menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  22.1.15 από isaak

Β ΑΝΔΡΩΝ | 14η αγωνιστική. Αποτελέσματα, βαθμολογία κι οι επόμενοι αγώνες

Κοινοποίησέ το :




ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ .-ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ 73-59(27-27)

Διαιτητές : Δελαγραμμάτικας , Σέλληνας
ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ (Κουρής , Αντωνοπούλου): Μήτσου 5(1), Σκόρδος 4, Σκουλούδης 17 , Μπουρούσης 1, Κακαβάς 17(2), Πετρακάκης 4, Κελέσης 17(2), Ευστρατίου , Δαγτζής 8
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ (Κανδύλης , Τιτάκης) : Σιρόγλου 8, Τζοβάρας 7(1), Λουκής , Μπίκουλης 16 , Αντωνουσάκης 3, Μαυροειδάκος , Θεοδωρικάκος 14,Ρενιέρης 4, Σαγρής 4, Ζήσης 3


ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ –ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ 72-81 (29-35)

Διαιτητές: Φασόλης , Τσάτσης
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ (Παπαδόπουλος, Μαργέτης ): Προσελέντης 13(2) , Δασκαλούδης 15, Αβραμίδης 6 , Κουλουριώτης 16(4) Πάνος , Ραφαηλίδης , Θεοδόσης 10, Παρασκευόπουλος 5, Μαργέτης , Κόμπουλης 7,Παπαγιάννης, Κόλα
ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ (Ποτόσογλου) : Σαρρής 1, Μόμτσος 11(1), Ποτόσογλου , Κάτσικας 6, Ζέγγος 17(1) , Χεργκελετζής 19(1), Κατσούρης Γ. 19(3) Αγγελέτος 6, Ανδρουλάκης 2, Καρανδρέας, Παχής


ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ –ΤΕΡΨΙΘΕΑ 62-61 (32-28)

Διαιτητές : Τηγάνης Γ., Κοσμίδου
ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ (Αράπης) Κογιώνης 6, Σκοπελίτης 8, Μπάγιας 2, Καραμάνης 2, Ιωαννίδης 2 , Σαρδέλης 20(4) , Παναγιωτόπουλος , Αρμανίδης 19(3) , Πετρόπουλος Ν. 3(1), Δημακαρέας , Ρεπάνης , Γιανδήμας
ΤΕΡΨΙΘΕΑ (Λαμπρόπουλος , Βασιλάκος) :Λιανός 7, Νικολάκης , Βασιλικός , Κανελλόπουλος 12(2) , Βαρβατάκος 17, Κυριακίδης , Παπαγιαννόπουλος , Μαρκόπουλος 18, Τζίμης 5(1) Αηδονίδης , Αρώνης , Γεωργιάδης 2


ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ –ΚΑΣΤΕΛΛΑ 71-67(32-36)

Διαιτητές : Aντερριώτης Λυράς
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. (Τσαραπατσάνης , Παπαναστασίου): Γιαννόπουλος 5 , Παυλιάς 9(1) , Δέλιος 9(1) , Πέττας 19(1), Τζαφέρης 3(1), Μαυρίδης , Πέτσης , Κουμάρ 7(1) , Ζαρκαδούλας 15(3), Νικολάου 4
ΚΑΣΤΕΛΛΑ (Παπαευθυμίου, Δολιανίδης): Παπαδόπουλος Β. 6, Λόντος , Γεροδήμος 8(2) , Λέσι Α. 18(4), Γιαμπάνης 11, Παπαδόπουλος Σ. 8 , Ρήγος 5, Τζίρτης , Λέσι Λ. 3(1), Μουλαράϊ 8


ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ –ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 64-57(29-32)

Διαιτητές : Ορφανός Εμμ., Αργυρούδης
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (Σταυρακόπουλος , Χαλκιαδάκης) :Ευσταθίου 20(1) , Πιτσιόλης 9 , Μπουζιάνης 13(1) , Κελάδης 6 , Στάμος 2, Καραϊσκάκης 6(1), Σαμοίλης , Βασδέκης 8(1)
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ (Παντελάκης , Σιγλέτος): Δογρανλής 10 , Λινάρδος , Σαραντίδης 7 , Φουντής 12(2) , Βήχος 4, Κοθράς 6, Δαλμυράς 6(1) , Κοντούζογλου , Θωμάς 12(1) , Κλιγκόπουλος Γ.



ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ 67-42(33-24)

Διαιτητές : Αντωνόπουλος , Μαυρέλης
ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ (Νικολαίδης , Τσιρωνιάν) : Αμπατζής 17, Γετιμιάν 1 , Ρουμελιώτης , Μουλάς 15(3) , Σταματόπουλος 10 , Νικολόης 5(1) , Μακρινός 6 , Ασημακόπουλος , Εμμανουήλ 12(2), Αλλά , Καλούδης 1, Πέτρου
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ (Σκουζής): Τσάβαλος 7(1), Θωμόπουλος , Κυριακόπουλος 8, Κυριάκου 5(1) , Καλούδης 3(1), Αθανασόπουλος 1, Κονδύλης 5, Ελμάσογλου 2, Οικονόμου 3(1), Γεωργιάδης 2, Σφυρής 6


ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. 
(ΣΑΒΒΑΤΟ 24.01.15 ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 15.15)




Bαθμολογία





Επόμενη αγωνιστική








Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΑΝΔΡΩΝ Β

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right