menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  21.1.15 από isaak

Οι διαιτητές και κριτές από Σάββατο 24-01-15 μέχρι και την Παρασκευή 30-01-15

Κοινοποίησέ το :

Ανακοινώθηκαν από την ΚΕΔ ΕΣΚΑΝΑ και την ΚΕΔ ΕΣΚΑ οι διαιτητές και κριτές των αναμετρήσεων της ΕΣΚΑΝΑ από το Σάββατο 24-01-15 μέχρι και την Παρασκευή 30-01-15 .


ΣΑΒΒΑΤΟ 24-01-15


MINI
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 09.00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ EN ΑΜΦΙΑΛΗΣ Πέππας Μούλτση
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 10.15 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ Πέππας Μούλτση
ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ 16.45 ΠΕΡΑΜΑ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ Δραμεσιώτης Ντεμελής
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ 09.00 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΕΝ ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ Δραμεσιώτης Πάλλας
ΔΑΚ ΠΛΑΤΩΝΑ 11.00 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Σπυρλιδάκης Λέκου
2Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 18.00 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ Κουράντης  Αυγουλάς
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 11.15 ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ -ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ Φιλίππου Χατζηπαρασκευά
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 13.30 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ Φιλίππου Ασλανίδης
ΚΛ. ΣΕΦ Β 12.30 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ Σταγιάνος Τοβήλ
ΚΛ. ΣΕΦ Γ 11.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ Σταγιάνος Τοβήλ
ΑΝ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 10.00 ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ Κουράντης Μοροχλιάδης
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 08.45 ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ Φιλίππου Μπασούκος
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 09.45 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ ΑΕ ΡΕΝΤΗ Αϊβαλιώτης Πασχοπούλου
ΑΝ ΠΕΡΑ 10.00 ΠΕΡΑ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Φραγκιαδάκης Ι  Καλογεράκος
ΑΝ ΠΕΡΑ 11.15 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Φραγκιαδάκης Ι .  Καλογεράκος
4Ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 11.00 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΜΙΛΩΝΑΣ Τζίμης Σ Μπάλλας
4Ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 12.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ -ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Τζίμης Σ Μπάλλας
ΑΝ ΚΡΟΝΟΥ 09.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΑΟΝΑ Κορωναίος Αργύρη
ΑΝ ΚΡΟΝΟΥ 10.15 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ Π. ΦΑΛΗΡΟ Κορωναίος Αργύρη
ΚΛ. ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Β 09.00 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Φάκωνας Πουλιανάς
ΚΛ. ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Β 10.15 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛ Φάκωνας Πουλιανάς
4Ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 09.00 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ -ΒΑΡΗ Τζίμης Β ΣΥΚΚΝΑ
4Ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 10.15 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Τζίμης Β ΣΥΚΚΝΑ

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 13.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ Κωνσταντάτος Παπαδάτος
ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ 15.30 ΠΕΡΑΜΑ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Αναστασόπουλος Ντεμελής
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 10.00 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ Αναστασόπουλος Πολίτης Κ
ΔΑΚ ΠΛΑΤΩΝΑ 12.30 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΑΕ ΡΕΝΤΗ Σπυρλίδάκης Λέκου
ΑΝ ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ 18.00 ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Σπυρλίδάκης Λέκου
ΚΛ.ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 21.30 ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ Δαγκλής Στ Κοντοθανάσης
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 12.30 ΑΡΗΣ ΝΙΚ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ Πετράκης Ι Χατζηπαρασκευά
ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 19.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ Κωνσταντάτος Κατσίπης
ΑΝ ΠΕΙΡΑΪΚΟΥ 14.00 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Κυβελίδης Κολοφώτη
ΑΝ ΑΛΙΜΠΡΑΝΤΗ 17.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΙΙ Eυαγγελίδης 
 Τοβήλ
ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 19.00 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Δαγκλής Στ Κοντοθανάσης
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 17.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ Αναγνώστου Θ. Παπαντώνης
ΑΝ ΡΕΣΤΕΙΟ 15.00 Π, ΦΑΛΗΡΟ ΑΟΝΑ Πετράκης Ι Νικολαίδης
ΚΛ. Λ. ΚΑΤΣΩΝΗΣ 20.30 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΙΚΑΡΟΣ Ν,. ΣΜ Αναγνώστου Θ. Καπούτσης
1Ο ΚΝ ΑΛΙΜΟΥ 19.30 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Γαρατζιώτης Γιαννακοπούλου
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 20.30 ΜΙΛΩΝΑΣ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ Μαιτού Παπαντώνης
ΑΝ ΔΗΜ ΤΥΡΕΑΣ 17.00 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΣΑΡΞ ΓΛΥΦ Γαρατζιώτης Ζερίτης Θ
ΝΈΟ Κ. ΒΑΡΗΣ 14.00 ΒΑΡΗ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Γαρατζιώτης Δημητρακόπουλος
ΚΛ. ΑΓ ΤΡΥΦΩΝΑ 15.00 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Οικονομίδης Γαβρέλης
ΑΝ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 14.30 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Μαϊτού Ζερίτη Ε
ΑΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 14.00 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛ Βεκρής  Καπούτσης

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 10.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Δελδήμος Σκουλαρίκης Μίχας Α Δημήτρουλα
ΚΛ. ΑΝΔ ΒΑΡΙΚΑΣ 16.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Ντίντας Μελισσάρης Χρηστίδης Κολοφώτη
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 20.30 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Ντίντας ΄Μελισσάρης Γεωργόπουλος Κολοφώτη
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΛ 15.15 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΑΟΝΑ Ρεμουντάκης Δράκος Τσιρογιάννη Δημητρακοπούλου
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 17.00 Π. ΦΑΛΗΡΟ -ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ Πετράκης Κ.   Τσόλη Χριστοδούλου Πασχοπούλου
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 19.30 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. -ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ Πετράκης  Κ. Τσόλη Παπασαρή Λαρόζα
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.15 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΒΑΡΗ Β Τζίμης Σ Τσιρογιάνη Ζερίτης Θ
ΑΝ Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ 17.30 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ Β Φάκωνας Κούρτη Καπούτσης
ΑΝ ΔΗΜ Ν ΣΜΥΡΝΗΣ 14.00 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Β Μέλης Χριστοδούλου Μηνάς
ΑΝ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ 15.00 ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ Β Αϊβαλιώτης Καλουζάκης ΣΥΚΚΝΑ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 14.00 ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ Β Δραμεσιώτης Μοσκόβης
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 17.45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ ΠΡΟΦ ΗΛΙΑΣ Β Φιλίππου Λεουτσάκος Καλουζάκης
ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 17.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Β Αϊβαλιώτης Κατσίπης Δημακοπούλου
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 17.15 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ Β Σταγιάνος Σαλπά Γεωργόπουλος 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ 
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 13.00 ΠΑΝΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ -ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΠΑΓΚ Β Στουραϊτης Μπακομήτρου

ΑΝΔΡΕΣ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 15.15 ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ Β ΑΝΔ Μαυρέλης Αντωνιάδης Μπάλλας Λέκου Κούρτη
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.30 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ Δ ΑΝΔ Καφαντάρης Μπουλινάκης Πολίτης Κ Γεωργακίου Λέκου

ΝΕΑΝΙΔΕΣ Β
ΚΛ.ΚΑΜΙΝΙΩΝ 21.00 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ.    Φιλίππου  , Δημακοπούλου Αυγουλάς  

ΠΑΙΔΕΣ -ΕΦΗΒΟΙ Β
ΝΈΟ ΒΑΡΗΣ 19.00 ΒΑΡΗ ΤΕΡΨΙΘΕΑ Π Ζαγουρής Βλάχος Δημήτρουλα Δάνδολος
ΚΛ. ΔΗΜ ΓΛΎΦ ΠΑΠΑ 19.45 ΕΥΡΥΑΛΗ ΠΕΡΑΜΑ Π Γκανής Α Κοσμίδου Μίχας Α Δημητρακοπούλου
ΚΛ. ΔΗΜ ΓΛΎΦ ΠΑΠΑ 21.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ Ε Γκανής Α Κοσμίδου Μίχας Α Δημητρακοπούλου
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. Ε Ιασωνίδης Νικολαίδης ΄Μούλτση Καλουζάκης
ΚΛ. Ν.Μ ΣΜΥΡΝΗΣ 21.30 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. Ε Ρεμουντάκης Δελδήμος Μηνάς Νικολαίδης
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 15.00 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ Ε Καφαντάρης Μπουλινάκης Δημακοπούλου   Ασλανίδης
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 18.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ Ε Ιασωνίδης Δράκος Καρουμπής Χατζηπαρασκευά
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 12.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΒΑΡΗ Ε Γκανής Ι Τηγάνης Ι Γαβρέλης Δάνδολος 

ΠΑΙΔΕΣ -ΕΦΗΒΟΙ Γ
ΚΛ. ΔΑΣΚΑΛ. ΕΛΕΥΣ 12.00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΓΣ ΜΕΓΑΡΩΝ Π Πέππας Παπαδάτος
ΚΛ. ΔΑΣΚΑΛ. ΕΛΕΥΣ 15.00 ΓΑΣ ΕΛΕΥΣΙΣ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ Ε Πέππας Παπαδατος Τοβήλ
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ. ΣΑΛ 18.00 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ -ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Π Γερουλάνος Πάλλας Κουτσομήτρος
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ. ΣΑΛ 19.30 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ -ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Ε Γερουλάνος Πάλλας Κουτσομήτρος
2Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 15.00 ΑΡΗΣ ΝΙΚ ΠΕΡΑΜΑ Ε Κουράντης  Παπασαρή Αυγουλάς
2Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 16.30 ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ Π Κουράντης  Παπασαρή Αυγουλάς
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 12.15 ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΝ ΙΚΟΝΙΟΥ Π Κουράντης Αυγουλάς Πάλλας
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 11.30 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ Π ΄Γερουλάνος Γεωργακίου Δημακοπούλου
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 11.00 ΠΑΝΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ -ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ Π Στουραϊτης Μπακομήτρου
ΑΝ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 16.00 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΣΑΡΩΝΙΔΑ Π Μέλης Ζερίτης Α Ζερίτη Ε
AN BOYΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 17.30 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΣΑΡΩΝΙΔΑ Ε Μέλης Ζερίτης Α Ζερίτη Ε
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 16.00 ΦΑΡΟΣ Ν. ΣΜ ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ Π  Φουκόπουλος  Παπαντώνης Μηνάς
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜ. ΠΑΛ 21.30 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ Π. ΦΑΛΗΡΟ ΙΙ Π Φουκόπουλος Ναζίρη Δημητρακόπουλος
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 13.30 ΠΕΡΑ ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ Π ΄Τζίμης Β Αργύρη Ναζίρη
Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 15.30 ΕΝ ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ Ε Γερουλάνος Πολίτης Κ. Μοσκόβης
ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ 19.00 ΑΝ ΙΚΟΝΙΟΥ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Ε Πέππας Ντεμελής Δακορώνης
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 15.45 ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Ε Σταγιάνος  Σαλπά Γεωργόπουλος
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.45 ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Ε Σταγιάνος  Μοροχλιάδης ,
ΚΛ. ΑΓ. ΤΡΥΦΩΝΑ 21.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ Ε Δραμεσιώτης Ζερίτης Α Ζερίτη Ε


ΔΕΥΤΕΡΑ 26-01-15


Α΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 20.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΕΝ ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ Αποστολίδης Καλαϊτζάκης Ζερίτη Ε Δημήτρουλα Ζερίτης Θ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.00 ΑΟΝΑ ΠΟΡΦΥΡΑΣ Μαραμής Αναγνώστου Ζωγράφος Γαβρέλης Αυγουλάς
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 21.00 ΠΕΡΑ ΜΙΛΩΝΑΣ Αναστασίου Αντωνιάδης Μηνάς Καπούτσης Παπαντώνης
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 20.30 ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ Γιακείμη Καρακωνσταντόπουλος Κατσίπης Κοντοθανάσης Δημακοπούλου
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 22.00 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Κοτσώνης Τσαχάκης Δημητρακόπουλος Ναζίρη Μίχας Α
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.45 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛ. Μπίκας Φραγκούλη Δημητρακοπούλου Πασχοπούλου Ασλανίδης
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ Μπούκας  Αντωνίου Πουλιανάς Τοβήλ Μούλτση

Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 22.00 ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ Γρίβα Πλιάκας Ορφανός Μοσκόβης Γεωργακίου

Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. Ν. ΙΚΟΝΙΟΥ 21.00 ΣΑΡΞ ΑΝ ΙΚΟΝΙΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Σιαμίδης Πούλιος Πολίτης Κ Πάλλας Γεωργουλάκος
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 21.30 ΕΝ,.ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΒΑΡΗ Πετράκης Ντίντας Χατζηπαρασκευά Παπασαρή Λαρόζα
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΦΑΔΑΣ ΠΑΠΑΔ 21.30 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗ Μαραβέλιας Πέτρου Νικολάιδης Ζερίτης Α Δάνδολος
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΣΟΦ ΝΟ ΣΑΡΩΝΙΔΑΣ Τσουραπάς  Βουγιουκλάκης Σαλπά Χριστοδούλου Λεουτσάκος
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑ Μαρτινάκος Νικολοπούλου Ντεμελής Μπασούκος Κουτσομήτρος
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Β 22.15 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ Παπαδόπουλος Χ Ρεμουντάκης Μοροχλιάδης Κολοφώτη Καλουζάκης


ΤΡΙΤΗ 27-01-15


ΠΑΙΔΕΣ -ΕΦΗΒΟΙ
2Ο ΔΑΚΑΝ 20.15 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Π Φασόλης Τσολάκος Καρουμπής Λαρόζα
2Ο ΔΑΚΑΝ 21.45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Ε Φασόλης Τσολάκος Καρουμπής Λαρόζα
ΚΛ. ΣΕΦ Β 19.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ Π Τσάτσης Σέλληνας Μίχας Γ Γεωργουλάκος
ΚΛ. ΣΕΦ Β 20.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ Ε Τσάτσης Σέλληνας Μίχας Γ Γεωργουλάκος
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 20.15 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΜΙΛΩΝΑΣ Π Αντωνίου Χρηστίδης Π Αργύρη Ναζίρη
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.45 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΜΙΛΩΝΑΣ Ε Τηγάνης Γ Φραγκούλη Αργύρη Ναζίρη
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΛΟΥ 21.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Π Πετράκης Γ Βουγιουκλάκης Χατζηπαρασκευά Κουτσομήτρος
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ Π Γιακείμη Λυράς Δημητρακόπουλος Αυγουλάς
ΚΛ.ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.45 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΤΡΑΧΩΝΕΣ Ε Γιακείμη Λυράς Δημητρακόπουλος Αυγουλάς
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣ 21.45 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Ε Δελδήμος Σιαμίδης Παπαδάτος Μοσκόβης
ΚΛ. ΣΕΦ Γ 20.00 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Π Αντωνιάδης Αγγέλης Αρ Ασλανίδης Δακορώνης
ΚΛ. ΣΕΦ Γ 21.45 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Ε Αντωνιάδης Αγγέλης Αρ Πασχοπούλου Δακορώνης
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.00 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΤΡΑΧΩΝΕΣ Π Β Πόντας Νικολοπούλου  Τσιρογιάννη Γιαννακοπούλου
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΟΝΑ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ Π Β Πόντας  Νικολοπούλου  Δημήτρουλα Δάνδολος
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 22.00 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. Π Β Λαζαρίδης Κοσμίδου Πολίτης Κ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 20.15 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΕΣΠΕΡΟΣ Π Β Σκορδίλης Παπαζαχαρίας Πάλλας Κοντοθανάσης
ΑΝ ΑΞΑΡΛΙΑΝ 20.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡ. ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ Π Κουράντης ΣΥΚΚΝΑ
ΑΝ ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.00 ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Π Λάτσης Παπασαρή Λεουτσάκος
ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 20.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΙΙ Π Αϊβαλιώτης Χριστοδούλου Κατσίπης
ΑΝ ΠΡΟΦ ΗΛΙΑ 20.00 ΠΡΟΦ ΗΛΙΑΣ ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ Π Πέππας Καλουζάκης Δημακοπούλου
ΑΝ ΠΡΟΦ ΗΛΙΑ 21.30 ΠΡΟΦ. ΗΛΊΑΣ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ Ε Πέππας Καλουζάκης Δημακοπούλου
ΑΝ ΔΗΛΑΒΕΡΗ 20.00 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΣΟΦ. Π Φιλίππου ΣΥΚΚΝΑ
ΑΝ ΒΟΤΣAΛΑΚΙΑ 20.00 ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΠΟΡΦΥΡΑΣ Π Γερουλάνος Σαλπά
ΑΝ ΠΕΡΟΝΙΑ 20.00 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ Π Κορωναίος ΄Κούρτη Γεωργόπουλος
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 21.45 ΜΙΛΩΝΑΣ ΙΙ ΠΟΡΦΥΡΑΣ Ε Κορωναίος Κούρτη Γεωργόπουλος
ΑΝ ΑΛΙΜΠΡΑΝΤΗ 20.15 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘ Π Σταγιάνος Μηνάς , Τοβήλ
ΑΝ ΑΡΤΑΚΗΣ 20.00 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ ΤΑΤΑΥΛΑ Π Μέλης Μοροχλιάδης Καπούτσης
ΑΝ ΑΡΜΕΝΙΚΗΣ 21.30 ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΦΑΡΟΣ Ν ΣΜΥΡΝΗΣ Ε Μέλης Χρηστίδης Μούλτση
ΚΛ ΒΟΥΛΑΣ 21.00 ΠΡΩΤΕΑΣ Β ΙΙ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ Π Τζίμης Β Ζερίτης Α Ζερίτη Ε
4Ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 20.00 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ Π Τζίμης Σ Μίχας Α Ζερίτης Θ
4Ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.30 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΑΟΝΑ Ε Τζίμης Σ Μίχας Α Ζερίτης Θ
4Ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.00 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΣΑΡΞ ΓΛΥΦ Π Φραγκιαδάκης Γ Ζωγράφος Δημητρακοπούλου


ΤΕΤΑΡΤΗ 28-01-15

ΝΕΑΝΙΔΕΣ
ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 21.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ ΝΕΑΝ Β Νικολοπούλου Αγγέλης Α Μίχας Γ Παπασαρή
ΑΝ ΔΗΜ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 21.45 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΝΕΑΝ Β Ρεμουντάκης Ζαγουρής Πουλιανάς Ορφανός

ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ Π. ΦΑΛΗΡΟ ΝΕΑΝ Α Φραγκιαδάκης Κορωναίος Μίχαςς Α Δημήτρουλα
ΝΕΟ  ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 22.15 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΝΕΑΝ Α Τζίμης Σ Γερουλάνος  Αργύρη Δημητρακόπουλος



ΠΕΜΠΤΗ 29-01-15

Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ Αναστασίου Αντωνίου Σαλπά Λεουτσάκος Σαλταγιάννη 
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.45 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ Γιακείμη Αντωνιάδης Μούλτση Κοντοθανάσης Δημακοπούλου
ΚΛ. ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΠΑΠΑΔ 21.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘ Πόντας Μαραβέλιας Δημητρακόπουλος Ναζίρη  Αργύρη
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ Τσάτσης Πλιάκας Λαρόζα Μπασούκος Κατσίπης
2Ο ΔΑΚΑΝ 21.30 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. Ορφανός Εμμ. Τσαρούχα Ντεμελής Κούρτη Γεωργουλάκος
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.30 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κονταράτος Ντίντας Ζερίτης Α Ζερίτη Ε Δημήτρουλα

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
ΚΛ. Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ 20.45 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Κορωναίος Κολοφώτη
ΑΝ. ΑΛΙΜΠΡΑΝΤΗ 18.15 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. - ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ  Σταγιάνος Τοβήλ 
ΠΑΙΔΕΣ 
ΚΛ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 17.45 ΠΗΓΑΣΟΣ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ  Γερουλάνος Χατζηπαρασκευά Δακορώνης


ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 30-01-15


Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 21.45 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κοτσώνης Χρηστίδης Ηλ.Χριστοδούλου Δημακοπούλου Τοβήλ
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 21.30 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ Ιασωνίδης , Τσόλη Πολίτης Κ.Παπασαρή Πάλλας
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Τσαρούχα Κούλης Χ., Μίχας Α. Δημητρακοπούλου Γιαννακοπούλου
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.30 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ Μαγγωνάκης , Τηγάνης Ι .  Παπαντώνης Νικολαίδης Μοροχλιάδης
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 20.30 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ Γρίβα Τηγάνης Γ Καρουμπής Λαρόζα Γεωργουλάκος
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 21.30 ΤΑΤΑΥΛΑ ΓΑΣ ΕΛΕΥΣΙΣ Χρηστίδης Π. Χριστοδουλάκης Μπάλλας Δημητρακόπουλος Αργύρη
2Ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 21.00 ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ  Δελδήμος Σταθόπουλος Παπαδάτος Μοσκόβης Κουτσομήτρος

ΠΑΙΔΩΝ
ΣΑΛΠΕΑΣ 14.00 ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΕΔΚΑ ΣΕΔΚΑ Κούρτη Δακορώνης

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
ΑΝ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ 17.00 ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡ ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ Γερουλάνος Κούρτη
ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 16.00 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Φιλίππου Καλουζάκης
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.15 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ Λάτσης Χατζηπαρασκευά
ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 19.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Γερουλάνος Σαλταγιάννη
ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 17.00 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κουράντης Πουλιανάς
ΑΝ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ(ΘΕΟΜ) 17.30 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κορωναίος Γιαννακοπούλου
ΝΈΟ ΑΝ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 17.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΙΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Φραγκιαδάκης Αργύρη
ΚΛ. ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Β 18.15 ΑΟΝΑ ΤΕΡΨΙΘΕΑ Φάκωνας Αυγουλάς
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 19.00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Πέππας Λεουτσάκος
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 16.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ Τζίμης Σ Γαβρέλης

ΠΑΙΔΕΣ
ΑΝ ΟΔ ΣΑΛΑΜΙΝΟΣ ΚΑΛΛΙΘ 20.00 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ Κουράντης Πουλιανάς Καπούτσης
ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ
ΚΛ. ΣΕΦ Β 17.00 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. ΚΑΣΤΕΛΛΑ Δραμεσιώτης Κοντοθανάσης


ΠΡΟΣΟΧΗ 

ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 
ΤΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 30-01 

ΘΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΘΟΥΝ 
ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ 27-01









Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΡΙΤΕΣ

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right