menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  8.10.14 από isaak

Οι διαιτητές και κριτές της ΕΣΚΑΝΑ από το Σάββατο 11-10 μέχρι την Παρασκευή 17-10 .

Κοινοποίησέ το :

Ορίστηκαν από την ΚΕΔ ΕΣΚΑΝΑ και την ΚΕΔ ΕΣΚΑ οι διαιτητές και κριτές που θα διευθύνουν τους αγώνες από το Σάββατο 11-10-14 μέχρι και την Παρασκευή 17-10-14 . Αναλυτικά: 


ΣΑΒΒΑΤΟ 11-10-14
Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Β 21.00 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ -ΣΑΡΞ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Καταγάς  Τούσης Μαλλούχου Μούλτση Ασλανίδης
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 19.30 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΚΟΡ Α Σιαμίδης Σαράντου Καραγκιουλές Παπασαρή
ΝΈΟ ΚΛ.ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. -ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΟΡ Α Κουτσόπουλος Καλογεράκος Ζουδιάρη
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 18.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ -ΠΑΝΕΛΕΥΣΝΙΑΚΟΣ ΚΟΡ Α Παπαδόπουλος Χρ. Λέκου Ντεμελής
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 16.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ -ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. ΚΟΡ Α Κουτσόπουλος Ναζίρη Λιάπη
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.45 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΚΟΡ Α Τσουραπάς,   Παπαντώνης Νικολαίδης
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.15 Π. ΦΑΛΗΡΟ -ΑΟΝΑ ΚΟΡ Α Νικολαίδης Βελέντζας Τσιρογιάννη Μπάλλας
Β΄ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 14.00 ΒΑΡΗ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΚΟΡ Β1 Τζίμης Β. Μπανιά Μίχας Α.
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 15.15 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΚΟΡ Β1 Φραγκιαδάκης   Σουλογάνη  Παπασημακόπουλος
4Ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 12.30 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ -ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤ ΚΟΡ Β1 Φραγκιαδάκης Γιαννακοπούλου Γαβρέλης
ΑΝ. Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ 17.30 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΚΟΡ Β1 Τζίμης Στ Χρηστίδης Γεωργόπουλος
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 14.00 ΓΑΣ ΜΑΔΡΑΣ -ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΚΟΡ Β2 Σταγιάνος Μοσκόβης Μπασούκος
ΑΝ. ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑ 19.00 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ -ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΟΡ Β2 Γερουλάνος Σαλταγιάννη Γουδή
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 10.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΚΟΡ Β2 Αϊβαλιώτης Γεωργακίου Σαλπά
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 17.45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΚΟΡ Β2 Σταγιάνος Λεουτσάκος Πάλλας

ΠΑΙΔΕΣ -ΕΦΗΒΟΙ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 19.00 ΒΑΡΗ -ΠΕΡΑΜΑ Π Β Σακής Μπανιά Ζερίτης Α
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΠΑΠΑ 19.45 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ -ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ Π Β Φλώρος Μιχελακάκης Δημητρακοπούλου
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΠΑΠΑ 21.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ -ΒΑΡΗ Ε Β Φλώρος Μιχελακάκης Δημητρακοπούλου
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚ 13.30 ΓΑΣ ΕΛΕΥΣΙΣ -ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑ Π Γ Πέππας Σαμαρτζής Παπαδάτος
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚ 15.00 ΓΑΣ ΕΛΕΥΣΙΣ - ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ Ε Γ Πέππας Σαμαρτζής Παπαδάτος
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 13.30 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ Π Γ Μέλης Χατηζπαρασκευά Κάζος
ΑΝ. ΑΙΓΙΝΑΣ 11.00 ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΦΟΙΝΙΞ ΑΓ. ΣΟΦ. Π Γ Γερουλάνος Μπακομήτρου Στουραίτης
ΑΝ.ΑΙΓΙΝΑΣ 12.30 ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ -ΚΑΣΤΕΛΛΑ Ε Γ Γερουλάνος Μπακομήτρου Στουραίτης
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 21.30 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. -ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ Ε Β Ρεμουντάκης ΄Πουλιανάς Καπούτσης
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 20.00 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ Ε Β Παπαδόπουλος Χρ. Λέκου Ντεμελής
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 11.45 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ ΠΑΝΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ Π Γ Τζίμης Σ Γεωργακίου Κολοφώτη
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 19.30 ΠΕΡΑΜΑ ΕΡΜΗΣ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Ε Γ Πέππας Πολίτης Κ . Λαρόζα
ΚΥΡΙΑΚΗ 12-10-14
ΓΥΝΑΙΚΕΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 19.00 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ - ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ Α1 ΓΥΝ Μητρόπουλος Τεφτίκης Σ. Μηνάς Τσιπλακίδης Κούρτη
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 18.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ Α1 ΓΥΝ Τεφτίκης Κομιανός Λέκου Λαρόζα Γεωργουλάκος
2Ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 20.00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΝΙΑΚΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α1 ΓΥΝ Κοτσώνης Καλογριάς Παπαδάτος Μοσκόβης Κουτσομήτρος
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 19.00(προσοχή)  ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. -ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Α2 ΓΥΝ Γκότσης Πέτρου Τσιρογιάννη Ζωγράφος Σουλογάνη
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 16.30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ Α2 ΓΥΝ Αντερριώτης Καταγάς Πουλιανάς Καλογεράκος Ζουδιάρη
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΟΔ ΠΑΠΑ 21.30(προσοχή)  ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΑΟΝΑ Α2 ΓΥΝ Ελευθερίου Βελέντζας Φεστερίδης Παπασημακόπουλος Μπάλλας
Β΄ ΑΝΔΡΩΝ 
ΚΛ. Π.ΣΑΛΠΕΑΣ 12.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ Β ΑΝΔ Μητρόπουλος Ιασωνίδης Κολοφώτη Καραγκιουλές Γουζούασης
ΠΑΙΔΕΣ -ΕΦΗΒΟΙ
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 09.30 ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Π Α Μπουλινάκης -Μούλτση Λεουτσάκος

ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 18.15 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ -ΕΣΠΕΡΟΣ Π Β Μπουλινάκης Πολίτης Κ. ,
ΚΛ. ΔΑΣΚΑΛ. ΕΛΕΥΣ. 12.00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ SOS Π Γ Κοτσώνης Καραγεωργόπουλος Μίχας Γ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.30 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ Π Γ Γερουλάνος Πολίτης Κ. Λέκου
ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 12.00 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ -ΑΝ. ΙΚΟΝΙΟΥ Ε Γ Πέππας Πολίτης Κ. Λαρόζα
2Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 14.00 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΑΝ ΙΚΟΝΙΟΥ Π Γ Γερουλάνος Καλουζάκης Κάζος
2Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 15.30 ΑΡΗΣ ΝΙΚ-ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ Ε Γ Γερουλάνος Καλουζάκης Κάζος
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 13.45 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡ. -ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ Π Γ Πούλιος Ντεμελής Γεωργουλάκος
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 19.45 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ Ε Β Χατζηκυριάκος Παπασαρή Δημακοπούλου
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 15.15 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΕΡΑ Ε Γ Σκουλαρίκης Ταβουλάρης Χριστοδούλου
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 16.45 ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ Π Γ Σκουλαρίκης Καπούτσης Χριστοδούλου
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 20.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ Π Γ Μέλης Κατσίπης Παπαντώνης
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 18.15 ΤΑΤΑΥΛΑ -Π. ΦΑΛΗΡΟ ΙΙ Π Γ Φραγκιαδάκης Ζερίτη Δ.  Γαβρέλης
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 16.00 ΦΑΡΟΣ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ -ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ Π Γ Σταγιάνος Παπαντώνης Μοροχλιάδης

ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. Ε Β Γιαννακόπουλος Ναζίρη , Δημητρακόπουλος
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 10.30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡ. ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. Ε Β Γιαννακόπουλος Σαλταγιάννη Ντεμελής
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 14.00 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Ε Γ Καταγάς Παπασαρή Σαμαρτζής
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 14.30 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ Ε Γ Τσίκας Λαρόζα , Παπαδάτος
ΑΝ. ΠΟΡΦΥΡΑ 17.30 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Ε Γ Τσίκας -Μίχας Γ. , Ασλανίδης
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Β 18.00 ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ Ε Γ Μέλης -Τοβήλ , Αυγουλάς
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 15.00 ΜΙΛΩΝΑΣ ΙΙ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ Ε Γ Τζίμης Β. Γεωργακίου Καπούτσης 
1Ο ΕΝΙΑΙΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 17.00 ΣΑΡΞ ΓΛΥΦ -ΦΑΡΟΣ Ν.Σ Μ Ε Γ Φάκωνας Δημήτρουλα Μπάλλας
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.30 ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. ΕΣΠΕΡΟΣ Ε Γ Φλώρος Μοροχλιάδης Δημήτρουλα
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 22.00 ΠΟΛΙΣ ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ Ε Γ Σταγιάνος Μηνάς Καπούτσης
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 16.00 ΑΟΝΑ ΣΑΡΩΝΙΔΑ Ε Γ Φραγκιαδάκης Ζερίτη Δ Δημητρακόπουλος
ΔΕΥΤΕΡΑ 13-10-14
Α΄ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.45 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ Τσαχάκης Αποστολίδης Πολίτης Γ., Σαμαρτζής , Σκαρμούτσος
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 21.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ -ΠΟΡΦΥΡΑΣ Καλογερόπουλος Ελ. Τεφτίκης Κ. Καναρίδης Ζερίτη Ε. Ζερίτης Α.
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.00 ΑΟΝΑ -ΜΙΛΩΝΑΣ Θεονάς Πόντας Μηνάς Σουλογάνη Βεμβέτσος
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 20.15 ΠΕΡΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ Μπούκας Χρηστίδης Ηλ. Μπάλλας Καπούτσης Αργύρη
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 20.30 ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ.- ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Παπαθανασίου Καλαϊτζάκης Τοβήλ Καλουζάκης Δημακοπούλου
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ(προσοχή) 21.00 Π. ΦΑΛΗΡΟ -ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Αντωνόπουλος Λαζαρίδης  , Τσιπλακίδης Σαλπά Καραγκιουλές
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 20.00 ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ Μαραμής Κονταράτος Ζερίτη Δ. , Γαβρέλης Γιαννακοπούλου

Δ΄ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ. ΣΟΦ. -ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ Δελδήμος Τζίκας Καρουμπής Πάλλας Σαλταγιάννη
ΚΚ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ.ΟΔ. ΠΑΠΑ 21.30 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ -ΝΟ ΣΑΡΩΝΙΔΑΣ Βελέντζας Μελισσάρης Ναζίρη Μίχας Α., Ζερίτης Θ.
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 21.30 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗ Καφαντάρης Τσουραπάς Παπασαρή Κατσίπης Γεωργουλάκος
ΚΛ. Ν. ΙΚΟΝΙΟΥ 21.00 ΑΝ. ΙΚΟΝΙΟΥ ΒΑΡΗ Σαράντου Παπαδόπουλος Χρ. Ντεμελής Μοσκόβης Λεουτσάκος
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.30 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ -ΣΑΡΞ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Φάκωνας Σταγιάνος Πολίτης Κ. , Λαρόζα , Γουζούασης
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Β΄ 22.15 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. -ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ Μέλης Γερουλάνος Παπαντώνης Μούλτση Κούρτη
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.00 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. -ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ Σέλληνας Ρουμελιώτης Χατζηπαρασκευά Αυγουλάς Κάζος
Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 22.00 ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ. ΑΕ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ ΕΛΛΗΝ Γκανής Α. Πλιάκας Πουλιανάς Νικολαίδης Μοροχλιάδης
ΚΛ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.30 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Πέτρου Φλώρος Καλογεράκος Ζουδιάρη Ζωγράφος
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.45 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ -ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ Ντίντας Γκότσης Βεμβέτσος Λιάπη Σουλογάνη
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.45 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ Ιασωνίδης Γιαννακόπουλος Δημήτρουλα Δημητρακόπουλος Δάνδολος
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 22.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. -ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ. Ζαννίδης Μητρόπουλος Καρουμπής Πάλλας Ορφανός  Ο αγώνας αναβλήθηκε για την Κυριακή 19/10 και ώρα  15.15
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 21.00 ΓΑΣ ΕΛΕΥΣΙΣ -ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. Κοτσώνης Καταγάς Μπασούκος Κουτσμήτρος Καραγεωργόπουλος
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 22.00 ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΕ ΡΕΝΤΗ Ελευθερίου Κομιανός Φεστερίδης Δημητρακοπούλου Αργύρη
ΤΡΙΤΗ 14-10-14
ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ
ΚΛ. ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Π Α Θεονάς Τηγάνης Γ Πολίτης Γ Σαμούρης
ΚΛ. ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.45 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Ε Α Τσολάκος Χριστοδουλάκης Πολίτης Γ Σαμούρης
2Ο ΔΑΚΑΝ 20.15 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ -ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π Α Καραβίτης Αθανασόπουλος Κατσίπης Καλουζάκης
2Ο ΔΑΚΑΝ 21.45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ -ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ε Α Καλαϊτζάκης Παυλόπουλος Κατσίπης Καλουζάκης
ΝΈΟ ΚΛ.ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20.15 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. -ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Π Α Σέλληνας Ελευθερίου Τοβήλ Αυγουλάς
ΝΈΟ ΚΛ.ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. -ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Ε Α Πόντας Ντίντας Τοβήλ Αυγουλάς
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 20.15  Π. ΦΑΛΗΡΟ -ΜΙΛΩΝΑΣ Π Α Τσαχάκης Πέτρου Χρηστίδης Πουλιανάς
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 21.45 Π. ΦΑΛΗΡΟ -ΜΙΛΩΝΑΣ Ε Α Τσαρούχα Γκότσης Ορφανός Νικολαίδης
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 20.15 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ -ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Π Α Κονταράτος Ιασωνίδης Μιχελακάκης Αργύρη
ΚΛ.ΑΛΙΜΟΥ 21.45 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ -ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Ε Α Μαγκουνής Μητρόπουλος Μιχελακάκης Αργύρη
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΟΥ 21.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ -ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ Π Α Αργυρούδης Καλογριάς Χατζηπαρασκευά Καραγκιουλές
ΚΛ. ΑΝΔ. ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ 21.45 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ -ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ Ε A Λαζαρίδης Παπαδόπουλος Χρ Παπαδάτος Μοσκόβης
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.00 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΚΟΥ -ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. Π B Τσουραπάς Γκανής Ι Ζερίτη Δ. Δάνδολος
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΟΝΑ -ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣ Π Β Κατσιμάρδος Βελέντζας Γαβρέλης Καναρίδης
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 20.15 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ -ΤΕΡΨΙΘΕΑ Π B Χρηστίδης Ηλ. Κοτσώνης Γώγου Γουζούασης
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 21.45 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΙΙ -ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. Π Γ Δελδήμος Γεωργακίου Ασλανίδης

ΑΝ ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.00 ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ -ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Π Γ Αίβαλιώτης Μίχας Γ. Κάζος
ΑΝ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 20.00 ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. Π Γ Πέππας  Καπούτσης ......
ΑΝ. ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑ 20.00 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ Π Γ Φραγκιαδάκης Δημακοπούλου Μητσικάρης
ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 20.00 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΕΡΜΗΣ ΠΕΙ.Ρ Π Γ Σταγιάνος Τσιπλακίδης Σαλταγιάννη
ΑΝ ΠΕΡΟΝΙΑ 20.00 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΑΕ ΡΕΝΤΗ Π Γ Σακκής Φεστερίδης Κούρτη
ΑΝ ΑΡΜΕΝΙΚΗΣ 20.00 ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ -ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ Π Γ Κορωναίος Μπάλλας Γεωργόπουλος
ΑΝ ΑΡΤΑΚΗΣ Ν ΣΜ 20.00 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. -ΠΕΡΑ Π Γ Γιαννακόπουλος Μηνάς Μοροχλιάδης
ΑΝ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ 20.00 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ. ΣΑΡΩΝΙΔΑ Π Γ Τζίμης Σ., ...............
ΑΝ ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 20.00 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΣΑΡΞ Π Γ Γερουλάνος Ζερίτης Α. Ζερίτη Ε.
ΑΝ. ΔΑΚ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.30 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ Ε Γ Γερουλάνος Ζερίτης Α. Ζερίτη Ε.
4Ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 20.00 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡ Π Γ Φάκωνας Ζερίτης Θ. Δημητρακοπούλου
4Ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.30 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡ Ε Γ Φάκωνας Ζερίτης Θ. Δημητρακοπούλου
ΑΝ. ΒΟΥΛΑΣ 20.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΙΙ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Π Γ Φλώρος Ναζίρη Ζωγράφος
ΤΕΤΑΡΤΗ 15-10-14
ΝΕΑΝΙΔΕΣ
ΚΛ. ΑΝΔ ΒΑΡΙΚΑΣ 21.45 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΝΕΑΝ Α Μητρόπουλος  Βελέντζας Πολίτης Γ. Καλογεράκος
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. -Π. ΦΑΛΗΡΟ ΝΕΑΝ Α Γκότσης Ιασωνίδης Καναρίδης Δημητρακόπουλος
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 22.00 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. ΝΕΑΝ Α Δελδήμος Ζαννίδης Φεστερίδης Σκαρμούτσος
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 21.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ -ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΝΕΑΝ Α Κατσιμάρδος Γιαννακόπουλος Λιάπη Δάνδολος
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 21.45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. -ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΝΕΑΝ Β Σταγιάνος Γουζούασης Γώγου
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.00 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. ΝΕΑΝ Β Αϊβαλιώτης Τσιπλακίδης Παπασαρή
ΑΝ. ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑ 21.30 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ  -ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΝΕΑΝ Β Γερουλάνος Μπασούκος Μίχας Γ. δεν θα διεξαχθει 
ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΚΛ. ΚΑΜIΝΙΩΝ 19.00 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ -ΒΑΡΗ Γερουλάνος Πέππας Χριστοδούλου Χρηστίδης Δημακοπούλου
ΠΕΜΠΤΗ 16-10-14
Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΑΛ. ΣΑΛΤΑΣ ΜΕΓ 20.30 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΚΑΣΤΕΛΛΑ Τσάτσης Ιασωνίδης Μπασούκος Καραγεωργόπουλος Κουτσομήτρος
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.00 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ -ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ Μητρόπουλος Χρηστίδης Π. Χατηζπαρασκευά Λεουτσάκος Σαλταγιάννη
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.00 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ.  Κονταράτος Λαζόνγκα Νικολαίδης Κολοφώτη Ζωγράφος
ΚΛ. ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΟΔ ΠΑΠΑ 21.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ -ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Τεφτίκης Κ Λύρας Βεμβέτσος Σουλογάνη Δάνδολος
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.45 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. -ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Μανουσόπουλος Σέλληνας Γώγου Γουζούασης Γεωργουλα΄κος
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. -ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Πλιάκας Χρηστίδης Ηλ. Κούρτη Ασλανίδης Σαμούρης

ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 21.30 ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ - ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ Χριστοδουλάκης Καφαντάρης Δημακοπούλου Τοβήλ Μαλλούχου
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 17-10-14
Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.00 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ -ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ Πόντας Λαζόνγκα Γιαννακοπούλου Τσιριογιάννη Ζερίτη Δ.
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.45 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ- ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡ Τσάτσης Μητρόπουλος Βεμβέτσος Σουλογάνη Παπασημακόπουλος
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΛ 21.30 ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ Σέλληνας Ντίντας Ασλανίδης Σαμούρης Πασχοπούλου
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.30 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. Σκαλτσής Κονταράτος Καναρίδης Ζουδιάρη Λιάπη
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 21.45 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ -ΑΕ ΡΕΝΤΗ Χρηστίδης Ηλ. Σακκής Καραγκιουλές Πάλλας Γώγου
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 21.00 ΓΑΣ ΕΛΕΥΣΙΣ -ΤΑΤΑΥΛΑ Σπυρόπουλος Παπαδόπουλος Χρ Κουτσομήτρος Καραγεωργόπουλος
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.30 ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Χρηστίδης Π. Ορφανός Ιορδ. Καρουμπής Μαλλούχου Μούλτση

Δ΄ΑΝΔΡΩΝ ΕΞ ΑΝΑΒΟΛ
ΚΛ. Ν. ΚΑΚΛΑΜ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ 21.30 ΝΟ ΣΑΡΩΝΙΔΑΣ -ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ Τζίκας Αχιλλέως Μπανιά , Μίχας Α. , Δημήτρουλα







Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΡΙΤΕΣ

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right