menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  7.5.14 από isaak

Οι διαιτητές και κριτές της ΕΣΚΑΝΑ από Σάββατο 10-05 μέχρι Παρασκευή 16-05

Κοινοποίησέ το :

Ανακοινώθηκαν από την ΚΕΔ ΕΣΚΑΝΑ και την ΚΕΔ ΕΣΚΑ οι διαιτητές και κριτές των αγώνων της ΕΣΚΑΝΑ από 10-05 μέχρι 16-5 . Αναλυτικά :



ΣΑΒΒΑΤΟ 10-05-14  


ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ 
ΤΕΛΙΚΟΣ 1ΟΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. - ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣ ΤΗΓΑΝΗΣ Ι. -ΑΡΓΥΡΗ -ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ -ΖΕΡΙΤΗΣ ΑΝΤ

ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ 1ΟΣ
ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 17.00 Π. ΦΑΛΗΡΟ -ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ
ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ -ΣΑΜΟΥΡΗΣ

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 15.15 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ -ΜΙΧΕΛΑΚΑΚΗΣ- ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ
ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ 12.00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ - ΝΤΕΜΕΛΗΣ -ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 11-05-14 


ΓΥΝΑΙΚΕΣ PLAY OFF 2η TEΛIKOΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 18.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. -ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΦΕΣΤΕΡΙΔΗΣ-ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ-ΣΚΑΡΜΟΥΤΣΟΣ

ΓΥΝΑΙΚΕΣ PLAY OFF ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ 2ΟΣ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 19.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. - ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ - ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ-ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ-ΓΟΥΖΟΥΑΣΗΣ
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.00   Π. ΦΑΛΗΡΟ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ.   ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΦΑΚΩΝΑΣ -ΚΑΝΑΡΙΔΗΣ-ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 19.30  ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ -ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΦΑΚΩΝΑΣ- ΖΕΡΙΤΗΣ Α.-ΖΕΡΙΤΗ Ε

ALL STAR GAME
ALL STAR ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ (ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ)  09.00 ΠΕΠΠΑΣ- ΣΟΥΛΟΓΑΝΗ
ALL STAR ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 10.30 ΠΕΠΠΑΣ - ΣΟΥΛΟΓΑΝΗ
ALL STAR ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ 11.45 ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ - ΜΙΧΑΣ

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β ΄ ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ A 21.30    ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ  ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ- ΤΣΙΠΛΑΚΙΔΗΣ-ΣΑΜΟΥΡΗΣ

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β΄ ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Β 18.30  ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ    ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ - ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ-ΣΑΛΠΑ



ΔΕΥΤΕΡΑ 12-05-14


B΄ ΑΝΔΡΩΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΟΛΑ ΤΑ ΜΑΤΣ 21.30 ΠΛΗΝ ΟΚΕ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.30 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΚΑΤΣΙΜΑΡΔΟΣ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ -ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΠΟΛΙΤΗΣ Γ ΜΟΥΛΤΣΗ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.30 ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ-ΔΙΑ -ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΓΙΑΚΕΙΜΗ ΤΣΑΤΣΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΑΒΡΕΛΗΣ-ΑΡΓΥΡΗ
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 21.30 ΑΕ ΡΕΝΤΗ -ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΟΡΦΑΝΙΣ ΙΟΡΔ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  -ΤΟΒΗΛ -ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ -ΑΥΓΟΥΛΑΣ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 21.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ -ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ  ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ -ΔΑΝΔΟΛΟΣ -ΛΙΑΠΗ -ΒΑΛΑΗΣ
ΚΛ. ΣΕΦ Β 21.30 Π. ΦΑΛΗΡΟ -ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΒΟΥΓΙΟΥΚΛΑΚΗΣ ΚΟΤΣΩΝΗΣ -ΚΟΥΡΤΗ -ΜΑΛΛΟΥΧΟΥ -ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.30 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ -ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΟΡΦΑΝΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ -ΒΕΜΒΕΤΣΟΣ -ΣΟΥΛΟΓΑΝΗ -ΖΕΡΙΤΗΣ Θ
2Ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 21.00 ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ -ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗΣ ΞΟΧΑΚΗΣ -ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ -ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ -ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ
1O ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 21.30 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ -ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΣΚΟΥΤΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ- ΚΑΤΣΙΠΗΣ -ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ -ΜΟΣΚΟΒΗΣ


ΤΕΤΑΡΤΗ 14-05-14


KΟΡΑΣΙΔΕΣ ΤΕΛΙΚΟΣ 2ΟΣ
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 21.45 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΓΚΟΤΣΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ- ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ -ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ-ΣΑΜΟΥΡΗΣ

Μ. ΤΕΛΙΚΟΣ 2ΟΣ
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 21.30 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. -Π. ΦΑΛΗΡΟ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ. ΠΕΤΡΑΚΗΣ -ΣΑΜΑΡΤΖΗΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ

3ΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΜΕΓΑΛΟΣ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20.30 ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ.- ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΤΣΑΡΟΥΧΑ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ  (ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ -ΖΕΡΙΤΗΣ Α. -ΑΡΓΥΡΗ )
ΜΙΚΡΟΣ ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΤΣΑΤΣΗΣ ΛΥΡΑΣ (ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ -ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ -ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ) 


ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 16-05-14 



ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ 3ΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20.30 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. - ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ    ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΤΕΦΤΙΚΗΣ ΣΩΤ. 

ΣΑΒΒΑΤΟ 17-05-14 

ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 
ΚΛ. ΣΕΦ 14.00 Π. ΦΑΛΗΡΟ - ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ.  ΟΡΦΑΝΟΣ ΕΜΜ. - ΓΚΑΝΗΣ ΑΝΤ.
Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΡΙΤΕΣ

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right