menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  7.5.14 από isaak

Κλήση αθλητών ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ για προπόνηση ενόψη του ALL STAR GAME της Κυριακής



Καλούνται οι πιο κάτω αθλητές (Μίνι Αγόρια), να βρίσκονται

το Σάββατο 10 ΜΑΪΟΥ 2014, 

στο Δ.Α.Κ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ “ΜΑΚΗΣ ΛΙΟΥΓΚΑΣ” 

και ώρα 11:00, για προπόνηση:


ΚΡΙΖΕΑΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ (Ν.Ε.ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ),

ΓΚΟΥΝΤΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ (Α.Ο.Σ.“ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ”),

ΒΑΣΙΛΕΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (Α.Ο.Κ. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ),

ΜΗΤΣΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ (ΕΝ . Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ/ΜΕΓΑΡΩΝ),

ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ ( ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ)

ΜΠΕΛΕΓΡΗΣ ΗΛΙΑΣ (ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ),

ΖΑΝΟΣ ΔΗΜΟΚΡΑΤΗΣ (ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ),

ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ( ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ),

ΚΑΡΑΤΣΟΛΗΣ ΦΑΝΗΣ (ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ),

ΜΑΡΚΟΖΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ( ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ),

ΛΟΓΓΟΒΙΤΗΣ ΒΑΓΓΕΛΛΗΣ ( ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ),

ΔΑΠΕΡΓΟΛΑΣ ΝΙΚΟΣ (Γ.Σ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ/ΕΡΜΗΣ),

ΜΙΧΑΛΑΚΑΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ (ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ),

ΜΠΟΥΡΣΟΥΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ( ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ),

ΒΑΡΛΑΜΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ),

ΚΑΛΛΕΡΓΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ (Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ),

ΚΑΤΣΑΝΗΣ ΤΡΥΦΩΝΑΣ (ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ),

ΚΑΪΤΑΤΖΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ (Ε.Α.ΝΙΚΑΙΑΣ),

ΠΙΑΤΟΥΧΕΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ (ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ),

ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ(Α.Ε. ΡΕΝΤΗ),

ΓΑΛΑΝΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ (ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ),

ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ(Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ),

ΖΩΡΖΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (Π. ΦΑΛΗΡΟ),

ΜΑΝΤΑΚΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ (ΜΙΛΩΝΑΣ),

ΘΑΝΑΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ(Π.Ο.Κ. ΕΣΠΕΡΟΣ),

ΤΑΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ(Α.Ε. ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ),

ΔΕΔΕΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (Α.Ο. ΤΑΤΑΥΛΑ),

ΜΑΚΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ(Α.Λ.Φ. ΑΛΙΜΟΥ),

ΓΙΩΤΗΣ ΜΑΡΙΟΣ(Α.Ο. ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ),

ΓΑΛΑΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ(Α.Ο.Ν.ΑΡΓ/ΛΗΣ),

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΤΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ(ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ),

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΣΩΝΑΣ(Γ.Σ. ΚΡΟΝΟΣ),

ΡΑΓΙΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ(Α.Σ.ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ),

ΓΚΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ(ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ),

ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ(Α.Ο. ΒΑΡΗΣ “ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ”),

ΣΩΜΑΡΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ(Α.Ο. ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ),

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ (Α.Γ.Ο.ΓΛΥΦΑΔΑΣ “ΕΥΡΥΑΛΗ”)

ΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΘΗΣ(ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ)

ΧΑΤΖΗΑΓΓΕΛΛΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ(Α.Ε. ΓΛΥΦΑΔΑΣ “ΑΙΞΩΝΗ”),

ΝΤΟΤΣΙ ΕΛΒΙΣ (Α.Ο. ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ),

ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ(Α.Ο.ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ)

ΙΣΙΔΩΡΟΣ ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ (ΑΕ Σ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ)

ΚΟΥΡΙΑΝΙΔΗΣ ΙΑΣΩΝΑΣ(Α.Ο. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ),

ΓΙΑΝΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ (ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Α΄)

ΨΥΧΟΥΝΤΑΚΗΣ ΙΑΣΩΝΑΣ (ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Β΄)

ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ (ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ)

ΤΖΕΡΕΦΟΣ ΜΑΡΙΟΣ (ΠΟΡΦΥΡΑΣ )

ΤΟΛΙΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ.) 

ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡ.) 
Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right