menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  17.3.14 από isaak

Η κλήρωση των παμπαίδων Β΄ φάση

Κοινοποίησέ το :
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ  Α΄ ΦΑΣΗ
1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ
ΠΕΡΑΜΑ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 
2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ.
3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ
4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΜΙΛΩΝΑΣ  
5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΡΟΝΟΣ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ
ΣΑΡΞ

Β΄ ΦΑΣΗ 
Α΄
Β’
Γ΄
Δ΄
Ε΄
ΚΛΔ
ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΜΑΝΔΡΑίΚΟΣ
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ
      3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ
ΠΕΡΑΜΑ
      1
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
             ΣΑΡΞ
ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ
ΜΙΛΩΝΑΣ
      4
ΡΕΠΟ
ΡΕΠΟ
ΡΕΠΟ
ΡΕΠΟ
ΡΕΠΟ
2

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΓΙΑ 4 ΟΜΑΔΕΣ
Α΄ ΓΥΡΟΣ
1Η ΑΓΩΝ.
22-03
2Η ΑΓΩΝ.
23-03
3Η ΑΓΩΝ.
29-03
1-4
3-1
1-2
2-3
4-2
3-4
                          Β΄ΓΥΡΟΣ
4Η ΑΓΩΝ.
30-03
5Η ΑΓΩΝ.
05-04
6Η ΑΓΩΝ.
 06-04
4-1
1-3
2-1
3-2
2-4
4-3


Α΄ ΓΥΡΟΣ 
ΣΑΒΒΑΤΟ 22-03 1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΚΛ. ΣΕΦ Β  11.15  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ -ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΚΛ. Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ 20.30 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ 09.00 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ -ΣΑΡΞ
ΚΛ. ΑΓ. ΤΡΥΦΩΝΑ 19.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΎΦ.-ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ
ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ 17.00 ΠΕΡΑΜΑ -ΜΙΛΩΝΑΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 23-03 2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 12.00 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ -ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΚΛ. ΝΕΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20.45 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. -ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 20.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 15.30 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ -ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 20.45 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ -ΠΕΡΑΜΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 29-03 3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ  11.00  ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ -ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΚΛ. ΝΕΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. -ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 09.00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ -ΣΑΡΞ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 14.00 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ-ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 16.00 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ  -ΜΙΛΩΝΑΣ
Β΄ ΓΥΡΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 30-03 4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 16.15 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ- ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 13.45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. -ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΕΝΙΑΙΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 17.00 ΣΑΡΞ -ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 20.45 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ -ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΎΦ.
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 14.15 ΜΙΛΩΝΑΣ-ΠΕΡΑΜΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ  05-04 5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΚΛ. ΣΕΦ 11.15 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ -ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΚΛ. Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ  20.30 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ.
ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ 09.00 ΕΝ.Α ΜΦΙΑΛΗΣ -ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΚΛ. ΑΓ. ΤΡΥΦΩΝΑ 19.15  ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ. -ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 17.00 ΠΕΡΑΜΑ -ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ
ΚΥΡΙΑΚΗ 06-04 6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 19.30  ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ -ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ 
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 13.45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ.
ΕΝΙΑΙΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 17.00 ΣΑΡΞ -ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 20.45 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ - ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ  16.00 ΜΙΛΩΝΑΣ -ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ


Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right