19.15 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ.- ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 16.30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. -ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ.
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 19.00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. -ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
ΔΗΜ. ΚΛ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΠΑ 21.30 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ . - ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ

8Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 05.04
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 19.00 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ -ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ.
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 18.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. -ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ.
2Ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 18.00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ –ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ.
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 17.00 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ -ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ.




Β2 ΦΑΣΗ

1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 15.02
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 10.30 ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ – ΑΟΝΑ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 19.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ –ΒΑΡΗ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 18.00 ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ -ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 01.03
ΚΛ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 14.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
ΝΕΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 13.30 ΒΑΡΗ –ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ
ΝΕΟ ΚΛ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 18.00 ΑΟΝΑ –ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ

3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 08.03
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 10.30 ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ –ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 18.00 ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΒΑΡΗ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 19.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ –ΑΟΝΑ

2ΟΣ ΓΥΡΟΣ

4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 22.03
ΝΕΟ ΚΛ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 18.00 ΑΟΝΑ - ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ
ΝΕΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 13.30 ΒΑΡΗ -ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
ΚΛ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 14.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ

5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 29.03
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 19.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ -ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 10.30 ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ- ΒΑΡΗ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 20.00 ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ -ΑΟΝΑ

6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 05.04
ΚΛ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 14.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ –ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ
ΝΕΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 13.30 ΒΑΡΗ -ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ
ΝΕΟ ΚΛ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 18.00 ΑΟΝΑ -ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ





Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right